Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 17:39   #1261
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z innej beczki mam pytanko. Macie ulubione sklepy meblowe, internetowe lub sieciowe, pytam oczywiscie o takie, ktore mają zasieg na całą Polskę?
Ja nie polecam Szynaki. Mam te meble w swoim pokoju (szynaka fix), są proste, tanie, uniwersalne, ale nie są dobrej jakości. To nie meble na długie długie lata. Minus też jest taki, że okres realizacji zamówienia przekracza miesiąc! Nigdy więcej Szynaki.
Za to Vox serie Modern mam w rodzinnym domu od kilku dobrych lat i są modne do dziś. Nic a nic się nie zniszczyły.
Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
fiolka niestety nie jestem z Poznania, a szkoda bo super. Ja jednak wolałabym przymierzyć niż tak w ciemno brać.

Dziewczyny, te które robiły tonik migdałowy, jest szansa nabycia wody do iniekcji bez recepty? Wczoraj chodziłam pół dnia za nią i w każdej mnie proszono o receptę.
Powiedz, że chcesz ją do przemywania ranek, że jesteś krawcową czy coś i często się kaleczysz Zawsze coś można wymyślić. Ja nie miałam problemu z kupieniem tego. Jedna kosmetyczka opowiadała mi taką sytuację.
Kosmetyczka: - poproszę 50 sterylnych igieł
Farmaceutka z krzywą miną: - i co? może strzykawki do tego?
Po długiej rozmowie, że jest kosmetyczką i potrzebuje do gabinetu w końcu kupiła.

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Ech ja też bym potrafiła
Oby tylko mieć tyle na pstryknięcie palcami
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nooo niestety, wszystko to prawda - sama mam ubrania sprzed dwudziestu lat (własne, w tym bielizna z Marksa&Spencera) lub po mojej śp. mamie prawdziwe vintage i się cały czas trzymają jak złoto

A teraz to zupełnie inna jakość; ja zresztą nigdy nie kupuję droższych ciuchów w sieciówkach, wychodząc z założenia, że to tylko "szmatki" i normalnie mi szkoda kasy Za to spełniam się na wyprzedażach i akcjach promocyjnych... ostatnio było na fejsie -25% w Reserved i poszłam z małżem... kupiliśmy trochę rzeczy, spodnie dla niego, jakieś koszulki dla Joa, dla mnie bluzeczka i chustka i 6stówek pękło jak nic na szczęście po rabacie już tylko 450 było
Nic mi nie mów o Reserved Mierzyłam tam ostatnio dwie sukienki rozmiar 34 i za duże! Mogłabym być w 8 mc ciązy Koszulki XS to samo. I na nic mi ta zniżka...

Płaskie baleriny - dziś usłyszałam od znajomych, że to ohydne buty i jak można nosić do spódnicy. Ja latam cały czas i w balerinach i w spódnicach. Wyglądam ohydnie? Co o tym myślicie?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 18:38   #1262
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
mi tez ósemki wykrzywiły 2ki ale na górze, zawsze miałam idealnie proste zęby a teraz mam lekko kopnięte ale nie chce mi się z tym nic robić.
Dlaczego chcecie usuwać ósemki?
No właśnie dlatego,że że się w buzi nie mieszczą. Zresztą ósemki to taki trochę relikt, słabe ogniwo psują się łatwo... no i popsuły mu ten zgryz, masakra - zęby przednie nachodzą na siebie jak wachlarzyk z kart

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

Nic mi nie mów o Reserved Mierzyłam tam ostatnio dwie sukienki rozmiar 34 i za duże! Mogłabym być w 8 mc ciązy Koszulki XS to samo. I na nic mi ta zniżka...

