Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-15, 11:43   #3241
jowitekxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 3
Question Ja¶niejszy kolor w³osów - co muszê zrobiæ ?

Od ponad roku czasu malujê w³osy odcieniami ciemnej czerwieni. Mój naturalny kolor w³osów to br±z. Ostatnio bardzo spodoba³y mi siê w³osy w kolorze ja¶niejszym o kilka tonów ni¿ mój obecny tak jak na tej fotografii : http://m.ocdn.eu/_m/e4d2d3376983249f...9363,62,37.jpg

Co muszê zrobiæ z moimi w³osami, ¿eby doj¶æ do takiego efektu ? Doczyta³am siê, ¿e co¶ z rozja¶nianiem i zdejmowaniem koloru ale nigdy tego nie robi³am i chcia³abym wiedzieæ ile to kosztuje i czy bardzo niszczy w³osy ? Wszystko chcia³abym zrobiæ w salonie fryzjerskim : rozja¶niæ, pomalowaæ, ewentualnie troszkê podci±æ...

Dziêkujê z góry za odpowied¼
Pozdrawiam
jowitekxd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-15, 14:22   #3242
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Friese Poka¿ wiadomo¶æ
KOLORYZACJA RÉCITAL PRÉFÉRENCE X 8.3 Cannes Jasny Z³ocisty Blond --- NIGDY PRZENIGDY WIÊCEJ... wyszed³ mi na moich w³osach (mam odcieñ 10) a k³ad³am ten lub 9 recital - i wyszed³ CIEMNY BLOND...
Recital zawsze wychodzi o 1 ton albo 2 ciemniej ni¿ na opakowaniu...
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-16, 07:37   #3243
okruszek187
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Loreal Feria 84

"cze¶æ chcia³abym uzyskaæ kolor "szampan" na mój ¶lub, pamiêtam kiedy¶ by³a farba dziêki której mo¿na by³o uzyskaæ taki kolorek Loreal Feria 84, lecz zosta³a wycofana nie wiem co mam robiæ, mo¿e wiecie jakie farby pomieszaæ ¿eby uzyskaæ taki kolor? by³abym Wam wdziêczna baaaadzo. Za³±czam podobny kolor, który ma Socha na ok³adce katalogu avon."
ponawiam pomó¿cie za dwa tygodnie mam ¶lub a nie moge znale¶æ farby
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg cover.jpg (229,9 KB, 14 za³adowañ)
okruszek187 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-16, 07:41   #3244
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Loreal Feria 84

Cytat:
Napisane przez okruszek187 Poka¿ wiadomo¶æ
"cze¶æ chcia³abym uzyskaæ kolor "szampan" na mój ¶lub, pamiêtam kiedy¶ by³a farba dziêki której mo¿na by³o uzyskaæ taki kolorek Loreal Feria 84, lecz zosta³a wycofana nie wiem co mam robiæ, mo¿e wiecie jakie farby pomieszaæ ¿eby uzyskaæ taki kolor? by³abym Wam wdziêczna baaaadzo. Za³±czam podobny kolor, który ma Socha na ok³adce katalogu avon."
ponawiam pomó¿cie za dwa tygodnie mam ¶lub a nie moge znale¶æ farby
Chyba fryzjer bedzie lepsz± opcj±...
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-16, 08:19   #3245
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomo¶ci: 8 712
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Jak na swoj slub, to lepiej idz do fryzjera
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-16, 08:59   #3246
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Odp: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

ale zaufanego i sprawdzonego
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-16, 16:19   #3247
Sash
Przyczajenie
 
