Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 21:45   #541
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

baaardzo intensywny jak na opakowaniu :P
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:39   #542
+roll
Przyczajenie
 
Avatar +roll
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 25
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Witajcie dziewczyny od jakiegoś czasu marzy mi się ruda czupryna, niestety sama mam dość nieprzyjemne doświadczenia z farbami i trochę mam stracha czy kolor wyjdzie taki jak chcę. Mój naturalny kolor to ciemny brąz, coś w okolicach czekolady. Niestety od kilku lat, z małymi przerwami farbuje włosy. miałam już na głowie kilka kolorów, m.in. burgund, czerń, miedź i pasemka... Ostatni raz farbowałam włoski z jakiś miesiąc temu, niepamietam dokladnej nazwy koloru, ale bylo to cos w okolicy ciemnego bladu. Wyszedl mi oczywiscie duzo duzo ciemniejszy kolor, zwykly braz. Teraz po kilku tygodniach farba sie zmyla i mam cos w odcieniu bardzo ciemnego rudego. Jak myślicie czy jest szansa żeby bez dekoloryzacji uzyskac taki kolor jaki powinien wyjsc po odcieniu mango? Mam dosc zniszczone wlosy, nie chce ich jeszcze katowac dekoloryzacja. Aha i jeszcze jedno pytanie- nie wiem do końca jakim typem kolorystycznym jestem, mam bardzo jasną karnację, zielone oczy i czarne brwi i rzęsy. Czy tak intensywny rudy będzie mi pasował? Z góry dziękuję za pomoc!
__________________

+roll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 22:47   #543
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez +roll Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny od jakiegoś czasu marzy mi się ruda czupryna, niestety sama mam dość nieprzyjemne doświadczenia z farbami i trochę mam stracha czy kolor wyjdzie taki jak chcę. Mój naturalny kolor to ciemny brąz, coś w okolicach czekolady. Niestety od kilku lat, z małymi przerwami farbuje włosy. miałam już na głowie kilka kolorów, m.in. burgund, czerń, miedź i pasemka... Ostatni raz farbowałam włoski z jakiś miesiąc temu, niepamietam dokladnej nazwy koloru, ale bylo to cos w okolicy ciemnego bladu. Wyszedl mi oczywiscie duzo duzo ciemniejszy kolor, zwykly braz. Teraz po kilku tygodniach farba sie zmyla i mam cos w odcieniu bardzo ciemnego rudego. Jak myślicie czy jest szansa żeby bez dekoloryzacji uzyskac taki kolor jaki powinien wyjsc po odcieniu mango? Mam dosc zniszczone wlosy, nie chce ich jeszcze katowac dekoloryzacja. Aha i jeszcze jedno pytanie- nie wiem do końca jakim typem kolorystycznym jestem, mam bardzo jasną karnację, zielone oczy i czarne brwi i rzęsy. Czy tak intensywny rudy będzie mi pasował? Z góry dziękuję za pomoc!
Najlepiej to po prostu zaryzykować z ciemnego koloru ciężko uzyskać tak intensywny kolor od razu, ale po kolejnych farbowaniach kolor powinien zbliżać się do tego Twojego wybranego potrzebna jest tylko cierpliwość jeśli nie chcesz katować włosów dekoloryzacją
a co do tego czy bedzie Ci ten kolor pasować to z tego co piszesz to powinien ale moim zdaniem to te typy kolorystyczne nie zawsze się sprawdzają, bo np. ja nie mam typowej urody pod rudy a bardzo dobrze się czuję w tym kolorze
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 07:00   #544
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez +roll Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny od jakiegoś czasu marzy mi się ruda czupryna, niestety sama mam dość nieprzyjemne doświadczenia z farbami i trochę mam stracha czy kolor wyjdzie taki jak chcę. Mój naturalny kolor to ciemny brąz, coś w okolicach czekolady. Niestety od kilku lat, z małymi przerwami farbuje włosy. miałam już na głowie kilka kolorów, m.in. burgund, czerń, miedź i pasemka... Ostatni raz farbowałam włoski z jakiś miesiąc temu, niepamietam dokladnej nazwy koloru, ale bylo to cos w okolicy ciemnego bladu. Wyszedl mi oczywiscie duzo duzo ciemniejszy kolor, zwykly braz. Teraz po kilku tygodniach farba sie zmyla i mam cos w odcieniu bardzo ciemnego rudego. Jak myślicie czy jest szansa żeby bez dekoloryzacji uzyskac taki kolor jaki powinien wyjsc po odcieniu mango? Mam dosc zniszczone wlosy, nie chce ich jeszcze katowac dekoloryzacja. Aha i jeszcze jedno pytanie- nie wiem do końca jakim typem kolorystycznym jestem, mam bardzo jasną karnację, zielone oczy i czarne brwi i rzęsy. Czy tak intensywny rudy będzie mi pasował? Z góry dziękuję za pomoc!
Stronę wcześniej wklejałam jak z brązu mi wyszedł rudy więc to może się udać o ile brązjest jasny, a nie prawie czarny Trzeba próbować.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 21:08   #545
+roll
Przyczajenie
 
