Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-17, 21:58   #271
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Melduję się i ja.
Ależ Wy zasuwacie. Postaram się, choć ten wątek nadrobić.
Ja dziś straciłam głos. Całkiem ciekawie jest
Przyszły moje zagłówki dla młodego z madeforbed. I powiem Wam, że podłamałam się. Wykonane solidnie ale materiał ...no masakra. Jakby ktoś pochlapał go jakimś płynem i wymiętolił. Nie wiem, może ja mam zbyt duże wymagania, może po jakimś czasie nabierze to jakiegoś wyglądu. Grunt, że młodemu się podoba, kolory pasują, Tż zaczął montować. Nie wiem może trzeba czymś przemyć i będzie ok. Echh

Wczoraj późnym wieczorem ruszyły sale w dutti. Chciałam młodemu kupić parę rzeczy, wrzuciłam je do koszyka, a jak chciałam kończyć zamówienie to przy każdej rzeczy miałam czerwone info, że już wyprzedano Wszystko mi z koszyka wymiotło I lipa. Nic nie kupiłam. Najlepsze jest to, że nie zastanawiałam się zbyt długo. 15 minut i po rzeczach
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja tam pocytowalam a tu nowy wątek

Juz nie nadrabiam.

myślę nad tym black opium bo mam te 100 zł z payback ;-)

Zaraz z małą do lekarza idę, chyba dostała alergii na antybiotyk cała w wysypce, ciągle płacze, wierci się
Zdrówka życzę! Wyobrażam sobie jak się denerwujesz. Mój jak był mały to na szczęście rzadko chorował (nadrabiał innymi problemami) ale jak już coś go wzięło to gorączkował powyżej 40 st Później w przedszkolu ciągle był chory, a teraz w szkole trochę spokoju jest.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ale pędzicie, niby siedzę i nic nie robię a i tak nie nadążam

miałam sprzątać, ale poranna sytuacja mnie rozwaliła i mam niemoc
mój pies biegał po ogrodzie z kotem w pysku, nie wiem skąd ten kot, bo moje wszystkie są, ale ona wychowana z kotami, nigdy nawet nie pogoniła, nie mam pojęcia jak to się stało, czy przyszedł żywy, czy znalazła go już martwego
masakra
Bardzo mi przykro Nie sądzę, żeby to Twój pies coś mu zrobił. Pewnie go znalazła i chciała się bawić. Kot nie protestował (a zazwyczaj protestują )więc ucieszyła się i porwała go do zabawy.
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Właśnie był kurier i dotarł krem z wizazu do testów do cery odwodnionej
Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja wygrałam do naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
u nas prezenty są obowiązkowe
dla każdego ma być, koniec i kropka
maż mi zawsze robi mega niespodzianki, czekam więc z niecierpliwością
w zeszłym roku dostałam dwa prezenty, oba płaskie
kasy się nie spodziewałam raczej, no i się okazało, że były tam wierszyki wskazówki - se musiałam sama znaleźć prezenty rozwieszone na choince ( oddzielnie kolczyki, zawieszka i łańcuszek)


kochom ten zapach, teraz poczebuje nowej buteleczki
Pięknie to wymyślił Pięknie i romantycznie! Super!
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zestaw Glamglowa czarny
Kurtka https://www.zalando.pl/hilfiger-deni...1q005-k11.html
Szpile https://zychstaszewski.pl/2053-damsk...ny-czarny.html
Majciochy https://www.zalando.pl/calvin-klein-...1a018-q11.html
Stanik https://answear.com/546825-tommy-hilfiger-bielizna.html
Stanik https://answear.com/572471-gossard-b...d-balcony.html
Chanel Micro Serum bo już mi się skończyło

