Guerlain - kolorówka, część V - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-24, 19:41   #1141
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
No niestety podróbek coraz więcej. Warto mieć swoich sprawdzonych sprzedawców. Nie ufam sprzedawcom co mają po 30 testerów pomadek Guerlain.
Jakoś niedawno napisałam posta na moim blogu o podróbach Gerlę.
Zapisałam sobie w ulubionych sprzedawcę, którego polecałaś. Jeśli będzie miał coś interesującego, to chyba go przetestuję
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 22:32   #1142
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37168989]Cena prasowanca w $ wynosi 170, jak w tamtym roku.
Mimo tego planowana jest podwyżka o około 50 zł.[/QUOTE]

Tych to już też fantazja ponosi.
Czytałam ten wpis Kryśki z Temptalii i nie wiem, ale ja tam szałowego efektu nie widzę. Nie wiem za co za entuzjastyczna ocena. Moim zdaniem, znowu wtórny produkt.

To już kolejna edycja Meteorytów, którą odpuszczę, bo znowu widzę, że to powtórka z rozrywki. Ale w sumie...ile można kombinować z pudrem w kulkach A "parę" lat już jednak na rynku są.


Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ostatnio na all pojawił sie puder w kompakcie Les Voilets
Chodzi Ci o prasowany puder Les Voilettes ? Przecież istnieje taka forma tego pudru. Przynajmniej kiedyś istniała, nie wiem czy dalej ją produkują, możliwe, że ktoś sprzedaje oryginalnego starocia.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-the-face.html
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 23:02   #1143
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

tak bzyło dawno temu i dlatego dziwie sie ze takie dinozaury na all wychodzą podobnie jak pomadka divinora. to powinno byc w zakładce antyki
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 09:43   #1144
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
tak bzyło dawno temu i dlatego dziwie sie ze takie dinozaury na all wychodzą podobnie jak pomadka divinora. to powinno byc w zakładce antyki
Myślałam, że mówiłaś o tym pudrze w kontekście podróbek.
Do niedawna był zresztą dostępny w perfumeriach internetowych, np. w tagomago.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 11:05   #1145
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Myślałam, że mówiłaś o tym pudrze w kontekście podróbek.
Do niedawna był zresztą dostępny w perfumeriach internetowych, np. w tagomago.
Spoko

Ja wiem że pudry mają większą trwałość niż te 3 lata od produkcji no ale nie powinny być sprzedawane bez powiadomienia o upływającej dacie do zużycia. Każda myśli że jeszcze puder można będzie uzywać przez te 3-4 lata co da w sumie 7 lat od daty produkcji a to już hmmm staroć.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 12:16   #1146
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Spoko

