Kłopoty ze wzrostem.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-14, 17:06   #1
*Arien*
Przyczajenie
 
Avatar *Arien*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 23
Unhappy

Kłopoty ze wzrostem....


Mam 163cm i 14 lat, od małego zawsze byłam najwyższa, moi rodzice są dosyć wysocy (po 172cm) a ja od roku stoje w miejscu, nic nie urosłam choć teraz powinnam rosnąć najszybciej moja młodsza o 2lata siostra mnie przerasta, prawie wszyscy w klasie też Pozatym zawsze jadłam dużo mleka, jogurtów itp. Intensywnie od 5 lat trenuje siatkę i pływanie. Do mojej kariery sportowej przeszkodą jest mój wzrost. Czy to znaczy że już nie urosnę???
*Arien* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 19:47   #2
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Kłopoty ze wzrostem....

Jedni ludzie rosną szybcie, inni wolniej i to tyczy się także rodzeństwa. Co prawda słyszałam, że kobiety rosną najintensywniej do pierwszej miesiączki, ale to nie znaczy, że później nie rosną wcale. Masz wysokich rodziców więc siłą żeczy do najniższych należeć nie będziesz. Masz dopiero 14 lat i napewno jeszcze urośniesz
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 20:05   #3
Lizzie:*
Raczkowanie
 
Avatar Lizzie:*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 168
Dot.: Kłopoty ze wzrostem....

A tak przy okazji żeby nie zakładać nowego tematu: mam 15 lat i nie rosnę już od dwóch lat ( ) a okres mam 3 lata. Mam jeszcze szanse urosnąć





?? bo mi sie wydaje że nie, bo moja mama też jest niska .
Lizzie:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 07:30   #4
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Kłopoty ze wzrostem....

Wszystko jest uwarunkowane gentycznie. Powinnas Arien, urosnąc jeszcze jakies 2-3 cm do ukończenia 20 lat, ale wydaje mi sie ze wiecej a ni rusz.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 09:57   #5
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Kłopoty ze wzrostem....

myślę, że tak jak pisze nati
zresztą ... może i twoja mama należy do wysokich - ma ten sam wzrost co moja, ale tata już raczej do średnich (mój ma 180cm)
wszystko jest zapisane genetycznie - ja mam 180cm, a moja młodsza o rok siostra 'tylko' 164cm. Wiec jak widac nie jest to wymierne
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 10:05   #6
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Kłopoty ze wzrostem....

Ja wychodząc z podstawówki i w pierwszym roku liceum... ( a było to dawno nie tak jak teraz - wiek 14-15 lat) miałam 158 cm.... Jedna z najniższych w klasie... w czsie lieceum urosłam do 172 cm więc to różnie bywa z tym wzrostem .Miałam już okres będąc w liceum a nadal rosłam... Może również u ciebie tak zostać. Twoi rodzice..hm... jak na mamę to średni wzrost a jeśli twój tato ma 172 cm wzrostu, to jest to niski, nawet bardzo niski mężczyzna. Mogłaś się wdać w niego z wzrostem i możesz już być niska.... Moi mają 175 cm i 187 cm.... a ja 172 cm... Jak byłam młodsza to myślałam, ze będę ich średnią... Na naturę nie mamy wpływu ale możliwe, że jeszcze urośniesz...spokojnie
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 18:02   #7
*Arien*
Przyczajenie
 
Avatar *Arien*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 23
Dot.: Kłopoty ze wzrostem....

Nie wiem jak ze wzrostem, ale wszyscy mówią że jestem po prostu prawie identyczna jak moja mama gdy była w moim wieku, wszystko mam po niej począwszy od kształtu dziurek w nosie do figury Tylko ona ma śliczne niebieściutkie oczy a ja niestety zielone, które nie wiem po kim mam, bo rodzina od strony ojca ma szare, a od mamy niebieskie. Mam nadzieje że wzrost też mam po mamie.
*Arien* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 16:42   #8
Agata880
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do Agata880
Dot.: Kłopoty ze wzrostem....

)) Dziewcyznki drogie dziewczynki...ja przy was.... to kurdupelek:P mam 17 lat od 5 lat nic nie rosne.. i nic nie urosne bo u mnie w rodzinie to normalka.... i chcialabym miec 160 cm.. a mam 150 cm:P i wiele klopotow typu jak tu znalezc spodnei rozmiar 32:P ale nie rpzejmuje sie tym )) w gruncie rzeczy uwielbiam to ,ze jestem niska bo przez to jestem bardziej "oryginalna" ..a jesli chodzi czy urosniesz.. mialam kolezanke ktora zawsze byla niska ,dwa lata jej nie widzialam a teraz.... ma z 170 cm wiec nie martw sie moze urosniesz... ale jesli jednak nie to pamietaj sa nizsze od ciebie:P i i tak jestes wysoka
Agata880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 16:51   #9
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kłopoty ze wzrostem....

Moi rodzice raczej do wysokich nie należą - mama ma ledwie 170cm a tata 176cm. Za to ja mając 16 lat już mam 175cm, jeśli dalej będę rosła... Oł maj gaad..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 19:23   #10
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Kłopoty ze wzrostem....

Jesooo ile ja bym dała za te 175... ALbo 180...
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 08:32   #11
*Arien*
Przyczajenie
 
Avatar *Arien*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 23
Dot.: Kłopoty ze wzrostem....

Też mam nadzieje że urosnę, bo nie zauważyłam u mnie intensywnego wzrostu, chyba że ja wogóle takiego nie posiadam A pozatym wogóle jestem jakaś drobna w porównaniu z moimi koleżankami, wszystkim cycki noszą B lub C wywaliły, a ja jeszcze nie moge nosic A. Miejmy nadzieje że jeszcze urosnę
*Arien* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.