Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-13, 23:13   #3061
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Uuuu ale gor±ca dyskusja

Ja jestem z tych co nigdy nie skracaj± czasu farbowania, bo do¶wiadczy³am przez to niechcianych rudo¶ci lub ¿ó³tka. Natomiast tylko trzymanie pe³nego czasu da³o mi po¿±dany kolor.
Równie¿ teoria, ¿eby zawsze braæ kolor ja¶niejszy siê u mnie nie sprawdza. Nigdy jeszcze nie wysz³o to co bym chcia³a bior±c ja¶niejszy poziom.
Gdybym pos³uchala waszych rad i wziê³a poziom 6 to nawet nie chcê wiedzieæ co by mi wysz³o, skoro nawet 5 wychodzi rudo/za jasno.

Po prostu ka¿dy musi dobrze poznaæ swoje w³osy i zebraæ swoje w³asne do¶wiadczenia.

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-13, 23:13   #3062
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

No widzisz, ja farbujê w³osy od 17 lat mniej wiêcej. Dlatego ju¿ nie chodze do fryzjerów na farbowanie, bo nie spe³niali moich oczekiwañ. Teraz to ba³abym siê, ¿e potraktuje moje w³osy np. rozja¶niaczem a to jest zbêdne. Dlatego sama czytam i nie mam ju¿ niespodzianek jesli chodzi o poziom.
"Zafarbowaæ raz i porz±dnie i mieæ spokój" - mia³am na my¶li zadowolenie z efektu na miesi±c ( w przypadku zmiany poziomu o 2-3 odrosty za bardzo widaæ, a ja tego bardzo nie lubiê, wiêc teraz musze farbowaæ czêsciej, przy br±zach zdarza³o mi siê wytrzymaæ i 3 miesi±ce). Jednak wszêdzie czytam, ¿e w³a¶ciwo¶ci pielêgnacyjne choæby farby uwidaczniaj± siê po odpowiednim czasie farbowania. Nie bêde m±drzejsza od profesjonalistów Nawet na blogach które "cytujecie" te¿ nic nie ma o skracaniu czasu - wrêcz przeciwnie. Specjalnie pod tym k±tem spojrza³am.
Te¿ ju¿ nie bêdê dyskutowaæ, bo szkoda czasu i energii, lepiej j± spo¿ytkowaæ w inny sposób
Ani ja Was nie przekonam, ani Wy mnie
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 08:32   #3063
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

znalazlam swoje stare zdjecie i zwatpilam czy jednak byloby mi dobrze w zlotym jasniejszym kolorze sory za brak podkreslenia brwi.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0016.jpg (31,6 KB, 37 za³adowañ)
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 08:41   #3064
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Uuuu ale gor±ca dyskusja

Ja jestem z tych co nigdy nie skracaj± czasu farbowania, bo do¶wiadczy³am przez to niechcianych rudo¶ci lub ¿ó³tka. Natomiast tylko trzymanie pe³nego czasu da³o mi po¿±dany kolor.
Równie¿ teoria, ¿eby zawsze braæ kolor ja¶niejszy siê u mnie nie sprawdza. Nigdy jeszcze nie wysz³o to co bym chcia³a bior±c ja¶niejszy poziom.
Gdybym pos³uchala waszych rad i wziê³a poziom 6 to nawet nie chcê wiedzieæ co by mi wysz³o, skoro nawet 5 wychodzi rudo/za jasno.

Po prostu ka¿dy musi dobrze poznaæ swoje w³osy i zebraæ swoje w³asne do¶wiadczenia.
Dawno ciê nie widzieli¶my Weronisiu, wiêc witam, witam Jak tam, spokój w domku?

Tak na marginesie, to co podkre¶li³am u ciebie staram siê tutaj z uporem maniaka przekazaæ, ale jako¶ nie wychodzi³o
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 08:43   #3065
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
znalazlam swoje stare zdjecie i zwatpilam czy jednak byloby mi dobrze w zlotym jasniejszym kolorze sory za brak podkreslenia brwi.
Wygl±dasz w nim ³adnie i naturalnie ale trochê. ..... nudno
Widzê ¿e szukasz powodów ¿eby jednak nie zmieniaæ koloru


Kachula jak Ci siê trzyma kolorek?
Czyta³am ostatnio tysi±ce artyku³ów o koloryzacji i zastanawia mnie taka rzecz: wiele osób doradza schodzenie z koloru w³a¶nie farbami rozjasniajacymi. Podobno mniej szkodliwa dla w³osów jest farba rozj nawet z wy¿szym oksy 9/12%, niz rozjasniacz ze s³abym 3/6
Jak my¶licisz? Jaki oxy maj± te garniery ktorymi robilas? Nie zniszczyly Ci w³osów?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 08:49   #3066
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Ani ja Was nie przekonam, ani Wy mnie
Ty masz swoje do¶wiadczenia, ja mam swoje, kto¶ inny te¿ ma inne, a to wszystko zale¿y od w³a¶ciwo¶ci w³osów. Tego faktu siê nie przeskoczy i jedyne co to mo¿emy sobie dyskutowaæ jak ¶lepy z g³uchym, a do wspólnych wniosków siê nie dojdzie

