BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-24, 19:20   #1501
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Urbi jak mnie coś zapycha to od razu, a u mnie wszystkie ( dwa) BB wyglądają jak u ciebie dr Jart
To moze mi je oddaj?




---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

A tak w ogole, to dzis przetestowalam na szybko PoreLab.
Na poczatku byl mega zachwyt, przykryl wszystkie pory i wygladal ... no w sumie to nie wygladal, bo go w ogole nie bylo widac Szkoda, ze po godzinie noszenia zaczal swiecic i to w tak paskudny sposob, ze musialam go zmyc

Bede kombinowac dalej, ale nie zapowiada sie zbyt ciekawie
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:46   #1502
eliz23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 144
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

a co sądzicie o tej aukcji cena nie jest taka tragiczna

http://allegro.pl/skin79-hot-pink-bb...289341352.html
eliz23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 20:36   #1503
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez eliz23 Pokaż wiadomość

hehe co nieco wiem ale dziekuję za czytanie 50 stron na forum... Tym bardziej ż te informacje co jakiś czas się powtarzają. Zastanawiam się teraz nad odpowiednim dla swojej cery no i kwestią koloru pomoże ktoś?
Jak by wszyscy czytali to by się nie powtarzały

Cytat:
Napisane przez eliz23 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o tej aukcji cena nie jest taka tragiczna

http://allegro.pl/skin79-hot-pink-bb...289341352.html
Ja bym nie ryzykowała, bo cena wychodzi jak na ebay może troszeczkę więcej, więc albo ktos sprowadził sobie hurtową ilość, albo pink nie jest orginalny. Chociaż zawsze możesz poprosić sprzedającego o real foto i na tej podstawie ocenić.

Polecam wątek Kupujemy BB Creamy, gdzie robimy wspólne zakupy i np. rozparcelowujemy całą tubkę na mniejsze próbki, można wypróbować kilka i dobrać ten najbardziej odpowiedni.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 20:59   #1504
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez ivana Pokaż wiadomość
I zastanawiam się nad Crystalline Chanel (choć cena zaporowa) do matowienia, bo to jednak problem dla mnie, zwłaszcza nos fatalnie mi się świeci po 2-3 h. Nie wiem, co z tym fantem zrobić...
U mnie bardzo dobrze się sprawdza puder bambusowy z jedwabiem
Cytat:
Napisane przez Amelia57 Pokaż wiadomość
Myślę nad Elemong BB Cream i Misscha, który krem doradziłybyście jako pierwszy BB Cream? Chciałabym od czegoś zacząć, no i mam dylemat...
Missha.
Cytat:
Napisane przez eliz23 Pokaż wiadomość
tutaj czytałam na temat bb kream i okazuje se że wiele form produkuje podróbki bb kremu wiec skąd wiedziec ktory jest ten prawdziwy??
Wszystkie są prawdziwe [z wyjątkiem podróbek, ale to inna kwestia]. To tak, jak z podkładem - każda firma ma swój.
Cytat:
Napisane przez eliz23 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o tej aukcji cena nie jest taka tragiczna

http://allegro.pl/skin79-hot-pink-bb...289341352.html
O, a jak zdjęcia perfidnie kradzione z blogów [np. Laneige]. Widać, że ktoś podczytuje wątek i chce na wizażankach zarobić .
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 21:27   #1505
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Witajcie

Zainteresowały mnie BB creamy i tak się zastanawiam nad jakimiś próbeczkami. Na podstawie wstępnego przeglądu danych doszłam do wniosku, że najlepszy byłby dla mnie Lioele. Ale jeszcze zapytam Was, co sądzicie. Sprawdzi się na mieszanej (skłonnej zarówno do dużego błyszczenia jak i dużego przesuszania) skórze z rozszerzonymi porami, zaskórnikami, pryszczami i przebarwieniami? (liczę na odpowiedź twierdzącą ) Wiem, że są różne skóry, ale już mam kisiel z mózgu i sama nie wiem
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 14:19   #1506
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Uwaga, uwaga, ogłoszenie:

