Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-03, 15:14   #781
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej dziewczyny.Dzisiaj odebrałam moje specyfiki z BUserum C i olejek do mycia twarzy.Dodatkowo dostałam hydrolat z kwiatu pomarańczy.
Dzisiaj bede sie bawić z chemika Jak mój TŻ zobaczył to wszystko to sie za głowę chwycił To mój pierwszy raz
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 15:18   #782
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
wlasciwie wszystko w zaleznosci od potrzeby

peeling mnie zachwycil, bo bosko wygładza buzie, a nigdy nie uzywalam enzymatycznych bo nie dzialaly,. mam trudna skore...

hydrolaty uzywam zamiast tonikow i tez mi pasuja, juz nie kupie w sklepie zadnego

tonik BHA jak wiesz mialam przygode, ale uzylam go juz 2 raz i luszcze sie wiec mam nadzieje na pozbycie sie blizn. jest mocny, ale skuteczny

zel nawilzajacy uratowal mi zycie przy podraznieniu po toniku. tzn. uratowalas mnie ty mowiac zebym go zmieszala z kremem poza tym uzywam go teraz wlasnie do mieszania z kremem pod makijaz i do serum lemom

serum lemon sama nie wiem nie umiem sie przekonac to tej tlustosci mimo, ze mieszam z zelem, ale uzywam go, poki co mam go duzo takze nie zamawiam zetawu serum i zel tylko sam zel

maseczki wulkaniczna booooska morska uzyta 2 razy, na pewno wulkaniczna lepsza

olejek myjacy cudo, wreszcie nie jestem sciagnieta jak po innych zelach myjacych

ale sie rozpisalam. jak widac wiekszosc mi sluzy i nie zamierzam z nich rezygnowac
Wlasnie przymierzam sie do zakupu maseczki jakiejs nowej i tak sie wachalam pomiedzy morska i wulkaniczna..takze chyba postawie na ta wulkaniczna, dzieki za rade

Ten olejek lemon nie jest zly, wydaje mi sie ze rano mam wyraznie ladniejsza buzke po jego uzyciu choc stosuje raz na jakis czas

Wiesz jeszcze z preparatow do mycia buzki ja czasem uzywam mydelka z 70% Premium z Alepi jak mam jakies zmiany na buzce i chce sie doczyscic po olejku tez fajnie reguluje buzke...zobacz watek o Biolanderze...

A co do BHA toniku to ja chocbym codziennie uzywala nic sie nie luszcze ;/ chyba tylko zorak mnie zluszcza
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 15:53   #783
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez adriana83 Pokaż wiadomość
No właśnie, też chciałam usunąć przebarwienia za pomocą tego serum, ale niestety, na twarzy mnie podrażnia, więc musiałam zrezygnować z dalszego używania
Mam nadzieję, że nawet jeśli będzie szczypało, to zniosę ten ból

A stosujesz je teraz na inne części ciała? Bo jak mnie też podrażni to będę musiała do czegoś zużyć
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 15:56   #784
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Wlasnie przymierzam sie do zakupu maseczki jakiejs nowej i tak sie wachalam pomiedzy morska i wulkaniczna..takze chyba postawie na ta wulkaniczna, dzieki za rade

Ten olejek lemon nie jest zly, wydaje mi sie ze rano mam wyraznie ladniejsza buzke po jego uzyciu choc stosuje raz na jakis czas

Wiesz jeszcze z preparatow do mycia buzki ja czasem uzywam mydelka z 70% Premium z Alepi jak mam jakies zmiany na buzce i chce sie doczyscic po olejku tez fajnie reguluje buzke...zobacz watek o Biolanderze...