i jutro idziemy do stacjonarki S i chcę dorwać zestaw Black Opium, a jak nie będzie to pewnie coś innego mi wpadnie w oko
Fajne prezenty. Mój mnie pytał ostatnio, czy list do mikołaja napisałam. Totalnie nie wiem co bym chciała Ba, totalnie nie wiem co dla Tż mam kupić
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Właśnie przypomniały mi się moje zaręczyny , dałam ciała po całości Było to w 2004 r i jechaliśmy oglądać samochód, który chciałam sobie kupić. Tż przed wyjściem mówi do mnie żebym sprawdziła czy wszystko wzięłam to mówię, że wszystko, no to się upiera, czy aby na pewno , więc mówię że tylko torebkę i jestem gotowa. No to on dalej ciągnie, że mam sprawdzić czy wzięłam ubezpieczenie i prawko ( ja akurat kierowałam ) no to na niego warknęłam, żeby się odczepił, że nie jestem przygłupem i niech mnie nie traktuje jak debila, bo nigdy dokumentów nie wykładam. No to on dalej żeby sprawdziła. Już nie miałam siły, zbluzgałam dziada ale profilaktycznie sprawdziłam torebkę a tam pudełeczko z pierścionkiem Jak mi było głupio to już tylko ja wiem. Niespodzianka była tym bardziej,że nigdy wcześniej nie rozmawialiśmy o zaręczynach
Ale historia
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:17   #272
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Jadę do kina
niech moc będzie z wami! !!
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:19   #273
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

AnulaQa wszystkiego najlepszego
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:23   #274
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Nowy watek, seeerioooo?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:27   #275
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Wiecie moze jak w MAC-u online są uzupełniane braki?
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:39   #276
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jak mnie to irytuje, normalnie czuję jakby mnie traktował jak jakiegoś ułoma, z drugiej storny ja mam chyba nerwicę natręctw bo 10 razy sama sprawdzam i jak gdzies wychodzimy to i tak go pytam czy aby wszystko sprawdziłam
staram się

nie ważne kiedy ważne, że się oświadczył

dokładnie
A wracasz się sprawdzać, czy dobrze drzwi zamknęłaś? Ja prawie codziennie
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
świetna ikonka:
Rewelacyjna
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
pokażę Wam jaki komplecik córce kupiłam, puszapek

na naszej stronie nie widać kolorów rzeczywistych http://s0.reserved.com/media/catalog...77-84X-001.jpg
jest o taki
Bardzo ładny

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
No chciałabym, chciała. Kto by nie chciał? Od zera, do milionera!
Ale czy to tak wypada?
Krygowanie.

Dziewczynki, odwagi nabieram po kilku głębszych- wdechy wystarczą- a że dziś jest wigilia najważniejszego dnia w roku ( o czym omieszkałam kilkukrotnie przypomnieć swemu osobistemu, niezwykle przystojnemu zjadaczowi kotletów przeze mnie ubitych), to liczę na drapane. Tak, tak. Jak co roku jutro świętuję kolejną 18-stkę swego życia. Niesamowite uczucie. Łupie w kościach, łamie w stawach, strzela w kolanach, tylko jedno się nie zmienia. "I".
Wszystkiego najlepszego!!!:roza :

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Uwaga chwalę się moim osobistym półmiesięcznym Denkosławem
Jaaaakie denko! Wow!

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Jadę do kina
niech moc będzie z wami! !!
Niech moc będzie z Tobą!
Ja mam bilety na sobotę.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:43   #277
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Uwaga wazne pytanie
Gdzie moge kupic dobry olej kokosowy? Dobrej jakosci, ladnie zapakowany. Fajnie gdyby nadawal sie do wszystkiego Chcialabym dolozyc do prezentu dla Mamy, bo ostatnio ciagle mowi o tym oleju, ze wszystkie jej kolezanki chwala Ja nie lubie olejkow, wiec nie wiem gdzie szukac takiego nadajacego sie na prezent... Pomocy

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Wiecie moze jak w MAC-u online są uzupełniane braki?
Zalezy... Na to nie ma zasady, niektore rzeczy nie pojawiaja sie na stronie od baaardzo dawna, a powinny byc dostepne
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 22:50   #278
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Uwaga wazne pytanie
Gdzie moge kupic dobry olej kokosowy? Dobrej jakosci, ladnie zapakowany. Fajnie gdyby nadawal sie do wszystkiego Chcialabym dolozyc do prezentu dla Mamy, bo ostatnio ciagle mowi o tym oleju, ze wszystkie jej kolezanki chwala Ja nie lubie olejkow, wiec nie wiem gdzie szukac takiego nadajacego sie na prezent... Pomocy

