Guerlain-kolorówka cz.3 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 11:33   #4111
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
W związku z powyższym i innymi tego typu zachowaniami - nigdy Pań w Spehorze o nic nie pytam. Robię wywiad na wizażu, analizuję wasze wrażenia i idę do sklepu z konkretnym zamiarem. Nidy się na was nie zawiodłam a na Panich w S -
ja na pytanie... czy moga mi w czyms pomoc... tak jakby w ogole mogly ... odpowiadam, ze nie... bo wiem co chce ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 11:37   #4112
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jasne, to jak się miałam dowiedziec ceny, skoro nie psiało na wystawce
I tak się dowiedziałam przy okazji, ze ceny kulek nie są jednolite w sephorach
Odniosłam sie do ich niewiedzy w zakresie sprzedawanego towaru, o czym zreszta sama napisałaś. Cena to zupełnie inna bajka. Zresztą sugerowanie sie ceną na wystawce też jest zgubne. Ja już kilkakrotnie wracałam do nich, bo wbiły mi wyzszą cene niż na wystawce.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja na pytanie... czy moga mi w czyms pomoc... tak jakby w ogole mogly ... odpowiadam, ze nie... bo wiem co chce ...
Nie można ich nawet zapytać czy cos jeszcze jest dostepne, bo i tak najlepiej samemu przeszukać szuflady
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 11:41   #4113
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Nie można ich nawet zapytać czy cos jeszcze jest dostepne, bo i tak najlepiej samemu przeszukać szuflady
dokladnie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 11:51   #4114
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Odniosłam sie do ich niewiedzy w zakresie sprzedawanego towaru, o czym zreszta sama napisałaś. Cena to zupełnie inna bajka. Zresztą sugerowanie sie ceną na wystawce też jest zgubne. Ja już kilkakrotnie wracałam do nich, bo wbiły mi wyzszą cene niż na wystawce.[COLOR="Silver"]
No to odnoszę wrazenie, ze raczej nie czytasz dokładnie ... jak psiałam na samym początku poszłam sie dowiedziec TYLKO o cenę, bo w ciągu dobry w jednej perfumerii były 2 różne przy kasie, a ze przy okazji wyszło, jak wyszło, bo babol zamiast podac cenę, to walnął "rewelację" , ze "to sa stare meteoryty" to już inksza inkszość i się wściekłam za wmawianie mi durnot.
Na co dzień to ja nic sie ich nie pytam, tylko biore co chce i cześć.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:02   #4115
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
to teraz ja: udało mi się kupić dziś kulki 01 oraz pędzel piękne są.. dla samego patrzenia i walorów zapachowych warto je mieć
Gratuluję! W końcu nabyłaś

A pędzel jak? Ile w ogóle kosztuje?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dużo lepiej, także na żywo, bo nie dają widocznego mocnego brązu, jak stare.
U mnie stare tylko złote drobiny zostawiały widoczne... Reszta była niezauważalna w ogóle

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Hmmm moze to zalezy od kolorytu cery bo u mnie "stare" BC nie dawaly widocznego i mocnego brazu raczej tonowaly cere nadajac jej promienny i zdrowy blask.Mam jasna karnacje ale nie naleze do bladolicych i licze wlasnie na efekt brazowienia w Teint Dore.
Mogę się pod tym podpisać
Bardzo marzą mi się 02 i 03 Żeby tylko naprawdę były mniej blinkowe


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Guerlain Meteorites Voyage Imperial-ładniejsza puderniczka
Guerlain Meteorites Voyage Exceptional Pressed brzydsza


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
wczoraj dowiedziałam się od Pani, ze kulki 01 bielą i rozświetlają, 02 ożywiają i rozświetlają, a 03 brązowią
ja nie słuchałam jej zupełnie, tylko sobie macałam, a Ona mi dalej nawija, ze ona by mi polecała 03 bo mam brązowe włosy
01 pewnie dla blondynek, a 02 dla rudych
Normalnie ręce opadają...