Szukam chętnej na tubkę elemonga z aukcji na ebay 1+1, Estelle zgodziła się pośredniczyć w zakupie, także zostało mi namówić, którąś z was do wspólnych zakupów, skusi się któraś
Cena bardzo zachęcająca, duża tubka i opinie fajne, a przynajmniej ja podczas wczorajszego wertowania internetu takie znalazłam
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 14:44   #1507
eliz23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 144
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kathja Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga, ogłoszenie:

Szukam chętnej na tubkę elemonga z aukcji na ebay 1+1, Estelle zgodziła się pośredniczyć w zakupie, także zostało mi namówić, którąś z was do wspólnych zakupów, skusi się któraś
Cena bardzo zachęcająca, duża tubka i opinie fajne, a przynajmniej ja podczas wczorajszego wertowania internetu takie znalazłam


ja jestem chętna zależy mi na naturalnym odceniu... a używał już ktoś tego?
eliz23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 15:21   #1508
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Przeszukaj sobie ten wątek pod kątem słowa "elemong", coś tam Ci wyskoczy, na pewno Estelle używała i jeszcze jedna wizażanka, której nicku nie pamiętam
Któreś dziewczyny też zamawiały sobie go, ale czy pisały tutaj opinie to nie wiem, albo nie pamiętam albo po prostu nie

Chcesz się jeszcze rozejrzeć co i jak czy jesteś już zdecydowana? Albo wiem, po prostu jak się zdecydujesz to napisz na zakupowym bb creamowym, że chcesz wziąć ze mną i poprosimy Estelle to wyśle nam dane do przelewu
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:31   #1509
marrlen_n
Raczkowanie
 
Avatar marrlen_n
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 225
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dzisiaj doszedł do mnie Elemong.
Od razu go otworzyłam i wypróbowałam
Więc tak w porównaniu z pinkiem bo tylko taki miałam jest do niebo lepszy, przynajmniej na moje potrzeby,
Niby mam cere tłustą, ale mam wysuszony nos i częściowo policzki, nawet czoło mi sie błyszczy i łuszczy za razem, Mam duży problem z nierównym kolorytem(pieprzyki) no ale z nimi raczenij nic nie zrobię;( (może znacie jakieś sposoby?)
Więc krem konsystencja dosyć gęsta, krycie w porównaniu z pinkiem jest niesamowite !! -jednocześnie wygląda naturalnie.
Niestety kolor jest b. jasny, ale i tak zamierzam go używać. Zakrył mi pory, zaczerwienienia po wyciśniętych pryszczach, pieprzyków nie, ale i tak jestem bardzo zadowolona. Nie wiem jeszcze jak spisze sie na dłuższą metę bo mam go na sobie góra 30 min, ale już jestem zachwycona. Moze to jeszcze nie mój idealny bb cream ale będę szukać. ! Jak narazie czekam jeszcze na próbkę Liolie. Jednak tymczasowo najlepszy jest elemong.
Zdjęcia prawdopodobnie dodam w sobote.
marrlen_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 16:20   #1510
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

moje zamiłowanie do eksperymentów zaowocowało połączeniem bb creamu i minerałów. Rano nałożyłam skin food mushroom i stwierdziłam, ze jednak jest za różowo i zamiast jak zwykle pudrować delikatnie czymś transparentnym (niestety SF wywołuje u mnie świecenie, z którym nigdy nie mialam problemu) omiotłam twarz odrobiną podkładu edm o-glo w kolorze fair neutral, za pomocą pędzla kabuki. Myślę, ze to ważne żeby podkład był mało kryjący i nałozony w małej ilości. Efekt? Cudowny! Matowa, gładka skóra w kolorze jaki chcę, dodatkowo do tej pory wszystko wygląda jak po nałożeniu! BB cream znacznie przedłużył trwałośc edm, a edm nadało idealny kolor. Polecam eksperymenty!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 16:34   #1511
eliz23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 144
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kathja Pokaż wiadomość
Przeszukaj sobie ten wątek pod kątem słowa "elemong", coś tam Ci wyskoczy, na pewno Estelle używała i jeszcze jedna wizażanka, której nicku nie pamiętam
Któreś dziewczyny też zamawiały sobie go, ale czy pisały tutaj opinie to nie wiem, albo nie pamiętam albo po prostu nie

