wieczór panienski a siostra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-10, 21:18   #1
alicja90ala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3

wieczór panienski a siostra


Hej dziewczyny
Piszę, aby prosić Was o rade. W tym roku biorę ślub, a co za tym idzie będe miała organizowany tez moj wieczór panienski. Moja świadkową jest moja starsza siostra z która mam naprawde super kontakt i która bardzo pomaga nam w organizacji. Problem tkwi w tym, że jakos nie potrafie z siostra rozmawiac na sprawy zwiazane z seksem i wszystkim co z tym zwiazane, a wiadomo, że w czasie wieczoru panienskiego rozne tematy sie porusza o roznych opowiada. Mogłabym zrezygnowac z wieczoru takiego szalonego na rzecz czegos spokojniejszego, ale po prostu nie chce. Jestem otwarta na jakies szalone zabawy i opowiesci i ja oraz moje kolezanki własnie w takim stylu sobie wyobrazaja TA noc Wstepnie było ustalone od samego poczatku, że wieczór panienski tak jak tradycja nakazuje ma zoorganizowac moja swiadkowa, ale mysle, że głównie bedzie do organizowac ona wraz z moja najlepsza przyjaciółka ktora doskonale wie co lubie :P Wiem, że przy siostrze bede sie krepowac wielu rzeczy, ale jednoczesnie nie wyobrazam sobie jej teraz chamsko powiedziec ze nie chce zeby w nim uczestniczyla wlasnie z tego powodu bo jakos nie umiem wiem ze za bardzo by ja to zranilo
jest jakies wyjscie z tej sytuacji? a moze ktoras w Was ma podobnie?
alicja90ala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 22:17   #2
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: wieczór panienski a siostra

Skoro bierzesz ślub, to chyba jesteś już dużą dziewczyną. A skoro tak, to może nadszedł czas, aby przestać się przy STARSZEJ siostrze rumienić?
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 08:09   #3
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: wieczór panienski a siostra

naprawde chcialabys zeby na wieczorze panienskim nie bylo siostry?
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 08:14   #4
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: wieczór panienski a siostra

no bez przesady...
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 13:29   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: wieczór panienski a siostra

Cytat:
Napisane przez alicja90ala Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Piszę, aby prosić Was o rade. W tym roku biorę ślub, a co za tym idzie będe miała organizowany tez moj wieczór panienski. Moja świadkową jest moja starsza siostra z która mam naprawde super kontakt i która bardzo pomaga nam w organizacji. Problem tkwi w tym, że jakos nie potrafie z siostra rozmawiac na sprawy zwiazane z seksem i wszystkim co z tym zwiazane, a wiadomo, że w czasie wieczoru panienskiego rozne tematy sie porusza o roznych opowiada. Mogłabym zrezygnowac z wieczoru takiego szalonego na rzecz czegos spokojniejszego, ale po prostu nie chce. Jestem otwarta na jakies szalone zabawy i opowiesci i ja oraz moje kolezanki własnie w takim stylu sobie wyobrazaja TA noc Wstepnie było ustalone od samego poczatku, że wieczór panienski tak jak tradycja nakazuje ma zoorganizowac moja swiadkowa, ale mysle, że głównie bedzie do organizowac ona wraz z moja najlepsza przyjaciółka ktora doskonale wie co lubie :P Wiem, że przy siostrze bede sie krepowac wielu rzeczy, ale jednoczesnie nie wyobrazam sobie jej teraz chamsko powiedziec ze nie chce zeby w nim uczestniczyla wlasnie z tego powodu bo jakos nie umiem wiem ze za bardzo by ja to zranilo
jest jakies wyjscie z tej sytuacji? a moze ktoras w Was ma podobnie?
a ty jesteś dorosła czy dopiero skończyłaś 13 lat?
sądzisz, że siostra się nie domyśla, że możesz uprawiać seks?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 18:57   #6
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: wieczór panienski a siostra

o rany... moją świadkową była młodsza siostra, wieczór panieński obfitował w **jowe akcesoria, teksty i zabawy. I było super. Siostra bawiła się równie dobrze jak ja, mimo, że wtedy jeszcze ledwo 18-stka a razem z nami sobie żartowała, wygłupiała się i w ogóle. Wydaje mi się, że nie ma co przesadzać, siostra się dostosuje do towarzystwa i na pewno zabawa będzie super
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 20:05   #7
alicja90ala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: wieczór panienski a siostra

