Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-24, 10:16   #691
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
jaka ja bezmyslna, juz w kolejnym watku strzelam znaczacego byka myslalam o 2 g/100g a napisalam 4g,przepraszam podaj mi adres na prv to Ci podesle probeczke
Nic się nie stało

Oo mogłabyś Dziękuję, dziękuję, dziękuję Już piszę
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 11:05   #692
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
pomyliło mi się chyba z innym specyfikiem hmm może zainwestuję(po wypłacie) a 30ml wystarczyło na 3 miesiące?(chcialałbym tylko pod oczy i ew skronie) grubsza skóra pod oczami=mniej widoczne cienie, trzeba w siebie inwestowac :P

ale w tych aptekach machlojki
truskawkowawiosna cały czasu uzywam tej samej tubki a końca nie widać. Smaruje codziennie skóre pod oczami i powieki, myślę ze jestem gdzies około połowy tubki, wiec jak na te okolice to krem wcale nie wychodzi drogi ( stosunek ceny do długości używania)i warto zainwestowac ze wzgledu na efekty
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 20:15   #693
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Krótki komentarz dosłownej skwarki z solarium po zobaczeniu mnie w całodobowym sklepie w Toruniu (jabłka po 1,60 za sztukę, nigdy takich drogich nie jadłam ).

-O Mój Boże!


Po bliższym przeglądzie w lustrze też doszłam do wniosku że jednak jestem przesadnie blada (biała wręcz). A o zdjęciach już nie wspomnę.
Dodatkowo jakiś nieokreślony kolor włosów, który miał być ciemnym blondem (ciemne wyszło) dodatkowo podkreśla moje białe (!) lico.
Jakaś autosugestia czy ja dopiero pod wpływem tego wątku dojrzałam?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 07:59   #694
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
Foxina - mogłabyś mi przesłać ?
Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Ale z 4g jedwabiu to wychodzi 104g wszystkiego, 4g jedwabiu więc 3,84% jedwabiu

Tak troszkę do wypróbwania, mogłabym ?
dziewczyny wysłałam Wam wiadomość na priv!
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 14:50   #695
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Przymierzam się do zakupu pudru bez talku i miki, z racji na powrót do filtrów...
Wyboru dużego nie mam, chcę żeby miał jakiś kolor (z racji na wyskakujące paskudztwa skrobia + jedwab nie zawsze załatwiają sprawę). Czy któraś z was używała Lucidity EL albo sypkiego Translucide Loreala? Czy one mają jakieś sensowne odcienie dla bladolicych (coś jak Dermacol 211)?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 15:18   #696
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Przymierzam się do zakupu pudru bez talku i miki, z racji na powrót do filtrów...
Wyboru dużego nie mam, chcę żeby miał jakiś kolor (z racji na wyskakujące paskudztwa skrobia + jedwab nie zawsze załatwiają sprawę). Czy któraś z was używała Lucidity EL albo sypkiego Translucide Loreala? Czy one mają jakieś sensowne odcienie dla bladolicych (coś jak Dermacol 211)?
Rocki- w ofercie E.L.Lucidity najlepszy dla bladolicych jest odcien 06- Transparent.
Znalazlam fotke, ktora majade zamiescila w watku dot. zbiorow kosmet. LINK
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 15:41   #697
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Rocki- w ofercie E.L.Lucidity najlepszy dla bladolicych jest odcien 06- Transparent.
Znalazlam fotke, ktora majade zamiescila w watku dot. zbiorow kosmet. LINK
dzięki ten 06 rzeczywiście jest bardzo jasny, tylko czytałam, że w Polsce dostepne są 3 odcienie... czy ten też jest?

a czy wiesz coś o Translucide? bo on w sumie pasowałby mi bardziej tylko z jednego powodu... oczywiście chodzi o cenę
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 15:59   #698
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Translucide ma dwa odcienie i z tego co kojarzę są za ciemnie dla bladolicych; LU nr 6 nie jest dostępny w Polsce
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 16:01   #699
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
dzięki ten 06 rzeczywiście jest bardzo jasny, tylko czytałam, że w Polsce dostepne są 3 odcienie... czy ten też jest?

a czy wiesz coś o Translucide? bo on w sumie pasowałby mi bardziej tylko z jednego powodu... oczywiście chodzi o cenę
Nie wiem, czy odcien 06 jest dostepny w Polsce- sama na to licze , poniewaz w Szwecji go nie maja i planowalam zakupy w PL.
Ostatnio pani w perfumerii polecala mi w zastepstwie Lucidity, sypki puder Lumene- ciekawa jestem czy rzeczywiscie jest taki dobry?