Płaskie baleriny - dziś usłyszałam od znajomych, że to ohydne buty i jak można nosić do spódnicy. Ja latam cały czas i w balerinach i w spódnicach. Wyglądam ohydnie? Co o tym myślicie?
Mój mąż się bardzo rozczula jak mnie widzi w takich płaskich balerinach Mówi, że jestem taka bezbronna, jak na bosaka
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 18:50   #1263
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Powiedz, że chcesz ją do przemywania ranek, że jesteś krawcową czy coś i często się kaleczysz Zawsze coś można wymyślić. Ja nie miałam problemu z kupieniem tego. Jedna kosmetyczka opowiadała mi taką sytuację.
Kosmetyczka: - poproszę 50 sterylnych igieł
Farmaceutka z krzywą miną: - i co? może strzykawki do tego?
Po długiej rozmowie, że jest kosmetyczką i potrzebuje do gabinetu w końcu kupiła.


Oby tylko mieć tyle na pstryknięcie palcami

Nic mi nie mów o Reserved Mierzyłam tam ostatnio dwie sukienki rozmiar 34 i za duże! Mogłabym być w 8 mc ciązy Koszulki XS to samo. I na nic mi ta zniżka...

Płaskie baleriny - dziś usłyszałam od znajomych, że to ohydne buty i jak można nosić do spódnicy. Ja latam cały czas i w balerinach i w spódnicach. Wyglądam ohydnie? Co o tym myślicie?
dobre
co do znajomych i balerin - jesli musisz z czegos zrezygnować to proponuje znajomych.......
olej ich. mi się bardzo podobają balerinki do spódnicy - to takie oldschoolowe i słodkie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:45   #1264
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dobre
co do znajomych i balerin - jesli musisz z czegos zrezygnować to proponuje znajomych.......
olej ich. mi się bardzo podobają balerinki do spódnicy - to takie oldschoolowe i słodkie
no właśnie! Baleriny są urocze, nawet te najzwyklejsze.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Mój mąż się bardzo rozczula jak mnie widzi w takich płaskich balerinach Mówi, że jestem taka bezbronna, jak na bosaka
super

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Znacie może jakiś blog, na którym byłyby zdjęcia, inspiracje eleganckich wnętrz, najlepiej w pomarańczu? Może wydziwiam, ale szukam i nic nie mogę znaleźć.
Tu dla wielbicielek czerni i bieli: http://interior-inspirations-ourhome.blogspot.com/
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:11   #1265
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Znacie może jakiś blog, na którym byłyby zdjęcia, inspiracje eleganckich wnętrz, najlepiej w pomarańczu? Może wydziwiam, ale szukam i nic nie mogę znaleźć.
Tu dla wielbicielek czerni i bieli: http://interior-inspirations-ourhome.blogspot.com/

Ja polecam przejrzeć strony producentów farb np dekoral, dulux, snieżka itp Zazwyczaj można znaleźc fajne projekty wnętrz, zestawienia kolorów itp.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:13   #1266
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja polecam przejrzeć strony producentów farb np dekoral, dulux, snieżka itp Zazwyczaj można znaleźc fajne projekty wnętrz, zestawienia kolorów itp.
to nie to samo co czyjś dom urządzany z sercem... Jak malowałam mieszkanie to oglądałam mnóstwo takich zdjęć.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:18   #1267
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
to nie to samo co czyjś dom urządzany z sercem... Jak malowałam mieszkanie to oglądałam mnóstwo takich zdjęć.
Więc raczej nie znajdziesz urządzonych gotowych prawdziwych wnętrz w jednym zestawieniu bez ingerencji grafików, a na takich stronach mozna na pewno sie czymś zainspirować.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 21:28   #1268
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Więc raczej nie znajdziesz urządzonych gotowych prawdziwych wnętrz w jednym zestawieniu bez ingerencji grafików, a na takich stronach mozna na pewno sie czymś zainspirować.
Nie no są Ludzie prowadzą przepiękne blogi i wstawiają cudne zdjęcia swoich domów. Tylko nie mam szczęścia by znaleźć coś z pomarańczem, żółcią. Wszystko jest teraz takie zimne, nowoczesne i często czarno białe.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:38   #1269
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nie no są Ludzie prowadzą przepiękne blogi i wstawiają cudne zdjęcia swoich domów. Tylko nie mam szczęścia by znaleźć coś z pomarańczem, żółcią. Wszystko jest teraz takie zimne, nowoczesne i często czarno białe.
A może to: http://www.lansik.pl/27954/nowojorsk...felda-zdjecia/ Cię zainspiruje
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:46   #1270
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów o Reserved Mierzyłam tam ostatnio dwie sukienki rozmiar 34 i za duże! Mogłabym być w 8 mc ciązy Koszulki XS to samo. I na nic mi ta zniżka...
no jak to? na mnie dobre a na Ciebie za duże?
ja się załapałam na 3 sukienki klik klik oczywiście muszę je troszkę skrócić ale ogólnie są ok.


