kolorówka Bobbi Brown - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-21, 19:50   #631
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Tez lubie Bobki

Ostatnio kupilam sobie concealer pod oczy, ale jeszcze nie otwieralam, bo mam dwa inne. A sam produkt znam i sobie chwale.
Tez robie zakusy na paletki cieni. Nie mam wielu cieniowych paletek, wiec by sie mi zamarzyly jakies szarosci z granatami. Cos szarego widzialam w nowych Bobkach.
To, za czym nie przepadam, to polaczenie cieni czy pudrow ze szminkami. Uwazam, ze szminki i blyszczyi winny byc paletkowane oddzielnie lub w dolaczonych sztyftach/tubkach, a nie tak do mazania pedzlem w tym samym opakowaniu, co sypkie produkty.

Bardzo lubie opakowania Bobkow, bo sa bardzo adekwatne do iloscci kosmetycznej zawartosci i sa leciutkie, no i nie robia oczoplasu w kosmetyczce .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 20:35   #632
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Na moją wish listę wskoczył jeszcze żelowy liner Ivy Shimmer Ink - w kolorze zielonym z drobinkami. Konsultantka zrobiła mi dzisiaj nim kreski Do moich piwnych oczy pasuje rewelacyjnie (ten liner jest ze stałej kolekcji).

Ten żelowy liner Ivy jest w ogóle piękny, ja mam takie niebiesko-zielone oczy i też wygląda super.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 21:04   #633
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Ten żelowy liner Ivy jest w ogóle piękny, ja mam takie niebiesko-zielone oczy i też wygląda super.
o! masz go, super. Podobnież te linery z drobinkami łatwiej się rozciera niż matowe. Masz w tym jakieś doświadczenie?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 21:07   #634
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Ten żelowy liner Ivy jest w ogóle piękny, ja mam takie niebiesko-zielone oczy i też wygląda super.
kolor piękny!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 21:15   #635
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kolor piękny!
Noooooo. Mam slinotok, choc to pewnie nie moj kolor.
Ja choruje na jakis ladny Bobkowy granatowy eyeliner. Zlotym tez bym nie pogardzila, gdyby byl
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 21:15   #636
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ostatnio kupilam sobie concealer pod oczy, ale jeszcze nie otwieralam, bo mam dwa inne. A sam produkt znam i sobie chwale.
Też lubię korektory Bobkowe - i Corrector (kamuflaż) i Creamy Concealer.
Pierwszy używam żeby zatuszować sińce, a drugi żeby trochę rozjaśnić spojrzenie. Na to ten puder pod oczy. Mimo tylu warstw wszystko trzyma się i wygląda ładnie. Żaden z tych korektorów nie wysusza mi skóry pod oczami.
Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Tez robie zakusy na paletki cieni. Nie mam wielu cieniowych paletek, wiec by sie mi zamarzyly jakies szarosci z granatami. Cos szarego widzialam w nowych Bobkach.
To, za czym nie przepadam, to polaczenie cieni czy pudrow ze szminkami. Uwazam, ze szminki i blyszczyi winny byc paletkowane oddzielnie lub w dolaczonych sztyftach/tubkach, a nie tak do mazania pedzlem w tym samym opakowaniu, co sypkie produkty.
Masz rację połączenie szminek i pudrowych cieni w paletce to nie jest dobry pomysł
W nowej kolekcji z szarościami to chyba jest coś takiego KLIK
ale nie widziałam jeszcze "na żywo".
Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Bardzo lubie opakowania Bobkow, bo sa bardzo adekwatne do iloscci kosmetycznej zawartosci i sa leciutkie, no i nie robia oczoplasu w kosmetyczce .
ja też są eleganckie, ładnie wykonane i PROSTE - co cieszy moje oko najbardziej
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 21:25   #637
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
o! masz go, super. Podobnież te linery z drobinkami łatwiej się rozciera niż matowe. Masz w tym jakieś doświadczenie?

