Parafiniarka.. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-13, 08:36   #91
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Parafiniarka..

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
heh wygląda to tak iż te rzeczy w przeważającej wiekszości są produkowane w Chinach przez tą samą firmę. Jedyna róznica jest taka iż na tych drozszych z EF jest ich naklejka i taką wysoką marżę sobie nałożyli.
ja co prawda mam parafiniarkę z EF ale widziałam te kupione na allegro i niczym się one nie róznia od tej mojej niby oryginalnej. To samo tyczy się frezarek czy zwykłych białych lamp UV. Pozdrawiam
Tez mi sie tak wydaje. A EF jest drozsze niz allegro i taka jest prawda. Choc nie mam co narzekac bo zrobilam w ostatnich dniach u nich zakupy na kwote 2200zl i chcieli mi dac 10%rabatu. Ja jednak wybralam opcje 225zl do wydania na produkty u nich

Aha kupilam tez malutka parafiniarke do nakladania parafiny pedzlem. Jeszcze takiej nie uzywalam ale na wyjazdowe manicure do klientek bedzie poreczniejsza niz takie chomro niebieskie
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 22:13   #92
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Parafiniarka..

Moja kolezanka ma taka parafiniarke http://eurofashion.com.pl/skleppliki...ta=PLN&lang=pl i mowi, ze dlugo sie nagrzewa, wiec ja juz nie wiem od czego to zalezy. A chetnie tez bym sobie jakas upatrzyla
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 09:59   #93
KozMona
Raczkowanie
 
Avatar KozMona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to KozMona
Dot.: Parafiniarka..

Ja ostatnio widziałam taka parfinę w sprayu - wcześniej tu o niej pisano, ale nikt nic nie odpowiedział i tak sie zastanawiam, czy nie kupić takiej w sprayu... Czy któraś z Was używała takiej parfiny i jak się sprawdza?
__________________
Pozdrawiam,

Monia - PRESTIGE
KozMona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 15:31   #94
Natti_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Parafiniarka..

Witam, jestem tutaj nowa... Dziewczyny mam do Was ogromną prośbę. Czy ma któraś w Was instrukcję obsługi do pomarańczowej parafiniarki? Dostałam ją dzisiaj, ale nie ma instrukcji I teraz nie wiem ile parafiny trzeba włożyć, jak długo podgrzewać, czy zamknąć parafiniarkę podczas podgrzewania... Proszę o pomoc
Natti_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 17:38   #95
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Parafiniarka..

Parafiniarka najlepiej zeby byla zamknieta, ale nie jest to jakims obowiazkiem. Powinnas miec w srodku kreske, ktore oznacza minimum parafiny. A czas nagrzewania jest zalezny od ilosc parafiny. Jak juz zobaczysz ze jest plynna to sprawdz na dloni czy nie jest za goraca i wtedy przystap do dzialania
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 09:26   #96
MARRITKA
Raczkowanie
 
Avatar MARRITKA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 125
Dot.: Parafiniarka..

właśnie dzisiaj otrzymałam parafiniarkę tą pomarańczową!!!tak własnie się zastanawiam czy dwa woreczki po 450 g wystarczą do osiągnięcia poziomu minimalnego!!!!
__________________
Przyjaciele są jak ciche ANIOŁY- podnoszą nas kiedy nasze skrzydła zapomniały jak mają latać
MARRITKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 08:12   #97
Natti_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Parafiniarka..

niestety, ale dwa woreczki po 450 g nie sięgają nawet do poziomu minimalnego...
Natti_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 07:16   #98
MARRITKA
Raczkowanie
 
Avatar MARRITKA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 125
Dot.: Parafiniarka..

Nati 86 dzieki za pomoc nio i niestety ale parafinkę dokupić trzeba!!!!
__________________
Przyjaciele są jak ciche ANIOŁY- podnoszą nas kiedy nasze skrzydła zapomniały jak mają latać
MARRITKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 08:51   #99
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Parafiniarka..

ja nie kupowałam od razu te 2 woreczki co dawali do parafiniarki starczyły
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 08:03   #100
MARRITKA
Raczkowanie
 
Avatar MARRITKA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 125
Dot.: Parafiniarka..

