Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-26, 19:37   #31
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wszelkie niebieskosci i granat super podbijaja brązową teczowke ale koleżanka wyżej pozjadala wszystkie rozumy to nie będę juz nawet cytować i wytykać błędów

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Ps: złotem to dopiero można zrobić tandetny look, na pewno nie jest to kolor codzienny
W przeciwienstwie do ciebie ja nikogo nie obrazam, tylko wyrazam swoje zdanie, do czego mam pelne prawo.

Samym zlotem tak, ale w polaczeniu z brazami efekt jest zwykle bardzo dobry. Tandete mozna zrobic z kazdego koloru, jesli sie go zle naklada. Dlatego warto obejrzec filmiki na yt
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12

Edytowane przez Przylepa73
Czas edycji: 2014-02-26 o 19:45
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 19:46   #32
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Dziękuję za wszystkie rady Na pewno wezmę je wszystkie pod uwagę
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 20:44   #33
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Samym zlotem tak, ale w polaczeniu z brazami efekt jest zwykle bardzo dobry. Tandete mozna zrobic z kazdego koloru, jesli sie go zle naklada. Dlatego warto obejrzec filmiki na yt
jeszcze zależy jakie złoto - jeśli nie jest jakieś brokatowe, to wcale nie musi wyglądać tandetnie. W tym przypadku na pewno lepiej niż błękity - też uważam, że błękit to baaardzo wymagający kolor, trzeba naprawdę dużej wprawy, żeby go użyć i nie wyglądać tandetnie. za to do mocniejszego makijażu ciemny granat byłby super

I jak pisały poprzedniczki - fajnie, że się zainteresowałaś makijażem, bo naprawdę masz co podkreślać - masz naprawdę super usta i oczy
Włosy też masz świetne, pewnie są jakieś sposoby, żeby się chętniej układały w fajne loczki a kręcone włosy są strasznie seksowne moim zdaniem
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 20:54   #34
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Dziękuję za wszystkie miłe słowa
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 07:38   #35
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Ja też sądzę, że u Ciebie wystarczy lekko podkreślić delikatnym makijażem oczy i usta i będzie dobrze.
Włosom jakoś zrobić wyraźniejsze loczki/ próbowałaś na lekko wilgotne nakręcać je na palce?/I jakoś je uładzić może jedwabiem w płynie?nie jest drogi, w Biedronce kosztuje kilka zł.

A co z ubraniami? Masz jakiś swój styl, który preferujesz?
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 08:11   #36
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Jeżeli chodzi o ubiór to nie mam jakieś swojego stylu. Bardzo mi się podobają cięższe stylizacje, rockowe. Ale i delikatne, niewinne, wręcz romantyczne również
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 08:47   #37
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

I jak tam Autorko? Robiłaś jakieś próby nowego makijażu?
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 11:25   #38
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Na razie nie, bo niestety mam remont w mieszkaniu, ale tym tygodniu już się kończy, więc jak tylko uporam się ze sprzątaniem to napewno coś zrobię I jeżeli chcecie to wam tu zaprezentuję
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 15:11   #39
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Cytat:
Napisane przez alusiasz20 Pokaż wiadomość
Na razie nie, bo niestety mam remont w mieszkaniu, ale tym tygodniu już się kończy, więc jak tylko uporam się ze sprzątaniem to napewno coś zrobię I jeżeli chcecie to wam tu zaprezentuję
Oczywiście , że chcemy
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 19:38   #40
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Cytat:
Napisane przez alusiasz20 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Jestem tu nowa i jak widzicie mam od razu do Was pytanie. Tak się składa, że jestem niepełnosprawna. Jeżdżę na wózku odkąd pamiętam. Czy taka dziewczyna jak ja ma prawo być kobieca i seksowna? Jeśli tak prosiłabym Was o rady jak to osiągnąć? Jak w to uwierzyć, bo mam z tym duży klopot? I jeszcze mam prośbę odnośnie dopasowania makijaży. Jestem brunetką o brązowych oczach i okrągłej twarzy. Jakie makijaże by mi pasowały? Pozdrawiam
Kobiecość jest w głowie. Od tego jak Ty siebie spostrzegasz zależy, jak będą spostrzegać Cię inni.
Mam znajomą, na wózku, z cewnikiem. Wspaniała, piękna, delikatna kobieta. Dla mnie osobiście jest ideałem kobiecości, absolutnie dla mnie niedoścignionym. Sposób, w jaki spogląda spod rzęs, jak się delikatnie uśmiecha, muska dłonią twarz... Dama pod każdym względem. Ja choćbym nie wiem, jak się starała, zawsze będę zbyt chaotyczna w poruszaniu się, zbyt energiczna, nigdy nie będę w tak kobiecy sposób krucha i delikatna. Odpowiadając na Twoje pytanie: tak, taka dziewczyna jak Ty ma prawo być seksowna.
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 16:31   #41
GitFalbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 32
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Alusiu, nie mam żadnych konkretnych rad, ale chciałam Ci napisać, że na zdjęciu widać bardzo atrakcyjną i sympatyczną dziewczynę ) Więcej wiary w siebie, kochana <3
GitFalbana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 17:00   #42
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Dziękuję za miłą opinię )
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 15:13   #43
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Nareszcie mogłam wypróbować Wasze rady. Zobaczcie, co z tego wyszło Przepraszam, za jakość zdjęcia.