Avatar Sash
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Witajcie!
Bardzo liczê na to, ¿e pomo¿ecie mi, doradzicie
Otó¿ mój naturalny kolor w³osów to ciemny br±z, we wrze¶niu jednak pofarbowa³am siê na czarno, totalnie czarno. Ostatnio wiosna mi odbi³a i zapragnê³am zmian. Chcia³am co¶ ja¶niejszego, sama do koñca nie wiedz±c czego dok³adnie. A¿ nagle mnie ol¶ni³o, kiedy zobaczy³am te zdjêcia Penelope Cruz. No strzeli³o mnie totalnie, zakocha³am siê na zabój i stwierdzi³am, ¿e muszê to mieæ na g³owie Wydrukowa³am zdjêcia, pogna³am do fryzjerki i posmutnia³am. Pani fryzjerka oznajmi³a mi, ¿e na kruczoczarnych w³osach mi tego nie zrobi, powiedzia³a, ¿e najpierw musi siê pozbyæ tej czerni, ¿eby móc pó¼niej cokolwiek kombinowaæ. Przytaknê³am tylko gotowa na wszelkie zmiany. ¦ci±gnê³a mi t± czerñ i mam teraz...nie wiadomo co, ale nie podoba mi siê i chce mi siê p³akaæ za ka¿dym razem, kiedy patrzê w lustro Zdjêcia mojego aktualnego koloru w za³±czniku.
Powiedzcie mi proszê, czy to jest dobra baza, pod ten kolorek, który ma Pen? Czy mo¿e trzeba co¶ bêdzie jeszcze z kolorem kombinowaæ? Jestem totalnie w tej kwestii niedo¶wiadczona, dlatego liczê na Wasze sugestie. Co zrobiæ ¿eby z tego czego¶, które mam teraz, wysz³o to, co ma Penelope?
Bardzo gor±co proszê o odpowiedzi i z góry dziêkujê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 448012-penelope-cruz-et-637x0-3.jpg (80,8 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 67989.jpg (31,0 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Penelope-Cruz-05.jpg (28,8 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie1614.jpg (82,7 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie1615.jpg (84,8 KB, 11 za³adowañ)
__________________
'Never was a cornflake girl.'
Sash jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 16:29   #3248
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4 470
Dot.: Loreal Feria 84

Cytat:
Napisane przez okruszek187 Poka¿ wiadomo¶æ
"cze¶æ chcia³abym uzyskaæ kolor "szampan" na mój ¶lub, pamiêtam kiedy¶ by³a farba dziêki której mo¿na by³o uzyskaæ taki kolorek Loreal Feria 84, lecz zosta³a wycofana nie wiem co mam robiæ, mo¿e wiecie jakie farby pomieszaæ ¿eby uzyskaæ taki kolor? by³abym Wam wdziêczna baaaadzo. Za³±czam podobny kolor, który ma Socha na ok³adce katalogu avon."
ponawiam pomó¿cie za dwa tygodnie mam ¶lub a nie moge znale¶æ farby
O jaki konkretnie kolor ci chodzi, bo na zdjêciu widzê blond piaskowy, a ztego co mi wiadomo szampañski blond to jasny blond o lekko ró¿owym zabarwieniu, ró¿owoz³oty.

Te¿ mi siê wydaje, ¿e przy tak ma³ym czasie do ¶lubu strach eksperymentowaæ samej, chyba ¿e znajdziesz podobny odcieñ farby w sklepach, kiedy¶ jaka¶ polska firma (Marion? Delia?- nie pamiêtam) robi³a "ró¿any blond", mo¿e co¶ takiego by ci pasowa³o? Ale najbezpieczniej i¶æ do dobrego fryzjera, najlepiej ze zdjêciem koloru, o który ci chodzi.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2013-03-16 o 16:34
Wampierz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-16, 19:53   #3249
paulinas270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 10
czy wiecie jakiej farby u¿yc aby uzyskac taki kolor?

hej :-) mam pytanie :-) wiecie mo¿e jaki kolor ma ta dziewczyna na zdjêciu poni¿ej? I z jakiej firmy najlepiej kupiæ farbê :-) Ju¿ od jakiego¶ czasu planujê zmianê koloru i ten odcieñ bardzo mi siê spodoba³ :-) mam nadziejê, ¿e mi pomo¿ecie :prosi:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg blond-blond-blond.jpg (50,5 KB, 73 za³adowañ)
paulinas270 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-16, 21:35   #3250
201711281122
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 17 591
Dot.: czy wiecie jakiej farby u¿yc aby uzyskac taki kolor?

