"Ojciec nieznany" - pomozcie! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-08, 14:43   #61
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: "Ojciec nieznany" - pomozcie!

Nie mam nic co do nazwiska matki,co w tym zlego?Rzecz calkiem normalna.Ale ojciec NN nie ma nic do tego.W tym wypadku to juz chodzi o pieniadze i bylo to powiedziane,alimenty itd.I to wszystko dla pieniedzy?Dlaczego jakis Jan Kowalski nie moze byc poprostu na papierku jako Jan Kowalski,tylko NN.Nie rozumiem takich rzeczy.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 14:48   #62
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: "Ojciec nieznany" - pomozcie!

Nie wazne.Nic nikomu do tego.A tak na marginesie to do tej pory przyslugiwal jednorazowy zasilek z tytulu urodzenia dziecka.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 15:03   #63
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: "Ojciec nieznany" - pomozcie!

Najciekawsze według mnie , Aneto jest to, że w prawie każdym Twoim poście czytam :nic nikomu do tego, to ich sprawa- to po co wtrącasz sie w cudze życie i to na forum publicznym? Wystarczyło, zgodnie z racjonalnym, logicznym rozumowaniem odpowiedzieć na pytanie Czarnulki o możliwosci zasiłkowania i koniec. Wnioski wnioskami, mozesz sobie wnioskować ile chcesz, nie mozesz zaś tworzyć obraźliwych opinii i sugestii.
Po raz ostatni / a już trzeci z kolei!/ przypominam, że filozofować można na forum plotkowym, używać argumentum ad personam natomiast nie można nigdzie na wizazu, za peronalne wycieczki zaś wylatuje sie na urlopik. Zapoznaj się z regulaminem
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 15:30   #64
NiUśKa_
Rozeznanie
 
Avatar NiUśKa_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Wiadomości: 711
Dot.: "Ojciec nieznany" - pomozcie!

ja rozumiem o co chodzi czarnulce...a poza tym nawet mieszkanie razem nie zawsze oznacza wspolne wychowywanie dziecka!! moi rodzice mieszkaja razem ale moja mama jest jako matka samotnie wychowujaca dziecko, poprostu ojciec jest ze prowadzi samodzielne gospodarstwo domowe. moze dla kogos to jest oszustwo ale poprostu sa rozne sytuacje zyciowe...musiala podac ojca o alimenty zeby cos dostac z mopr. teraz to koniecznosc.
NiUśKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 15:34   #65
NiUśKa_
Rozeznanie
 
Avatar NiUśKa_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Wiadomości: 711
Dot.: "Ojciec nieznany" - pomozcie!

ps-nazwisko mam matki, ale ojciec jest wpisany, nie zadne nn
NiUśKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 17:00   #66
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: "Ojciec nieznany" - pomozcie!

Cytat:
Napisane przez Mariqa
Najciekawsze według mnie , Aneto jest to, że w prawie każdym Twoim poście czytam :nic nikomu do tego, to ich sprawa- to po co wtrącasz sie w cudze życie i to na forum publicznym? Wystarczyło, zgodnie z racjonalnym, logicznym rozumowaniem odpowiedzieć na pytanie Czarnulki o możliwosci zasiłkowania i koniec. Wnioski wnioskami, mozesz sobie wnioskować ile chcesz, nie mozesz zaś tworzyć obraźliwych opinii i sugestii.
Po raz ostatni / a już trzeci z kolei!/ przypominam, że filozofować można na forum plotkowym, używać argumentum ad personam natomiast nie można nigdzie na wizazu, za peronalne wycieczki zaś wylatuje sie na urlopik. Zapoznaj się z regulaminem
Hmmm,tak sie zastanawiam,jezeli rzeczywiscie kogos obrazilam to bardzo przepraszam,to nie jest w mojej naturze,nie dazylam do tego,moze to wyszlo przypadkowo,moze moje slowa byly zbyt mocne.Nie jestem na wizazu od lat,by dokladnie wiedziec jakich slow wolno a jakich nie wolno uzywac.Nigdy na wizazu nie zdarzylo mi sie nikogo obrazic i nie mam takiego zamiaru.Czarnulka,jesli rzeczywiscie Cie obrazilam to najmocniej przepraszam,ale w kazdym czlowieku w pewnym momencie cisnienie idzie do gory.Mimo wszystko mam nadzieje,ze rozwiazecie sobie sami ta sprawe i wszystko bedzie dobrze.Zycze szczesliwego rozwiazania i niech dzidzia dobrze sie chowa.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 08:37   #67
>>>CzArNuLkA<<<
Raczkowanie
 
