Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-21, 11:04   #1081
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Może i ja się przyłączę?
Oto moja skóra: tłusta, suche policzki, resztki (parę krostek) trądziku, uczulona na Alkohol, SLS, zapychana przez parafinę, nie tolerująca kwasów AHA i BHA, tolerująca kosmetyki po teście za uchem. Obecnie chcę stosować: do mycia pianka Pharmaceris A, tonik Pharmaceris A (mam uczulenie na rumianek, aloes), krem AA nawilżający dla skóry wrażliwej, krem Diacenal, filtr LRP LV (Lait Veloute 50+). Jak to wszystko połączyć ze sobą? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Weroniko z tego co Cie kojarze ty masz dosyc problematyczna skore i nie chcialabym sie zbytnio wypowiadac by Ci nie zaszkodzic ale diacneal jesli dobrze na niego reagujesz uzywaj na noc co 2ga / 3cia noc w zaleznosci jak Twoja skora bedzie reagowala, jesli bedzie wysuszona badz podrazniona musisz zwiekszac odstepy w inne noce nawilzaj skore a na dzien najlepiej sam filtr
Pianka do mycia i tonik standardowo, rano i wieczor, aczkolwiek rano mozesz uzywac samego toniku jesli skore masz podrazniona i wysuszona i wolallabys ograniczyc kontakt z woda do 1 x dziennie
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 11:05   #1082
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Clarena Vs Iwostin Purritin

Mam Dylemat: Clarena Aha Glyco Fruity Cream Czy Iwostin Purritin? Który Lepszy Dla Tłustej Skóry, Po 30stce, Z Wypryskami? Z Góry Wielkie Dzięki
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 12:26   #1083
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Clarena Vs Iwostin Purritin

Cytat:
Napisane przez 7of9 Pokaż wiadomość
Mam Dylemat: Clarena Aha Glyco Fruity Cream Czy Iwostin Purritin? Który Lepszy Dla Tłustej Skóry, Po 30stce, Z Wypryskami? Z Góry Wielkie Dzięki
patrzac na KWC Clarena ma swietne opinie wzgledem Iwostinu, aczkolwiek kazdej cerze co innego sluzy wiec wyboru musisz dokononac sama

Pozdrawiam
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 12:50   #1084
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

no tak widziałam kWC, szukałam analizy składu clareny ale plik usunięto, teraz znowu zahaczyłam o biochemię urody i natknęŁam się na tonik migdałowy i serum z wit.c sama już nie wiem, szukam czegoś co dobrze złuszczy skórę ale też nie podrażni (np. Lysanel - fatalnie, za mocny)
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 12:59   #1085
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez 7of9 Pokaż wiadomość
no tak widziałam kWC, szukałam analizy składu clareny ale plik usunięto, teraz znowu zahaczyłam o biochemię urody i natknęŁam się na tonik migdałowy i serum z wit.c sama już nie wiem, szukam czegoś co dobrze złuszczy skórę ale też nie podrażni (np. Lysanel - fatalnie, za mocny)
Sprawdzilam czy analizowano ale faktycznie nie ma za duzo tresci w tej analizie, wyglada on na lekki kwasik ze wzgl na 4% zawartosci i ma duzo skladnikow pielegnujacych cere dodatkowo, wyglada naprawde ok ja bym sie pokusila o jego kupno chocby ze wzgledu na bardzo pozytywne opinie innych osob

Tonik migladlowy z Bu tez powinien byc lekki a serum z wit C moze zapchac i przyczynic sie do krostek, to zawsze ind. kwestia wiec lepiej wprowadzac nowosci pojedynczo by ewent wyeliminowac kosmetyki nam nie sluzace
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:06   #1086
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

dzięki, zawsze to fajnie zapytać fachowca! chyba skuszę się na clarenę i tonik migdałowy, szkoda że to serum ma zapychające właściwości bo poszukuję czegoś fajnego z wit c żeby rozjaśnić cerę...
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:48   #1087
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez 7of9 Pokaż wiadomość
dzięki, zawsze to fajnie zapytać fachowca! chyba skuszę się na clarenę i tonik migdałowy, szkoda że to serum ma zapychające właściwości bo poszukuję czegoś fajnego z wit c żeby rozjaśnić cerę...
Nie mowie ze musi zapchac ale moze tak jak mnie np sa osoby ktore b chwala..proponuje Ci jednak najpierw uporac sie z tradzikiem a pozniej walczyc z pozostalosciami po nim min produktami z wit C
Wprowadzenie zbyt wielu skladnikow do pielegnacji moze spowodowac ze przedobrzysz
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 13:53   #1088
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