Ja wiem że pudry mają większą trwałość niż te 3 lata od produkcji no ale nie powinny być sprzedawane bez powiadomienia o upływającej dacie do zużycia. Każda myśli że jeszcze puder można będzie uzywać przez te 3-4 lata co da w sumie 7 lat od daty produkcji a to już hmmm staroć.
No racja, 7 lat to stary gruchot już.
Jak ktoś niezorientowany to może się naciąć. Część osób jednak, zakochana w produkcie np. jest gotowa zaryzykować warstewkę pleśni na powierzchni
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 17:11   #1147
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tych to już też fantazja ponosi.
Czytałam ten wpis Kryśki z Temptalii i nie wiem, ale ja tam szałowego efektu nie widzę. Nie wiem za co za entuzjastyczna ocena. Moim zdaniem, znowu wtórny produkt.
Powiem szczerze, że na tych zdjęciach rzeczywiście nie widać nic specjalnego. Ona ogólnie ma raczej promienny wygląd, jest młoda, więc różnica przed - po wydaje się ledwie widoczna. Mimo wszystko pójdę obejrzeć ten puder, bo z opisu wynika że można spodziewać się złotawej poświaty - a ja uwielbiam kosmetyki dające taki efekt. Odkrycie wszech czasów może to nie będzie, ale uważam, że warto się przynajmniej przekonać osobiście.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 22:15   #1148
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że na tych zdjęciach rzeczywiście nie widać nic specjalnego. Ona ogólnie ma raczej promienny wygląd, jest młoda, więc różnica przed - po wydaje się ledwie widoczna. Mimo wszystko pójdę obejrzeć ten puder, bo z opisu wynika że można spodziewać się złotawej poświaty - a ja uwielbiam kosmetyki dające taki efekt. Odkrycie wszech czasów może to nie będzie, ale uważam, że warto się przynajmniej przekonać osobiście.
O ile nie będą to drobiny chamskiego brokatu (tak jak w nuit). Temptalia ma tylko ładną idealną cerę i usta na których każda pomadka wygląda obłędnie. Cała twarz wygląda hmmm średnio (według mnie) a jak jeszcze dowali do tego tonę różu to wygląda niczym rusajka. Wolę cafemakeup.com ehhh śliczna
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 14:42   #1149
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Pytanie do Corii Czy mogłabyś napisać jeszcze raz, w jaki sposób rozwaliłaś buteleczkę od Parure Extreme? Mam właśnie jednego na wykończeniu
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 15:14   #1150
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
Pytanie do Corii Czy mogłabyś napisać jeszcze raz, w jaki sposób rozwaliłaś buteleczkę od Parure Extreme? Mam właśnie jednego na wykończeniu
Nie rozwałam buteleczki Bo od połowy butelki widac ile podkładu zostało, jak mi się skończył, to nawet na sciankach nie było, więc nie miałam parcia aby rozwalać Za to rozwalałam plastikową tubkę bazy Urban Decay i z tym Ci sie chyba pomyliło
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 17:55   #1151
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
O ile nie będą to drobiny chamskiego brokatu (tak jak w nuit). Temptalia ma tylko ładną idealną cerę i usta na których każda pomadka wygląda obłędnie. Cała twarz wygląda hmmm średnio (według mnie) a jak jeszcze dowali do tego tonę różu to wygląda niczym rusajka. Wolę cafemakeup.com ehhh śliczna
Pelna zgoda. Cafemakup to moja ulubiona stronka i tam zawsze najbardziej narajam sie na zakupy. I, w sumie, w kwestii wiarygodnosci zdjec, jestem jak najbardziej za. Wsio, co kupilam, bazujac na blogu, zgadzalo sie w realu,

Temptalii nie lubie specjalnie. Meczy mnie jej wytluszczona tona podkladow i nablyszczaczy cera. Na jej ustach kazda pomadka wyglada identycznie, tj, jaskrawo, a w realu sprawa miewa sie inaczej. Mimo wszystko, czasem do niej wpadam, bo ma najaktualniejsze zapowiedzi i fotki nowosci rynkowych.

guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 21:27   #1152
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Pelna zgoda. Cafemakup to moja ulubiona stronka i tam zawsze najbardziej narajam sie na zakupy. I, w sumie, w kwestii wiarygodnosci zdjec, jestem jak najbardziej za. Wsio, co kupilam, bazujac na blogu, zgadzalo sie w realu,

Temptalii nie lubie specjalnie. Meczy mnie jej wytluszczona tona podkladow i nablyszczaczy cera. Na jej ustach kazda pomadka wyglada identycznie, tj, jaskrawo, a w realu sprawa miewa sie inaczej. Mimo wszystko, czasem do niej wpadam, bo ma najaktualniejsze zapowiedzi i fotki nowosci rynkowych.

Ja lubię Temptalię za zapowiedzi i opisy oraz listy dupe'ów. Z kolei jeśli chodzi o kolorystykę produktów, to faktycznie parę razy się "przejechałam", bo na jej zdjęciach niektóre kolory wyglądają intensywniej i inaczej niż w rzeczywistości. Jeśli chodzi np. o pomadki, może to wynikać z tego że ona ma dość jasne usta - ja mam ciemniejsze i efekt jest zupełnie inny.