Aha, i nikt tutaj chyba nie ka¿e nikomu trzymaæ farbê po³owy czasu z ulotki Najwiêcej ile ja bym siê odwa¿y³a skróciæ czas na swoich w³osach to 5 minut, bo u mnie i tak ju¿ by farba mocno z³apa³a.
No i to odnosi siê tylko do tych farb drogeryjnych, bo przy profesjonalnych nie mam tego problemu, wychodz± mi prawie wzornikowo przy minimalnym czasie farbowania. Dlatego ju¿ nie wrócê do drogeryjnych, choæby siê wali³o i pali³o.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 08:53   #3067
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Uuuu ale gor±ca dyskusja

Ja jestem z tych co nigdy nie skracaj± czasu farbowania, bo do¶wiadczy³am przez to niechcianych rudo¶ci lub ¿ó³tka. Natomiast tylko trzymanie pe³nego czasu da³o mi po¿±dany kolor.
Równie¿ teoria, ¿eby zawsze braæ kolor ja¶niejszy siê u mnie nie sprawdza. Nigdy jeszcze nie wysz³o to co bym chcia³a bior±c ja¶niejszy poziom.
Gdybym pos³uchala waszych rad i wziê³a poziom 6 to nawet nie chcê wiedzieæ co by mi wysz³o, skoro nawet 5 wychodzi rudo/za jasno.

Po prostu ka¿dy musi dobrze poznaæ swoje w³osy i zebraæ swoje w³asne do¶wiadczenia.

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Dlatego zawsze wypytujemy o naturalny kolor, o aktualny i to jak w³osy siê rozja¶niaj± lub jak ³api± kolor. Ale kiedy kto¶ chce ciemnego br±zu i nie podaje tych info, to potem w³a¶nie ma problemy i jest wielce oburzony, ¿e nie wysz³o jak np u mnie.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Wygl±dasz w nim ³adnie i naturalnie ale trochê. ..... nudno
Widzê ¿e szukasz powodów ¿eby jednak nie zmieniaæ koloru


Kachula jak Ci siê trzyma kolorek?
Czyta³am ostatnio tysi±ce artyku³ów o koloryzacji i zastanawia mnie taka rzecz: wiele osób doradza schodzenie z koloru w³a¶nie farbami rozjasniajacymi. Podobno mniej szkodliwa dla w³osów jest farba rozj nawet z wy¿szym oksy 9/12%, niz rozjasniacz ze s³abym 3/6
Jak my¶licisz? Jaki oxy maj± te garniery ktorymi robilas? Nie zniszczyly Ci w³osów?
Garniery maj± chyba 9%, nie powiem dok³adnie bo nigdzie nie by³o napisane. Koñce lekko wysuszaj± i mi mnóstwo w³osów po farbowaniu wypada³o, prawie ca³y odp³yw... Ale ogólnie by³y mniej inwazyjne ni¿ Wellaton czy zwyk³y rozja¶niacz. Po Wellatonie to koñce ju¿ posz³y do ¶ciêcia. Blondow³ose lubi± blondy Palette bo niektóre maj± 12% oxy. Ja teraz kupujê ju¿ profeskê. Bêdzie Ce-Ce 8/23 i 6% na d³ugo¶ci i 9% odrosty.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 08:57   #3068
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

No wiec pofarbowalam Castingiem w kolorze czekolady 535 i wyszlo ciemnooo, co prawda odcien jest cieply jakby kasztanowy tylko grzywka chwycila mi ciemniej-moze dlatego ze wiecej jasnych pasemek tam bylo
Wszyscy mowia ze najlepiej mi w rudych i krótkich a ja zwyczajnie dla odmiany zapuszczam i zachcialo mi sie brazu. Poczekam teraz 2-3 miesiace i nastepny kolor chce jasny bezowy bra¿ cos ala karmel
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 08:58   #3069
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
znalazlam swoje stare zdjecie i zwatpilam czy jednak byloby mi dobrze w zlotym jasniejszym kolorze sory za brak podkreslenia brwi.
Ojej, jakbym widzia³a siebie po nieszczê¶ciu nazywaj±cym siê Color&Soin 6G ¬le nie jest, ale super cudownie te¿ nie za bardzo. Sama mia³am po nim takie rudawe w³osy, ale u mnie to zawsze tak w³osy reagowa³y na brak amoniaku w farbie.