czyli powinnam zdecydować się na clarenę? używam teraz serii purritin i coś mi się zepsuło ... było dobrze ale cera chyba przywykła.
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:01   #1089
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez 7of9 Pokaż wiadomość
czyli powinnam zdecydować się na clarenę? używam teraz serii purritin i coś mi się zepsuło ... było dobrze ale cera chyba przywykła.
Ja nie stosowalam produktow Clareny wiec nie powiem Ci ze zdzialaja cuda bo nie znam...nawet gdybym uzywala to zawsze Twoja skora moze zle na nie zareagowac i inaczej niz moja ale teoretycznie biorac wszelkie za i przeciw polecam Ci zakup tej Clareny
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:10   #1090
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

dzieki Wizazaowi i pomocy wspanialych Wizazanek opracowalam swietny plan pielegnacji mej paskudnej buzi tak wiec:

na noc acne derm
rano filtr i to zazwyczaj wystarcza na caly dzien, a na przesuszenie niezawodny Humektan
niby bardzo malo, a jednak tak duzo moja skora ma sie zdecydowanie lepiej od kad porzucilam wszelkie antytradzikowe wysuszajace paskudztwa i przeszlam na biochemie

Marea, gratuluje awansu zdecydowanie zasluzylas
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:16   #1091
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
dzieki Wizazaowi i pomocy wspanialych Wizazanek opracowalam swietny plan pielegnacji mej paskudnej buzi tak wiec:

na noc acne derm
rano filtr i to zazwyczaj wystarcza na caly dzien, a na przesuszenie niezawodny Humektan
niby bardzo malo, a jednak tak duzo moja skora ma sie zdecydowanie lepiej od kad porzucilam wszelkie antytradzikowe wysuszajace paskudztwa i przeszlam na biochemie

Marea, gratuluje awansu zdecydowanie zasluzylas
Natalko proponuje dorzucic jakis peeling enzymatyczny raz w tyg badz maseczke aspirynowa, rowniez mozesz robic maseczki z glinki, pomoga pozbyc sie zluszczajacego naskorka

i Tnx
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 14:33   #1092
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Czy przy stosowaniu effeclaru i acne dermu moge tez sobie zapodać tą maseczke aspirynową?czy to coś pomaga na zaskórniki,czy to ma jakieś działanie ścierające?już wiem jak sie ją robie ale nie wiem czy mi to potrzebne
Jeszcze jedno pytanie jaka jest różnica między zaskórnkiem a wągrem?o ile jakaś jest...
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:47   #1093
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Marea stokrotne dzięki. Na diacenal na szczęście nie reaguje krytycznie. A buźkę będę myła standardowo wieczorem (podczas kąpieli pod prysznicem) razem z całym ciałem. Kosmetyki pharmacerisu mam sprawdzone, nie uczulają, a nawet balsam (dla dzieci i niemowlaków) łagodzi świąd.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:54   #1094
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Czy przy stosowaniu effeclaru i acne dermu moge tez sobie zapodać tą maseczke aspirynową?czy to coś pomaga na zaskórniki,czy to ma jakieś działanie ścierające?już wiem jak sie ją robie ale nie wiem czy mi to potrzebne
Mozesz ja smialo zrobic, sciagnie ladnie skore i wygladzi a dodatkowo zmywajac ja i robiac delikatny masaz robisz peeling Powiem szczerze ze sama jej nie robilam ale mam wielka ochote, tylko ze nie mam aspriryny w tabsach a tu nie sprzeadaja takowej u mnie