Chcesz się jeszcze rozejrzeć co i jak czy jesteś już zdecydowana? Albo wiem, po prostu jak się zdecydujesz to napisz na zakupowym bb creamowym, że chcesz wziąć ze mną i poprosimy Estelle to wyśle nam dane do przelewu

jestem zdecydowana ale jaki jest caly koszt??? pokieruj mnie na ten zakupowy bo mam urwanie glowy. o elemongu czytalam recenzje
eliz23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 16:50   #1512
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
moje zamiłowanie do eksperymentów zaowocowało połączeniem bb creamu i minerałów. Rano nałożyłam skin food mushroom i stwierdziłam, ze jednak jest za różowo i zamiast jak zwykle pudrować delikatnie czymś transparentnym (niestety SF wywołuje u mnie świecenie, z którym nigdy nie mialam problemu) omiotłam twarz odrobiną podkładu edm o-glo w kolorze fair neutral, za pomocą pędzla kabuki. Myślę, ze to ważne żeby podkład był mało kryjący i nałozony w małej ilości. Efekt? Cudowny! Matowa, gładka skóra w kolorze jaki chcę, dodatkowo do tej pory wszystko wygląda jak po nałożeniu! BB cream znacznie przedłużył trwałośc edm, a edm nadało idealny kolor. Polecam eksperymenty!

ja też dzisiaj eksperymentowałam z minerałami + bb ale średnio mi to wyszło, może dlatego, że użyłam lumiere w fomule FF a ona jest jednak trochę kryjąca, ale przynajmniej się nie błyszczę mam wrażenie, że po elemondżku też się jakaś taka różowa robię, ale dopiero po jakimś czasie, zaraz po nałożeniu jest idealnie...
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 17:01   #1513
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
moje zamiłowanie do eksperymentów zaowocowało połączeniem bb creamu i minerałów. Rano nałożyłam skin food mushroom i stwierdziłam, ze jednak jest za różowo i zamiast jak zwykle pudrować delikatnie czymś transparentnym (niestety SF wywołuje u mnie świecenie, z którym nigdy nie mialam problemu) omiotłam twarz odrobiną podkładu edm o-glo w kolorze fair neutral, za pomocą pędzla kabuki. Myślę, ze to ważne żeby podkład był mało kryjący i nałozony w małej ilości. Efekt? Cudowny! Matowa, gładka skóra w kolorze jaki chcę, dodatkowo do tej pory wszystko wygląda jak po nałożeniu! BB cream znacznie przedłużył trwałośc edm, a edm nadało idealny kolor. Polecam eksperymenty!
O, EDM o-glo to dobry pomysł. Ja próbowałam z Blushe Full Matte i wyglądało nie za specjalnie (na Misshy), ale mam też próbki Sheer Satin, to może się udać
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 17:07   #1514
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez eliz23 Pokaż wiadomość
jestem zdecydowana ale jaki jest caly koszt??? pokieruj mnie na ten zakupowy bo mam urwanie glowy. o elemongu czytalam recenzje
Super

KLIK tutaj robimy zakupy

KLIK tutaj link do ebay z aukcjami Elemong, do ceny(oczywiście cena podana w aukcji na pół) trzeba doliczyć koszt wysyłki w PL myślę, że 6pln, ale na 100% Estelle napisze ile on wyniesie.

EDIT: też testowałam minerały na BB cream, dłużej się to razem trzymało niż oddzielnie
__________________
Hold The Line..
Scorpions


Edytowane przez Kathja
Czas edycji: 2010-10-25 o 17:14
Kathja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:05   #1515
Yupina
Przyczajenie
 