Ja go nie rozcieram , nakładam tylko na cień bardzo cieniutką kreskę pędzlem MAC 210 i tak trwa nienaruszony od rana do wieczora.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 21:26   #638
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Noooooo. Mam slinotok, choc to pewnie nie moj kolor.
Ja choruje na jakis ladny Bobkowy granatowy eyeliner. Zlotym tez bym nie pogardzila, gdyby byl
może coś kiedyś "wrzucą" co jakiś czas wymyślają nowe mazidła także prędzej czy później pojawi się złotko
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 21:30   #639
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Też lubię korektory Bobkowe - i Corrector (kamuflaż) i Creamy Concealer.
Pierwszy używam żeby zatuszować sińce, a drugi żeby trochę rozjaśnić spojrzenie. Na to ten puder pod oczy. Mimo tylu warstw wszystko trzyma się i wygląda ładnie. Żaden z tych korektorów nie wysusza mi skóry pod oczami.
Mialam taki limitowany zestaw: korektor, concealer, zoltawy puder i podklad stick w paletce. Ideal... zadnego walkowania, wysuszenia, cienie ukryte, workow nie ma, wsio jak z bajki i bez skorek

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Masz rację połączenie szminek i pudrowych cieni w paletce to nie jest dobry pomysł
W nowej kolekcji z szarościami to chyba jest coś takiego KLIK
ale nie widziałam jeszcze "na żywo".
Patrzylam wlasnie na te paletki w sieci i ostrze sobie pazurki na te szarakowa.
Troche sie tylko boje, ze te szarosci wyplucza moja twarz z kolorow, bo ja takie miekkie lato jestem i jak szary/czarny to tylko w postaci takiego grafitu. Ale chyba sie pokusze, co tam

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ja też są eleganckie, ładnie wykonane i PROSTE - co cieszy moje oko najbardziej
Fajniejsze te opakowania od Chanel, tak osobiscie uwazam. W kazdym razie mniejsze i oszczedniejsze. Dotychczas kupowalam glownie Chanel, bo lubie te oszczednosc, puzderka Diora i Guerlain omijam szerokim lukiem, bo ciezkie i wielkie , no i ladnie sie tluka, jak spadna na posadzke

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
może coś kiedyś "wrzucą" co jakiś czas wymyślają nowe mazidła także prędzej czy później pojawi się złotko
Masz racje, teraz byla fala zlocistych linerow, tylko sie zagapilam. Mial je Chanel w wakacje 2011, cos bylo u Laury Mercier, Bobki tez mialy chyba zota kredke.

Mi ten zloty liner potrzebny , bo lubie polaczenie zlota z fioletem, a uzywam przewaznie fioletowych tuszy. A to zloto to najlepsze takie bezdrobinkowe, by sie do pracy nadalo

A swoja droga, mam ochote tez na jakis miedziany, bo z granatem by bylo mu po drodze. Ale liste potrzeb mam dlugasnaaaaa hi hi
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 21:41   #640
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Masz racje, teraz byla fala zlocistych linerow, tylko sie zagapilam. Mial je Chanel w wakacje 2011, cos bylo u Laury Mercier, Bobki tez mialy chyba zota kredke.

Mi ten zloty liner potrzebny , bo lubie polaczenie zlota z fioletem, a uzywam przewaznie fioletowych tuszy. A to zloto to najlepsze takie bezdrobinkowe, by sie do pracy nadalo

A swoja droga, mam ochote tez na jakis miedziany, bo z granatem by bylo mu po drodze. Ale liste potrzeb mam dlugasnaaaaa hi hi
znam to
miedziany bylby bardzo ciekawy
zloty w sumie tez, ale miedz taka jakas oryginalniejsza sie wydaje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 22:03   #641
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Ja go nie rozcieram , nakładam tylko na cień bardzo cieniutką kreskę pędzlem MAC 210 i tak trwa nienaruszony od rana do wieczora.
aaa spoko ja muszę rozcierać, bo mam opadające "spanielkowate" oczy/powieki
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 23:03   #642
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Jeśli dobrze zrozumiałam, to piszecie o złotych kredkach/linerach? Jakiś czas temu szukałam czegoś takiego i najfajniej sprawdza mi się kredka MUFE Aqua Eyes 10L. Ale to taki złoto-miedziano-brązowy. Ciekawy kolorek i super jakość, może się komuś przyda
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 20:22   #643
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

tez myslalam o tym ciemnozielonym eyelinerze, moglby ladnie podbic moje zielone oczy. Poki co jednak musze zadowolic sie czarnym ktory posiadam
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 20:38   #644
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

zielone najlepiej podbijesz fioletem mam w wątku wymiankowym
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 20:44   #645
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
zielone najlepiej podbijesz fioletem mam w wątku wymiankowym
tez by to moglo dobrze wygladac, ale ja niestety nic juz za bardzo na wymiane nie mam
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 21:15   #646
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
(halo, halo próbuję ożywić wątek )