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego,że że się w buzi nie mieszczą. Zresztą ósemki to taki trochę relikt, słabe ogniwo psują się łatwo... no i popsuły mu ten zgryz, masakra - zęby przednie nachodzą na siebie jak wachlarzyk z kart
Ale wyrwanie czterech zębów też nie jest zbyt przyjemne... wśród moich znajomych,którzy musieli je usuwać wszyscy wspominają to jako traumatyczne przeżycie.
ja bym sobie nie dała wyrwać zdrowego zęba.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:48   #1271
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
no jak to? na mnie dobre a na Ciebie za duże?
ja się załapałam na 3 sukienki klik klik oczywiście muszę je troszkę skrócić ale ogólnie są ok.
no za duże jak cholera. Nie mam pojęcia na kogo oni to szyją. A 32 w Re nie znajdziesz
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
ble
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 22:16   #1272
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
ble


No wiesz co, przecież to jest apartament wybitnego projektanta mody i nie tylko mody. Wstydź, nie masz gustu za grosz

A tak na poważnie, mnie też się to nie podoba i jestem w cieżkim szoku, że można tak mieszkać i w ogóle coś takiego stworzyć. No ale o gustach się nie dyskutuje. Jak da mnie nie ważne, że to jest legendarny Lagerfeld i że taka jest moda, ja mam swój gust i nie musi on byc zgodny z najnowszymi trendami przecież.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:26   #1273
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Ale wyrwanie czterech zębów też nie jest zbyt przyjemne... wśród moich znajomych,którzy musieli je usuwać wszyscy wspominają to jako traumatyczne przeżycie.
ja bym sobie nie dała wyrwać zdrowego zęba.
Ja niestety miałam wyrywane 4 zdrowe zęby, jeszcze zanim mi się pojawiły ósemki. Po prostu zęby nie mieściły się w szczęce i nachodziły na siebie. A i tak po pewnym czasie noszenia aparatu okazało się, że nadal jest trochę za mało miejsca. Dlatego do dzisiaj nie mam idealnego zgryzu.

Wyrywanie było dość nieprzyjemne (zwłaszcza, że mam długie korzenie i zęby bardzo mocno siedziały), ale dzięki znieczuleniu nie odczuwałam żadnego bólu. Nie mam jakiejś traumy, co najwyżej niemiłe wspomnienie (ale nic dziwnego, nie jestem masochistką ).

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


No wiesz co, przecież to jest apartament wybitnego projektanta mody i nie tylko mody. Wstydź, nie masz gustu za grosz

A tak na poważnie, mnie też się to nie podoba i jestem w cieżkim szoku, że można tak mieszkać i w ogóle coś takiego stworzyć. No ale o gustach się nie dyskutuje. Jak da mnie nie ważne, że to jest legendarny Lagerfeld i że taka jest moda, ja mam swój gust i nie musi on byc zgodny z najnowszymi trendami przecież.
A widziałyście dom Donatelli? http://betterdecoratingbible.com/201...ces-apartment/
Chyba bardziej dobitnie nie da się pokazać "mam kasę i nie zawaham się jej użyć".

Kiedyś widziałam program o domach sławnych raperów. Oni to mają styl i klasę. Skóry zwierząt, złoto, baseny w śmiesznych kształtach. Najlepszy był taki, który miał w garażu ogromne akwarium wbudowane w ścianę... bo lubi się wyciszyć przy rybkach.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-03-28 o 22:33
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:37   #1274
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A widziałyście dom Donatelli? http://betterdecoratingbible.com/201...ces-apartment/
Chyba bardziej dobitnie nie da się pokazać "mam kasę i nie zawaham się jej użyć". .