A co do BHA toniku to ja chocbym codziennie uzywala nic sie nie luszcze ;/ chyba tylko zorak mnie zluszcza
poki co wulkaniczna polecam, ale robic ja najlepiej wieczorem, bo ja mam dosc widoczne zaczerwienienie po niej. ale buzia po niej jest fajniutko wiec mysle ze warto probowac

ja zawsze myslalam ze mam taka skore, ze nic na nia nie dziala, ale tonik jednak podzialal ;p a nad zorackiem pomysle na jesien chcialabym wreszcie miec normalna buzie i nie martwic sie co kiedy mi wyskoczy :/
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 15:59   #785
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
poki co wulkaniczna polecam, ale robic ja najlepiej wieczorem, bo ja mam dosc widoczne zaczerwienienie po niej. ale buzia po niej jest fajniutko wiec mysle ze warto probowac

ja zawsze myslalam ze mam taka skore, ze nic na nia nie dziala, ale tonik jednak podzialal ;p a nad zorackiem pomysle na jesien chcialabym wreszcie miec normalna buzie i nie martwic sie co kiedy mi wyskoczy :/
Kaza skora jest inna i inaczej reaguje..a moze ty jestes na kwas salicynowy uczulona? pozatym z tego co pamietam ty maltretowalas skore kilka dni z rzedu roznymi kwasami i dolozylas ten tonik na to wszytsko to sie zbuntowala biedulka....wszytso z glowa
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 16:50   #786
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

_Monia_, ja stosuję olejek Lemon na noc. Nakładam go malutko, także twarz nie jest taka tłusta i wszystko ładnie sie wchłania. A więc zmniejsz ilości i powinno być wszystko ok
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 16:57   #787
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Kaza skora jest inna i inaczej reaguje..a moze ty jestes na kwas salicynowy uczulona? pozatym z tego co pamietam ty maltretowalas skore kilka dni z rzedu roznymi kwasami i dolozylas ten tonik na to wszytsko to sie zbuntowala biedulka....wszytso z glowa
wiem, wtedy przesadzilam ale i tak dla mojej skory tonik BHA jest najsilniejszy ze specyfikow ktore testowalam do tej pory, wiec profilaktycznie juz zamierzam go uzywac wtedy kiedy moge pozostac na 2 dzien w domku

a uczulona nie jestem chyba bo effaclar i maseczka aspirynowa maja ten kwas prawda? a uzywam ich i dzialaja ok
po prostu przedobrzylam wtedy

Shazney - nakladalam i mniej i wiecej i zawsze jest tlusta buzia, ale stosuje na noc wiec to przezyje nie mowie, ze jest zly, bo fajnie nawilza, ale poki co nie zachwycam sie nim jak np. peelingiem enzymatycznym byc moze musze dluzej uzywac, bo stosowalam go zaledwie kilka razy
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 17:07   #788
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jeśli kogoś interesuje, pisałam do BU odnośnie peelingów. Oto odpowiedź:

Peelingi cukrowe zostały wycofane z oferty. Na dzień dziesiejszy
trudno nam określić czy i kiedy peelingi wrócą do oferty. Z powodu
tegorocznego wzrostu cen niektórych półproduktów peelingów ich cena
musiałaby znacznie wzrosnąć jak na tego typu produkt, dlatego
zdecydowaliśmy się na ich wycofanie. Jeśli zainteresowanie peelingami
będzie duże, będziemy brać pod uwagę ich ponowne wprowadzenie.Kurczaczki, a ja się tak napaliłam na czekoladowy;( No nic, przynajmniej wiem, że najwyższy czas składać zamówienie.

Jeszcze jedno pytanie, odnośnie olejku myjącego- chciałabym wziąć pomarańczowy, ale któraś z Was pisała, że wyskoczyły Jej po nim takie gulki. A ja mam trądzik naciekowy na linii żuchwy i szyi, więc trochę się obawiam. Radzicie najpierw wypróbować zwykły, czy ryzykować z pomarańczowym? Btw Marea, dziękuję za polecenie Humektanu, sprawuje się znakomicie, świetnie nawilża i jako chyba jedyny nie zapycha. Przywiązałam się
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 17:39   #789
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

marea teraz biolander mnie opetal... dosc drogie te mydalka, ale coz a masz cos jeszcze od nich czy tylko to 70%. poprzegladalam sobie i w sumie sama to bym nie widzialam ktore wybrac, bo tyle tego jest..