Od jutra w Douglasach będzie dostępna świąteczna kolekcja Bobbi HOLIDAY

Macałam dzisiaj Shimmer Brick 24 Karat KLIK (będzie mój), fajne wydały mi się też te sypkie cienie z aplikatorem KLIK

Paletki na którą czaję się od dawna jeszcze w tej dostawie nie ma - Rich Caviar Eye Palette KLIK

Na moją wish listę wskoczył jeszcze żelowy liner Ivy Shimmer Ink - w kolorze zielonym z drobinkami. Konsultantka zrobiła mi dzisiaj nim kreski Do moich piwnych oczy pasuje rewelacyjnie (ten liner jest ze stałej kolekcji).

Poza tym chciałam się pochwalić , że tydzień temu dostałam fajny prezent od Bobbi Brown Cosmetics - w ramach uzbieranych punktów w systemie lojalnościowym (karta stałego klienta z zebranymi stempelkami) wybrałam sobie jeden produkt kolorowy gratis. Tydzień temu kurier dostarczył mi piękną paczuszką z pełnowymiarowym podkładem Skin Foundation. Foty zrobię w weekend, bo teraz za ciemno.
Czy ten Shimmer Brick jest bardziej złotawy czy różowawy? Orientujesz się czy będzie dostępny na online douglasa? I jeszcze jedno pytanie - ile kosztuje.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 22:40   #647
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze zrozumiałam, to piszecie o złotych kredkach/linerach? Jakiś czas temu szukałam czegoś takiego i najfajniej sprawdza mi się kredka MUFE Aqua Eyes 10L. Ale to taki złoto-miedziano-brązowy. Ciekawy kolorek i super jakość, może się komuś przyda
Trzeba obejrzec na gwalt

W temacie zlotych kresek, swiateczna seria Dior ma zloty liner ale w wysuwanej kredce. Mi tam plynnego sie chce. Pozyjemy, zmacamy, zobaczymy

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
tez myslalam o tym ciemnozielonym eyelinerze, moglby ladnie podbic moje zielone oczy. Poki co jednak musze zadowolic sie czarnym ktory posiadam

Dzis macalam kredke Chanel, taka wysuwana, wiec cienko malujaca. Piekna zielen. Taka ani troche trawiasta, z jakims delikatnym poblaskiem i lekko przygaszona. Ogolnie - przepiekna butelka.
Granat tez macalam i tez chce .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 22:48   #648
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

eh kochana na mojej liscie to tez jest teraz juz tyle, ze az strach nowe pozycje dopisywac...
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 23:07   #649
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
eh kochana na mojej liscie to tez jest teraz juz tyle, ze az strach nowe pozycje dopisywac...
U mnie by istna kolorowa i bezwstydna kamasutra wyszla . Wszystkie pozycje z serii swiatecznych . A juz na pewno nowe Bobki - paletka szarych cieni, bo nie mam nic w ten desen .


A przy okazji kilka lakierow do paznokci Essie i kilka Zojek, ale to juz inna sprawa
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 23:19   #650
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Trzeba obejrzec na gwalt

W temacie zlotych kresek, swiateczna seria Dior ma zloty liner ale w wysuwanej kredce. Mi tam plynnego sie chce. Pozyjemy, zmacamy, zobaczymy
No to może MAC Superslick Pure Show? Tylko to takie żółte złoto. Laure Mercier Gold Thread jest ładny. Może Inglot też coś takiego ma.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 23:21   #651
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
U mnie by istna kolorowa i bezwstydna kamasutra wyszla . Wszystkie pozycje z serii swiatecznych . A juz na pewno nowe Bobki - paletka szarych cieni, bo nie mam nic w ten desen .