Mam nadzieje, że jakos to sie uda :P Fakt niby jestem dorosla, ale zwyczajnie krepuje sie rozmawiac o takich rzeczach z siostra czy rodzicami-chyba nic w tym dziwnego. Powszechnie wiadomo ze ludzie czasami sa bardziej otwarci i spontaniczni w kontaktach ze znajomymi czy zupelnie obcymi ludzmi niz z wlasna rodzina. U mnie nigdy nie byly poruszane w domu zadne tematy zwiazane z seksem itp bo rodzica sa dosc konserwatywni. Moja siostra jest starsza ode mnie o pare lat ale jest singielka i nigdy nikogo nie miala i jakos dziwnie chyba bede sie czuc opowiadajac o swoich doswiadczeniach...zreszta sama nie wiem jak to bedzie. Moze po prostu za bardzo sie przejmuje
alicja90ala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 20:12   #8
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: wieczór panienski a siostra

Cytat:
Napisane przez alicja90ala Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że jakos to sie uda :P Fakt niby jestem dorosla, ale zwyczajnie krepuje sie rozmawiac o takich rzeczach z siostra czy rodzicami-chyba nic w tym dziwnego. Powszechnie wiadomo ze ludzie czasami sa bardziej otwarci i spontaniczni w kontaktach ze znajomymi czy zupelnie obcymi ludzmi niz z wlasna rodzina. U mnie nigdy nie byly poruszane w domu zadne tematy zwiazane z seksem itp bo rodzica sa dosc konserwatywni. Moja siostra jest starsza ode mnie o pare lat ale jest singielka i nigdy nikogo nie miala i jakos dziwnie chyba bede sie czuc opowiadajac o swoich doswiadczeniach...zreszta sama nie wiem jak to bedzie. Moze po prostu za bardzo sie przejmuje
i z tym się zgodzę
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 07:33   #9
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: wieczór panienski a siostra

zgadzam sie z tym przejmowaniem sie;-)
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 08:02   #10
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: wieczór panienski a siostra

Cytat:
Napisane przez alicja90ala Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Piszę, aby prosić Was o rade. W tym roku biorę ślub, a co za tym idzie będe miała organizowany tez moj wieczór panienski. Moja świadkową jest moja starsza siostra z która mam naprawde super kontakt i która bardzo pomaga nam w organizacji. Problem tkwi w tym, że jakos nie potrafie z siostra rozmawiac na sprawy zwiazane z seksem i wszystkim co z tym zwiazane, a wiadomo, że w czasie wieczoru panienskiego rozne tematy sie porusza o roznych opowiada. Mogłabym zrezygnowac z wieczoru takiego szalonego na rzecz czegos spokojniejszego, ale po prostu nie chce. Jestem otwarta na jakies szalone zabawy i opowiesci i ja oraz moje kolezanki własnie w takim stylu sobie wyobrazaja TA noc Wstepnie było ustalone od samego poczatku, że wieczór panienski tak jak tradycja nakazuje ma zoorganizowac moja swiadkowa, ale mysle, że głównie bedzie do organizowac ona wraz z moja najlepsza przyjaciółka ktora doskonale wie co lubie :P Wiem, że przy siostrze bede sie krepowac wielu rzeczy, ale jednoczesnie nie wyobrazam sobie jej teraz chamsko powiedziec ze nie chce zeby w nim uczestniczyla wlasnie z tego powodu bo jakos nie umiem wiem ze za bardzo by ja to zranilo
jest jakies wyjscie z tej sytuacji? a moze ktoras w Was ma podobnie?
Kobieto sama sobie robisz problem serio! Jesteś dorosła i nie rozumiem czym się chcesz przy siostrze krępować? Bym napisała coś brzydkiego, ale się wstrzymam.

Było sobie wziąć koleżankę za świadkową i nie miałabyś problemów :P
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 17:44   #11
Sindel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: wieczór panienski a siostra

.

Edytowane przez Sindel
Czas edycji: 2014-06-14 o 19:29
Sindel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 18:11   #12
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: wieczór panienski a siostra

Ja też się wstydziłam przy młodszej siostrze takie tematy poruszać, raz, że siostra, dwa, że młodziak. Ale jakoś lampeczkę wina i drineczka później tematy stały się co raz luźniejsze grono koleżanek się rozpędziło, a i młoda nie pozostawała w tyle Powiem Wam, że impreza była przednia
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 22:00   #13
alicja90ala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: wieczór panienski a siostra

Dzieki za słowa zrozumienia :P doszlam do wniosku ze skoro moja siostra i przyjaciolka bede ten wieczor organizowac to przeciez same pokieruja ta impreza tak jak beda chcialy...i siostra sama napewno bedzie chciala uniknac krepujacych dla nas obu sytuacji
alicja90ala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-12 23:00:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.