Na kosmetykach L'oreala niestety sie nie znam Jutro planuje wypad na zakupy, wiec moge na nie rzucic okiem .
A moze jeszcze wypowiedza sie dziewczyny, ktore uzywaly Translucide

Edit: doczytalam wypowiedz Agi i juz zegnam sie z 06 Lucidity
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 16:21   #700
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Kattarino, dziewczyny zamawiały ze Strawberrynet w Czechach też nie ma
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 16:32   #701
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Kattarino, dziewczyny zamawiały ze Strawberrynet w Czechach też nie ma
Dziekuje za informacje
Jednak, na razie, unikam zakupow na Strawberry, jak tylko moge - wole sobie nawet nie wyobrazac, jak wygladalyby moje zbiory perfum i kolorowki, gdybym sie dorwala do tego sklepu
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 19:52   #702
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Testowałam dzisiaj na szybko minerały IsaDory. Najjaśniejszy (chyba? zdążyłam przetestować tylko jeden) odcień pudru sypkiego po wyjściu z perfumerii okazał się widocznie ciemniejszym od dłoni. Ale w kompakcie ładnie stopił się ze skórą. Teraz będę biegać od jednej perfumerii do drugiej porównując Velvet Touch z mineralnym. W jednej są same minerały, a w drugiej zwykłe stoisko bez nowości. I po zupełnie przypadkowym (nigdy nie kupowałam Sensique, ale coś podkusiło mnie żeby pomazać się testerami i zakochałam się na zabój dla portfela który i tak jest na sporym minusie) zakupie trzech paletek cieni obiecałam sobie koniec zakupów rzeczy które tak naprawdę są mi zbędne.
Kattarino, może porównywałaś te pudry?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 20:32   #703
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jeszcze co do Lucidity - jest na Allegro nr 6, transparentny, ale w formie prasowanej:
http://allegro.pl/search.php?string=lucidity&country=1

Nie testowałam go, może ktoś inny się wypowie rzucę okiem na MUA

edit: http://makeupalley.com/product/showr...ressed_Powders
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 20:38   #704
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...30#post4641130

Bladolica prosi o pomoc
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 20:56   #705
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jeszcze co do Lucidity - jest na Allegro nr 6, transparentny, ale w formie prasowanej:
http://allegro.pl/search.php?string=lucidity&country=1

Nie testowałam go, może ktoś inny się wypowie rzucę okiem na MUA

edit: http://makeupalley.com/product/showr...ressed_Powders
Ale ja szukam pudru do filtrów... a ten prasowany pewnie będzie miał talk i mikę

A czy słyszałyście coś o Estee Lauder Beautiful Bride, Red i Yellow Neutralizer?

Ponawiam też pytanie o sypki Translucide... czy któryś odcień nadaje się dla bladolicych?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 21:29   #706
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Ale ja szukam pudru do filtrów... a ten prasowany pewnie będzie miał talk i mikę

A czy słyszałyście coś o Estee Lauder Beautiful Bride, Red i Yellow Neutralizer?

Ponawiam też pytanie o sypki Translucide... czy któryś odcień nadaje się dla bladolicych?
A ja wkleiłam ogólnie link do pudru, który ma (z tego co widziałam na zdjęciach) świetny kolor dla bladolicych. Seria EL była dość mocno wałkowana na kilku wątkach (Vril ) więc -> wyszukiwarka. Nt. Translucide napisałam kilka postów wyżej, że z tego co wiem dla bladolicych się nie nadaje. Jeśli dobrze pamiętam, to Erato biała nie jest, a najjaśniejszy odcień i tak "rozrabia" ze skrobią
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 21:52   #707
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
A ja wkleiłam ogólnie link do pudru, który ma (z tego co widziałam na zdjęciach) świetny kolor dla bladolicych. Seria EL była dość mocno wałkowana na kilku wątkach (Vril ) więc -> wyszukiwarka. Nt. Translucide napisałam kilka postów wyżej, że z tego co wiem dla bladolicych się nie nadaje. Jeśli dobrze pamiętam, to Erato biała nie jest, a najjaśniejszy odcień i tak "rozrabia" ze skrobią
W wyszukiwarce wpisałam najpierw Lucidity, ale ze nic ciekawego sie nie dowiedziałam, to zadałam pytanie tutaj...