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie jaka jest różnica między zaskórnkiem a wągrem?o ile jakaś jest...
chiba to jedno i to samo
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 17:50   #1095
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Natalko proponuje dorzucic jakis peeling enzymatyczny raz w tyg badz maseczke aspirynowa, rowniez mozesz robic maseczki z glinki, pomoga pozbyc sie zluszczajacego naskorka
no wlasnie peelingu boje sie jak ognia bo chwilowo walcze jeszcze z tradzikiem i nie chce zeby mnie rozpryszczylo po takim zabiegu, a co do aspirynki nie wysuszy mnie za bardzo?
Aha no i do tej radzikowej cery dochaodza jeszcze problemy z bardzo plytko unaczyniona buzia(wlasciwie czerwienienie pod wplywem emocji to moje drugie imie )
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 18:19   #1096
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
no wlasnie peelingu boje sie jak ognia bo chwilowo walcze jeszcze z tradzikiem i nie chce zeby mnie rozpryszczylo po takim zabiegu, a co do aspirynki nie wysuszy mnie za bardzo?
Aha no i do tej radzikowej cery dochaodza jeszcze problemy z bardzo plytko unaczyniona buzia(wlasciwie czerwienienie pod wplywem emocji to moje drugie imie )
Peeling enzymatyczny wlasnie dziala inaczej niz tradycyjny peeling bo nie szoruje buzki a rozpuszcza zluszczajacy sie naskorek enzymami
Polecam Ci ten z BU np http://www.biochemiaurody.com/sklep/peelbromelain.html i np ta maseczka wulkaniczna http://www.biochemiaurody.com/sklep/maskvolcanic.html
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 18:32   #1097
czarna71
Raczkowanie
 
Avatar czarna71
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK, ABINGDON
Wiadomości: 34
GG do czarna71
Question Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Hej WIZAżANKI!!! mam takie pytanko odnośnie AVENE CLEANANCE K -używam go od jakiś 2 miesięcy na noc, ostatnio dołączyłam do mojej pielęgnacji ISOTREXIN zamiennie na noc z CLEANANCE K oraz co trzecią noc nawilżanie. CLEANANCE K jak na razie mi służył dobrze, ale od jakiegoś tygodnia zauważyłam, że strasznie, ale to strasznie tłuści mi się cera po nim ! Chodzi mi o to, że gdy wysmaruję się nim na noc i rano wstaję to policzki mam ok, normalne, ani suche, ani tłuste, za to strefa T, a szczególnie czoło MAM CAłE TłUSTE, KLEJąCE, BłYSZCZąCE, JAKBYM NASMAROWAłA SIę OLEJEM!!! O co chodzi??? co może to powodować??? czyżby CLEANANCE przestał działąć jak należy??? Może zmienić go na inny kwas - tylko jaki??? POMOCY - PLEASE!!!
__________________
I think I'm fallin' in LOVE !!!
czarna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 18:44   #1098
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez czarna71 Pokaż wiadomość
Hej WIZAżANKI!!! mam takie pytanko odnośnie AVENE CLEANANCE K -używam go od jakiś 2 miesięcy na noc, ostatnio dołączyłam do mojej pielęgnacji ISOTREXIN zamiennie na noc z CLEANANCE K oraz co trzecią noc nawilżanie. CLEANANCE K jak na razie mi służył dobrze, ale od jakiegoś tygodnia zauważyłam, że strasznie, ale to strasznie tłuści mi się cera po nim ! Chodzi mi o to, że gdy wysmaruję się nim na noc i rano wstaję to policzki mam ok, normalne, ani suche, ani tłuste, za to strefa T, a szczególnie czoło MAM CAłE TłUSTE, KLEJąCE, BłYSZCZąCE, JAKBYM NASMAROWAłA SIę OLEJEM!!! O co chodzi??? co może to powodować??? czyżby CLEANANCE przestał działąć jak należy??? Może zmienić go na inny kwas - tylko jaki??? POMOCY - PLEASE!!!
Jezeli nie masz dodatkowego wysypu krostek i w ciagu dnia skora nie przetluszcza sie duzo szybciej niz zwykle to chyba nie ma o co sie martwic, byc moze powinnas ja dowilzac mocniej ze wzgl na uzywanie isotrenixu
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 19:10   #1099
czarna71
Raczkowanie
 