Do Cafe rzadko zaglądam ale przyznaję, że wygląda fantastycznie - tak świeżo, "świetliście". No i wydaje się bardzo sympatyczną osobą
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 22:51   #1153
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja lubię Temptalię za zapowiedzi i opisy oraz listy dupe'ów. Z kolei jeśli chodzi o kolorystykę produktów, to faktycznie parę razy się "przejechałam", bo na jej zdjęciach niektóre kolory wyglądają intensywniej i inaczej niż w rzeczywistości. Jeśli chodzi np. o pomadki, może to wynikać z tego że ona ma dość jasne usta - ja mam ciemniejsze i efekt jest zupełnie inny.
No wlasnie, mi glownie o usta chodzi. Cizeko mi porownac swoje nieco bardziej napigmentowane do jej - dosc jasnych. A jak sie do tego doda roznice pigmentacji twarzy - mojej NC20 do jej - to zero przelozenia na zycie .
Lepsze porownanie mam w przypadku blogow Azjatek, ktore sie nadmiernie nie rozjasniaja.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Do Cafe rzadko zaglądam ale przyznaję, że wygląda fantastycznie - tak świeżo, "świetliście". No i wydaje się bardzo sympatyczną osobą
Ja wrzucilam sobie ten blog do ulubionych. Jest taki fajny graficznie, foty sa robione sprzetem z wyzszej polki, fajne zapowiedzi, nowosci, rozne limitki z rynku amerykanskiego (zeby wiedziec na co polowac na ibeju)
Jest jeszcze blog mybeautyblackbook - czy jakos. Bylon bardzo fajny do czasu, gdy autorka stracila wene tworcza i od ponad 2 miesiecy nic nie wrzuca. A szkoda.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 08:59   #1154
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja lubię Temptalię za zapowiedzi i opisy oraz listy dupe'ów. Z kolei jeśli chodzi o kolorystykę produktów, to faktycznie parę razy się "przejechałam", bo na jej zdjęciach niektóre kolory wyglądają intensywniej i inaczej niż w rzeczywistości. Jeśli chodzi np. o pomadki, może to wynikać z tego że ona ma dość jasne usta - ja mam ciemniejsze i efekt jest zupełnie inny.

Do Cafe rzadko zaglądam ale przyznaję, że wygląda fantastycznie - tak świeżo, "świetliście". No i wydaje się bardzo sympatyczną osobą
Też bardzo lubię tego bloga, ale wydaje mi się, że na tej dziewczynie są tylko prezentowane makeupy, bo często jest napisane "on Liz", a "mózgiem" bloga jest inna kobieta.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 09:07   #1155
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie rozwałam buteleczki Bo od połowy butelki widac ile podkładu zostało, jak mi się skończył, to nawet na sciankach nie było, więc nie miałam parcia aby rozwalać Za to rozwalałam plastikową tubkę bazy Urban Decay i z tym Ci sie chyba pomyliło
Hmm... na tym forum ktoś na pewno rozwalał tę butelkę Nie wiem czemu z Tobą od razu skojarzyłam to Może faktycznie przez tę bazę Przepraszam za zamieszanie w każdym razie
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 09:49   #1156
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też bardzo lubię tego bloga, ale wydaje mi się, że na tej dziewczynie są tylko prezentowane makeupy, bo często jest napisane "on Liz", a "mózgiem" bloga jest inna kobieta.
Całkiem możliwe. Jak mówię - rzadko zaglądam, więc mogłam tego nie wychwycić

Przejrzałam kilkanaście postów i pierwszym na co zwróciłam uwagę, były produkty niedostępne u nas. Ale wypatrzyłam też róż Guerlain w odcieniu, na który w sklepie raczej nie zwróciłabym uwagi. Straszne, jak jedno czy dwa zdjęcia potrafią zachęcić do zakupu
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 13:13   #1157
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Nie no bloga prowadzi mama Liz, a makijaże prezentuje na córce, po prostu.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 15:39   #1158
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

A zdjęcie mamy też można gdzieś zobaczyć? Kurczę, fajnie tak - móc wymieniać się z mamą kosmetykami i plotkować o nowościach.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 20:04   #1159
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

dziewczynyyy!!!! byłam dzisiaj w douglasie w Magnolii we Wrocławiu i była już limitowanka !! jak dla mnie prezentuje sie bosko! a praswaniec.. ahh. byłam też w sephorze, gdzie mam zniżkę 10% i babka mówiła, że mają coś na magazynie z guerlaina i bedą rozkładać od jutra.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 20:28   #1160
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Super wiadomość!
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 20:41   #1161
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Piekna jest ta kolekcja. Ja mam swoje pszczoly, wiec obecne kulki mnie nie ruszaja, a przynajmniej nie moga ruszyc . Calosc prezentuje sie ciekawie, ale... jak ktos ma jedna ciemna bordowa szminke, kolejnej raczej nie kupi, bo okazji do noszenia nie tak wiele.
Ta paletka cieni ze szminkami wyglada super. Ale, jak to w zyciu bywa, cienie beda uzywane, a szminki predzej zjelczeja. Bobbi Brown dodaje pomadki albo blyszczyki w samodzielnych opakowaniach w ramach paletek.