A czy takie rozrabianie ze skrobią pudru ma sens? Nigdy jeszcze tak nie robiłam...
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 22:26   #708
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

aa masakra, opalilam sobie lekko plecy.. przez przypadek i to nie całe, a kawałek w okolicach nerek, bo się schylałam i mi się kawałek pleców odsłaniał.. ale dziwne, ze nie mam poparzenia

a tak ogolnie to bardzo dobrze mi się żyje tylko z 50tką Nivei, odrobiną pudru, kulkach vollare, czarną kredką (na rzęsach i brwiach mam hennę ) i błyszczykiem. Nikt mi nie marudzi, że wyglądam jak trup, tylko ja marudzę, że mimo filtrów mam piegi ale właśnie powoli pozbywam się czegoś na kształt opryszczki żeby móc się znowu na dermabrazję wybrać
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 07:27   #709
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Czy któraś z was używała Lucidity EL albo sypkiego Translucide Loreala? Czy one mają jakieś sensowne odcienie dla bladolicych (coś jak Dermacol 211)?
ja mam lucidity 01 i jestem zachwycona. Jest to bardzo jasny odcień, który niby w opakowaniu lekko wpada w róż (bardzo lekko), ale na mojej buzi absolutnie tego nie widać. Dla mnie jest to absolutny ideał-delikatny pyłek, pięknie pachnie, i ma takie mikro drobineczki (z lupą szukać ), które sprawiają że buzia nie jest płaska, a zdrowa
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 08:42   #710
black.moth
Raczkowanie
 
Avatar black.moth
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 139
GG do black.moth
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
aa masakra, opalilam sobie lekko plecy.. przez przypadek i to nie całe, a kawałek w okolicach nerek, bo się schylałam i mi się kawałek pleców odsłaniał.. ale dziwne, ze nie mam poparzenia

a tak ogolnie to bardzo dobrze mi się żyje tylko z 50tką Nivei, odrobiną pudru, kulkach vollare, czarną kredką (na rzęsach i brwiach mam hennę ) i błyszczykiem. Nikt mi nie marudzi, że wyglądam jak trup, tylko ja marudzę, że mimo filtrów mam piegi ale właśnie powoli pozbywam się czegoś na kształt opryszczki żeby móc się znowu na dermabrazję wybrać

hm...z tego co wiem to dermabrazja moze powodowac wrazliwosc na kosmetyki...tak troche nie po polsku napisalam


co prawda na dermabrazji bylam jakies 2 lata temu to cos sie moglo znienic
__________________
cookie monster is
going to be fit

26.VI-61
03.VI- ?
10.VI- ?
17.VI- ?

black.moth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 09:27   #711
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
W wyszukiwarce wpisałam najpierw Lucidity, ale ze nic ciekawego sie nie dowiedziałam, to zadałam pytanie tutaj...
Mówiłam o wrzuceniu na wyszukiwarkę słów skojarzonych z serią Beautiful Bride
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 09:48   #712
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Mówiłam o wrzuceniu na wyszukiwarkę słów skojarzonych z serią Beautiful Bride
Agnieska, widziałam, że masz ten Red neutralizer czy on ma w składzie talk i mikę?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:36   #713
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
a tak ogolnie to bardzo dobrze mi się żyje tylko z 50tką Nivei, odrobiną pudru, kulkach vollare, czarną kredką (na rzęsach i brwiach mam hennę ) i błyszczykiem. Nikt mi nie marudzi, że wyglądam jak trup, tylko ja marudzę, że mimo filtrów mam piegi ale właśnie powoli pozbywam się czegoś na kształt opryszczki żeby móc się znowu na dermabrazję wybrać

Ja to samo. LRP CF50+, EL BB, Inglot korektor pod oczy, Clinique Butermilk, bezbarwna odzywka do rzes i brwi (tez mam hene) + balsam do ust - caly moj makijaz

Rocki - EL BB nie zawiera talku, a w main contain wspominaja o mice (od razu ci mowie, ze faktycznie tam jest, bo widac iskierki pod swiatlo). Moze potem przeklepie sklad.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:48   #714
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Inglot korektor pod oczy
vril, zadowolona jestes z korektora? bo sie koło niego kręcę ostatnio,ale nie znam jeszcze zadnych opinii o nim...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:49   #715
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez black.moth Pokaż wiadomość
hm...z tego co wiem to dermabrazja moze powodowac wrazliwosc na kosmetyki...tak troche nie po polsku napisalam


co prawda na dermabrazji bylam jakies 2 lata temu to cos sie moglo znienic
chyba niewiele sie zmienilo bo ja ~48h po nie mogę się nawet kremem nawilżającym posmarować chyba, ze chodzilo Ci o trwałą wrażliwość na kolorowe kosmetyki albo jeszcze coś innego?