Jak teraz patrze to ty potrzebujesz odcienia ch³odnego ze z³otym gdzie wiêcej bêdzie ch³odnego, sam czysty z³oty odpada Tak samo jak zbyt jasny odcieñ. Kurka, nie wiem jaki mo¿esz mieæ na zdjêciu poziom, 7 czy 6? Chyba 6, ale g³owy za to nie dam
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-14 o 09:08
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 09:01   #3070
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula a co my¶lisz o tej teorii ¿e farba na mocnym oxy niszczy mniej niz rozjasniacz na slabym?
Jak chcesz to mogê Ci wieczorem wrzucic fotkê po cece 8.0 bo moja mama robi ni± od dawna. Ta natura wychodzi ju¿ sama w sobie lekko zlotawo.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 09:07   #3071
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Czyta³am ostatnio tysi±ce artyku³ów o koloryzacji i zastanawia mnie taka rzecz: wiele osób doradza schodzenie z koloru w³a¶nie farbami rozjasniajacymi. Podobno mniej szkodliwa dla w³osów jest farba rozj nawet z wy¿szym oksy 9/12%, niz rozjasniacz ze s³abym 3/6
Jak my¶licisz? Jaki oxy maj± te garniery ktorymi robilas? Nie zniszczyly Ci w³osów?
Tylko kurka jak to jest z tym faktem, ¿e farba farby nie rozja¶ni? Nawet maksymalne wyp³ukanie poprzedniej farby niewiele daje w tym temacie?

Bo gdybym ja teraz chcia³a sobie rozja¶niæ w³osy, to ba³abym siê farb± rozja¶niaj±c± to robiæ. Odrost mia³abym ja¶niutki a reszta pewnie zosta³aby jak jest, albo skoñczy³abym z w³osami w dziwnym kolorze...

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Poka¿ wiadomo¶æ
No wiec pofarbowalam Castingiem w kolorze czekolady 535 i wyszlo ciemnooo, co prawda odcien jest cieply jakby kasztanowy tylko grzywka chwycila mi ciemniej-moze dlatego ze wiecej jasnych pasemek tam bylo
Wszyscy mowia ze najlepiej mi w rudych i krótkich a ja zwyczajnie dla odmiany zapuszczam i zachcialo mi sie brazu. Poczekam teraz 2-3 miesiace i nastepny kolor chce jasny bezowy bra¿ cos ala karmel
Bêdê upierdliwa: poka¿ foty, bo jestem ciekawa (i pewnie nie tylko ja)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 09:07   #3072
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko kurka jak to jest z tym faktem, ¿e farba farby nie rozja¶ni? Nawet maksymalne wyp³ukanie poprzedniej farby niewiele daje w tym temacie?

Bo gdybym ja teraz chcia³a sobie rozja¶niæ w³osy, to ba³abym siê farb± rozja¶niaj±c± to robiæ. Odrost mia³abym ja¶niutki a reszta pewnie zosta³aby jak jest, albo skoñczy³abym z w³osami w dziwnym kolorze...
W³a¶nie mi chodzi³o o farby rozjasniajace np taka jak Kachula robi³a. Domy¶lam siê ¿e jak przy ka¿dym rozjasnianiu trzeba omin±æ odrosty.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 09:14   #3073
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie mi chodzi³o o farby rozjasniajace np taka jak Kachula robi³a. Domy¶lam siê ¿e jak przy ka¿dym rozjasnianiu trzeba omin±æ odrosty.
Wiem, wiem o co ci chodzi³o. I ja mówiê o tych samych farbach rozja¶niaj±cych. A to, ¿e d³ugo¶æ najpierw a na sam koniec odrost to nie ma gadania.

Ja siê zastanawiam, czy to w ogóle by by³o mo¿liwe tak robiæ i jak wyra¼ny efekt by by³ po takim "rozja¶nianiu" na w³osach farbowanych na poziom 5 lub 6.

Jako¶ nie mam ochoty próbowaæ tego na sobie, za du¿y cykor ze mnie Co nie zmienia faktu, ¿e ten eksperyment móg³by byæ ciekawy. Ale jednak mo¿liwe efekty wizualne i kondycyjne w³osów mnie odstraszaj±
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 09:25   #3074
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, wiem o co ci chodzi³o. I ja mówiê o tych samych farbach rozja¶niaj±cych. A to, ¿e d³ugo¶æ najpierw a na sam koniec odrost to nie ma gadania.

Ja siê zastanawiam, czy to w ogóle by by³o mo¿liwe tak robiæ i jak wyra¼ny efekt by by³ po takim "rozja¶nianiu" na w³osach farbowanych na poziom 5 lub 6.