Wszystko zale¿y od tego, jaki masz obecnie kolor w³osów, bo farba na ka¿dych w³osach mo¿e daæ zupe³nie ró¿ny kolor..
201711281122 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-17, 09:25   #3251
paulinas270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: czy wiecie jakiej farby u¿yc aby uzyskac taki kolor?

mam naturalny ciemny blond
paulinas270 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 12:21   #3252
okruszek187
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

nie mam zaufania do fryzjerów, nigdy nie uzyska³am takiego koloru o jaki prosi³am, zawsze mi ³ezka poplynie jak wychodze od fryzjera wole sama cos zrobiæ, wtedy zawsze jestem zadowolona nawet je¶li nie wyjdzie wymarzony szampañski blond to trudno, choæ bardzo bym chcia³a wstawi³am zdjêcie które najbardziej przypomina³o ten kolor, ale dziêki za rady
okruszek187 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-17, 13:12   #3253
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4 470
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez okruszek187 Poka¿ wiadomo¶æ
nie mam zaufania do fryzjerów, nigdy nie uzyska³am takiego koloru o jaki prosi³am, zawsze mi ³ezka poplynie jak wychodze od fryzjera wole sama cos zrobiæ, wtedy zawsze jestem zadowolona nawet je¶li nie wyjdzie wymarzony szampañski blond to trudno, choæ bardzo bym chcia³a wstawi³am zdjêcie które najbardziej przypomina³o ten kolor, ale dziêki za rady
A jaki masz teraz kolor? Je¶li podobny do wymarzonego to po prostu pochod¼ po drogeriach, poszukaj ³adnego koloru i powinno wyj¶æ.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-17, 16:58   #3254
kartara
Przyczajenie
 
Avatar kartara
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: czy wiecie jakiej farby u¿yc aby uzyskac taki kolor?

Jako wieloletnia farbowana blondynka powiem tak. Kolor mo¿na uzyskaæ przez rozja¶niacz (najlepiej profesjonalny ja u¿ywam L'oreal platine precision), ale w³osy d³ugie bêd± cierpia³y. Niestety takie kolory wysuszaj± w³osy, bardzo.
kartara jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-17, 19:58   #3255
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez okruszek187 Poka¿ wiadomo¶æ
nie mam zaufania do fryzjerów, nigdy nie uzyska³am takiego koloru o jaki prosi³am, zawsze mi ³ezka poplynie jak wychodze od fryzjera wole sama cos zrobiæ, wtedy zawsze jestem zadowolona nawet je¶li nie wyjdzie wymarzony szampañski blond to trudno, choæ bardzo bym chcia³a wstawi³am zdjêcie które najbardziej przypomina³o ten kolor, ale dziêki za rady

Mo¿e co¶ takiego?
Moja mama lorealem maluje i jest zadowolona. Wybra³am po pude³kach mniej wiêcej podobne do tego zdjêcia, ale wiadomo ka¿de w³osy po swojemu farbê przyjmuj±....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 201bab15059818115e60548a050a10a7.jpg (230,6 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo14_18.jpg (13,8 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo13_2.jpg (17,0 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo14_27.jpg (13,4 KB, 9 za³adowañ)
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 06:53   #3256
okruszek187
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Mam teraz naturalny blond z jasnymi refleksami na g³owie, w sumie od zawsze jestem blondynkê, tylko zmieniam odcienie blondu, mia³am nadzieje, ¿e trafie na ten, którego u¿ywa³am kiedy¶, niestety w ¿adnej drogerii nie by³o. Spróbuje jeszcze udaæ siê do salonów i podpytaæ fryzjerów, jakie farby pomieszaæ, ¿eby wszed³ ten szampañski blond, bo on jest zupe³nie inny ni¿ kiedy¶, teraz jest to bardzo jasny blond z ró¿em, natomiast tamta farba któr± mia³o loreal, to by³ naturalny blond z lekkim odcieniem ró¿u popadaj±cy w popielaty blond (ciêzkie do wyt³umaczenia ) my¶la³am, ¿e ju¿ kto¶ eksperymentowa³ na farbach i je miesza³, ¿eby uzyskaæ ten kolor, bo rzeczywi¶cie ja na dany moment boje siê mieszaæ farby przed ¶lubem
okruszek187 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 08:29   #3257
201703131032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 34
Pomoc w doborze koloru - Herbatint