Avatar +roll
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 25
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Dziewczyny serdecznie dziękuję za pomoc mam obecnie średni brąz, w słońcu wyglądający prawie jak rudy, także może nie byłoby tak źle. Tylko tak się zastanawiam, czy może się tak zdarzyć, że wyjdzie mi czerwień? Bo tego wolałabym uniknąć Aha i jeszcze jedno pytanko, moje odrosty są o wiele jaśniejsze niż reszta włosów, zastanawiam się czy powinnam nałożyć farbę na całość od razu czy dopiero na końcu na odrosty? Nie chcę żeby mi na nich wyszedł jakiś szalony kolor.

I jeszcze jedno pytanie ignorantki i chyba offtop, przepraszam ale nie wiem gdzie spytać. Wolałabym najpierw zafarbować jakieś pasemko żeby zobaczyć efekt, jednak jak już rozrobię farbę to ona nie może tak stać w nieskończoność, więc nie wiem jak to zrobić... Próbowała któraś z Was takiego próbnego farbowania kiedyś?
__________________

+roll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 14:22   #546
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez +roll Pokaż wiadomość
Dziewczyny serdecznie dziękuję za pomoc mam obecnie średni brąz, w słońcu wyglądający prawie jak rudy, także może nie byłoby tak źle. Tylko tak się zastanawiam, czy może się tak zdarzyć, że wyjdzie mi czerwień? Bo tego wolałabym uniknąć Aha i jeszcze jedno pytanko, moje odrosty są o wiele jaśniejsze niż reszta włosów, zastanawiam się czy powinnam nałożyć farbę na całość od razu czy dopiero na końcu na odrosty? Nie chcę żeby mi na nich wyszedł jakiś szalony kolor.

I jeszcze jedno pytanie ignorantki i chyba offtop, przepraszam ale nie wiem gdzie spytać. Wolałabym najpierw zafarbować jakieś pasemko żeby zobaczyć efekt, jednak jak już rozrobię farbę to ona nie może tak stać w nieskończoność, więc nie wiem jak to zrobić... Próbowała któraś z Was takiego próbnego farbowania kiedyś?
Niestety czerwień może się zdarzyć. Ale z doświadczenia wiem, że po paru myciach czerwień się spłukuje
A co do farbowania odrostów to nie pomogę, bo ja zawsze farbuję całość i zawsze wychodzi bardziej intensywny kolor na odrostach, ale po paru myciach kolor się w miarę wyrównuje ale może któraś z dziewczyn ma na to sposoby
Próbne farbowanie... Ehh. Wiadomo, że farby rozmieszanej nie można przechowywać ewentualnie jeśli masz wagę to można by było w odpowiednich proporcjach (wadze) zmieszać trochę farby. Chociaż nie wiem czy przy farbach drogeryjnych jest to czegoś warte;p
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 11:47   #547
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Nikt już nie farbuje mango? Apeluje o wstawianie fotek