Avatar Yupina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Witam wszystkie wizażanki!
Po przeczytaniu wszystkich pochlebnych opinii na temat BB kremów uznałam, że muszę wypróbować to cudo. Mam tylko jedno pytanie do stosujących. Czy zauważyłyście jakąś poprawę w stanie skóry?
__________________
Na końcu i tak wszyscy będziemy się uśmiechać
Yupina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:21   #1516
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ja dzisiaj dopiero dobrałam się do Elemonga ze wspólnych zamówień. "Rozplombowałam" go , spróbowałam wycignąć i zonk-tuba jest napełniona tylko do połowy! Też tak macie , czy ja trafiłam na felerny egzemplarz? Nie umiem ocenić, ile to jest to 60g , może to we wszystkich tak jest? Może posiadaczki Elemonga się wypowiedzą?
Zrecenzuję później.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:45   #1517
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
ja też dzisiaj eksperymentowałam z minerałami + bb ale średnio mi to wyszło, może dlatego, że użyłam lumiere w fomule FF a ona jest jednak trochę kryjąca, ale przynajmniej się nie błyszczę mam wrażenie, że po elemondżku też się jakaś taka różowa robię, ale dopiero po jakimś czasie, zaraz po nałożeniu jest idealnie...
Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
O, EDM o-glo to dobry pomysł. Ja próbowałam z Blushe Full Matte i wyglądało nie za specjalnie (na Misshy), ale mam też próbki Sheer Satin, to może się udać
czekam na relację
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:46   #1518
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ja daje pora albo mineralnego diora
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2010-10-26 o 13:20
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 21:33   #1519
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ja dzisiaj dostałam swoją paczkę z Dr. Jart'em Niestety dzisiaj miałam dość długo zajęcia i nie opłacało się go nakładać na 1h więc zrobię to jutro. A więc jutro wieczorem pojawią się zdjęcia i recenzje
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 08:38   #1520
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Czy Elemong albo Lioele mają silikony?? Albo jakiś składnik bardzo zapychający?

Ja w sumie na zmianę używam tych dwóch kremów, ale nie zauważyłam jakiegoś większego zapychania - mam tendencję do zapychania, ale mnie zapycha byle krem


Wynalazłam na ebay maseczki, czy któraś z Was używała, np. Shipla?
http://cgi.ebay.pl/LIOELE-Perfect-Es...item45f39288b0

I coś sprawiającego cuda z porami:
http://cgi.ebay.pl/LIOELE-Secret-Por...item45f39d3e25
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...

Edytowane przez bejbii
Czas edycji: 2010-10-26 o 08:51
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 09:44   #1521
daxima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Mam
I stało się jestem posiadaczką moich BB cremów
Na paczkę czekałam niewiele ponad tydzień, czyli sam zakup rewelacja
sprawnie szybko i przyjemnie.
Nie wytrzymałam i dobrałam się do paczki pod biurkiem, czego efektem jest to że mam na jednej dłoni pinka skin79, na drugiej misshe #21 i obok golda skin 79.
Pierwsze wrażenie. Po wyciśnięciu leciutki szok ...jakie są ciemne.
Jak na taką powierzchnię wycisnęłam tego za dużo więc kolor kakao z mlekiem po paru sekundach na moich oczach zaczął stapiać się w skórę i rozjaśniać.
Przez parę minut był widoczny takiem efektem przedawkowania podkładu. Czym dłużej jest na ciele zaczyna nabierać takiego efektu szklistości i staje się niewidoczny zachowując kolorystykę.
Co do kolorków.
Missa i gold nie widzę na dłoni różnicy z tym że missa jest przy goldzie bardziej matowa najbardziej naturalny efekt gold delikatnie odbija światło taka ciepłą złocista barwą.
Pink ma faktycznie jakiś taki różowawy odcień. Chociaz nie powiedziałabym że jest różowy. To raczej taki efekt odbicia światła sprawiający że skóra jest jakby taka przezroczysta o chłodnym odciemniu . Wydaje mi się idealny dla szarych zmęczonych cer.
Patrze na nie i mam największa ochotę na golda.
Po dłuższym czasie zauważam jak skóra naprawdę się wygładza jakby była bardziej napięta.
Zobaczymy jak będzie na twarzy.
Największe moje obawy na dziś to to czy nie są dla mnie za ciemne.
Pozdrawiam BB maniaczki