Hej dziewczyny! Proszê Was o pomoc w rozwi±zaniu problemu z doborem koloru
Moje w³osy na odro¶cie to jasny br±z, ale do¶æ mocno popielaty (ok. 3-4 cm). Na d³ugo¶ci natomiast moje w³osy to wyrudzia³y jasny br±z. Chcia³abym resztê w³osów farbowanych przybli¿yæ do naturalnego odrostu.
I oto moje pytanie:
Je¶li chce przygasiæ rudy odcieñ i unikn±æ zieleni, to czy z mieszanki Herbatint popielaty blond (7C) i blond (7N) uda mi siê uzyskaæ ch³odny jasny br±z? Czy mo¿e powinnam póki co u¿yæ samej natury?
201703131032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 09:33   #3258
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4 470
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez okruszek187 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam teraz naturalny blond z jasnymi refleksami na g³owie, w sumie od zawsze jestem blondynkê, tylko zmieniam odcienie blondu, mia³am nadzieje, ¿e trafie na ten, którego u¿ywa³am kiedy¶, niestety w ¿adnej drogerii nie by³o. Spróbuje jeszcze udaæ siê do salonów i podpytaæ fryzjerów, jakie farby pomieszaæ, ¿eby wszed³ ten szampañski blond, bo on jest zupe³nie inny ni¿ kiedy¶, teraz jest to bardzo jasny blond z ró¿em, natomiast tamta farba któr± mia³o loreal, to by³ naturalny blond z lekkim odcieniem ró¿u popadaj±cy w popielaty blond (ciêzkie do wyt³umaczenia ) my¶la³am, ¿e ju¿ kto¶ eksperymentowa³ na farbach i je miesza³, ¿eby uzyskaæ ten kolor, bo rzeczywi¶cie ja na dany moment boje siê mieszaæ farby przed ¶lubem
To by¶ mog³a zmieszaæ ten ró¿owawy blond z popielatym blondem. Najlepiej kupiæ dwie farby tej samej firmy z tej samej linii i mo¿na mieszaæ.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 09:49   #3259
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: czy wiecie jakiej farby u¿yc aby uzyskac taki kolor?

paulinas, Przejrzyj paletê Welli Koleston, ma piêkne, jasne blondy.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2013-03-18 o 19:12
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 15:00   #3260
Alice044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 15
Ciemny blond

Cze¶æ dziewczyny
Chcia³abym siê poradziæ, jakiej farby u¿yæ, aby otrzymaæ kolor taki, jaki widnieje na za³±czonym zdjêciu Aktualnie mam br±z, jasny br±z, taki ju¿ wyblak³y, bo farbowa³am jako¶.. 4 miesi±ce temu, a odrosty mam mysie :p
Z góry dziêkujê za pomoc!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg g1296d.jpg (41,6 KB, 17 za³adowañ)
Alice044 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 15:30   #3261
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Ciemny blond

Cytat:
Napisane przez Alice044 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Chcia³abym siê poradziæ, jakiej farby u¿yæ, aby otrzymaæ kolor taki, jaki widnieje na za³±czonym zdjêciu Aktualnie mam br±z, jasny br±z, taki ju¿ wyblak³y, bo farbowa³am jako¶.. 4 miesi±ce temu, a odrosty mam mysie :p
Z góry dziêkujê za pomoc!
To nie jest ciemny blond powiedzia³abym nawet jasny, z³oty.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 15:45   #3262
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Poka¿ wiadomo¶æ
To by¶ mog³a zmieszaæ ten ró¿owawy blond z popielatym blondem. Najlepiej kupiæ dwie farby tej samej firmy z tej samej linii i mo¿na mieszaæ.
Ja wlasnie bede mieszac jakies 3/4 farby 12.89 - perlowo rozowej (dobry kandydat na delikatny szampan, na wyrazniejszy 12.96) z 1/4 10.1 Koleston. Czas dac w kosc odrostom