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Desti, no przeciez wydarłam się do tej drugiej babki, że prosze ze mnie idiotki nie robić, bo w temacie nowej kolekcji jestem na bieząco i ze ta Pani - pokazuje na kierowniczke - kpiny sobie ze mnie robi. Niestety, jaka keirowniczka, taka reszta zespołu. wiem jedno w Katowicach w silesii w S. moja noga wiecje nie postanie jestem tak zdegustowana, jak jeszcze nigdy!! Nie chcę nawet myśleć, co one mówią innym klientkom .....
Corii, też jakiś czas temu byłam w tej S. przejazdem i pamiętam, że mało zorientowane te panie były... Chyba nawet pisałam tutaj na wątku, tylko nie pamiętam czym mi podpadły

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-06-21 o 12:03
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:11   #4116
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
U mnie stare tylko złote drobiny zostawiały widoczne... Reszta była niezauważalna w ogóle
No to widac od ery to zalezy, bo jak kiedyś mi pani nałozyła Beige Chic, to an polikach miałam normalnie jak bronzer te kulki. A w nowych nic takiego nie ma


Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Bardzo marzą mi się 02 i 03 Żeby tylko naprawdę były mniej blinkowe
Są mniej blink blink nawet sporo mniej

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Corii, też jakiś czas temu byłam w tej S. przejazdem i pamiętam, że mało zorientowane te panie były... Chyba nawet pisałam tutaj na wątku, tylko nie pamiętam czym mi podpadły
Mam nadzieję, ze Ci bardzo podpadły
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-06-21 o 12:15
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:16   #4117
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Tak czytam Corii o Twoich przygodach z paniami z Sephory to normalnie mdleje
Ja nie rozumiem tego, że człowiek pracuje w jakiejś dziedzinie i na niczym się nie zna, ja w mojej branży ciągle się czegoś ucze, rozwijam i chce być na bieżąco.
A ekspedientki w sklepach chyba trafiły tam przypadkiem naprawdę, raptem w takiej Sephorze jest kilka marek i czy to takie trudne mieć jakie takie o nich pojęcie?
Ja nie kupuje dużo kosmetyków ale a propo wszystkich najnowszych kolekcji jestem oczytana (dzięki Wizażowi )
A jeszcze te porady tych kobitek jak mi jedna kiedyś chciała wcisnąć pomarańczowo-brzoskwiniowy róż, bo miałam jasne włosy, ale ogólnie cerę mam oliwkową i albo wybieram chłodny róż albo po prostu bronzery jakieś, już przestałam prosić wogóle o pomoc a czasem to się zapytam o coś konkretnego np zapach podobny do Idylle (dziewczyny na perfumowym radziły przetestowac Narciso R i jeszcze SJP Lovely) a babeczka ani be ani me.
Jak chciałam mamie kupić jakis fajny puder, z gadżeciarską puderniczką taki że tak powiem "na bogato"to polecały mi sypki Noube w takim czarnym słoiku... dajcie spokój...
Ale to juz apropo Douglasa..
Niestety teraz pewnie bede tam chodzic czesciej bo truskawa dała takie ceny że wogole mi sie to nie widzi już
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 12:29   #4118
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Tak czytam Corii o Twoich przygodach z paniami z Sephory to normalnie mdleje
Ja nie rozumiem tego, że człowiek pracuje w jakiejś dziedzinie i na niczym się nie zna, ja w mojej branży ciągle się czegoś ucze, rozwijam i chce być na bieżąco.
A ekspedientki w sklepach chyba trafiły tam przypadkiem naprawdę, raptem w takiej Sephorze jest kilka marek i czy to takie trudne mieć jakie takie o nich pojęcie?
Ja nie kupuje dużo kosmetyków ale a propo wszystkich najnowszych kolekcji jestem oczytana (dzięki Wizażowi )
A jeszcze te porady tych kobitek jak mi jedna kiedyś chciała wcisnąć pomarańczowo-brzoskwiniowy róż, bo miałam jasne włosy, ale ogólnie cerę mam oliwkową i albo wybieram chłodny róż albo po prostu bronzery jakieś, już przestałam prosić wogóle o pomoc a czasem to się zapytam o coś konkretnego np zapach podobny do Idylle (dziewczyny na perfumowym radziły przetestowac Narciso R i jeszcze SJP Lovely) a babeczka ani be ani me.
Jak chciałam mamie kupić jakis fajny puder, z gadżeciarską puderniczką taki że tak powiem "na bogato"to polecały mi sypki Noube w takim czarnym słoiku... dajcie spokój...
Ale to juz apropo Douglasa..
Niestety teraz pewnie bede tam chodzic czesciej bo truskawa dała takie ceny że wogole mi sie to nie widzi już
Novotna, dla mnie to po prostu mega niekompetencja, bo przecież one pracują w kosmetykach, mają doradzac, wiec jak moga sie NIE ZNAĆ, co mają na półkach?? To tak, jakbym ja nie wiedziała, jak wykonywac swoją pracę Nic zatem nie usprawiedliwia ich niewiedzy i przede wszystkim głupoty - doskonała wiekszość z nich NIE MYŚLI, nie kojarzy faktów, ani nic. Aż za często mam wrażenie, ze one tam są TYLKO dla pogaduszek z koleżankami, malowania sie za free testerami i prezentowaniem swoich pustych, aczkolwiek odpacykowanych toną kosmetyków facjat