Avatar czarna71
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK, ABINGDON
Wiadomości: 34
GG do czarna71
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Dzięki MAREA za odpowiedz - zauważyłam znaczek MODERATOR przy Twoim Nicku - GRATULUJę a jeśli chodzi o moją skórę to może troszkę bardziej się przetłuszcza właśnie strefa T. Krostek jak na razie nie widzę więcej - stare się leczą i już nie dużo ich zostało. Możliwe, że skóra przetłuszcza się bardziej bo jakiś miesiąc temu odstawiłam DIANE35 ??? Brałam ją bardzo długo - 3 lata, ale już mam dość - nie widziałam pożytku zbytniego. A gdybym jednak chciała zmienić CLEANANCE K na jakiś inny kwas to co będzie dobrze współgrać z ISOTREXINEM??? z niego nie chcę rezygnować bo brałam jakiś czas temu IZOTEK - musiałam niestety przerwać ze względu na watrobę - teraz ją leczę i jako kontynujację IZOTEKIEM mam właśnie ISOTREXIN tym razem isotretynoina już zewnętrznie. Wiem, że po kuracji IZOTEKIEM można ten ISOTREXIN stosować zapobiegawczo nawet do 2 lat po skończeniu kuracji 9 u mnie po 4 miesiącach zakończona). Chcę jednak pozbyć się dodatkowo przebarwień, blizenek i jednocześnie zapobiegać powstawaniu nowych pryszczy - jak to zrobić ??? jak to wszystko dobrze połączyć ???
__________________
I think I'm fallin' in LOVE !!!
czarna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 19:21   #1100
bianka12345
Raczkowanie
 
Avatar bianka12345
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 83
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cześć dziewczyny
Chcilabym poprosić o jakieś uwagi dot. mojej pielegnacji.Mam cere mieszaną, grudki i zaskórniki. Przetłuszcza się w strefie T i czasem mam jakieś niespodzianki, głównie na policzkach

rano :
* Żel AA oceanic normalizujący
* krem Collistar Crema di Idratazione Profonda (jakos tak)

Wieczorem:
* Musujący Zel do demakijażu L'Oreal (zielono-czarna tubka)
* Żel AA oceanic normalizujacy
* Krem Nuxe Etienacente Eclact (ten z kwasami)

Poproszę o jakieś sugestie.
bianka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 12:34   #1101
saharija
Raczkowanie
 
Avatar saharija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Oxford/Londyn
Wiadomości: 126
ktory kwas jest najlepszy???

Hej Dziewczyny,
dzieki wizazowi dowiedzialam sie duzo o stosowaniu kwasow i zaopatrzylam sie w diacanel, clearance K i Lysanel Active, mam tez Retin A przepisany przez lekarza. Uzywam glownie diacanel juz od tzrech miesiecy i widze duza porawe. Mialam od chyba zawsze straszne problemy z tradzikiem, po prostu zawsze ze mna jest, probowalam kiedys pigulek anty (dianette), ale niewiele pomoglo, dopiero diacanel mi pomogl, co prawdz wciaz pojawiaja sie niespodzinki ale juznie tak czesto i intensywnie, moim glownym problemem teraz sa plamy, zaczerwienienia i blizny. Dlatego wlasnie pisze, kremiki mi sie powoli koncza i musze sie zaopatrzyc w nowe, no i tu wlasnie jest pytanie, co kupic? ktory kwas jest najlepszy?, czy nie mam ich za duzo?, mysle,ze powinnam kupic gora dwa kremiki i stosowac zamiennie zamiast kilka roznych kremow na raz, co o tym myslicie, ktory krem polecacie?
z gory dziekuje
__________________
"...po prostu stan sie tym kim chcialabys byc..."
saharija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 12:49   #1102
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez czarna71 Pokaż wiadomość
Dzięki MAREA za odpowiedz - zauważyłam znaczek MODERATOR przy Twoim Nicku - GRATULUJę a jeśli chodzi o moją skórę to może troszkę bardziej się przetłuszcza właśnie strefa T. Krostek jak na razie nie widzę więcej - stare się leczą i już nie dużo ich zostało. Możliwe, że skóra przetłuszcza się bardziej bo jakiś miesiąc temu odstawiłam DIANE35 ??? Brałam ją bardzo długo - 3 lata, ale już mam dość - nie widziałam pożytku zbytniego. A gdybym jednak chciała zmienić CLEANANCE K na jakiś inny kwas to co będzie dobrze współgrać z ISOTREXINEM??? z niego nie chcę rezygnować bo brałam jakiś czas temu IZOTEK - musiałam niestety przerwać ze względu na watrobę - teraz ją leczę i jako kontynujację IZOTEKIEM mam właśnie ISOTREXIN tym razem isotretynoina już zewnętrznie. Wiem, że po kuracji IZOTEKIEM można ten ISOTREXIN stosować zapobiegawczo nawet do 2 lat po skończeniu kuracji 9 u mnie po 4 miesiącach zakończona). Chcę jednak pozbyć się dodatkowo przebarwień, blizenek i jednocześnie zapobiegać powstawaniu nowych pryszczy - jak to zrobić ??? jak to wszystko dobrze połączyć ???
Ja podobnie odstawilam Diane pod koniec zeszlego roku poniewaz nie widzialam pozytywnych zmian w wygladzie cery podczas ich uzywania i w zasadzie nie zauwazylam pogorszenia wygladu cery gdy ich nie uzywam..jak bylo tak jest
Mozesz miec skoki hormonalne przez pierwsze miesiace i cos tam moze sie dziac ze skora do czasu kiedy sie to unormuje jesli nie widzisz znaczengo pogorszenia to nie panikuj.
Isotrenix to antybiotyk + retinoid..uhm..moze dolacz acne derm!? nie jest silny ale wspomoze walke z przebarwieniami
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 12:54   #1103
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