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez okruszek187 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam teraz naturalny blond z jasnymi refleksami na g³owie, w sumie od zawsze jestem blondynkê, tylko zmieniam odcienie blondu, mia³am nadzieje, ¿e trafie na ten, którego u¿ywa³am kiedy¶, niestety w ¿adnej drogerii nie by³o. Spróbuje jeszcze udaæ siê do salonów i podpytaæ fryzjerów, jakie farby pomieszaæ, ¿eby wszed³ ten szampañski blond, bo on jest zupe³nie inny ni¿ kiedy¶, teraz jest to bardzo jasny blond z ró¿em, natomiast tamta farba któr± mia³o loreal, to by³ naturalny blond z lekkim odcieniem ró¿u popadaj±cy w popielaty blond (ciêzkie do wyt³umaczenia ) my¶la³am, ¿e ju¿ kto¶ eksperymentowa³ na farbach i je miesza³, ¿eby uzyskaæ ten kolor, bo rzeczywi¶cie ja na dany moment boje siê mieszaæ farby przed ¶lubem
12.81 zmieszaj z 12.89 - bedziesz miec perle wzbogacona o odrobine rozu i stonowana odrobinka popieli. Proporcje - jak chcesz miec wiecej rozowego polysku biez wiecej 12.89.



---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinas270 Poka¿ wiadomo¶æ
hej mam pytanie wiecie mo¿e jaki kolor ma ta dziewczyna na zdjêciu poni¿ej? I z jakiej firmy najlepiej kupiæ farbê Ju¿ od jakiego¶ czasu planujê zmianê koloru i ten odcieñ bardzo mi siê spodoba³ mam nadziejê, ¿e mi pomo¿ecie
Widze tu perle z popiela. 12.81, 10.81 Koleston, zalezenie od wyjsciowego koloru. Woda - 9 proc.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Sash Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie!
Bardzo liczê na to, ¿e pomo¿ecie mi, doradzicie
Otó¿ mój naturalny kolor w³osów to ciemny br±z, we wrze¶niu jednak pofarbowa³am siê na czarno, totalnie czarno. Ostatnio wiosna mi odbi³a i zapragnê³am zmian. Chcia³am co¶ ja¶niejszego, sama do koñca nie wiedz±c czego dok³adnie. A¿ nagle mnie ol¶ni³o, kiedy zobaczy³am te zdjêcia Penelope Cruz. No strzeli³o mnie totalnie, zakocha³am siê na zabój i stwierdzi³am, ¿e muszê to mieæ na g³owie Wydrukowa³am zdjêcia, pogna³am do fryzjerki i posmutnia³am. Pani fryzjerka oznajmi³a mi, ¿e na kruczoczarnych w³osach mi tego nie zrobi, powiedzia³a, ¿e najpierw musi siê pozbyæ tej czerni, ¿eby móc pó¼niej cokolwiek kombinowaæ. Przytaknê³am tylko gotowa na wszelkie zmiany. ¦ci±gnê³a mi t± czerñ i mam teraz...nie wiadomo co, ale nie podoba mi siê i chce mi siê p³akaæ za ka¿dym razem, kiedy patrzê w lustro Zdjêcia mojego aktualnego koloru w za³±czniku.
Powiedzcie mi proszê, czy to jest dobra baza, pod ten kolorek, który ma Pen? Czy mo¿e trzeba co¶ bêdzie jeszcze z kolorem kombinowaæ? Jestem totalnie w tej kwestii niedo¶wiadczona, dlatego liczê na Wasze sugestie. Co zrobiæ ¿eby z tego czego¶, które mam teraz, wysz³o to, co ma Penelope?
Bardzo gor±co proszê o odpowiedzi i z góry dziêkujê
Jesli ta czerwona smuga jest malo rzucajaca sie w swietle dziennym i nie masz zieleni we wlosach, daruj sobie kombinowanie. Poloz farbe w kolorze bezowego blondu 8.07 Koleston na warstwy ciemniejsze i ew. 8.07 na pol z 7.07 na warstwy jasniejsze.
Penelope ma kilka kolorow btw. Bardziej nasycony kolor bedziesz miec z 8.73 i 7.73 - z lekkim zlotym twistem.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-18, 19:57   #3263
Alice044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Ciemny blond

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
To nie jest ciemny blond powiedzia³abym nawet jasny, z³oty.