Jako¶ nie mam ochoty próbowaæ tego na sobie, za du¿y cykor ze mnie Co nie zmienia faktu, ¿e ten eksperyment móg³by byæ ciekawy. Ale jednak mo¿liwe efekty wizualne i kondycyjne w³osów mnie odstraszaj±
Efekt pewnie by³by pomarañczowy , domy¶lam siê ¿e podobnie jak po rozjasniaczu a pó¼niej trzeba by by³o tonowac jak±¶ natur±
Mnie tylko zastanawia czy faktycznie taka metoda mniej niszczy ni¿ rozjasniacz?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 09:30   #3075
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Efekt pewnie by³by pomarañczowy , domy¶lam siê ¿e podobnie jak po rozjasniaczu a pó¼niej trzeba by by³o tonowac jak±¶ natur±
Mnie tylko zastanawia czy faktycznie taka metoda mniej niszczy ni¿ rozjasniacz?
Hahahahah, ciekawe, czy rzeczywi¶cie by to co¶ da³o jak przy rozja¶niaczu.
Bo mo¿e przy ju¿ do¶æ jasnych w³osach, np. poziom 7 ma szansê zadzia³aæ, ale przy ciemniejszych to pewna nie jestem.
W sumie to ciekawe, czy w³osy by siê mniej zniszczy³y tak, czy nadal najlepszym rozwi±zaniem jest np. dekoloryzator lub k±piel rozja¶niaj±ca.

Hm... chocia¿ jak sobie przypominam to Azjatki robi± farbami rozja¶niaj±cymi i im siê w³osy rozja¶niaj± - nawet farbowane, ale to tylko do pewnego stopnia, bo potem to ju¿ trzeba kolor ¶ci±gn±æ, ¿eby ja¶niejsza farbê daæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 09:39   #3076
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Uuuu ale gor±ca dyskusja

Ja jestem z tych co nigdy nie skracaj± czasu farbowania, bo do¶wiadczy³am przez to niechcianych rudo¶ci lub ¿ó³tka. Natomiast tylko trzymanie pe³nego czasu da³o mi po¿±dany kolor.

Ja tak samo nie skracam. Moim w³osom najlepiej robi ¶cis³e trzymanie siê instrukcji producenta. Oczywi¶cie wybieram kroki dla "ju¿ kiedy¶ farbowanych w³osów", a nie dla "naturalnych".

W³a¶ciwie nigdy mia³am jakich¶ dziwnych przygód z farbami. Owszem wyszed³ mi poblask nie do koñca taki jak chcia³am (np. rudawy zamiast z³otego), albo kolor ciut za ciemny (natomiast nigdy czarny, zamiast jasnego br±zu). Nigdy nie mia³am plam, placków, 7 kolorów, zieleni, niebiesko¶ci itd. Od farbowania do farbowania kolor by³ równy na ca³ej d³ugo¶ci w³osów. Wiêc nadal bêdê siê trzymaæ instrukcji.

Wiadomo, w³osy s± ró¿ne. Niemniej dobrze poczytaæ historie w³osowe innych osób. I wyci±gaæ wnioski na podstawie w³asnych do¶wiadczeñ uwzglêdniaj±c (z dystansem) wiedzê innych.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 11:34   #3077
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Hahahahah, ciekawe, czy rzeczywi¶cie by to co¶ da³o jak przy rozja¶niaczu.
Bo mo¿e przy ju¿ do¶æ jasnych w³osach, np. poziom 7 ma szansê zadzia³aæ, ale przy ciemniejszych to pewna nie jestem.
W sumie to ciekawe, czy w³osy by siê mniej zniszczy³y tak, czy nadal najlepszym rozwi±zaniem jest np. dekoloryzator lub k±piel rozja¶niaj±ca.

Hm... chocia¿ jak sobie przypominam to Azjatki robi± farbami rozja¶niaj±cymi i im siê w³osy rozja¶niaj± - nawet farbowane, ale to tylko do pewnego stopnia, bo potem to ju¿ trzeba kolor ¶ci±gn±æ, ¿eby ja¶niejsza farbê daæ.
Miliony Azjatek nie mog± siê myliæ

No dobra przyznaje siê - od wczoraj znów obmy¶lam jak tu zdj±æ kolor

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-14 o 11:46
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 11:47   #3078
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Miliony Azjatek nie mog± siê myliæ

No dobra przyznaje siê - od wczoraj znów obmy¶lam jak tu zdj±æ kolor
To tak jak ja gdybam na zapas o metodzie rozja¶nienia LOL
Tylko, ¿e my nie Azjatki i w³osy mamy inne, wiêc mo¿emy nasze dokumentnie zniszczyæ robi±c ich metodami
Co nie zmienia faktu, ¿e wkurza mnie, ¿e tylko typowe blondy s± u nas farbami rozja¶niaj±cymi, a rudo¶ci i br±zów to ze ¶wiec± szukaæ i musimy kombinowaæ z rozja¶niaczami

Tak samo jest z "ciemno¶ci±" podk³adów i pudrów, bo przecie¿ Polki to Mulatki i ja¶niutkich nie potrzebuj±, co nie?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-14 o 11:49
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 11:50   #3079
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