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------



Zalezy... Na to nie ma zasady, niektore rzeczy nie pojawiaja sie na stronie od baaardzo dawna, a powinny byc dostepne
Olej kokosowy znajdziesz w sklepach ze zdrową żywnością. Widziałam w trzech rozmiarach. Największy w słoiku 1l. Nie wiem tylko czy spożywczy nadaje się do celów kosmetycznych.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:51   #279
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Olej kokosowy znajdziesz w sklepach ze zdrową żywnością. Widziałam w trzech rozmiarach. Największy w słoiku 1l. Nie wiem tylko czy spożywczy nadaje się do celów kosmetycznych.
Wlasnie sie zastanawiam, czy taki spozywczy moze byc uzywany jako kosmetyczny i odwrotnie? Moze ktos bedzie wiedzial Z tego co przegladalam, to ceny sa bardzo zroznicowane, jakis powod musi byc
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:52   #280
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Uwaga wazne pytanie
Gdzie moge kupic dobry olej kokosowy? Dobrej jakosci, ladnie zapakowany. Fajnie gdyby nadawal sie do wszystkiego Chcialabym dolozyc do prezentu dla Mamy, bo ostatnio ciagle mowi o tym oleju, ze wszystkie jej kolezanki chwala Ja nie lubie olejkow, wiec nie wiem gdzie szukac takiego nadajacego sie na prezent... Pomocy

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------



Zalezy... Na to nie ma zasady, niektore rzeczy nie pojawiaja sie na stronie od baaardzo dawna, a powinny byc dostepne
Oj to szkoda



Może Organique ? Widziałam też ostatnio w drogerii Dr.Max, były bodajże 2 pojemności. Opakowania przypominały te z Organique. Niestety firmy nie pamiętam.
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2015-12-17 o 22:54
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:56   #281
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Tak, taki spożywczy nadaje się również do celów kosmetycznych i przepraszam, że się wtrąciłam :p
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 22:57   #282
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Oj to szkoda

Może Organique ?
O! Też mi coś świtało, że w Organiku widziałam ten olej.
http://www.organique.pl/sklep/kosmet...y-100-ml-5280/
Ale on jest tylko do celów kosmetycznych.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 23:04   #283
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cena też ładna, ja mam olej kokosowy firmy Etja, również jest on tylko do celów kosmetycznych.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 23:45   #284
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Wlasnie sie zastanawiam, czy taki spozywczy moze byc uzywany jako kosmetyczny i odwrotnie? Moze ktos bedzie wiedzial Z tego co przegladalam, to ceny sa bardzo zroznicowane, jakis powod musi byc
Spożywczy nadaje się do kosmetycznych, kosmetyczny do spożywczych nie zawsze.

Najlepiej kupić spożywczy nierafinowany i jak ma.być na prezent to samemu do jakiegoś ładnego opakowanka przełożyć, bo te spożywcze raczej za pięknie zapakowane nie są
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 23:57   #285
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Wlasnie sie zastanawiam, czy taki spozywczy moze byc uzywany jako kosmetyczny i odwrotnie? Moze ktos bedzie wiedzial Z tego co przegladalam, to ceny sa bardzo zroznicowane, jakis powod musi byc
Generalnie jest jeden olej kokosowy i nadaje się do wszystkiego Różnice w cenie wynikają z cen danej marki i różnej atrakcyjności opakowania Nie kupowałam nigdy oleju na prezent, więc ciężko mi polecić coś ładnie zapakowanego, ale te tanie (kilkanaście zł za 500ml) sprawują się świetnie

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Rotkohl, możesz mi napisać na priv te dodatkowe info?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 00:02   #286
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV



Taki rabat, a w innych sklepach można kupić taniej
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 00:27   #287
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dziewczyny .
Szukam soczewek kolorowych, niebieskich błękitnych alee... one mają tylko podkreślać naturalny kolor oka, lekko koloryzować i go podkręcać, żadnych oczoj3bnych, nienaturalnych kolorów, jest w ogóle coś takiego? Mam szaroniebieskie oczy i chce podkręcić ich kolor, tak mnie naszło teraz .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 01:05   #288
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Generalnie jest jeden olej kokosowy i nadaje się do wszystkiego Różnice w cenie wynikają z cen danej marki i różnej atrakcyjności opakowania Nie kupowałam nigdy oleju na prezent, więc ciężko mi polecić coś ładnie zapakowanego, ale te tanie (kilkanaście zł za 500ml) sprawują się świetnie

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Rotkohl, możesz mi napisać na priv te dodatkowe info?
Nie ma problemu już wysyłam