sorki za OT
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 18:30   #790
biszolin
Przyczajenie
 
Avatar biszolin
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Monia
odradzam zdecydowanie z Biolandera mydło Alep z olejem róży damas
http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1079
dla mnie całkowity zawód bo liczyłam przede wszystkim na ładnie pachnące,różane mydełko
niestety zapach jest ale oleju laurowego/dla mnie niemiły/ poza tym moją wrażliwą,suchą skórę na twarzy od razu mocno podrażniło
ostatecznie używam do pierwszego mycia włosów i nie sugeruj się recenzją bo te achy na temat cudownego zapachu to chyba żart
biszolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 18:44   #791
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy ktos z Was pamieta jaki był skład tych peelingow do ciała?
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 18:48   #792
adriana83
Raczkowanie
 
Avatar adriana83
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nawet jeśli będzie szczypało, to zniosę ten ból

A stosujesz je teraz na inne części ciała? Bo jak mnie też podrażni to będę musiała do czegoś zużyć
Szczypanie też bym zniosła, ale czerwonych plamy na twarzy nieee!
Serum zużyłam na pośladki heh, fajnie je wygładziło.
adriana83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 19:43   #793
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziękujemy, Pani Ewo!
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 19:57   #794
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez elisabeth23 Pokaż wiadomość
Witam

Biszolin, mydla Alepii to mydla spelniajace dodatkowa role niz zwykle mydla zapachowe.
Olej laurowy (jeden ze skladnikow Alepu) ma dzialanie antyseptyczne, zablizniajce zalecane do skor problematycznych takich jak egzema, tradzik, luszczyca, swedzenia..
Alep jest przeznaczony do mycia ciala, wlosow do higieny intymnej. Do mycia twarzy polecam bardziej Alep Premium jest bardziej delikatne:
http://www.biolander.com/index.php?m...roducts_id=621
Mydla zapachowe, naturalne polecam game Feniqia (mydla libanskie), jesli ktos nie lubi zapachu laurie.

Pozdrawiam
tu akurat prowadzimy dyskusję nt produktów z BU
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 19:57   #795
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
marea teraz biolander mnie opetal... dosc drogie te mydalka, ale coz a masz cos jeszcze od nich czy tylko to 70%. poprzegladalam sobie i w sumie sama to bym nie widzialam ktore wybrac, bo tyle tego jest..

sorki za OT
To jest chyba najlepsze ze wzgledu na duza zawartosc olejku 70%..czy czegos tam...dziewczyna od ktorej go mam mowila ze testowala juz wiele z nich i to jest najlepsze, mam tez to czarne peelinujace, tez nie jest złe ale nie wiem czy bym kupila pelnowymiarowe

Very sory za OT
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 18:53   #796
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy wy dziewczyny też tak długo czekacie na paczkę z BU?Ja złożyłam zamówienie 3 tyg.temu.W między czasie była przerwa świąteczna.31 marca dostałam maila że paczka została wysłana priorytetem.Dziś 04 kwietnia a paczki jak nie widać tak nie widać
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 19:24   #797
Lovelight
Raczkowanie
 