Ale i tak bardziej przytulne od tej hali sportowej lagerfelda

Co do domów gwiazd, to pewnie są lepsze i gorsze, ale zawsze po nich widać czy oni w nich naprawdę mieszkają, czy też mają tych domów po jednym w każdym kraju.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 04:31   #1275
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Ale wyrwanie czterech zębów też nie jest zbyt przyjemne... wśród moich znajomych,którzy musieli je usuwać wszyscy wspominają to jako traumatyczne przeżycie.
ja bym sobie nie dała wyrwać zdrowego zęba.
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja niestety miałam wyrywane 4 zdrowe zęby, jeszcze zanim mi się pojawiły ósemki. Po prostu zęby nie mieściły się w szczęce i nachodziły na siebie. A i tak po pewnym czasie noszenia aparatu okazało się, że nadal jest trochę za mało miejsca. Dlatego do dzisiaj nie mam idealnego zgryzu.
No właśnie u mojego syna ten sam problem - nie mieszczą się te zęby, poza tym ciągle go trochę bolą (nie jakoś mocno, ale taki odczuwalny dyskomfort ma)
Gdyby nie ta intensywna terapia przeciwzakrzepowa, byśmy już dawno wyrwali...
Jadę z nim zaraz na konsultację, ale mam stracha

Justynko, w Reserved jest jeszcze dział kids Czasem tam coś kupuę dla mojej małej

A te mieszkanka wypasione prawie jak u mnie
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-03-29 o 04:33
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 06:14   #1276
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No właśnie u mojego syna ten sam problem - nie mieszczą się te zęby, poza tym ciągle go trochę bolą (nie jakoś mocno, ale taki odczuwalny dyskomfort ma)
Gdyby nie ta intensywna terapia przeciwzakrzepowa, byśmy już dawno wyrwali...
Jadę z nim zaraz na konsultację, ale mam stracha

Justynko, w Reserved jest jeszcze dział kids Czasem tam coś kupuę dla mojej małej

A te mieszkanka wypasione prawie jak u mnie
A Ty znowu na nogach od świtu? Basen?
Byłam w dziale dla dzieci, nie mój styl niestety
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 06:25   #1277
Renia92i
Zadomowienie
 
Avatar Renia92i
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 1 050
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Witajcie dziewczyny doradzcie mi czy mogę zrobić taka odżywke w spray'u: zaparzyć rumianek i dodać do niego keratyne hydrolizowana z mazideł i psikać tym włosy? Mam blond włosy
Renia92i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 06:51   #1278
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Witajcie
Widzę, że rozmawiacie o reserved a ja tam bardzo lubię się ubierać, choćby dlatego, że zazwyczaj noszę m/l a tam wchodzę w eski i jakoś mi tak lepiej na duszy
A ostatnio nawet z córcią zaszalałyśmy i kupiłyśmy sobie właśnie w reserved takie same sukienki-obie z działu dziecinnego oczywiście ja wzięłam tą największą, trochę przy ciasna, ale naciąga się całkiem nieźle, no i jakość super.
takie http://www.reserved.com/pl/kids-coll...s-skirts/S4193 w paseczki
I jakoś tak się składa, że ostatnio wszystkie kurtki nabywam w reserved.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 07:56   #1279
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Z BRW mam kilka pozycji z kolekcji vis a vis - nic im nie odłazi, jakościowe bardzo dobre mam tez od nich stół do jadalni i krzesła - wszystko w kolorze czeresni. Młoda ma jasne meble, ale nie pamietam z której serii....... Żaden sie jeszcze nie rozwalił, a ładnych pare lat stoją
Resztę mebli mam na wymiar, więc tak naprawdę nie mam porównania do innych firm. Te sosnowe bardzo dobre - ale były robione na zamówienie gdzies na mazurach i to dawno temu. Żadna filozofia ani cudowanie - po prostu koleżanka ma sklep meblowy i poleciła faceta, z którym współpracowali, miał jakąś tam stałą ofertę, ale robił tylko na zamówienie. Już nie robi, a szkoda, bo samam chciałam jakiś czas temu cos domówić u niego
To też pisałam, że musieliśmy mieć pecha albo trafiliśmy na jakiś gorszy sklep Kolekcja vis a vis fajna Co do sosny, to mam sosnową sypialnię (becjowaną na ciemno) i chociaż kocham ja baaardzo (jak każde drewno), to niestety sosna ma to do siebie, że jest mięciutka, wiec sporo już rysek i wgnieceń jest No ale taki urok naturalnego materiału Stolarza znajomego zazdroszczę - szukałam we Wrocławiu kogoś, kto mi meble z drewna na wymiar zrobi i ceny były horrendalne... za drewnianą prostą szafeczkę na buty chcieli prawie 1000 zł Okazało się, że bez szafeczki też można żyć