Nabyłam znów na promocji w Rossmannie i będzie trzecie farbowanko.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 15:13   #548
Burzum
Raczkowanie
 
Avatar Burzum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 218
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Hej, byłam dziś w Rossmannie i postanowiłam,
że sobie zafarbuje właśnie tym odcieniem włosy
Poczekam tylko na przypływ gotówki i lecę
Uwielbiam wszelkie rudości i czerwienie.
Martwi mnie tylko to, że kolor nie utrzyma się zbyt długo...
__________________
Póki co wątku wymiankowego nie ma,
powoli wkręcam się w to wszystko,
być może przyjdzie z czasem
Burzum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 18:57   #549
AnkaPy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 171
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Burzum Pokaż wiadomość
Hej, byłam dziś w Rossmannie i postanowiłam,
że sobie zafarbuje właśnie tym odcieniem włosy
Poczekam tylko na przypływ gotówki i lecę
Uwielbiam wszelkie rudości i czerwienie.
Martwi mnie tylko to, że kolor nie utrzyma się zbyt długo...
Utrzymać utrzyma, zrobi się taki fajny rudy, gorzej z odrostami..
AnkaPy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 20:33   #550
Burzum
Raczkowanie
 
Avatar Burzum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 218
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez AnkaPy Pokaż wiadomość
Utrzymać utrzyma, zrobi się taki fajny rudy, gorzej z odrostami..
No właśnie... A odrosty to moja zmora
Dopiero co się z nimi uporałam i jako tako wyrównałam kolor do naturalnego tak, że już jest ładnie i nie widać mimo, że włosy rosną...
To mnie hamuje trochę, ale pewnie i tak nie wytrzymam i zafarbuję
__________________
Póki co wątku wymiankowego nie ma,
powoli wkręcam się w to wszystko,
być może przyjdzie z czasem
Burzum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 19:45   #551
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

A ja wam powiem, że zaczyna mnie nudzić mango A konkretnie jego pomarańczowość. Kusi mnie pure paprika. Kto ma foty tego odcienia niech wkleja Poniżej moje mango.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mango.jpg (34,0 KB, 265 załadowań)
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 22:57   #552
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
A ja wam powiem, że zaczyna mnie nudzić mango A konkretnie jego pomarańczowość. Kusi mnie pure paprika. Kto ma foty tego odcienia niech wkleja Poniżej moje mango.
pure paprika jets bardziej pomarańczowa, wpada w czerwień na początku ale generalnie jest mocniejszym odcieniem
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 03:19   #553
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

A to moje włosy po mango, farbowane na bardzo sprany, jasny rudy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0231.jpg (32,2 KB, 244 załadowań)
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 00:28   #554
kattte
Przyczajenie
 
Avatar kattte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
A ja wam powiem, że zaczyna mnie nudzić mango A konkretnie jego pomarańczowość. Kusi mnie pure paprika. Kto ma foty tego odcienia niech wkleja Poniżej moje mango.
U mnie właśnie pure paprica czeka na farbowanie - chciałam ciut przyciemnić kolor więc mam nadzieję, że będzie OK.

Moje obecne mango wygląda tak, choć farbowane ponad 3 tyg temu no i nadaje się już do odnowienia.... może w weekend przetestuję w końcu tą papricę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kate mango.jpg (73,2 KB, 249 załadowań)
__________________

second chances they don't ever matter, people never change...


kattte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 05:47   #555
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez kattte Pokaż wiadomość
U mnie właśnie pure paprica czeka na farbowanie - chciałam ciut przyciemnić kolor więc mam nadzieję, że będzie OK.