Pozrzedzilam. Trzea troche zakusy ostudzic. Kulek mam juz 5 puszek i bronie sie rencamy i nogami przed kolejnymi.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 20:58   #1162
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Świetna wiadomość!
Wie ktoś, czy w Silesii w Sephorze można się spodziewać jutro limitowanki?
Będę wdzięczna za informację
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 21:10   #1163
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ta paletka cieni ze szminkami wyglada super. Ale, jak to w zyciu bywa, cienie beda uzywane, a szminki predzej zjelczeja. Bobbi Brown dodaje pomadki albo blyszczyki w samodzielnych opakowaniach w ramach paletek.
Pełna zgoda. Wiadomo, że w każdej paletce są kolory których używamy częściej i takie, których używamy rzadziej, ale wg. mnie szminki w paletkach to wyjątkowo niewygodny wynalazek. Nie ma jak wykonać poprawek poza domem, bo noszenie ze sobą całej palety i pędzelka nie należy do najwygodniejszych.

Z kolei kule są tak wydajne, że nawet mając tylko 1-2 opakowania i stosując codziennie, trudno je całkowicie zużyć przed upływem terminu ważności. Ale mimo to, tak trudno się im oprzeć...
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 21:24   #1164
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Pełna zgoda. Wiadomo, że w każdej paletce są kolory których używamy częściej i takie, których używamy rzadziej, ale wg. mnie szminki w paletkach to wyjątkowo niewygodny wynalazek. Nie ma jak wykonać poprawek poza domem, bo noszenie ze sobą całej palety i pędzelka nie należy do najwygodniejszych.
No wlasnie, chodzi o strone praktyczna. W sumie, lubie paletki szminkowe, ale nie laczone z innymi produktami. Takie paletki bywaja nieduze, maja ze dwa pedzelki i lusterko i jest cool.
Ale w przypadku paletki szminki+blyszczyki+puder+ cienie+roz+kredka itd.. zawsze sie zdarzaja produkty, ktorych sie nie chce wykonczyc. U mnie sa to szminki. Mam taka paletke Chanel i choc jest ok, mam ochote wydlubac cienie i roz, a te dwuletnie szminki wyrzucic do kosza . Kiedys takie paletki juz mi spadaly na ziemie i sie roztrzaskiwaly. Chanelowe sa dosc oporne, ale Diory.... Na dodatek te drugie sa wielkie i nieporeczne

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Z kolei kule są tak wydajne, że nawet mając tylko 1-2 opakowania i stosując codziennie, trudno je całkowicie zużyć przed upływem terminu ważności. Ale mimo to, tak trudno się im oprzeć...
Przy dwoch opakowaniach mozna klinac trzecie . Problem sie zaczyna po trzecim. Wtedy, rzeczywiscie, trzeba sie stuknac i spytac 'czy mi to potrzebne' . No, chyba ze ktosia milosniczka i kolekcjonerka .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 06:55   #1165
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A zdjęcie mamy też można gdzieś zobaczyć? Kurczę, fajnie tak - móc wymieniać się z mamą kosmetykami i plotkować o nowościach.
Nie, mama sie tam w ogóle nie pokazuje. Rozumiem ja, tyle w sieci hejtu wobec każdej zmarszczki, pewnie chce tego uniknąć. Prawie zaszczuto przecież Laure (lolipop), gdy zaczęła zaledwie dobiegać 30 lat i zamknęła urodowego bloga.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:14   #1166
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Nie, mama sie tam w ogóle nie pokazuje. Rozumiem ja, tyle w sieci hejtu wobec każdej zmarszczki, pewnie chce tego uniknąć. Prawie zaszczuto przecież Laure (lolipop), gdy zaczęła zaledwie dobiegać 30 lat i zamknęła urodowego bloga.
Mi sie wydaje, ze robia to sfrustrowane niektore nastolatki, czepialskie rowiesniczki bez dystansu ale z pretensjami, lub faceci-mizogini. Niereformowalna grupa internetowych troli.
Osobiscie uwazam, ze jesli ktos prezentuje kosmetyki, pokazuje swatche, czasem cos na twarzy i bez wiekszego 'och ach' - takiej osobie nie wypomina sie wszelkich brakow. Po prostu. Kazdy bedzie starszy i w ktoryms momencie zwiednie. Poza tym, wiele bledu lezy po stronie sprzetu, bo w realu wiele osob wyglada lepiej, a nieudana fota potrafi bardzo wiele zlego zrobic.