Tylko, ¿e my nie Azjatki i w³osy mamy inne, wiêc mo¿emy dokumentnie zniszczyæ robi±c ich metodami
Co nie zmienia faktu, ¿e wkurza mnie, ¿e tylko typowe blondy s± u nas farbami rozja¶niaj±cymi, a rudo¶ci i br±zów to ze ¶wiec± szukaæ i musimy kombinowaæ z rozja¶niaczami
Tak samo jest z "ciemno¶ci±" podk³adów i pudrów, bo przecie¿ Polki to mulatki i ja¶niutkich nie potrzebuj±, co nie?
w³a¶nie tak stwierdzi³am ¿e co¶ moje w³osy za dobrze ostatnio wygl±daj± , wiêc trzeba je zniszczyæ
Kiedy¶ pamiêtam by³y jakie¶ br±zy rozja¶niaj±ce, chyba co¶ by³o z loreala jaki¶ kasztan i co¶ te¿ z palette. Kiedy¶ chyba nawet takiej u¿ywa³am bo mi siê kojarzy ¿e w³osy w ja¶niejsze ³aty wysz³y
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 11:55   #3080
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Poka¿ wiadomo¶æ
No wiec pofarbowalam Castingiem w kolorze czekolady 535 i wyszlo ciemnooo, co prawda odcien jest cieply jakby kasztanowy tylko grzywka chwycila mi ciemniej-moze dlatego ze wiecej jasnych pasemek tam bylo
Wszyscy mowia ze najlepiej mi w rudych i krótkich a ja zwyczajnie dla odmiany zapuszczam i zachcialo mi sie brazu. Poczekam teraz 2-3 miesiace i nastepny kolor chce jasny bezowy bra¿ cos ala karmel
Castingi podobno dobrze siê wymywaj± i do¶æ szybko. Ciemniej na pewno z³apa³o na rozja¶nianych pasmach. Powinno siê wyp³ukaæ. A wtedy spróbuj co¶ ciep³ego jak chcesz.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula a co my¶lisz o tej teorii ¿e farba na mocnym oxy niszczy mniej niz rozjasniacz na slabym?
Jak chcesz to mogê Ci wieczorem wrzucic fotkê po cece 8.0 bo moja mama robi ni± od dawna. Ta natura wychodzi ju¿ sama w sobie lekko zlotawo.
Wiesz sama nie wiem. Po rozja¶nianiu samymi farbami trzeba uwzglêdniæ to, ¿e we w³osach zawsze jaka¶ farba poprzednia siedzi i siê wymywa i mog± wyj¶æ cuda (mi wysz³o zielone cudo).
Ale najgorzej jest z koñcami. Kiedy schodzi³am samymi farbami do rudego musia³am ¶ci±æ koñce, bo by³y za ciemne w stosunku do tego co by³o wy¿ej. Teraz wiem, ¿e koñce na pewno podda³abym jakiemu¶ rozja¶nianiu przez rozja¶niacz, jak to ombre co robi³am teraz do blondu. Wtedy kolor z koñców jest ¶ci±gniêty i mo¿na cudowaæ wy¿ej. Oczywi¶cie nie polecam rozja¶niania na 12% wodzie bo ta dla mnie jest mega inwazyjna (no dla moich k³aczków oczywi¶cie). Nie lubiê te¿ 9% ale aby utrzymaæ ³adny poziom 8 odrosty zapewne bêd± na tej wodzie. Reszta tylko 6%, ale nie ruszam wcale jak znajdê dobry kolor.
Mimo g³upoty jak± sobie zafundowa³am poprzez namiêtne trzymanie siê mocnych popieli i nie zwróceniu uwagi na wymycie siê w³osów do ¿ó³ci (to da³o zieleñ) to zapewne kiedy¶ znowu bym próbowa³a farbami stopniowo rozja¶niaæ. Jako¶ do samego rozja¶niacza nigdy mnie nie ci±gnê³o.
No i nie wiem czemu ale wola³abym wydaæ wiêksz± kasê i kupiæ to cudo od ombre Loreal ni¿ ten rozja¶niacz Delia (ostatni co u¿ywa³am), bo to jak w³osy wygl±da³y po ka¿dym z nich by³o go³ym okiem widaæ. Po Lorealowym ombre w³osy by³y miêkkie, leciutko podsuszone ale miêkkie i ³adne. Zero sztywno¶ci. No i ten szampon do³±czony do opakowania da³ moim w³osom to co trzeba po rozja¶nianiu. Delia - ko³tun = tragedia + maseczka do d...y. Ogólnie na rozja¶niaczu chyba tez nie ma co oszczêdzaæ.
W za³±czniku dam Wam przyk³ad jak schodzi³am do rudego
Pierwsza fota na dziwne czerwonawo br±zowe w³osy po³o¿y³am Joannê p³omienn± iskrê i tu ju¿ j± wyp³ukiwa³am. Pod koniec listopada walnê³am Milaton 3D 8,45 a po dwóch tygodniach, w grudniu prezentowa³ siê jak widzicie ostro wyp³ukany i jasny. W³osy nie ucierpia³y tak jak po rozja¶niaczu po³o¿onym na godzinê. Ale koñce ró¿ni³y siê ci±gle.
Image6.jpg
Do tego trzeba przy takim rozja¶nianiu uwzglêdniæ czas. Jak nie bêdziemy cierpliwe mo¿e byæ wpadka i poniszczone jednak koñcówki jak u mnie teraz (), ale jak spokojnie bêdziemy czeka³y na wyp³ukiwanie siê farb i robi³y dalej coraz wy¿szym poziomem i na wodzie minimum 9% to powinno ³adnie wszystko siê rozja¶niæ, po czasie oczywi¶cie. Ale nie gwarantujê idealnego koloru i ³adnych koñców. Ale czy siê uda? Tak. A czy mniej niszczy? Zale¿y od kondycji k³aczków i czêstotliwo¶ci farbowania. Jednak przy bardzo ciemnym br±zie polecam jednak malutkie rozja¶nienie rozja¶niaczem koñców jak nie chcecie dwukolorowe chodziæ i potem zdesperowane ¶cinaæ w³osy by wyrównaæ je z ja¶niejszymi na górze. Uff.. Chyba wszystko co chcia³am to napisa³am, Jakie¶ pytania?