Pozostaje sobie znaleźć jakąs S. z miłą i w miare kompetentną obsługa i tylko tam chodzić.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-06-21 o 12:30
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:32   #4119
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
Witamy w gronie szczęśliwych posiadaczek nowych kulencji i pyndzlencji


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiecie, dzisiaj już nie zdzierżyłam głupoty babek w S. i prawie nie wyrobiłam i ostro wyleciałam na kierowniczkę z Sephory.... a było tak... W piatek w Sephorze nowe kulki były po 208, a dzień później po 205, to poszłam dzisiaj do innej S. w Katowicach sprawdzić cenę i widze, ze juz mają letnia kolekcję w tym nowe kulki. Pytam sie grzecznie, po ile sa nowe kulki a babka (okazało się, ze kierowniczka) do mnie:"To nie sa nowe kulki, to sa stare, to jest nowa kolekcja letnia" - i pokazuje na nowe cienie poczwórne i pojedyńcze i 2 szminki. Ja dalej swoje "Jak kulki nie sa nowe, przecież widze po kolorach". Ona z uporem maniaka, że nie i nie, że sa stare, nowych nie ma... jezu, myśłałam, ze jej walnę z byka .... przyszła inna ekspedientka bo się zrobiło nerwowo, wyciągneła pudełko nowych kulek, na których psiało jak byk TEINT DORE i potakuje kierowniczce:" Tak proszę Pani, to są STARE meteoryty", ja prawie w śmiech , bo już mi ręce opadły ale mówię, przeciez pisze wyraźnie na pudełku"Teint Dore" a stare były "Beige Chic",na co ona jakoś tak nieprzekonana patrzy ... ja już mam dość i się pytam czy powie wreszcie ich cenę? Poszła sprawdzić do kasy, wraca i mówi,: "No 209 te stare Meteoryty kosztują " . ...no comments ........
o matko.. ja to bym już kipiała ze złości ja nie wiem, czy one autentycznie są tak niedoinformowane i nieświadomie to robią, czy po prostu zależy im na tym, żeby zrobić z nas idiotki...

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

Corii, daj spokój - One są niereformowalne
wczoraj dowiedziałam się od Pani, ze kulki 01 bielą i rozświetlają, 02 ożywiają i rozświetlają, a 03 brązowią
ja nie słuchałam jej zupełnie, tylko sobie macałam, a Ona mi dalej nawija, ze ona by mi polecała 03 bo mam brązowe włosy
01 pewnie dla blondynek, a 02 dla rudych


Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
W związku z powyższym i innymi tego typu zachowaniami - nigdy Pań w Spehorze o nic nie pytam. Robię wywiad na wizażu, analizuję wasze wrażenia i idę do sklepu z konkretnym zamiarem. Nidy się na was nie zawiodłam a na Panich w S -

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja na pytanie... czy moga mi w czyms pomoc... tak jakby w ogole mogly ... odpowiadam, ze nie... bo wiem co chce ...
to samo tutaj