Czasem niektore blogerki sa wkurzajace i pretensjonalne, ewentualnie ewidentnie robia z siebie posmiewisko. Tu nie chodzi nawet o naturalna urode, ale caloksztalt. I czasami mozna je zakwalifikowac do artykulu pt: 'czego nie nalezy robic' albo 'co nalezy zrobic, by wygrac konkurs hallowenowy'
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:24   #1167
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Chamstwo w internecie dotyczy nie tylko blogów. Ono jest w zasadzie wszędzie, nawet na stronach z newsami, gdzie co "inteligentniejsi inaczej" z pasją wytykają autorom najmniejsze potknięcia i obrażają ich dla samej przyjemności obrażania.

Co do stron urodowych czy modowych, na których dziewczyny pokazują swoje twarze - jestem zdania, że komentarze powinny być w takich miejscach moderowane. Oczywiście autorki nadal będą mogły przeczytać obraźliwe rzeczy na swój temat, ale po 1. będą miały możliwość blokowania ich upublicznienia a po 2., całkiem możliwe że przynajmniej część trolli zniechęci się i da im spokój.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 22:45   #1168
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Chamstwo w internecie dotyczy nie tylko blogów. Ono jest w zasadzie wszędzie, nawet na stronach z newsami, gdzie co "inteligentniejsi inaczej" z pasją wytykają autorom najmniejsze potknięcia i obrażają ich dla samej przyjemności obrażania.
No wlasnie. Zgadzam sie. Codziennie czytam tytuly na onecie czy interii:
-ona lubi sie rozbierac
-nie udal sie jej makijaz
-gwiazdy bez makijazu. piekne?
-70 cio letnia gwiazda pokazuje swoje atuty
-czy ona powinna nosic takie krotkie spodniczki?
-to czego mezczyzni nie lubia w kobietach

itd....

A jak mlodziez nasiaknie tym przedmiotowym podejsciem do seksualnosci, wygladu i plci, potem mamy salwy nienawistnych komentarzy. A w tym samym czasi panom szowinistom rosnie brzuchal, piwo sie w puszce skonczylo, Kryska donosi im nowe, a pod pachami niezgolone klaczory.
I tyle.

Kobieta ma byc bez skazy, bez owlosienia nawet lonowego, bez wieku, bez zmarszczki, bez porow na nosie, bez zapachu - sterylna, koscista i wyprasowana. Tylk takie zycie nie jest. takim mozna byc najwyzej jakies pierwsze 25 lat swojego zycia, a potem malymi kroczkami lecz systematycznie tracimy kolagen, hormony i sie dzieje

A panom z wiekiem przestaje..... to dla rownowagi hi hi hi
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 05:58   #1169
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Nie, mama sie tam w ogóle nie pokazuje. Rozumiem ja, tyle w sieci hejtu wobec każdej zmarszczki, pewnie chce tego uniknąć. Prawie zaszczuto przecież Laure (lolipop), gdy zaczęła zaledwie dobiegać 30 lat i zamknęła urodowego bloga.
Powaznie? Ja kilka lat temu zagladalam do Lizakowej. Byla ogarnieta w temacie, sympatyczna. Milo sie ogladalo. Ja ja z YT kojarze. Az ciezko mi sobie wyobrazic, ze ktos moglby sie jej o wiek czepiac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 10:37   #1170
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

donoszę, że limitka weszła do sephory! jadę właśnie po swoje kuleczki
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-05 00:52:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.