Moje obecne mango wygląda tak, choć farbowane ponad 3 tyg temu no i nadaje się już do odnowienia.... może w weekend przetestuję w końcu tą papricę
Dobrze jestAle wiem, że chce się pogłębiać rudy..sama staram się co 2 miesiące farbować, chociaż najchętniej bym to robiła co miesiąc.

Daj znać jak pofarbujesz, a najlepiej wstaw foty bo jestem ciekawa tej papryki
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 21:00   #556
kattte
Przyczajenie
 
Avatar kattte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Dobrze jestAle wiem, że chce się pogłębiać rudy..sama staram się co 2 miesiące farbować, chociaż najchętniej bym to robiła co miesiąc.

Daj znać jak pofarbujesz, a najlepiej wstaw foty bo jestem ciekawa tej papryki

Pure Paprica przetestowana
róznicy zbytniej nie widać, ale chyba na pewno rudy intensywniejszy. Zdjecia robione wieczorem więc proszę brać małą poprawkę - postaram się wrzucić jeszcze coś jutro w świetle dziennym
xo,
Kate
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pp1.jpg (58,6 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pp2.jpg (57,7 KB, 174 załadowań)
__________________

second chances they don't ever matter, people never change...


kattte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 07:56   #557
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Czyli jednak czerwono
Ładnie Ciekawe jak w dziennym.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 17:09   #558
kattte
Przyczajenie
 
Avatar kattte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Czyli jednak czerwono
Ładnie Ciekawe jak w dziennym.
a w dziennym niewiele się różni...
muszę się przyznać, ze strasznie wystraszyłam się tego czerwonego poblasku - ale teraz za każdym razem jak patrzę w lusterko, to ta pure paprica wyglada 100 razy lepiej niż mango.
Jest intensywniej, wyraziście - ten odcień rudego naprawdę mi się podoba i wszystkim dookoła też... zdecydowanie zostanę z tym odcieniem na dłuzej

a tu foty:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0067.jpg (32,6 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0070.jpg (44,5 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0081.jpg (47,9 KB, 169 załadowań)

Edytowane przez kattte
Czas edycji: 2011-05-27 o 17:12
kattte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 19:53   #559
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Na zdjęciach wyglądają na totalnie czerwone

Ale nie wiem czy też nie zaryzykuję
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 11:19   #560
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

fajnie wyszła dziś byłam w rossmanie jest promocja ale mango nie mieli a pure paprika i zastanawiam się czy nie zaryzykować
tylko boję się, że wyjdą mi czerwone włosy
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 00:26   #561
kattte
Przyczajenie
 
Avatar kattte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
fajnie wyszła dziś byłam w rossmanie jest promocja ale mango nie mieli a pure paprika i zastanawiam się czy nie zaryzykować
tylko boję się, że wyjdą mi czerwone włosy
faktycznie trochę czerwone wychodzą, ale po 2-3 myciach kolor jest naprawdę piękny intensywny rudy, no i ten czerwony wcale nie dominuje koloru, tylko go pogłębia - ja jestem zadowolona

właśnie muszę wybrać się do rossmana po zapas tej papriki
__________________

second chances they don't ever matter, people never change...


kattte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 07:20   #562
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Chyba dziewczyny będziemy musiały zmienić wątek na pure paprika niedługo
Bo i ja się decyduję.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 08:46   #563
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

w takim razie chyba też dziś skoczę kupić
mi mango się wgryzł we włosy, naturalnie jestem szatynką i nie wychodzi mi taka mocna rudość.... ale drażni mnie, że jak się wypłukuje jest za mdły taki bardziej złoty, chyba zaryzykuję pure paprikę najwyżej umyję kilka razy włosy jak będzie za bardzo czerwień, chociaż u Ciebie fajnie wygląda
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 14:05   #564
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

pure paprika kupiona trochę się cykam czerwieni jak mi się uda to zrobię fotkę przed farbowaniem i po
planuję farbowanie w weekend
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 20:44   #565
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

a czy ja moge prosic o zdjecia calosci wlosow w tej papryce w swietle dziennym>>?? bo takie zdjecia z bliska niewiele mi mowia....