Zrobiłam sobie zabieg na dłonie normalnie świetna sprawa. Jednak mam kolejne pytanie jakich kosmetyków uzywacie do zabiegu???proszę o pomoc!!!
__________________
Przyjaciele są jak ciche ANIOŁY- podnoszą nas kiedy nasze skrzydła zapomniały jak mają latać
MARRITKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 13:53   #101
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Parafiniarka..

przed używam peelingu peggy sage takiego różowego http://merlin.pl/Peggy-Sage-Peeling-...19,763999.html
po zabiegu tej maski http://merlin.pl/Peggy-Sage-Maska-od...19,764450.html
rewelacja
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 09:19   #102
MARRITKA
Raczkowanie
 
Avatar MARRITKA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 125
Dot.: Parafiniarka..

Dziękuje bardzo za podpowiedz
__________________
Przyjaciele są jak ciche ANIOŁY- podnoszą nas kiedy nasze skrzydła zapomniały jak mają latać
MARRITKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 12:33   #103
GoSieQ15
Raczkowanie
 
Avatar GoSieQ15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jelenia Gra
Wiadomości: 63
GG do GoSieQ15
Dot.: Parafiniarka..

Witam dziewczynki! Ja również zastanawiam się nad kupnem parafiniarki w przyszłym tygodniu będę miała ostatni dzień kursu na którym będę miała zabieg parafiną z firmy NeoNail. Z tego co widziałam nie ma tam jakis specjalnej lini kosmetyków, więc zaczełam szukać po internecie. Przeglądnełam wiele wątków na tym i innych forach i w oczy rzuciły mi się 4 firmy, depileve, cuccio, crative i bielenda. Więc mam pytanie, która z firm jest najlepsza i czy warto inwestować w takie drogie kosmetyki? Bo z tego co widziałam, to z depileve krem, balsam, peeling są w granicach 50zł, a ja nie jestem pewna czy warto inwestować tyle kasy na sam poczatek i mam jeszcze pytanko, bo na wszystkich sklepach/hurtowniach wymagane jest zalogowanie się co wiąże się z podaniem NIP, nazwy firmy, REGON itd.. I jak to obchodzicie? Czy macie pozakładane firmy z dojazdem do domu? I ile kosztuje założenie takiej firmy i gdzie mogę sie o tym więcej dowiedzieć? Bo w sumie jak chce na poczatku uczyć się na sobie na dobrych kosmetykach, to jestem odcięta od hurtowni
GoSieQ15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 13:42   #104
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Parafiniarka..

dziewczyny jak to wygląda w praktyce. Czy są chętni na zabiegi z parafiną????
na jak długo starcza taka rozpuszczona parafina 2x450g?
z góry dziękuję

Edytowane przez bombeloczka
Czas edycji: 2010-09-16 o 13:45
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 07:16   #105
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Parafiniarka..

u mnie na parafinę nie ma zbyt dużego zainteresowania chyba że teraz w okresie jesienno zimowym się to zmieni
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 20:56   #106
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Parafiniarka..

dziewczeta ile Wasze parafiniarki maja Watt? Na pewnej aukcji podkreslaja, ze 265 Watt zapewnia krotki czas nagrzewania I zastanawia mnie to czy to duzo i czy to rzeczywiscie prawda
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 08:12   #107
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Parafiniarka..

Sieciunia też masz ochotę na to urządzenie?
nadal nie wiem czy ją kupić hmm
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 21:57   #108
izabelka1200
Zakorzenienie
 
Avatar izabelka1200
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 394
GG do izabelka1200
Parafiniarka- którą kupić

Witam. zamierzam kupić sobie parafiniarkę. Proszę o pomoc. Która jest najlepsza i nie za droga?
Znalazłam stary wątek, ale linki niestety nie działają z allegro...
Proszę o pomoc i z góry dziękuję
Pozdrawiam, Izabela.
izabelka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 08:33   #109
MARRITKA
Raczkowanie
 
Avatar MARRITKA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 125
Dot.: Parafiniarka- którą kupić

http://allegro.pl/parafiniarka-aroma...370079855.html mam akurat taka i jestem zadowolona!!!sprawdza się bardzo dobrze!!
__________________
Przyjaciele są jak ciche ANIOŁY- podnoszą nas kiedy nasze skrzydła zapomniały jak mają latać
MARRITKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-23, 06:57   #110
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Parafiniarka- którą kupić