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Gratuluję! W końcu nabyłaś

A pędzel jak? Ile w ogóle kosztuje?
pędzelek dobry do meteorytów, ale nie wiem czy do każdej cery się nadaje (jest dość szorstki, ale to pomaga w nakładaniu pudru). chciałabym go jeszcze używać do pudru sypkiego, ale nie wiem czy się będzie do tego nadawał właśnie z tego względu.
walory estetyczne - super jest bardzo elegancki i ma piękne etui
Sprawdzę Ci w domu ile dokładnie kosztuje, bo mam na paragonie ale teraz poza miejscem zamieszkania jestem
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:32   #4120
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to widac od ery to zalezy, bo jak kiedyś mi pani nałozyła Beige Chic, to an polikach miałam normalnie jak bronzer te kulki. A w nowych nic takiego nie ma
Corii, bo Ty chyba bardzo jaśniutka jesteś, prawda?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Są mniej blink blink nawet sporo mniej
Cudownie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, ze Ci bardzo podpadły
Aż tak bardzo to nie... Na szczęście byłam tam tylko raz W ramach wyjazdu, bo na stałe takie wyczyny to nie miałabym siły chyba Ja jak widzę, ze ktoś jest kompletnie nie w temacie a się upiera przy swoim to po prostu się tylko uśmiecham i odpuszczam. chyba, że mam czas na głupty

Ale to niedoinformowanie bywa naprawdę irytujące. Pamiętam jak pytałam o paletki Diora, te z nową formułą. Wiec zadaję pytanie co w nich dokładnie ulepszyli (mimo, że wczesnej wszystko wyczytałam), a konsultantka mi całkiem na poważnie mówi: " No wie Pani, oni zawsze COŚ TAM ulepszają" Moja siostra miała ubaw po pachy wtedy... Człowiek płaci mnóstwo pieniędzy jak na polskie warunki i chciałoby się oczekiwać fachowej porady... Nie wiem, czy my oczekujemy za dużo Ja po prostu wiem, że kochałabym taką pracę
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:34   #4121
asia3000
Zadomowienie
 
Avatar asia3000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 454
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

A ja chciałam dopytać, bo nie byłam jeszcze po dostawie nowej kolekcji czy mają też cienie pojedyńcze z kolekcji letniej ? Jaka jest ich cena no i czy ładne ?
asia3000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 12:40   #4122
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
pędzelek dobry do meteorytów, ale nie wiem czy do każdej cery się nadaje (jest dość szorstki, ale to pomaga w nakładaniu pudru). chciałabym go jeszcze używać do pudru sypkiego, ale nie wiem czy się będzie do tego nadawał właśnie z tego względu.
walory estetyczne - super jest bardzo elegancki i ma piękne etui
Sprawdzę Ci w domu ile dokładnie kosztuje, bo mam na paragonie ale teraz poza miejscem zamieszkania jestem
Nie ma pośpiechu, ja dopiero w środę wyruszam na łowy...

Ale rozumiem, że masz ten nowy meteorytowy? Żeby nie było tak jak pędzlem Pingwinka
No właśnie przez tą szorstkość ma nabierać idealną ilość pudru podobno, dlatego bym w końcu chciała go mieć (no i ze względu na jego wygląd też )

Jak nie było kulek w PL to jakoś nie miałam takiego ciągu do nich, ale jak już wiem, że są i widzę Wasze nabytki to ja już wytrzymać nie mogę, no....