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
A jakie oficerki? bo mi się właśnie oficerki rozwaliły i szukam nowych
Mam takie wyższe oficerki albo niższe muszkieterki...hmm... nie wiem czy mam jeszcze numer. Są czarne, płaskie - taki szeroki obcas, wysokie, niby wywijane, ale ja ich nie wywijam, lekko mi zachodzą na kolano. Z tyłu pod kolanem mają czarny paseczek ze skuwką z kocią łapką

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ja nie polecam Szynaki. Mam te meble w swoim pokoju (szynaka fix), są proste, tanie, uniwersalne, ale nie są dobrej jakości. To nie meble na długie długie lata. Minus też jest taki, że okres realizacji zamówienia przekracza miesiąc! Nigdy więcej Szynaki.
Za to Vox serie Modern mam w rodzinnym domu od kilku dobrych lat i są modne do dziś. Nic a nic się nie zniszczyły.

Nic mi nie mów o Reserved Mierzyłam tam ostatnio dwie sukienki rozmiar 34 i za duże! Mogłabym być w 8 mc ciązy Koszulki XS to samo. I na nic mi ta zniżka...

Płaskie baleriny - dziś usłyszałam od znajomych, że to ohydne buty i jak można nosić do spódnicy. Ja latam cały czas i w balerinach i w spódnicach. Wyglądam ohydnie? Co o tym myślicie?
Z Voxa mam lampę - tripoda - i kocham ja miłością wielką

Reserved uwielbiam - baaardzo dużo ciuchów mam stamtąd, chociaż głównie sweterki, koszulki i spódnice. Niestety w kwestii żakietów i spodni jestem między rozmiarami i na prawdę trudno coś idealnego kupić... ale często dopasowuję u krawcowej ich ciuchy

Co do balerin... hmm.. uwielbiam i noszę, ale rzadko do spódnic, bo najzwyczajniej skracają mi nogi. Myślę, że bardzo dużo zależy od figury i kroju i długości spódnicy - no nie wszystkim i do wszystkiego będą pasowały
Uwielbiam dziewczyny w balerinach, bo wyglądają tak dziewczęco i zwiewnie, ale niestety część (ta która ma nóżki krótsze, abo niedopasowaną spudnicę) wygląda topornie...

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

Znacie może jakiś blog, na którym byłyby zdjęcia, inspiracje eleganckich wnętrz, najlepiej w pomarańczu? Może wydziwiam, ale szukam i nic nie mogę znaleźć.
Tu dla wielbicielek czerni i bieli: http://interior-inspirations-ourhome.blogspot.com/
Justynko, ale Ty chcesz całe wnętrze pomarańczowe, czy pomarańczowy tylko w dodatkach? Powiem tak, w pomarańczu czy żółci "po całości" chyba bym się wściekła, natomiast jako ddoatki czy akcent uwielbiam - z ukierunkowaniem na żółty, bo pomarańczowego po prostu nie lubię Polecam forum "Wnętrza Mieszkań" na gazecie wyborczej - kopalnia wiedzy jeśli chodzi o urządzanie i duuużo ciekawych linków i inspiracji
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2012-03-29 o 07:57 Powód: literówki, literówki....
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 10:06   #1280
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Nadrabiam zaległości i czytam, że rozmawiałyście o mebelkach i urządzaniu mieszkań.
Na tej stronie są domy gwiazd i można się zainspirować, bo wiadomo, że każdy ma własny gust
http://hookedonhouses.net/celebrity-houses/