Avatar Lovelight
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam!
To moj pierwszy post na tym forum, ogolnie chciala bym powiedziec ze jestem pod wrazeniem tego czego sie od was dowiaduje
Chciała bym was prosić o rade w sprawie hydrolatów jestem jeszcze zupełnie zielona w tym temacie. Czy one działają? A jesli tak to jak i które polecacie?
Lovelight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 20:01   #798
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Lovelight Pokaż wiadomość
Witam!
To moj pierwszy post na tym forum, ogolnie chciala bym powiedziec ze jestem pod wrazeniem tego czego sie od was dowiaduje
Chciała bym was prosić o rade w sprawie hydrolatów jestem jeszcze zupełnie zielona w tym temacie. Czy one działają? A jesli tak to jak i które polecacie?
Ja je bardzo lubię, używam zamiast toników, one mają postać jak woda czasem pachną, a niektóre nie. Napisz coś więcej, jaką masz cerę to Ci poradzimy.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 20:31   #799
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Czy wy dziewczyny też tak długo czekacie na paczkę z BU?Ja złożyłam zamówienie 3 tyg.temu.W między czasie była przerwa świąteczna.31 marca dostałam maila że paczka została wysłana priorytetem.Dziś 04 kwietnia a paczki jak nie widać tak nie widać
Iwona popytaj na poczcie, lubią nie zostawiać awiza, teraz to już wszystko od poczty zależy.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 21:38   #800
Xaviena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam Ja nie piszę , raczej podczytuje sobie
mam problem ze swoją cerą , trochę zaniedbana była , leczona z trądziku , co i raz coś tam wyskoczy .. kilka blizn.Najgorsze , że jestem uczulona na większość kosmetyków które można dostać w drogeriach i aptekach

Postanowiłam więc zaryzykować i zamówić kilka mikstur z BU
Co prawda dopiero od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką tych cudowności.

Więc moje spostrzeżenia.
1.Olejek myjący wersja pomarańczowa - dla mojej twarzy , fantastyczna sprawa , trochę się bałam tego zapachowego dodatku , że będę znowu wysypana , ale jest genialnie.Skóra delikatna , nie sucha ani ściągnięta.Olejek ładnie zmywa makijaż ... do tej pory nie znalazłam niczego do demakijażu co by mnie nie uczulało .. Do tej pory używałam żelu myjącego Lirene(?) i był jako jedyny ok dla mojej twarzy.Jednak Olejek z BU jest o stokroć lepszy

2.Tonik migdałowy.Dopiero użyłam dwa razy , więc rewelacji nie widzę , ale również niczego niepokojącego. Nic nie szczypało , skóra delikatna , pory (tu mam problem , straszne pory) dość ładnie się zamknęły.Zaskórniaki znikają.Żadnej alergii ani dodatkowego wysypu.

3.Peeling enzymatyczny oj szczypało troszkę ,ale z tego co tu przekartkowałam tzn że tak ma być.Zero wyprysków , skora gładka , delikatnie zanikają blizny , ale to pewnie skutek też innych kosmetyków.
Peeling - jak najbardziej TAK

4.Maseczka wulkaniczna

5.Maseczka dyniowa

- obie maseczki super !!!! dopiero po razie ich użyłam .. żadnych podrażnień - fajnie pachną , naturalnie

6.Krem łagodzący z lukrecją - bardzo fajna miksturka , stosuje po toniku migdałowym i peelingu enz. Pięknie się wchłania , ładnie pachnie , skóra delikatna , szybko znikają podrażnienia.Nie zapycha mnie , nic nie wyskakuje.

7.Nawilżający żel hialuronowy 1% To jako jedyny kosmetyk który jakoś mi nie pasuje .. po nałożeniu i wmasowaniu za kilka minut robi mi się taka skorupka coś jak by mi skóra z twarzy schodziła .. nie wchłania się do końca ... Czy to tak ma być ? Trzeba zmywać ten żel .. co robie nie tak ?


I jeszcze drogie ekspertki , doinformujcie nowicjusza .... polećcie mi jakiś specyfik pod oczy .. mam tam paskudnie suchą skórę i sińce.
Wiem , że jest dużo wątków na ten temat , ale niestety brak czasu by się przez to wszystko przekopać

Dziękuje i pozdrawiam
Xaviena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 23:45   #801
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Xaviena Pokaż wiadomość
-
7.Nawilżający żel hialuronowy 1% To jako jedyny kosmetyk który jakoś mi nie pasuje .. po nałożeniu i wmasowaniu za kilka minut robi mi się taka skorupka coś jak by mi skóra z twarzy schodziła .. nie wchłania się do końca ... Czy to tak ma być ? Trzeba zmywać ten żel .. co robie nie tak ?