Avatar >>>CzArNuLkA<<<
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 102
GG do >>>CzArNuLkA<<<
Dot.: "Ojciec nieznany" - pomozcie!

Dobra Aneta... Dajmy juz spokoj. O zasilki sie pytalam, bo chcialam wiedziec co mi przysluguje. A motyw NN tez poruszylam, bo chcialam sie dowiedziec, jak to wyglada od strony prawnej, teraz juz wiem (dzieki temu watkowi wlasnie), ze nie musze wpisywac NN zeby dziecko nosilo moje nazwisko. Dlatego dzieciaczek nie bedzie mial wpisane NN.
Dzieki za zyczenia i przyjmuje przeprosiny. Ale nie pisz, ze nie chcialas nikogo obrazic, bo wystarczy przeczytac Twoje posty i od razu z nich to wychodzi
Skonczmy juz to, bo ja nie mam sily walczyc i tlumaczyc. Niech kazdy sobie o mnie mysli co chce. Wazne ze ja postepuje zgodnie z wlasnym sumieniem.
Jeszcze raz dziekuje za wszytskie odpowiedzi, mile slowa i te niemile tez Dzieki temu watkowi wiem juz wszystko co powinnam.
Dzieki
>>>CzArNuLkA<<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 12:38   #68
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: "Ojciec nieznany" - pomozcie!

Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 21:14   #69
aqada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
GG do aqada
Thumbs up Dot.: "Ojciec nieznany" - pomozcie!

popieram buizaczka i marise a takż einne głosy zdziwenia i sprzeciwu. Nie wiem jakbym swojemu dziecku wytłumaczyła za 12 lat ze ma w papoiuerach "ojciec...NN" zastanó się dziewczyo co ty chcesz zrobić. Kasa to nie wszystko. A dziecko mozesz skrzywfzić na całe życie. Jesteście razem i to jest najważneijsze. Sama nie pracuje mmaz tylko. Mieszkamy z tesciami. Różowo nie jest ale dawać dziecku taki paszport do przyszłości????? Nie wiem moze ja z marsa jestem . I nikogo nie chce urazić ale chyba w innym swiciem mmnie chowali, że jednak kasa to nie wsyzstko i cel sam w sobie choć w domu ciewnko z pieniędzmi miałam( to dla wszystkich co by tu napisać chcieli a"a wyżyj za 500 zł - 700 zł. Zaznaczam od razu ze znam ten dylemat bo mamma jako pielęgniarka tyle zarabia a tata jest na marnej rencieni. Wieć wiem co znaczy brak kasy) Pozdrawiam Cię i przemyśl to NN....
__________________
Agata Iwona Magdalena
aqada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 21:16   #70
aqada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
GG do aqada
Dot.: "Ojciec nieznany" - pomozcie!

Przepraszam za BŁĘDY LITEROWE. Za szybko chcę wyracic swoje myśli a za wolno pisze ale mam nadzieję ze moje błędy nie zakłóca odbioru.
__________________
Agata Iwona Magdalena
aqada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 21:18   #71
aqada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
GG do aqada
Dot.: "Ojciec nieznany" - pomozcie!

a no i przepraszma jeśli kogoś uraziłam nie było to moją intencją Z góy przepraszam.
__________________
Agata Iwona Magdalena
aqada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-10, 22:11   #72
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: "Ojciec nieznany" - pomozcie!

Wątek ten juz wczesniej zakończył się happy endem- Czarnulka już jakiś miesiąc temu urodziła szczęśliwie bobaska i wpisała dane tatusia.
EOT
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.