Mi osobiście tak do pooglądania podobają się domy w stylu Andie MacDowell
http://hookedonhouses.net/2011/10/26...or-sale-in-nc/

Jednak przytłacza mnie duża ilość gadżetów i mam uraz z domu rodzinnego, gdzie była moda ustawiania na szafkach kryształów, bo na urodziny/imieniny goście kupowali kryształy

Teraz mam tak, że nic nie mam na szafkach (szafki w łazience też zamykane) i jak goście przychodzą, to nie widzą, co mam i jest super. takim sposobem mam luz i nie wysłuchuję "a po co ci tyle kosmetyków / ubrań / butów / książek itp.'
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 12:28   #1281
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Witajcie
Widzę, że rozmawiacie o reserved a ja tam bardzo lubię się ubierać, choćby dlatego, że zazwyczaj noszę m/l a tam wchodzę w eski i jakoś mi tak lepiej na duszy
A ostatnio nawet z córcią zaszalałyśmy i kupiłyśmy sobie właśnie w reserved takie same sukienki-obie z działu dziecinnego oczywiście ja wzięłam tą największą, trochę przy ciasna, ale naciąga się całkiem nieźle, no i jakość super.
takie http://www.reserved.com/pl/kids-coll...s-skirts/S4193 w paseczki
I jakoś tak się składa, że ostatnio wszystkie kurtki nabywam w reserved.
Też mam pare rzeczy z tego sklepu, syn ma kurteczkę. Sama noszę m/l i muszę sie tam wybrać w ramach pocieszenia

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Nadrabiam zaległości i czytam, że rozmawiałyście o mebelkach i urządzaniu mieszkań.
Na tej stronie są domy gwiazd i można się zainspirować, bo wiadomo, że każdy ma własny gust
http://hookedonhouses.net/celebrity-houses/

Mi osobiście tak do pooglądania podobają się domy w stylu Andie MacDowell
http://hookedonhouses.net/2011/10/26...or-sale-in-nc/

Jednak przytłacza mnie duża ilość gadżetów i mam uraz z domu rodzinnego, gdzie była moda ustawiania na szafkach kryształów, bo na urodziny/imieniny goście kupowali kryształy

Teraz mam tak, że nic nie mam na szafkach (szafki w łazience też zamykane) i jak goście przychodzą, to nie widzą, co mam i jest super. takim sposobem mam luz i nie wysłuchuję "a po co ci tyle kosmetyków / ubrań / butów / książek itp.'
Ja też lubię mieć pochowane wszystko. Ewentualnie jedna, dwie ozdoby jakieś na półkach typu figurka z drewna, albo wazon. Najbardziej mnie w moim domu denerwują książki. Mamy pokaźną biblioteczkę w spadku po dziadku. Okropnie zbierają kurz. Niedługo się przeprowadzamy na większy metraż i obiecuję sobie, że tak nie może być, nie mogą leżeć na wierzchu, z drugiej jednak strony to przecież książki, którym należy się godne miejsce.

Dzieki za link
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 12:49   #1282
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Też mam pare rzeczy z tego sklepu, syn ma kurteczkę. Sama noszę m/l i muszę sie tam wybrać w ramach pocieszenia



Ja też lubię mieć pochowane wszystko. Ewentualnie jedna, dwie ozdoby jakieś na półkach typu figurka z drewna, albo wazon. Najbardziej mnie w moim domu denerwują książki. Mamy pokaźną biblioteczkę w spadku po dziadku. Okropnie zbierają kurz. Niedługo się przeprowadzamy na większy metraż i obiecuję sobie, że tak nie może być, nie mogą leżeć na wierzchu, z drugiej jednak strony to przecież książki, którym należy się godne miejsce.

Dzieki za link
ja z książkami zrobiłam już porządek
Tyle lat się cackałam z nimi, aż nadszedł tego kres. Nie ma sensu się męczyć. Za krótkie na to życie
Zostawiłam to co potrzebuję, a resztę zwyczajnie oddałam za darmo osobom chętnym (dałam ogłoszenie oddam za darmo i się sami zgłaszali) a te niechciane egzemplarze (było ich malutko) zaniosłam na makulaturę.
Na początku chciałam podarować książki bibliotece, ale wybrzydzali
To się znaleźli chętni, którzy bardzo się cieszyli z książek.