I jeszcze w temacie kulek - jak je nakładacie na twarz? Tzn. wiem, że pędzlem Ale ostatnio widziałam filmik i tam kulencje są wyraźnie nakładane ruchami kolistymi. A ja zawsze bardziej jak zwykły puder nakładałam, omiatając twarz pędzlem... tak zwyczajnie
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:45   #4123
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

Aż tak bardzo to nie... Na szczęście byłam tam tylko raz W ramach wyjazdu, bo na stałe takie wyczyny to nie miałabym siły chyba Ja jak widzę, ze ktoś jest kompletnie nie w temacie a się upiera przy swoim to po prostu się tylko uśmiecham i odpuszczam. chyba, że mam czas na głupty

Ale to niedoinformowanie bywa naprawdę irytujące. Pamiętam jak pytałam o paletki Diora, te z nową formułą. Wiec zadaję pytanie co w nich dokładnie ulepszyli (mimo, że wczesnej wszystko wyczytałam), a konsultantka mi całkiem na poważnie mówi: " No wie Pani, oni zawsze COŚ TAM ulepszają" Moja siostra miała ubaw po pachy wtedy... Człowiek płaci mnóstwo pieniędzy jak na polskie warunki i chciałoby się oczekiwać fachowej porady... Nie wiem, czy my oczekujemy za dużo Ja po prostu wiem, że kochałabym taką pracę
padłam

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Nie ma pośpiechu, ja dopiero w środę wyruszam na łowy...

Ale rozumiem, że masz ten nowy meteorytowy? Żeby nie było tak jak pędzlem Pingwinka
No właśnie przez tą szorstkość ma nabierać idealną ilość pudru podobno, dlatego bym w końcu chciała go mieć (no i ze względu na jego wygląd też )

Jak nie było kulek w PL to jakoś nie miałam takiego ciągu do nich, ale jak już wiem, że są i widzę Wasze nabytki to ja już wytrzymać nie mogę, no....

I jeszcze w temacie kulek - jak je nakładacie na twarz? Tzn. wiem, że pędzlem Ale ostatnio widziałam filmik i tam kulencje są wyraźnie nakładane ruchami kolistymi. A ja zawsze bardziej jak zwykły puder nakładałam, omiatając twarz pędzlem... tak zwyczajnie
tak, ten nowy, biały

ja nakładam kulki tym pędzelkiem właśnie kolistymi ruchami - tak jak ten filmik, bo zakładam, że też widziałaś ten z makijażem letnim na nosek staram się jak najwięcej zielonego koloru nałożyć bo czerwony zawsze jest tym pędzel jest ułatwione zadanie.

a ja w ogóle muszę uporządkować swoje kulki - na dnia są same zielone, a na górze same białe. wartswy normalnie, a ja chcę wszystkie na raz!
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:46   #4124
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
A ja chciałam dopytać, bo nie byłam jeszcze po dostawie nowej kolekcji czy mają też cienie pojedyńcze z kolekcji letniej ? Jaka jest ich cena no i czy ładne ?
ladne ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:02   #4125
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiecie, dzisiaj już nie zdzierżyłam głupoty babek w S. i prawie nie wyrobiłam i ostro wyleciałam na kierowniczkę z Sephory.... a było tak... W piatek w Sephorze nowe kulki były po 208, a dzień później po 205, to poszłam dzisiaj do innej S. w Katowicach sprawdzić cenę i widze, ze juz mają letnia kolekcję w tym nowe kulki. Pytam sie grzecznie, po ile sa nowe kulki a babka (okazało się, ze kierowniczka) do mnie:"To nie sa nowe kulki, to sa stare, to jest nowa kolekcja letnia" - i pokazuje na nowe cienie poczwórne i pojedyńcze i 2 szminki. Ja dalej swoje "Jak kulki nie sa nowe, przecież widze po kolorach". Ona z uporem maniaka, że nie i nie, że sa stare, nowych nie ma... jezu, myśłałam, ze jej walnę z byka .... przyszła inna ekspedientka bo się zrobiło nerwowo, wyciągneła pudełko nowych kulek, na których psiało jak byk TEINT DORE i potakuje kierowniczce:" Tak proszę Pani, to są STARE meteoryty", ja prawie w śmiech , bo już mi ręce opadły ale mówię, przeciez pisze wyraźnie na pudełku"Teint Dore" a stare były "Beige Chic",na co ona jakoś tak nieprzekonana patrzy ... ja już mam dość i się pytam czy powie wreszcie ich cenę? Poszła sprawdzić do kasy, wraca i mówi,: "No 209 te stare Meteoryty kosztują " . ...no comments ........
Totalna porażka
Proszę powiedz w której S. w Katowicach byłaś, żebym wiedziała które miejsce omijać
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:02   #4126
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Co do obeznania Pań nt sprzedawanych produktów, dzwoniłam dziś do jednej z wiekszych S w mieście z pytaniem o nowe meteoryty.. Pani nie miała pojecia że takowe w ogóle będą , więc przy okazji wypytała mnie (!!!) czym się będą od starych róznić, czy wejdą na stałe a stare będą wycofane.. normalnie szok. Przecież te meteoryty już na dniach tam pewnie będą a ona ani be ani me.. litości, czy one nie mają żadnych szkoleń i czy naprawdę tak cięzko być zorientowanym w branży, w której się pracuje.. ręce opadają.
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:15   #4127
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Corii, bo Ty chyba bardzo jaśniutka jesteś, prawda?
Czy ja jasniutka? Nie wiem, nie umiem ocenic niech Ci za ocenę posłuży, ze Diora mineralnego mam numer 030, a DW Light nr 2.0