A przy okazji kilka lakierow do paznokci Essie i kilka Zojek, ale to juz inna sprawa
moim teraz najwiekszym pragnieniem jest szminka Toma Forda po prostu musze jakas ją zdobyc nr 1 na mojej liscie
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 23:49   #652
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No to może MAC Superslick Pure Show? Tylko to takie żółte złoto. Laure Mercier Gold Thread jest ładny. Może Inglot też coś takiego ma.
Zajrze do MACa i zlukam. Dzieki za rade, tego szukalam
A na Laure tez zakus robie, na Truskawie jest, ale jak mam MACa pod nosem to pewnie sie nie zechce mi czekac na paczuche z poczty.

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
moim teraz najwiekszym pragnieniem jest szminka Toma Forda po prostu musze jakas ją zdobyc nr 1 na mojej liscie
A ktora to? Jakis specjalny kolor?
Kupujesz w sieci? Ja sporo, glownie z UK.
Ostatnio zrobilam sobie ochote na marke Le Metier de Beaute, taka chyba amerykanska, cenowo nieco drozsza od Chanel, ale taka dosc 'autorska' jak Ellis Faas, Kevyn Aucoin i Hourglass. Ma fajne rozwiazania typu 4 odcieni rozy w rozkladanej paletce lub 4 roznych pudrow/rozswietlaczy/bronzerow - co sie w sumie oplaca i fajnie, ze w jednym kawalku
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 23:57   #653
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

ja sie zakochalam w 12 - nude vanilla

szczerze to nie kupowalam nigdy w internecie kosmetykow, ale mam zamiar min. perfumy na prezent dla chlopaka zamowic, ale to z jakiejs polskiej perfumerii. No i napewno gdybym (ach, gdybym!) miała jakis dochód gotówki zrobilam szturm na truskawke
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 00:19   #654
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
ja sie zakochalam w 12 - nude vanilla

szczerze to nie kupowalam nigdy w internecie kosmetykow, ale mam zamiar min. perfumy na prezent dla chlopaka zamowic, ale to z jakiejs polskiej perfumerii. No i napewno gdybym (ach, gdybym!) miała jakis dochód gotówki zrobilam szturm na truskawke
A.. Ty stacjonarna zakupomaniaczka Ja tylko internetowa. Czasem tylko Chanel sobi normalnie kupuje (ze znizkami na karte klienta, bo normalne ceny sa gorsze niz w PL) albo mrozonek kochany kupuje cudenka na lotnisku - duuuuzo taniej. Pozostale marki sciagam sobie . Zwykle z UK czy Truskawy, ostatnio z Niemiec, ale 3 tygodnie czekalam na przesylke .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 00:23   #655
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

własnie zauwazylam, że ceny Chanel na truskawce są takie jak w Douglasie lub chyba nawet wyzsze to mozliwe?

niestety nikt ode mnie teraz za czesto nie lata, ale mama kupowala mi rozne rzeczy jak latała czesto z pracy za granice.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 00:40   #656
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
własnie zauwazylam, że ceny Chanel na truskawce są takie jak w Douglasie lub chyba nawet wyzsze to mozliwe?

niestety nikt ode mnie teraz za czesto nie lata, ale mama kupowala mi rozne rzeczy jak latała czesto z pracy za granice.
Tak, Truskawa juz nie jest tak atrakcyjna jak 4 lata temu (meteoryty za 80 zlotych hi hi). Ale sa rozne rabaty lojalnosciowe i sezonowe znizki.

Tanszy Chanel jest w UK i DE. W DE to tusz Clinique w zestawie z kredka i mini kremem pod oczy kosztuje 16 euro..... U mnie jakies 120 zlotych min na polskie.

E... zacznij sama latac
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 00:45   #657
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

ja srednio lubie Clinique, niby spoko te kosmetyki, ale szału nie ma.

Eh te meteoryty... nie wiem warto je kupić czy nie
ostatnio facet w Douglasie mnie nimi pomalował fajnie wygladałam, ale jakos tak do konca nie wiem...

to co mnie tam bardzo kusi na tej truskawce to zestaw 3 pedzelki (te male wprawdzie), Bobika z kosmetyczka za 220zł

a 4 lata temu to ja nie myslalam o takich rzeczach jakos bardzo
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2012-11-23 o 00:47
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 00:56   #658
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
ja srednio lubie Clinique, niby spoko te kosmetyki, ale szału nie ma.