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

w gratisie będę testowac taką maseczkę
http://reviewsfromateenager.blogspot...sage-mask.html
daxima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 16:37   #1522
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Udało się, przebrnęłam przez cały wątek. Wiem już, które BB chcę wypróbować, więc uciekam na wątek zakupowy
Aaa...dla nowych osób tu zaglądających i zadających powtarzające się pytania: czytanie naprawdę nie boli 50 stron to nie jest tak dużo a wielu przydatnych informacji się dowiemy pozdrawiam
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 18:08   #1523
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ja dostałam swoja Misshe # 21 i Lioele Triple The Solution, niestety późno wróciłam z zajęć,nie było sensu aplikować, więc tylko spojrzałam na kolory - Missha jest moim zdaniem chłodna, a Lioele ciepły. I jeszcze gratisy do zamówienia dostałam, a paczka szła 8 dni (w tym weekend) Jutro się biorę do regularnego stosowania, zobaczymy, jak to wgląda w praktyce
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 18:29   #1524
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 200
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dzięki uprzejmości Estelle dotarł do mnie dziś mushroomek
No i oczywiście nie mogłam się powstrzymać, jak tylko dorwałam go w swoje ręce, to nałożyłam na twarz Pierwsze moje spostrzeżenia: kolor (mam odcień 1) - ładny naturalny beżyk, nie widzę w nim różowych tonów, nie jest ani bardzo jasny, ani ciemny, jak dla mnie w sam raz i wpasował się idealnie (dużo lepiej niż pink), zobaczymy jak będzie się spisywał przy dłuższej obecności na twarzy. Na pierwszy rzut oka skóra jest ładnie rozświetlona (ale nie błyszczy się jak psu klejnoty), wygładzona i wygląda bardzo naturalnie. Krycie również jest lepsze niż pinka ale przy większych niespodziankach, ciemniejszych przebarwieniach wymaga korektora. Zapach jest wyczuwalny ale nie jakiś upierdliwy - ot, świeża zieleninka. Jutro postaram się obfocić w świetle dziennym, a po dłuższym czasie stosowania napisać coś więcej
__________________
„Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.”
catarsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:10   #1525
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;22892673]Ja dostałam swoja Misshe # 21 i Lioele Triple The Solution, niestety późno wróciłam z zajęć,nie było sensu aplikować, więc tylko spojrzałam na kolory - Missha jest moim zdaniem chłodna, a Lioele ciepły. I jeszcze gratisy do zamówienia dostałam, a paczka szła 8 dni (w tym weekend) Jutro się biorę do regularnego stosowania, zobaczymy, jak to wgląda w praktyce[/QUOTE]

testuj testuj ... i napisz jakie wrazenie po Lioele bo mnie interesuje ...



a ja dzis niewytrzymalam i kliknelam Hanskin Control Skin BB Cream i Dr.Jart+ Detox Healing Blemish BB Black Label ... i teraz bede czekac na przysylke ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:43   #1526
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość



a ja dzis niewytrzymalam i kliknelam Hanskin Control Skin BB Cream i Dr.Jart+ Detox Healing Blemish BB Black Label ... i teraz bede czekac na przysylke ...
szkoda, że nie Hanskin Premium Magic bo mi on wyskoczył w tym teście BB kremowym i już mnie kusi, żeby go kliknąć
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:50   #1527
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Kung Fu Candy - jak Twoje wrażenia po Elemongu?

Ponawiam pytanie - czy Lioele lub Elemong mają silikony??
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:55   #1528
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez bejbii Pokaż wiadomość
Kung Fu Candy - jak Twoje wrażenia po Elemongu?

Ponawiam pytanie - czy Lioele lub Elemong mają silikony??
pisałam parę stron wcześniej, generalnie lubie go bardziej niż pinka
a co do drugiego pytania to na bank mają, bo przecież chyba każdy BB ma silikony, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 20:09   #1529
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
pisałam parę stron wcześniej, generalnie lubie go bardziej niż pinka
a co do drugiego pytania to na bank mają, bo przecież chyba każdy BB ma silikony, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.
Ślepa się robię na starość...

Jakbyś jeszcze kiedyś zamawiała coś, np. Lioele to ja jestem chętna
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 20:33   #1530
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Lioele ma, sprawdzałam parę dni temu
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.