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tak samo nie skracam. Moim w³osom najlepiej robi ¶cis³e trzymanie siê instrukcji producenta. Oczywi¶cie wybieram kroki dla "ju¿ kiedy¶ farbowanych w³osów", a nie dla "naturalnych".

W³a¶ciwie nigdy mia³am jakich¶ dziwnych przygód z farbami. Owszem wyszed³ mi poblask nie do koñca taki jak chcia³am (np. rudawy zamiast z³otego), albo kolor ciut za ciemny (natomiast nigdy czarny, zamiast jasnego br±zu). Nigdy nie mia³am plam, placków, 7 kolorów, zieleni, niebiesko¶ci itd. Od farbowania do farbowania kolor by³ równy na ca³ej d³ugo¶ci w³osów. Wiêc nadal bêdê siê trzymaæ instrukcji.

Wiadomo, w³osy s± ró¿ne. Niemniej dobrze poczytaæ historie w³osowe innych osób. I wyci±gaæ wnioski na podstawie w³asnych do¶wiadczeñ uwzglêdniaj±c (z dystansem) wiedzê innych.
To jeszcze wszystko przed tob± Ja nigdy nie my¶la³am, ¿e mi zieleñ wyjdzie a jednak. Zapatrzona w jasny blond nie zwróci³am uwagi na kolor na w³osach i bach! Zielono mi by³o
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 12:00   #3081
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
znalazlam swoje stare zdjecie i zwatpilam czy jednak byloby mi dobrze w zlotym jasniejszym kolorze sory za brak podkreslenia brwi.
Z³oto nie jest dla ciebie a w³a¶ciwie rudy. Jak dla mnie. Dlatego ostro obejrza³am próbniki i teraz bêdê braæ x,23 a nie x,32 (za du¿o z³oto-rudego) no i potem albo tylko co¶ x,02 albo x,21. Teraz jeszcze nie mogê popieli bo co¶ wydaje mi siê, ¿e znowu by mi siê w³osy "przyzieleni³y". Ale potem samej x,1 te¿ nie bêdê k³a¶æ a na pewno x,21 lub x,02. Tylko teraz zobaczê co wyjdzie z tego 8,23...
Ale co do poziomu ja¶niejszego mówiê tak ale musisz naprawdê znale¼æ idealny odcieñ aby siê ³adnie z cer± komponowa³.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 12:01   #3082
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

kachula dziêki
alee siê rozpisa³a¶ no ale o dekoloryzacji to mo¿na by doktoraty pisaæ
u mnie sprawa jest taka ¿e zdrowych w³osów mam max. 20cm od skory w reszcie gdzie¶tam "siedzi" rozja¶niacz z tamtego roku.... ALE...
dojrzewam do decyzji o ¶ciêciu w³osów chcia³abym siê ciachn±æ tak ok do ramion, mo¿e lekko za. Wydaje mi siê ¿e dobrze mi bêdzie w takiej d³ugo¶ci. I my¶lê czy robiæ tak± zmianê na maksa, czyli ciêcie i kolor, czy tylko obci±æ???
Ciekawe jak± wodê mia³ ten Loreal, mo¿e po prostu s³absz± i dlatego nie niszczy? W domu mam ca³y zestaw do wszystkich mo¿liwych kolorów farby poziomu 5, 6, 7, 8, nawet mam garniera color naturals 110, ORAZ rozja¶niacz prof., i oxy we wszystkich mo¿liwych wariantach
Tylko nie wiem co robiæ



A w za³ jest moja blond symulacja (tylko gêba paskudnie mi wysz³a ) i podoba mi siê ten kolor z prawej a d³ugo¶æ z lewej.... wydaje mi siê ¿e chyba lepiej mi w jasnych... i z 10 lat m³odziej
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 7-horz.jpg (25,7 KB, 25 za³adowañ)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-14 o 12:05
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 12:10   #3083
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziêki Kachula, rozwia³a¶ mi obawy "co robiæ w razie gdyby" z moimi kud³ami za 3 miechy.