Eh te meteoryty... nie wiem warto je kupić czy nie
ostatnio facet w Douglasie mnie nimi pomalował fajnie wygladałam, ale jakos tak do konca nie wiem...

to co mnie tam bardzo kusi na tej truskawce to zestaw 3 pedzelki (te male wprawdzie), Bobika z kosmetyczka za 220zł

a 4 lata temu to ja nie myslalam o takich rzeczach jakos bardzo
Ja lubie tusze, kocham pomadki i kredki Clinique. Ogolnie dobra kolorowka, ale nie kusi.
Meteory polecam Sama mam 5 pudelek i sie lapie za mozg, by nie kliknac kolejnych.
Pedzelki Bobkowe - nie mam pojecia. Ludzie sobie chwala, ale nie wiem, czy Eco Tools nie dadza podobnego poziomu satysfakcji. Ja mam ecotoolsowy pedzel do podkladu plynnego i uwazam, ze lepiej nalozyc sie dluidu juz nie da .
Ano... tak bywa. Ja gdybym sie rozgarnela w pore, kupilabym butelke perfum Kingdom Alexandra Mcqueen-a (czy jak tam mu), Alchimie Rochas, Skin Trussardi i L'Or Torrente - nim je wycofali.... A taniuchno bywalo
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 09:00   #659
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Czy ten Shimmer Brick jest bardziej złotawy czy różowawy? Orientujesz się czy będzie dostępny na online douglasa? I jeszcze jedno pytanie - ile kosztuje.
Ten shimmer brick jest bardziej złoto-beżowy (Pink Quartz jest zdecydowanie bardziej różowy i chłodny).
Nie wiem ile kosztuje, poprzednie limitki były w tej samej cenie co regularne shimmer bricki (teraz 205 zł). Dokładną cenę będę znać jutro.
Musisz zaglądać na douglas online, bo czasem wrzucają tam limitowane kolekcje, tylko się z tym nie afiszują.

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
jto co mnie tam bardzo kusi na tej truskawce to zestaw 3 pedzelki (te male wprawdzie), Bobika z kosmetyczka za 220zł
Jakiś czas temu, jak była promocja, kupiłam ten zestaw KLIK, głównie dla kosmetyczki i pędzelków "wyjazdowych".

Z miniaturek polecam pędzelek do blendowania z tego kompletu KLIK
oraz pędzelek do linera (z pomarańczowym włosiem). Pędzelek do blendowania, nawet miniaturka, jest rewelacyjny Inne miniaturki są ok, dobrej jakości, ale mi osobiście niewygodnie operuje się przy oczach pędzelkami z takimi krótkimi rączkami.

Wg mnie pędzelki Bobikowe sa bardzo dobre - ideałami są dla mnie pędzel do brązera, do różu i do pudru. Niestety są drogie, to ich jedyna wada

A na Truskawie wciąż w dobrej cenie Nectar KLIK
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 10:50   #660
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
(halo, halo próbuję ożywić wątek )

Od jutra w Douglasach będzie dostępna świąteczna kolekcja Bobbi HOLIDAY

Macałam dzisiaj Shimmer Brick 24 Karat KLIK (będzie mój), fajne wydały mi się też te sypkie cienie z aplikatorem KLIK

Paletki na którą czaję się od dawna jeszcze w tej dostawie nie ma - Rich Caviar Eye Palette KLIK

Na moją wish listę wskoczył jeszcze żelowy liner Ivy Shimmer Ink - w kolorze zielonym z drobinkami. Konsultantka zrobiła mi dzisiaj nim kreski Do moich piwnych oczy pasuje rewelacyjnie (ten liner jest ze stałej kolekcji).

Poza tym chciałam się pochwalić , że tydzień temu dostałam fajny prezent od Bobbi Brown Cosmetics - w ramach uzbieranych punktów w systemie lojalnościowym (karta stałego klienta z zebranymi stempelkami) wybrałam sobie jeden produkt kolorowy gratis. Tydzień temu kurier dostarczył mi piękną paczuszką z pełnowymiarowym podkładem Skin Foundation. Foty zrobię w weekend, bo teraz za ciemno.
Milko pieknie ożywiłaś wątek gratuluje prezentu od BB

piekny kolor eyelinera mam espereeo ink i

ja choruje na paletke Uber Nude Lip and Eye Palette
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 11:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.