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Totalna porażka
Proszę powiedz w której S. w Katowicach byłaś, żebym wiedziała które miejsce omijać
Yasiu, omijaj szerokim łukiem Sephorę w Silesia City Center

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ladne ...
Macałąm dzisiaj wszystkie, i ten taki ciemno-wrzosowy to jest w sumie identyczny z tym najciemniejszym w nowych czwórkach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:26   #4128
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Macałąm dzisiaj wszystkie, i ten taki ciemno-wrzosowy to jest w sumie identyczny z tym najciemniejszym w nowych czwórkach
te dwa ciemne mi sie podobaja ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:31   #4129
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ladne ...
ładne te dwa pierwsze
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 13:32   #4130
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
te dwa ciemne mi sie podobaja ...
Bo są naprawde ładne, przynajmniej z maziana na ręce nawet chciałam na oczach sprawdzić, no, ale leczę te spojówki, wiec z malowania nici
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:37   #4131
asia3000
Zadomowienie
 
Avatar asia3000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 454
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo są naprawde ładne, przynajmniej z maziana na ręce nawet chciałam na oczach sprawdzić, no, ale leczę te spojówki, wiec z malowania nici

Corii, a pamiętasz ich cenę ? I czy wąchałaś ?

Edytowane przez asia3000
Czas edycji: 2010-06-21 o 13:38
asia3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:43   #4132
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Co do obeznania Pań nt sprzedawanych produktów, dzwoniłam dziś do jednej z wiekszych S w mieście z pytaniem o nowe meteoryty.. Pani nie miała pojecia że takowe w ogóle będą , więc przy okazji wypytała mnie (!!!) czym się będą od starych róznić, czy wejdą na stałe a stare będą wycofane.. normalnie szok. Przecież te meteoryty już na dniach tam pewnie będą a ona ani be ani me.. litości, czy one nie mają żadnych szkoleń i czy naprawdę tak cięzko być zorientowanym w branży, w której się pracuje.. ręce opadają.
ja mam wrażenie, że w Sephorze to mają Internet odłączony...

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czy ja jasniutka? Nie wiem, nie umiem ocenic niech Ci za ocenę posłuży, ze Diora mineralnego mam numer 030, a DW Light nr 2.0
o to ja ściana przy Tobie z Diora to 02 używam

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
Corii, a pamiętasz ich cenę ? I czy wąchałaś ?
teraz zanim kupimy cienie, będziemy je wąchać
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:47   #4133
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
Corii, a pamiętasz ich cenę ? I czy wąchałaś ?
Nie było wystawionej ceny na podstawce, a już nie pytałam, bo po akcji z Meteorytami miałam dość
Wąchałam, czwórki dalej dla mnie "śmierdzą"

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
o to ja ściana przy Tobie z Diora to 02 używam

teraz zanim kupimy cienie, będziemy je wąchać
No 020 z Diora, to dla mnie za jasny, truposza by zrobił ze mnie
Ale juz fluid 030 jest za ciemny, tu już coś koło 022 lub 023 bym musiała mieć, albo wzwyż