Na razie smarujê sobie ³eb kostk± bulionow± (kozieradka rulez LOL), biorê Biotebal, pijê ju¿ tran i czekam na efekty tego, bo mnie ju¿ rozpacz bierze kiedy wyci±gam gar¶æ k³aków z odp³ywu wanny


MorganLeFay jak szaleæ to szaleæ, zmieniaj kolor i d³ugo¶æ Skoro my¶lisz o tym, to potrzebujesz zmiany i bêdzie ciê to mêczyæ, póki nie ulegniesz.
P.S. kolor w obu symulacjach lekko za szary siê wydaje dla ciebie. Przynajmniej jak dla mnie.

Hm... Czy¿bym ja te¿ potrzebowa³a zmiany, skoro zastanawiam siê nad ewentualnym rozja¶nieniem?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-14 o 12:12
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 12:20   #3084
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Kachula, rozwia³a¶ mi obawy "co robiæ w razie gdyby" z moimi kud³ami za 3 miechy.

Na razie smarujê sobie ³eb kostk± bulionow± (kozieradka rulez LOL), biorê Biotebal, pijê ju¿ tran i czekam na efekty tego, bo mnie ju¿ rozpacz bierze kiedy wyci±gam gar¶æ k³aków z odp³ywu wanny


MorganLeFay jak szaleæ to szaleæ, zmieniaj kolor i d³ugo¶æ Skoro my¶lisz o tym, to potrzebujesz zmiany i bêdzie ciê to mêczyæ, póki nie ulegniesz.
P.S. kolor w obu symulacjach lekko za szary siê wydaje dla ciebie. Przynajmniej jak dla mnie.

Hm... Czy¿bym ja te¿ potrzebowa³a zmiany, skoro zastanawiam siê nad ewentualnym rozja¶nieniem?
Bo to chyba jest tak jak Kachula pisa³a, ¿e lato sie koñczy i fajnie by by³o zatrzymaæ to s³oñce we w³osach
Normalnie mam twarz tak± szar± a na tych zdjêciach wysz³a jaka¶ zoltawa...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 12:27   #3085
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
kachula dziêki
alee siê rozpisa³a¶ no ale o dekoloryzacji to mo¿na by doktoraty pisaæ
u mnie sprawa jest taka ¿e zdrowych w³osów mam max. 20cm od skory w reszcie gdzie¶tam "siedzi" rozja¶niacz z tamtego roku.... ALE...
dojrzewam do decyzji o ¶ciêciu w³osów chcia³abym siê ciachn±æ tak ok do ramion, mo¿e lekko za. Wydaje mi siê ¿e dobrze mi bêdzie w takiej d³ugo¶ci. I my¶lê czy robiæ tak± zmianê na maksa, czyli ciêcie i kolor, czy tylko obci±æ???
Ciekawe jak± wodê mia³ ten Loreal, mo¿e po prostu s³absz± i dlatego nie niszczy? W domu mam ca³y zestaw do wszystkich mo¿liwych kolorów farby poziomu 5, 6, 7, 8, nawet mam garniera color naturals 110, ORAZ rozja¶niacz prof., i oxy we wszystkich mo¿liwych wariantach
Tylko nie wiem co robiæ



A w za³ jest moja blond symulacja (tylko gêba paskudnie mi wysz³a ) i podoba mi siê ten kolor z prawej a d³ugo¶æ z lewej.... wydaje mi siê ¿e chyba lepiej mi w jasnych... i z 10 lat m³odziej
jak ju¿ to wal boba takiego z ty³u krócej z przodu d³u¿ej: http://www.allure.com/images/hair-id...on-haircut.jpg bo w takim ¶wietnie by¶ wygl±da³a! Kolor jak na fotach ciut za bury i ci e przyt³acza. Popróbuj metamorfozy z be¿owym, z³oto popielatym kolorkiem. By³oby chyba lepiej... Musia³abym zobaczyæ.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Kachula, rozwia³a¶ mi obawy "co robiæ w razie gdyby" z moimi kud³ami za 3 miechy.

Na razie smarujê sobie ³eb kostk± bulionow± (kozieradka rulez LOL), biorê Biotebal, pijê ju¿ tran i czekam na efekty tego, bo mnie ju¿ rozpacz bierze kiedy wyci±gam gar¶æ k³aków z odp³ywu wanny


MorganLeFay jak szaleæ to szaleæ, zmieniaj kolor i d³ugo¶æ Skoro my¶lisz o tym, to potrzebujesz zmiany i bêdzie ciê to mêczyæ, póki nie ulegniesz.
P.S. kolor w obu symulacjach lekko za szary siê wydaje dla ciebie. Przynajmniej jak dla mnie.