Sprawdziłam w końcu, również, jaką mam bazę pod makijaż. Jest to Cashmire firmy Dax Cosmetics.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3070111.jpg (119,3 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez alusiasz20
Czas edycji: 2014-03-07 o 15:15
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 10:21   #44
GitFalbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 32
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

ooo wyglada elegancko! a jak sie w nim czujesz? jak gra z teczowka?
GitFalbana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 17:53   #45
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Dobrze się w nim czułam Moim zdaniem świetnie grał z tęczówką Tylko moim zdaniem powinnam najpierw nałożyć ten zewnętrzny, brązowy cień. Byłby chyba lepiej widoczny
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 22:23   #46
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Wygląda super! Masz naprawdę fajną urodę, jedyna rzecz to wspomniane już tutaj włosy - myślę, że będą się zdecydowanie lepiej układały jak zapuścisz jak sugerowano do ramion i pozwolisz, żeby się wyrównały

Jesteś bardzo ładna i masz naprawdę bardzo sympatyczny uśmiech, a zaprezentowany makijaż to krok w dobrą stronę!

Ja osobiście unikałabym sugerowanych tu błękitów, bo moim zdaniem niebieski pokłóci się z Twoją urodą, a poza tym łatwo o wygląd pani z warzywniaka przy tym kolorze. Beże, złoto, może oliwka przełamana złotem, może miedziane złoto czy jakieś satynowe pastele - to wszystko powinno świetnie współgrać z Twoją twarzą. Koniecznie prezentuj dalsze postępy, będę śledzić
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 10:25   #47
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Kolory tego makijażu do Ciebie pasują, musisz tylko bardziej rozcierać cienie żeby nie było tak widać przejścia między kolorami Skupiłabym się jeszcze na regulacji brwi Warto się wybrać do kosmetyczki (dobrej!) która nada im odpowiedni kształt, potem można już samodzielnie wyrtywać odrastające włoski Sama mam ciemne i gęste brwi wiem ile z nimi roboty
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 07:39   #48
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Dziękuję za miłą opinię
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 07:47   #49
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Alusiasz20 masz piękne usta, oczy, zgrabny nosek. Możesz naprawdę poszaleć z makijażami Radziłabym Ci kupić jakąś paletkę cieni w bardzo wielu kolorach i eksperymentować. Cienie mogą być jakieś niedrogie, ważna jest dobra baza pod cienie, polecam Artdeco. A kiedy znajdziesz już "swój" kolor, wtedy możesz zainwestować w droższe cienie. Tak jak dziewczyny pisały spróbuj oliwkowych, granatowych, szafirowych, grafitowych, generalnie różnych odcieni zieleni, fioletu, szarości i granatu. Błękitnych też radziłabym unikać. Wypróbuj też różne kreski na powiekach - niekoniecznie czarne, świetnie wyglądają np.grafitowe, szczególnie do lżejszego, dziennego makijażu. Spróbuj również odcieni brzoskwiniowych na ustach, policzkach i powiekach, szatynki ślicznie w nich wyglądają
A co do braku pewności siebie - to problem bardzo wielu kobiet, nie tylko niepełnosprawnych. Trzeba nad sobą pracować, nie wyznaczać sobie od razu bardzo trudnych celów bo wtedy istnieje duże ryzyko niepowodzenia. Trzeba zacząć od łatwych rzeczy, drobne sukcesy, systematycznie osiągane będą procentowały i dawały poczucie własnej wartości. Uwolnić się od toksycznych ludzi, którzy nas dołują i przygniatają i utwierdzają w przekonaniu, że są lepsi. Dbać o wygląd. Uprawiać sport, który daję nam radość. Nie dla dbania o sylwetkę ale po to aby ćwiczyć wytrwałość, odwagę i cieszyć się z osiąganych postępów. Każdego dnia powtarzać sobie wszystkie swoje zalety i sukcesy. Niestety jeśli ktoś nie wyniósł pewności siebie "z domu" to czeka go długa praca na własnym charakterem.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 17:12   #50
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Na pewno skorzystam, ze wszystkich waszych rad
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 19:26   #51
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

minęło trochę czasu. Jak Ci idą próby nowego makijażu?
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 11:04   #52
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Ostatnio próbowałam z różnymi odcieniami brązu Ale niestety nie zrobiłam zdjęcia. Moim zdaniem wyglądało to całkiem ok.

Kupiłam sobie też jakiś tydzień temu olej do włosów, i już po pierwszym zastosowaniu widzę różnice w układaniu się włosów. Włosy się tak nie puszą.
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 08:46   #53
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Cytat:
Napisane przez alusiasz20 Pokaż wiadomość
Ostatnio próbowałam z różnymi odcieniami brązu Ale niestety nie zrobiłam zdjęcia. Moim zdaniem wyglądało to całkiem ok.

Kupiłam sobie też jakiś tydzień temu olej do włosów, i już po pierwszym zastosowaniu widzę różnice w układaniu się włosów. Włosy się tak nie puszą.

Tak, olej jest bardzo pomocny w pielęgnacji włosów.
I jest jak nałóg . Jak się zacznie olejować to ciągnie do tego, przynajmniej w moim przypadku.
Podobnie mam z peelingiem kawowym robionym własnoręcznie.
Skóra po nim jedwabiście gładka więc nawet niedogodność w postaci dłuższego mycia łazienki po jego stosowaniu nie zniechęci mnie do jego stosowania.

Pokaż się kiedyś w pełnym, nowym makijażu jak będziesz miała czas.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 07:20   #54
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Peeling kawowy też mam Chyba się zaopatrujemy w tym samym sklepie Olej jest w pełni naturalny
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 17:35   #55
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Nie wiem czy jest sens, żeby ten temat był nadal tutaj, bo podczas tego remontu, o którym wspominałam, trochę się zmieniło Zobaczymy jak to dalej będzie
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 15:31   #56
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Ma ktoś jeszcze jakieś rady? Chętnie skorzystam
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-06 16:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.