marea przepraszam za of top, ale gdzie modzisz? bo na BK ciebie nie widzę w modach!
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:10   #1104
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez bianka12345 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Chcilabym poprosić o jakieś uwagi dot. mojej pielegnacji.Mam cere mieszaną, grudki i zaskórniki. Przetłuszcza się w strefie T i czasem mam jakieś niespodzianki, głównie na policzkach

rano :
* Żel AA oceanic normalizujący
* krem Collistar Crema di Idratazione Profonda (jakos tak)

Wieczorem:
* Musujący Zel do demakijażu L'Oreal (zielono-czarna tubka)
* Żel AA oceanic normalizujacy
* Krem Nuxe Etienacente Eclact (ten z kwasami)

Poproszę o jakieś sugestie.
Musialabys podac sklady badz linki do tych kosmetykow bo nie wszytskie sa w KWC i maja podane sklady wiec ciezko sie odniesc do nich
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:11   #1105
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
marea przepraszam za of top, ale gdzie modzisz? bo na BK ciebie nie widzę w modach!
Ah tak mnie na wpol wcisli pomiedzy Biochemia i KWC, mam uzupelniac sklady takie tam *******y
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:14   #1106
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Ah tak mnie na wpol wcisli pomiedzy Biochemia i KWC, mam uzupelniac sklady takie tam *******y
W każdym razie gratuluję i satysfakcji z tego cięzkiego, bądź co bądź kawałka chleba zyczę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:20   #1107
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Peeling enzymatyczny wlasnie dziala inaczej niz tradycyjny peeling bo nie szoruje buzki a rozpuszcza zluszczajacy sie naskorek enzymami
Polecam Ci ten z BU np http://www.biochemiaurody.com/sklep/peelbromelain.html i np ta maseczka wulkaniczna http://www.biochemiaurody.com/sklep/maskvolcanic.html
Marea, jestes wielka zaopatrze sie przy naplywie gotowki, bo dzis stracilam cale swe skromne oszczednosci dziekuje bardzo jeszcze raz czyli nie mam sie co martwic o pogorszenie cery w przypadku enzymatycznego? bo zawsze myslalam,mimo iz,ze jest slabyszy to i tak napaskudzi

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2008-04-22 o 13:20 Powód: lit.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:21   #1108
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
W każdym razie gratuluję i satysfakcji z tego cięzkiego, bądź co bądź kawałka chleba zyczę
dzieki
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:43   #1109
violet.heather
Raczkowanie
 
Avatar violet.heather
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 32
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Witam jeszcze raz!
Chciałabym zapytać czy słyszałyście może o kosmetkach firmy janssen?
violet.heather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:44   #1110
violet.heather
Raczkowanie
 
Avatar violet.heather
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 32
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez violet.heather Pokaż wiadomość
Witam jeszcze raz!
Chciałabym zapytać czy słyszałyście może o kosmetkach firmy janssen?
Do cery trądzikowej
violet.heather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-25 19:31:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.