Hm... Czy¿bym ja te¿ potrzebowa³a zmiany, skoro zastanawiam siê nad ewentualnym rozja¶nieniem?
Nie p³acz! Ja dosta³am znowu jakiego¶ ³upie¿u a ju¿ go nie mia³am a przy tym bia³ym ¶wiñstwie to normalnie zawsze k³aki mi lecia³y jak szalone i znowu w³a¶nie lec±! Normalnie musze kupiæ nizoral
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 12:31   #3086
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Bo to chyba jest tak jak Kachula pisa³a, ¿e lato sie koñczy i fajnie by by³o zatrzymaæ to s³oñce we w³osach
Normalnie mam twarz tak± szar± a na tych zdjêciach wysz³a jaka¶ zoltawa...
Czy ja wiem, mo¿e lekko ¿ó³tawa jest faktycznie. Mo¿e zrób sobie symulacjê z jakim¶ lekko cieplejszym kolorkiem?

Swoj± drog± to te symulacje to kupa ¶miechu i ¶wietna zabawa
Ostatnio zrobi³am takie co¶:

maybe.jpg

Powinnam napisaæ jaki¶ poradnik jak wygl±daæ na zdjêciach jak potwór
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 12:31   #3087
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula w³a¶nie o czym¶ takim my¶la³am jedyne nad czym siê zastanawiam to czy te w³osy nie bêd± siê na dole wyginac na wszystkie strony? Bo przecie¿ one ca³y czas na ramionach siê opieraj±?
A z kolorami pó¼niej pokombinuje jakie¶ sytuacje, a z drugiej strony my¶lê ¿e nad tym nie warto siê póki co zastanawiaæ bo nie wiadomo co wyjdzie przy zdejmowaniu koloru
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 12:37   #3088
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie p³acz! Ja dosta³am znowu jakiego¶ ³upie¿u a ju¿ go nie mia³am a przy tym bia³ym ¶wiñstwie to normalnie zawsze k³aki mi lecia³y jak szalone i znowu w³a¶nie lec±! Normalnie musze kupiæ nizoral
Jak nie urok to sraczka... Eh... my to chyba jakie¶ pechowe obie, bo zawsze co¶ u nas nie tak

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula w³a¶nie o czym¶ takim my¶la³am jedyne nad czym siê zastanawiam to czy te w³osy nie bêd± siê na dole wyginac na wszystkie strony? Bo przecie¿ one ca³y czas na ramionach siê opieraj±?
A z kolorami pó¼niej pokombinuje jakie¶ sytuacje, a z drugiej strony my¶lê ¿e nad tym nie warto siê póki co zastanawiaæ bo nie wiadomo co wyjdzie przy zdejmowaniu koloru
Jak je dobrze wystylizujesz, to nie powinny siê wyginaæ.
Ale jakbym ja chcia³a siê tak obci±æ, przy mojej niechêci do uk³adania w³osów to wygl±da³abym jak pó³ dupy zza krzaka Przerabia³am i nie wrócê do tego. Brrr....
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 12:38   #3089
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula w³a¶nie o czym¶ takim my¶la³am jedyne nad czym siê zastanawiam to czy te w³osy nie bêd± siê na dole wyginac na wszystkie strony? Bo przecie¿ one ca³y czas na ramionach siê opieraj±?
A z kolorami pó¼niej pokombinuje jakie¶ sytuacje, a z drugiej strony my¶lê ¿e nad tym nie warto siê póki co zastanawiaæ bo nie wiadomo co wyjdzie przy zdejmowaniu koloru
Jak dobrze siê zetnie to na ramionach bêdzie idealnie krótko a dopiero z przodu bêd± tak lecia³y d³u¿sze ja mia³am tak:
fryz.jpg

5.jpg

Raz d³u¿ej z przodu raz krócej i to d³u¿ej bardziej wola³am
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 12:40   #3090
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jak nie urok to sraczka... Eh... my to chyba jakie¶ pechowe obie, bo zawsze co¶ u nas nie tak

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------



Jak je dobrze wystylizujesz, to nie powinny siê wyginaæ.
Ale jakbym ja chcia³a siê tak obci±æ, przy mojej niechêci do uk³adania w³osów to wygl±da³abym jak pó³ dupy zza krzaka Przerabia³am i nie wrócê do tego. Brrr....
O nieeee..... je¶li chodzi o stylizacjê to mogê ewentualnie suszark± wysuszyæ w jakim programie robisz przeróbki?

Kachula ¶wietnie wygladalas w tym bobie! Teraz to jeszcze bardziej mi siê chce !!!
Zw³aszcza ¿e ja od ponad 10 lat mam caly czas d³ugie i chce zaszalec trochê, no bo jak nie teraz to kiedy? :P
Nie musialas ich ukladac ?

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-14 o 12:50
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.