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Ja to samo. LRP CF50+, EL BB, Inglot korektor pod oczy, Clinique Butermilk, bezbarwna odzywka do rzes i brwi (tez mam hene) + balsam do ust - caly moj makijaz
i tak jest chyba najlepiej


odkryłam wczoraj wieczorem na nodze piękny odcień zieleni dzisiaj to już purpura tak, przewróciłam się na rowerze i mam wielkiego siniaka
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:58   #716
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Daria i jak, ładnie ten sianiak podkreśla jasną cerę ?
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:02   #717
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cmoksia moje kondolencje, ja lecze siniaka na udze 4 tydzien - mialam nieporozumienie z drzwiami od auta

Evitka, teraz juz tak. Na poczatku zalowalam zakupu, bo wydal mi sie tepy i suchy (tzn. po nalozeniu pod oczy wydawalo sie, ze mam bardzo wysuszona skore tam) az zmienilam sposob aplikacji. Wczesniej nakladalm go pedzelkiem Sephory do korektora (tak jak wszystkie inne) ale to nie zdalo egzaminu w tym przypadku, tak jak napisalam wyzej, wiec zaczelam go nakladac opuszkiem palca i lekko wklepywac i teraz jest swietnie. Mam najjasniejszy bez nr 33, dobrze stapia sie ze skora i jej kolorem, trwaly, kryje moje fiolety bardzo dobrze, nie polecam tylko na skrzydelka nosa jezeli ma sie tendencje do przesuszania w tym miejscu, bo tworzy wtedy pudrowa powloke i to miejsce wyglada na mocno przesuszoe i korektor po prostu widac. Nalozony miejscowo na twarz nie odcina sie (przy dobrze dobranym kolorze oczywiscie) i kazdy moze sobie zafundowac gladka cere bez koniecznosci nakladania podkladu. Dobrze sie trzyma na filtrze (LRP CF50+). Trzeba go oswoic ale polecam, pieronsko wydajny, malutko sie go nalada i taka tuba starczy na baaardzo dugo. Odstawilam paletke Sephory dla niego.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:16   #718
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Ja to samo. LRP CF50+, EL BB, Inglot korektor pod oczy, Clinique Butermilk, bezbarwna odzywka do rzes i brwi (tez mam hene) + balsam do ust - caly moj makijaz

Rocki - EL BB nie zawiera talku, a w main contain wspominaja o mice (od razu ci mowie, ze faktycznie tam jest, bo widac iskierki pod swiatlo). Moze potem przeklepie sklad.
Vril, będę wdzięczna za skład czyli Ty mimo tej miki używasz BB na LRP? Bo mi ostatnio minęło zwątpienie filtrowe i też mam LRP, tylko FE 50+. I tak kombinuję i szukam jakiegoś sensownego pudru... A jak jasny jest ten BB?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:18   #719
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Daria i jak, ładnie ten sianiak podkreśla jasną cerę ?
no to ba chociaż lepiej te kolory by wyglądały na powiece (cieniem namalowane, a nie podbite oko ). Ja tam lubię chodzić z oczami pomalowanymi na zgniłą zieleń, purpurę albo fiolet i ciekawie to wygląda na jasnym tle
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Cmoksia moje kondolencje, ja lecze siniaka na udze 4 tydzien - mialam nieporozumienie z drzwiami od auta
4 tygodnie?! nie dość, że mnie dupka od roweru boli to jeszcze tyyle będę miała siniaka? albo jeszcze dłużej, bo on wyjątkowo duży jest kosmetyczka w czwartek chyba na zawał padnie jak pójdę na wosk albo ja ją ubiję jak będzie przyklepywać ten pasek żeby się nałożony wosk przykleił, coś czuję, że to będzie gorsze od samego odrywania tych pasków

chyba mnie te kolory siniaka zainspirowały i się umaluję dzisiaj wieczorem na randkę z TŻtem na zgniłą zieleń
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:23   #720
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

vril dzięki kochana
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.