Proszę o indywidualną poradę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-29, 18:21   #1
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890

Proszę o indywidualną poradę.


Jak w temacie mam mały mętlik w głowie (na głowie też ). W wakacje rozjaśniałam włosy. Miały być pasemka, efektem było pół głowy na blond. Teraz mam już spore odrosty i nową zachciewajkę Włosy są cienkie i gęste, zniszczone prostownicą na końcówkach. Marzy mi się brąz i mam wątpliwości co do tego jaki kolor wyjdzie na rozjaśnianych włosach. Obawiam się rudości. Co radzicie? Jakie konkretne farby? Zamierzam udać się do fryzjerki.

Fotki poniżej przedstawiają kolor o jaki mi chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15mm.jpg (30,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica_alba_reads_mohammed_comics.jpg (25,1 KB, 15 załadowań)
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:42   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Proszę o indywidualną poradę.

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Jak w temacie mam mały mętlik w głowie (na głowie też ). W wakacje rozjaśniałam włosy. Miały być pasemka, efektem było pół głowy na blond. Teraz mam już spore odrosty i nową zachciewajkę Włosy są cienkie i gęste, zniszczone prostownicą na końcówkach. Marzy mi się brąz i mam wątpliwości co do tego jaki kolor wyjdzie na rozjaśnianych włosach. Obawiam się rudości. Co radzicie? Jakie konkretne farby? Zamierzam udać się do fryzjerki.

Fotki poniżej przedstawiają kolor o jaki mi chodzi

Skoro zamierzasz udać się do fryzjerki nie powinno być problemu, przedstaw jej czego oczekujesz oraz sowej wymagania. Jesli położy farbę o tonacji całkiem zimnej nie powinnas obawiać się rudośći, kolor może chwycić jedynie intensywniej ( w tym wypadku ciemniej) , ale to kwestia kilku myć. Co do farby skoro idziesz do fryzjerki postaw na farbę fryzjerską.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:43   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Proszę o indywidualną poradę.

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Jak w temacie mam mały mętlik w głowie (na głowie też ). W wakacje rozjaśniałam włosy. Miały być pasemka, efektem było pół głowy na blond. Teraz mam już spore odrosty i nową zachciewajkę Włosy są cienkie i gęste, zniszczone prostownicą na końcówkach. Marzy mi się brąz i mam wątpliwości co do tego jaki kolor wyjdzie na rozjaśnianych włosach. Obawiam się rudości. Co radzicie? Jakie konkretne farby? Zamierzam udać się do fryzjerki.

Fotki poniżej przedstawiają kolor o jaki mi chodzi

dubelek
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:49   #4
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Proszę o indywidualną poradę.

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Skoro zamierzasz udać się do fryzjerki nie powinno być problemu, przedstaw jej czego oczekujesz oraz sowej wymagania. Jesli położy farbę o tonacji całkiem zimnej nie powinnas obawiać się rudośći, kolor może chwycić jedynie intensywniej ( w tym wypadku ciemniej) , ale to kwestia kilku myć. Co do farby skoro idziesz do fryzjerki postaw na farbę fryzjerską.
Dziękuję, poprzyglądam się zimnym odcieniom farb

Tylko że do fryzjerki będę mogła pójść dopiero po Nowym Roku, jutro to nie mam o czym marzyć
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 22:25   #5
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Proszę o indywidualną poradę.

rudosci może nie ale może sie pojawić zieleń,ja miałam rozjaśniane włosy na blond (farbą) i zachciało mi sie czegoś ciemniejszego,fryzjerka w renomowanym salonie zafarbowała mi włosy na koniak wyszedł ciemny głęboki brąz który w miare zmywania mialy zielone prześwity,poszłam do innego renomowanego salonu a tam pani zaczęła mi wmawiać że mam najmodniejszy w tym sezonie kolor khaki
coż za radość
Na szczęscie to trauma sprzed trzech lat
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 09:47   #6
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Proszę o indywidualną poradę.

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
rudosci może nie ale może sie pojawić zieleń,ja miałam rozjaśniane włosy na blond (farbą) i zachciało mi sie czegoś ciemniejszego,fryzjerka w renomowanym salonie zafarbowała mi włosy na koniak wyszedł ciemny głęboki brąz który w miare zmywania mialy zielone prześwity,poszłam do innego renomowanego salonu a tam pani zaczęła mi wmawiać że mam najmodniejszy w tym sezonie kolor khaki
coż za radość
Na szczęscie to trauma sprzed trzech lat
Nie strasz mnie tu.. Ja pójdę do (nie)zwykłej fryzjerki, bo chwilowo mnie na renomowany salon nie stać
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.