no tak, zagalopowa³am siê W takim razie jak mog³abym otrzymaæ jasny, z³ocisty blond?
Alice044 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 09:56   #3264
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Ciemny blond

Cytat:
Napisane przez Alice044 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Chcia³abym siê poradziæ, jakiej farby u¿yæ, aby otrzymaæ kolor taki, jaki widnieje na za³±czonym zdjêciu Aktualnie mam br±z, jasny br±z, taki ju¿ wyblak³y, bo farbowa³am jako¶.. 4 miesi±ce temu, a odrosty mam mysie :p
Z góry dziêkujê za pomoc!
9.3 plus woda 9% z profesek , zerknij sobie tez na blondy syossa z³oty blond mixing color.
Bardzo ³adnie wychodz± blondy Syossa, kole¿anka w pracy robi³a i miala piekny ¶wietlisty kolor, malowa³a na ¶redni wyp³owia³y rudy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-03-19 o 09:58 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:18   #3265
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 308
mysi braz

dziewczyny proszeo pomoc, czy komus z was udalo uzyskac sie taki kolor wlosow??? no jest piekny poprostu moje marzenie, tyle ze mam swoje wlasnie mysie ale niestety farbowane na ciemny braz (czytaj czarny) czyli bez dekolaryzacji pewnie sie nie obedzie:/ ale moze jednak ktorejs z Was sie udalo? prosze o odpowiedz
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 3c85.jpg (48,2 KB, 46 za³adowañ)
jolkas1paula jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:45   #3266
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: mysi braz

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny proszeo pomoc, czy komus z was udalo uzyskac sie taki kolor wlosow??? no jest piekny poprostu moje marzenie, tyle ze mam swoje wlasnie mysie ale niestety farbowane na ciemny braz (czytaj czarny) czyli bez dekolaryzacji pewnie sie nie obedzie:/ ale moze jednak ktorejs z Was sie udalo? prosze o odpowiedz
To równie¿ nie jest mysi br±z
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:06   #3267
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 308
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

aha, wiec jaki to kolor? i jak go uzyskac??
jolkas1paula jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 13:13   #3268
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: mysi braz

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
To równie¿ nie jest mysi br±z
to mo¿e dorad¼ jak zamiast ciagle krytykowaæ poza tym czytaj ze zrozumieniem.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny proszeo pomoc, czy komus z was udalo uzyskac sie taki kolor wlosow??? no jest piekny poprostu moje marzenie, tyle ze mam swoje wlasnie mysie ale niestety farbowane na ciemny braz (czytaj czarny) czyli bez dekolaryzacji pewnie sie nie obedzie:/ ale moze jednak ktorejs z Was sie udalo? prosze o odpowiedz
kolorek 5.3 z wod± 6%, wcze¶niej dobrze by by³o lekko wymyæ czarny kapiel± rozja¶niaj±c± 3 minutow± na wodzie 3%.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-03-19 o 13:14
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 13:49   #3269
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 308
Dot.: mysi braz

dlugo sledze wizaz i kiedys nie bylo tyle zarozumialstwa i chamstwa co teraz dlatego tez dzeikuje bardzo kathy579 za odpowiedz, a jezeli moge Cie jeszcze zapytac bo widze ze wiesz cos na ten temat to czy ten kolor to moze srebrny braz? czy jednak jasny zlocsty?
jolkas1paula jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 14:07   #3270
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: mysi braz

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Poka¿ wiadomo¶æ
dlugo sledze wizaz i kiedys nie bylo tyle zarozumialstwa i chamstwa co teraz dlatego tez dzeikuje bardzo kathy579 za odpowiedz, a jezeli moge Cie jeszcze zapytac bo widze ze wiesz cos na ten temat to czy ten kolor to moze srebrny braz? czy jednak jasny zlocsty?
refleks 3 to z³oto, ciemny br±z zlocisty, zerknij te¿ na Renee Blanche 6D tez z³ocisty, bardzo piekne br±zy, je¶li chodzi o drogeryjne to palona kawa joanny to cos podobnego, mo¿e odrobinê jasniejsze.
Wejdz na palety online.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.