Ponadto z ubraniami też się nie cackam Zawsze się znajdzie ktoś potrzebujący, kto chętnie przygarnie ubrania.
Nie ma sensu robić z mieszkania składowni, bo potem się traci tylko czas na porządki. A czasu nie da się kupić
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 12:51   #1283
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A Ty znowu na nogach od świtu? Basen?
Byłam w dziale dla dzieci, nie mój styl niestety
No żartowałam
A że dziś wcześnie wstałam to raczej nerwica Przed ósmą musieliśmy być na chirurgii szczękowej Basen dopiero o11.30
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 13:06   #1284
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No żartowałam
A że dziś wcześnie wstałam to raczej nerwica Przed ósmą musieliśmy być na chirurgii szczękowej Basen dopiero o11.30
mi ostatnio dentystka powiedziała, że chirurgia czaszkowo-szczękowo-twarzowa jest najcięższa i brakuje chętnych, by się kształcić w tym kierunku. Ona sama też nie chciała
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 14:01   #1285
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Reserved uwielbiam - baaardzo dużo ciuchów mam stamtąd, chociaż głównie sweterki, koszulki i spódnice. Niestety w kwestii żakietów i spodni jestem między rozmiarami i na prawdę trudno coś idealnego kupić... ale często dopasowuję u krawcowej ich ciuchy

Co do balerin... hmm.. uwielbiam i noszę, ale rzadko do spódnic, bo najzwyczajniej skracają mi nogi. Myślę, że bardzo dużo zależy od figury i kroju i długości spódnicy - no nie wszystkim i do wszystkiego będą pasowały
Uwielbiam dziewczyny w balerinach, bo wyglądają tak dziewczęco i zwiewnie, ale niestety część (ta która ma nóżki krótsze, abo niedopasowaną spudnicę) wygląda topornie...



Justynko, ale Ty chcesz całe wnętrze pomarańczowe, czy pomarańczowy tylko w dodatkach? Powiem tak, w pomarańczu czy żółci "po całości" chyba bym się wściekła, natomiast jako ddoatki czy akcent uwielbiam - z ukierunkowaniem na żółty, bo pomarańczowego po prostu nie lubię Polecam forum "Wnętrza Mieszkań" na gazecie wyborczej - kopalnia wiedzy jeśli chodzi o urządzanie i duuużo ciekawych linków i inspiracji
Dodatki, dodatki Zaglądam tam czasem, już kiedyś polecałaś to forum Najbardziej lubie jednak przeglądać blogi. Jakby coś Ci się rzuciło w oczy to daj znać
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No żartowałam
A że dziś wcześnie wstałam to raczej nerwica Przed ósmą musieliśmy być na chirurgii szczękowej Basen dopiero o11.30
omasz, z Joachimem? i co lekarze powiedzieli?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 14:29   #1286
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
omasz, z Joachimem? i co lekarze powiedzieli?
No szczerze, to średnio

p. Doktor stwierdziła, że a) to nie ósemki mu skrzywiły zęby (akurat miałby być to taki zbieg okoliczności,że jak się zęby przechyliły i ponachodziły na siebie nawzajem to jednocześnie przestał czuć ucisk ze strony ósemek??? więc jak sądzę nie ma ona racji... b) żebym nie przesadzała, że to "tylko zęby" a dzieciak jest tak obciążony swoją chorobą i jej następstwami, że po co mu dokładać kolejne??? co też wydaje mi się dziwne, krzywe zęby to nie tylko problem estetyczny... c) usunięcie tych zębów nic nie pomoże, bo to taka wada zgryzu - choć cały czas było wszystko dobrze, dosłownie wczoraj się pojawił problem...

I teraz jestem w kropce; ogólnie to szukam intensywnie ortodonty do skonsultowania, bo ten nasz, to pani w szpitalu zasugerowała, że idzie na łatwiznę (wyrywanie) a w przypadku mojego syna to bardzo słaby pomysł.