He he, wąchanie nie zaszkodzi Np. podoba mi się zapach piątek Diorowych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:48   #4134
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

o tak, panie w S. bywają bardzo "doinformowane", pamiętam, jak chciałam kupić perfumy Viktor&Rolf (perfumy, nie wodę toaletową) a szanowna Pani wręcza mi wodę toaletową, pytam więc "nie ma perfumowanej?", na co słyszę "nie, nie ma", dobrze, że sama się przeszłam po sklepie, bo oczywiście były.
innym razem chciałam, aby pani wyjęła mi konkretny odcień podkłady z szuflady, bo przecież klientowi nie wolno, więc mówię, że photo'perfexion proszę a ona "a gdzie on leży?"... no masakra...

a tak w temacie - pytałam już Was o odcień meteorytów dla naczynkowej skóry, tak się składa, że pomimo, że czasem się czerwienię, to nie mam zbyt jasnej skóry, możecie napisać czego po jakim odcieniu mogę się spodziewać?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:48   #4135
asia3000
Zadomowienie
 
Avatar asia3000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 454
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie było wystawionej ceny na podstawce, a już nie pytałam, bo po akcji z Meteorytami miałam dość
Wąchałam, czwórki dalej dla mnie "śmierdzą"

Pojedyńcze też ?
A te nieszczęsne panie z S. to muszą nieźle uszy dziś piec
asia3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:57   #4136
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
Pojedyńcze też ?
A te nieszczęsne panie z S. to muszą nieźle uszy dziś piec
pojedyńczych nie

babki to ze wstydu powinny się schować pod ziemie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:04   #4137
asia3000
Zadomowienie
 
Avatar asia3000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 454
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
pojedyńczych nie

babki to ze wstydu powinny się schować pod ziemie

Gdyby te babki miały prowizję od sprzedaży to byłyby obcykane z każdej strony, a że pewnie mają "gołą" pensję to im nie zależy, bo kto będzie chciał to i tak kupi
asia3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:15   #4138
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Yasiu, omijaj szerokim łukiem Sephorę w Silesia City Center
Tak myślałam, że o nią chodzi
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:26   #4139
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
o tak, panie w S. bywają bardzo "doinformowane", pamiętam, jak chciałam kupić perfumy Viktor&Rolf (perfumy, nie wodę toaletową) a szanowna Pani wręcza mi wodę toaletową, pytam więc "nie ma perfumowanej?", na co słyszę "nie, nie ma", dobrze, że sama się przeszłam po sklepie, bo oczywiście były.
innym razem chciałam, aby pani wyjęła mi konkretny odcień podkłady z szuflady, bo przecież klientowi nie wolno, więc mówię, że photo'perfexion proszę a ona "a gdzie on leży?"... no masakra...

a tak w temacie - pytałam już Was o odcień meteorytów dla naczynkowej skóry, tak się składa, że pomimo, że czasem się czerwienię, to nie mam zbyt jasnej skóry, możecie napisać czego po jakim odcieniu mogę się spodziewać?
jeśli ogarniasz angielski to zapraszam tutaj: http://www.temptalia.com/guerlain-be...hotos-swatches

opis koloru 02 oraz opisany efekt i przeznaczenie pozostałych.

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
Gdyby te babki miały prowizję od sprzedaży to byłyby obcykane z każdej strony, a że pewnie mają "gołą" pensję to im nie zależy, bo kto będzie chciał to i tak kupi
poza tym wciąż wiele osób nie zagląda do Internetu popatrzeć, popytać i takie osoby polegają na tych niedoinformowanych kobietach. na szczęście jest ich coraz mniej, no ale wciąż są.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:33   #4140
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
jeśli ogarniasz angielski to zapraszam tutaj: http://www.temptalia.com/guerlain-be...hotos-swatches

opis koloru 02 oraz opisany efekt i przeznaczenie pozostałych.



poza tym wciąż wiele osób nie zagląda do Internetu popatrzeć, popytać i takie osoby polegają na tych niedoinformowanych kobietach. na szczęście jest ich coraz mniej, no ale wciąż są.
super, dziękuję Ci bardzo
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.