ja mam aktualnie rudy jakis od fryzjera..masakrycznie sie splukal...tzn wyplowial....i mysle co by tu polozyc...

i pytanie,,,jak z odrostem...bo farba fryzjerka pokryla mi brazowy odrost bardzo ladnie.....

a jak w przypadku mango lub papryki??

macie jakis szampon do rudych wlosow ???
__________________
Kobieta ma tyle siły---ża zadziwia mężczyzn....
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 10:26   #566
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

dzisiaj planuję farbować papriką zrobiłam sobie dziś kilka fotek spranego mango fabrba 5-tygodniowa, zdjęcia w świetle dziennym oraz słońcu, boję się czerwieni jaką osiągnę po pure paprice, chociaż jak mango jest świeże też ma dużo czerwieni a przynajmniej na moich włosach ją widać. Specjalnie ujęłam odrosty żebyście widziały mój naturalny kolor
ostatnie zdjęcie to świeża farba mango po jednym myciu.... co będzie z papricą zobaczymy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2334.jpg (247,5 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2328.jpg (233,8 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2331.jpg (221,3 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (80,4 KB, 272 załadowań)
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 15:04   #567
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

jestem po farbowaniu i ku zaskoczeniu nie jest tak czerwono jak myślałam, bardzo podobny do mango kolor jest bardziej intensywny i bardziej ku niemu jestem na plus
Jak narazie chyba zostanę z papricą na dłużej, ciekawa jestem jaki kolor będzie z każdym kolejnym myciem
Zdjęcia nie oddają rzeczywistości na ostatnim bardzo ciemne wyszły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (137,3 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (156,5 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2360.jpg (178,9 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2361.jpg (154,2 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2362.jpg (97,7 KB, 171 załadowań)

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2011-06-12 o 15:32
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 16:12   #568
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Faktycznie podobny Dzięki za foty. Jeśli paprica to intensywniejsze mango to biorę
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 20:11   #569
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

zdecydowanie tak, spróbuj myślę, że nie będziesz żałować, zdjęcia nie do końca oddają rzeczywistość na żywo kolor jest bardzo nasycony, miedziana rudość z delikatną czerwienią ale nie przytłacza ona koloru
czas pokaże jak będą włosy wyglądać po myciu, wydaje mi się, że świeżo po farbowaniu mango włosy miałam ciemniejsze i więcej czerwieni, która ekspresowo się wypłukiwała, potem włosy mi ciemniały a potem jaśniały w miedź z poświatą złota skomplikowany opis
będę na bieżąco informować jak włosy wyglądają po kolejnych myciach a jak narazie jestem zadowolona
Dziewczyny wklejajcie fotki, jestem ciekawa efektów u Was
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 20:42   #570
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
zdecydowanie tak, spróbuj myślę, że nie będziesz żałować, zdjęcia nie do końca oddają rzeczywistość na żywo kolor jest bardzo nasycony, miedziana rudość z delikatną czerwienią ale nie przytłacza ona koloru
czas pokaże jak będą włosy wyglądać po myciu, wydaje mi się, że świeżo po farbowaniu mango włosy miałam ciemniejsze i więcej czerwieni, która ekspresowo się wypłukiwała, potem włosy mi ciemniały a potem jaśniały w miedź z poświatą złota skomplikowany opis
będę na bieżąco informować jak włosy wyglądają po kolejnych myciach a jak narazie jestem zadowolona
Dziewczyny wklejajcie fotki, jestem ciekawa efektów u Was
U mnie tak samo po mango Po pierwszym myciu nie ma czerwieni.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-22 14:44:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.