I jeszcze drogie ekspertki , doinformujcie nowicjusza .... polećcie mi jakiś specyfik pod oczy .. mam tam paskudnie suchą skórę i sińce.
Wiem , że jest dużo wątków na ten temat , ale niestety brak czasu by się przez to wszystko przekopać

Dziękuje i pozdrawiam
Solo jest dobry dla typowo tlustych cer i tez nie zawsze,dobrze jest go dodac do kremu lub expressowego serum z jakims olejkiem w ten sposob u mnie spisuje sie rewelacyjnie.
Pod oczy tez daje zel ale z olejkiem rozanym,wczesniej zachwycalam sie serum 3XRose
Wiecej info znajdziesz w watku
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 00:25   #802
Xaviena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Solo jest dobry dla typowo tlustych cer i tez nie zawsze,dobrze jest go dodac do kremu lub expressowego serum z jakims olejkiem w ten sposob u mnie spisuje sie rewelacyjnie.
Pod oczy tez daje zel ale z olejkiem rozanym,wczesniej zachwycalam sie serum 3XRose
Wiecej info znajdziesz w watku
Dzięki , jutro zagospodaruje sobie długi wieczór i przeczytam skrupulatniej.
No i będę notować , co jeszcze muszę zamówić
Xaviena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 08:13   #803
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Xaviena Pokaż wiadomość
7.Nawilżający żel hialuronowy 1% To jako jedyny kosmetyk który jakoś mi nie pasuje .. po nałożeniu i wmasowaniu za kilka minut robi mi się taka skorupka coś jak by mi skóra z twarzy schodziła .. nie wchłania się do końca ... Czy to tak ma być ? Trzeba zmywać ten żel .. co robie nie tak ?


I jeszcze drogie ekspertki , doinformujcie nowicjusza .... polećcie mi jakiś specyfik pod oczy .. mam tam paskudnie suchą skórę i sińce.
Wiem , że jest dużo wątków na ten temat , ale niestety brak czasu by się przez to wszystko przekopać

Dziękuje i pozdrawiam
Zel hialuronowy najlepiej wlasnie sie spisuje gdy mieszasz go z kremami, olejkami, stanowi wtedy swiety duet i lepiej nawilza aniezeli sam krem, mozesz go tez mieszac z maseczkami, beda wtedy delikatniejsze i b odzywcze
a pod oczka radze wyprobowac krem do twarzy ziaja oliwkowy, b dobrze sie spisuje
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 10:45   #804
Xaviena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Zel hialuronowy najlepiej wlasnie sie spisuje gdy mieszasz go z kremami, olejkami, stanowi wtedy swiety duet i lepiej nawilza aniezeli sam krem, mozesz go tez mieszac z maseczkami, beda wtedy delikatniejsze i b odzywcze
a pod oczka radze wyprobowac krem do twarzy ziaja oliwkowy, b dobrze sie spisuje
To dziękuje bardzo

Czyli moge ten żel np dołożyć do glinki czy alg ?

Ja z góry przepraszam , za być może naiwne pytania ,ale wole dopytać niż sobie zaszkodzić.
Czym z BU można przemywać sobie twarz , tak by nie trzeba było wody i mydła Jakiś tonik ? Dziś po przebudzeniu , przemyłam twarz hydrolatem pomarańczowym i powiem , raz że zapach bardzo rozweselający dwa pięknie się krem rozsmarował , o podkładzie już nie wspomnę.

No i musze powiedzieć , że kolejny dzień bez wysypania , dawne krostki takie wulkany czerwone bolesne szt 2 - po prostu są płaskie lekko czerwone ,ale co raz mniej widoczne.
No i nie mam uczulenia , co mnie cieszy najbardziej.