Co do oleju to kosmetyczne mogą mieć jakieś dodatki itp
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 06:06   #289
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dzień dobry w końcu piątunio
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 06:07   #290
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry w końcu piątunio
Czy dobry to sie okaże
Ale jak by co to miłego dnia wszystkim
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 06:09   #291
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Uwaga chwalę się moim osobistym półmiesięcznym Denkosławem
Super
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 06:12   #292
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
A wracasz się sprawdzać, czy dobrze drzwi zamknęłaś? Ja prawie codziennie
.
ja tak robię zawsze średnio co drugi dzień zjeżdżam na dół windą i zaraz wyjeżdżam z powrotem sprawdzić drzwi bo nie pamiętam czy zamknęłam jak miałam przez dwa tygodnie zepsuty pilot do samochodu to też wracałam z drugiego końca parkingu sprawdzić czy aby na pewno zamknęłam drzwi od auta

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry w końcu piątunio
piątek, piątunio

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Czy dobry to sie okaże
Ale jak by co to miłego dnia wszystkim
miłego
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 06:12   #293
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
No chciałabym, chciała. Kto by nie chciał? Od zera, do milionera!
Ale czy to tak wypada?
Krygowanie.

Dziewczynki, odwagi nabieram po kilku głębszych- wdechy wystarczą- a że dziś jest wigilia najważniejszego dnia w roku ( o czym omieszkałam kilkukrotnie przypomnieć swemu osobistemu, niezwykle przystojnemu zjadaczowi kotletów przeze mnie ubitych), to liczę na drapane. Tak, tak. Jak co roku jutro świętuję kolejną 18-stkę swego życia. Niesamowite uczucie. Łupie w kościach, łamie w stawach, strzela w kolanach, tylko jedno się nie zmienia. "I".
najlepszego!
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 06:14   #294
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry w końcu piątunio
Jeeeee aż się chciało wstać

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja tak robię zawsze średnio co drugi dzień zjeżdżam na dół windą i zaraz wyjeżdżam z powrotem sprawdzić drzwi bo nie pamiętam czy zamknęłam jak miałam przez dwa tygodnie zepsuty pilot do samochodu to też wracałam z drugiego końca parkingu sprawdzić czy aby na pewno zamknęłam drzwi od auta

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------


piątek, piątunio

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------



miłego
wariatki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 06:17   #295
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ktoś pytał do kiedy ta promo w outletach na zapachy tommy hilfiger -do wyczerpania zapasów pytałam dzisiaj i taka odpowiedź uzyskałam i to promo w każdym sklepie sieci powinno być, ale mam też dodatkową informacje, tylko zaraz jak to tu wrzucę to handlary rozkupia, więc jak ktoś jest zainteresowany to wyślę na priv

Wogole były też paletki 8 clinique za 79 zł



To my prawie sąsiadki bo ja też blisko fashion mieszkam, na ursus raz na pół roku mnie wywiewa, teraz pojechałam bo łudzilam się że będzie takie samo super promo w adidasie jak w fashion ale

Jak to dobrze, że u mnie nie ma takich outletów

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość


Taki rabat, a w innych sklepach można kupić taniej
Szał

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Czy dobry to sie okaże
Ale jak by co to miłego dnia wszystkim
Każdy piątunio jest dobry, choćby z jednego powodu

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja tak robię zawsze średnio co drugi dzień zjeżdżam na dół windą i zaraz wyjeżdżam z powrotem sprawdzić drzwi bo nie pamiętam czy zamknęłam jak miałam przez dwa tygodnie zepsuty pilot do samochodu to też wracałam z drugiego końca parkingu sprawdzić czy aby na pewno zamknęłam drzwi od auta

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------


piątek, piątunio

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------



miłego


Piątuniunio
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 06:20   #296
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Jeeeee aż się chciało wstać

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------


wariatki
Ty to masz fajnie, ostatni dzień wstawania

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

W D. wróciła czekoladka z kodu CHOCO155 ja bym się bała zamawiać
Dorzucili też trochę prezentów dedykowanych, m.in. kopertówka Lancome (ile oni tego mają ) ale ogólnie lipa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 06:25   #297
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Ja czekam do środy
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 06:32   #298
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ja czekam do środy
Środa to będzie początek imprezy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 06:35   #299
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dzień dobry. Odechciało mi się zużywać próbek zapachowych. Psiknelam sobie dziś w oczy. Nie wiem jak to się stało. Dobrze, że w domu mam krople bo inaczej bym sobie te oczy wydrapała.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 06:37   #300
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ty to masz fajnie, ostatni dzień wstawania
oj tak
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.