No ja wiem, że wyrywanie ósemek to słaby pomysł zwłaszcza u niego... ale jak ma całe życie borykać się z krzywym zgryzem i problemami wynikającymi z tego,to ja dziękuję

z tymi dziećmi to zawsze coś...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 14:31   #1287
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dobrze, że on w ogóle ma możliwość wyprostowania zebów. Mi ortodontka kiedyś powiedziała, że mam taki układ zębów, że możliwe, że nigdy się już nie wyprostują. Mój kolega tak miał, aż 3 ortodontów mu powiedziało, że założenie aparatu nic nie da, bo ma taki, a nie inny układ zębów i tylko kasę straci. U mnie niestety odbija się to na zębach, nie jestem w stanie ich doczyścić, ech...
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 15:25   #1288
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No szczerze, to średnio

p. Doktor stwierdziła, że a) to nie ósemki mu skrzywiły zęby (akurat miałby być to taki zbieg okoliczności,że jak się zęby przechyliły i ponachodziły na siebie nawzajem to jednocześnie przestał czuć ucisk ze strony ósemek??? więc jak sądzę nie ma ona racji... b) żebym nie przesadzała, że to "tylko zęby" a dzieciak jest tak obciążony swoją chorobą i jej następstwami, że po co mu dokładać kolejne??? co też wydaje mi się dziwne, krzywe zęby to nie tylko problem estetyczny... c) usunięcie tych zębów nic nie pomoże, bo to taka wada zgryzu - choć cały czas było wszystko dobrze, dosłownie wczoraj się pojawił problem...

I teraz jestem w kropce; ogólnie to szukam intensywnie ortodonty do skonsultowania, bo ten nasz, to pani w szpitalu zasugerowała, że idzie na łatwiznę (wyrywanie) a w przypadku mojego syna to bardzo słaby pomysł.

No ja wiem, że wyrywanie ósemek to słaby pomysł zwłaszcza u niego... ale jak ma całe życie borykać się z krzywym zgryzem i problemami wynikającymi z tego,to ja dziękuję

z tymi dziećmi to zawsze coś...
o kurcze, musisz znaleźć dobrego specjalistę. Oby się udało, trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dobrze, że on w ogóle ma możliwość wyprostowania zebów. Mi ortodontka kiedyś powiedziała, że mam taki układ zębów, że możliwe, że nigdy się już nie wyprostują. Mój kolega tak miał, aż 3 ortodontów mu powiedziało, że założenie aparatu nic nie da, bo ma taki, a nie inny układ zębów i tylko kasę straci. U mnie niestety odbija się to na zębach, nie jestem w stanie ich doczyścić, ech...
Trzeba chodzić systematycznie na czyszczenie do dentysty i używać różnych akcesoriów do mycia ząbków.
Też mam krzywe zęby, ale na szczęście nie mam z nimi żadnych problemów.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:25   #1289
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

witajcie dziewczyny dawno mnie tu nie było, ale po powrocie z nart jakoś nie mogłam przerobić tego, co napisałyście i wypadłam z obiegu..

mhm, mnie zrobiło się z zębami to samo, co Twojemu synowi. Jestem w stanie dokładnie określić moment, w którym górne jedynki się wykrzywiły. Były tak mocno stłoczone, że w pewnym momencie lekkie dotknięcie językiem wypchnęło prawą jedynkę do przodu :| i pomimo tego, że dłuugo, długo prostowałam zęby ruchomym aparatem, od 4miesięcy mam założony stały dodam, że u mnie to nie wina ósemek, miałam robione zdjęcie i mam tylko zawiązki tych zębów .

teraz intensywnie uczę się do matury, całkowicie pozbierałam się po historii z chłopakiem i niedawno zaczęłam spotykać się ze znajomym

co do mebli, to cały mój pokój w domu rodzinnym mógłby się znaleźć w katalogu ikei tutaj w Krakowie mam piękne, dębowe meble robione przez stolarza na zamówienie
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:28   #1290
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Zuzieńka jak dobrze Cię widzieć!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.