Co jeszcze polecicie mi kupić ?
Xaviena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 12:36   #805
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja właśnie czekam na moje pierwsze zamówienie Zamówiłam myjący olejek pomarańczowy , hydrolat migdałowy i serum 3xRose. Mam bardzo suchą skórę i do tego skłonną do alergii, kremy ze sklepów i z apteki działają tylko jak są na twarzy ale nie poprawiają stanu skóry więc mam nadzieję, że te kosmetyki chociaż trochę pomogą Tak sie zastanawiam jak używacie serum - poczekać aż się wchłonie a później na to krem?
teraz jak dojdzie paczka planuję zamówić masło kawowe - uwielbiam zapach kawy i do tego jest do skóry suchej Może spróbowałabym go do twarzy moze cos mi pomoże, np na noc a na dzień zastanawiam sięnad kremem rozjaśniającym. Nie chcę nic rozjaśniać ale jest gęstszy chyba niż ten drugi- z lukrecją Moze któraś z was go stosowała? Czy dobry będzie do suchej skóry?

-------------------------------------
jak to napisałam minutę później zadzwonił listonosz i przyniósł paczkę! idę ogladać!
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 13:12   #806
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To i ja się pochwalę

Mało piszę na forum, ale za to namiętnie czytam i tak właśnie dokopałam się do tego wątku. Wcześniej odwiedziłam mazidła, ale chyba mogłabym sobie nie poradzić z tymi przepisami, poza tym skompletowanie akcesoriów potrzebnych do mieszania trochę kosztuje... może kiedyś....

a wracając do chwalenia się.... złożyłam właśnie swoje pierwsze zamówienie. Jeszcze w zeszłym roku dzięki wizażowi nieśmiało zaczęłam swoją przygodę z Atrederm-em, teraz rozpoczynam przygodę z naturalnymi kosmetykami. Docelowo, jeśli oczywiście będą mi służyły, chciałabym wyeliminować wszelkie sklepowe kosmetyki do twarzy.

Na początek zamówiłam sobie:
- serum LEMON
- żel hialuronowy
- hydrolaty: migdałowy i aloesowy
- serum flavo-C
- peeling enzymatyczny

amen... czekam na paczkę
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 14:13   #807
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Xaviena Pokaż wiadomość
Czyli moge ten żel np dołożyć do glinki czy alg ?
Pewnie, że możesz. Nic złego nie stanie się ani Twojej buźce ani glince czy algom.

Cytat:
Napisane przez Xaviena,7149466
Czym z BU można przemywać sobie twarz , tak by nie trzeba było wody i mydła Jakiś tonik ? Dziś po przebudzeniu , przemyłam twarz hydrolatem pomarańczowym i powiem , raz że zapach bardzo rozweselający dwa pięknie się krem rozsmarował , o podkładzie już nie wspomnę.
Produkt BU bez użycie wody? Jedynie hydrolaty. Olejek należy zmieszać z wodą i zmyć wodą.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 14:20   #808
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Pewnie, że możesz. Nic złego nie stanie się ani Twojej buźce ani glince czy algom.



Produkt BU bez użycie wody? Jedynie hydrolaty. Olejek należy zmieszać z wodą i zmyć wodą.
Tak ale hydrolatem nie zmyjesz makijazu bo nie zawiera on emuglatora w sobie ktory moglby brudek i tluszcz rozpuscic..wiec nadaja sie tylko do przemywania buzi rano lub po uprzednim zastosowaniu innego zmywacza
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 19:33   #809
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dotarł do mnie właśnie tonik migdałowy i zastanawiam się jak najlepiej jego stosować,proszę o poradę
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 20:00   #810
Lovelight
Raczkowanie
 
Avatar Lovelight
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Ja je bardzo lubię, używam zamiast toników, one mają postać jak woda czasem pachną, a niektóre nie. Napisz coś więcej, jaką masz cerę to Ci poradzimy.


Mam cere mega tłustą ale juz nie taka mloda jestem 21
oczywiscie niespodzianki conajmniej raz w tygodniu :/
Bardzo prosze o rade!
Lovelight jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.