Cytat:
Napisane przez MARRITKA Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/parafiniarka-aroma...370079855.html mam akurat taka i jestem zadowolona!!!sprawdza się bardzo dobrze!!
Też mam tą pomarańczową, kupiona z rok temu. Nagrzewa się około 1,5 godziny na najwyższej temperaturze (pół godziny przed zabiegiem zmieniam temperaturę na najniższą).
Polecam ją
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 08:08   #111
madzius86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Parafiniarka..

Witam
Dziewczynki a co sądzicie (jeśli któraś miała do czynienia kiedykolwiek) o tych parafinach w spray'u? Czy nie jest to jakies dziadostwo? Wiadomo, że byłoby to bardziej higieniczne i czas nagrzewania byłby krótszy...Ale jak to wygląda od strony praktycznej? Na innym forum przeczytałam, że parafina rozpryskuje się na wszystkie strony i brudzi wszystko dookoła... Z góry dzięki za odpowiedż. Pozdrawiam
madzius86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 11:36   #112
izabelka1200
Zakorzenienie
 
Avatar izabelka1200
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 394
GG do izabelka1200
Dot.: Parafiniarka..

Właśnie taką kupiłam wczoraj. Dzisiaj będę testować wczoraj tylko sprawdzałam czy szybko się nagrzewa. i powiem, że dość szybko w zestawie tylko była parafina z jakimiś kiełkami. Nie wiecie czy to nie przeszkadza, jeżeli bym pomieszała z inną?
izabelka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 08:04   #113
madzius86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Parafiniarka..

W takim razie czekam na Twoją opinię. Jeśli jeszcze ktoś się spotkał z taką parafiną to piszcie proszę. Nigdy nie mieszałam różnych parafin więc Izabelko nie umiem odpowiedziec. A możesz napisac gdzie kupiłaś tę parafiniarkę? Ja widziałam w jakimś sklepie internetowym na zdjęciach, że można też w tym podgrzewaczu podgrzac aplikatory do wosku, tylko pytanie czy jest to w miarę uniwersalny rozmiar i wchodzi większośc aplikatorów dostępnych na rynku?
madzius86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 16:02   #114
izabelka1200
Zakorzenienie
 
Avatar izabelka1200
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 394
GG do izabelka1200
Dot.: Parafiniarka..

Ja mam dokładnie taką http://allegro.pl/parafiniarka-900ml...343230820.html
i polecam! parafina, która już była rozgrzana wcześniej roztopiła sie w godzinę. tylko ta, kostka, którą włożyłam po 1 pierwszy do rozgrzania ogrzewała sie troszkę dłużej. przy zakupie zapytałam się Panią czy można mieszać parafinę. ale powiedziała, że tak. więc tak, też zrobiłam. Jestem z niej zadowolona i polecam. a co podgrzewania wosku... wydałam troszkę pieniążków, ale się opłacało. kupiłam ten podgrzewacz http://allegro.pl/podgrzewacz-do-wosku-i1368693963.html
jest taka samo dobry jak parafiniarka. i wygląda jak kpl nie ma kabla, ma tylko tak jakby ładowarkę. nagrzewa się 20 min i można zrobić całą depilację nie podłączjac jej dalej do ładowania, jest niedrogi... a co do zakupu... jestem z okolic Białegostoku. kupiłam parafiniarkę w hurtowni kosmetycznej Erbel na Warszawskiej. ale takie same są nawet na allegro
izabelka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 20:07   #115
Fibi_UK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12
Dot.: Parafiniarka..

Hey, bardzo fajny watek Duzo sie dowiedzialam i dziekuje Wam za to. A co myslicie o tym: http://cgi.ebay.co.uk/Paraffin-Wax-B...item53e2fc5662

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

A do wybora mam takie: http://health-beauty.shop.ebay.co.uk....c0.m270.l1311

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Zdaje sie, ze to ta sama http://eurofashion.com.pl/skleppliki...ta=PLN&lang=pl, chyba sie skusze
Fibi_UK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 21:50   #116
Magik Madzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 80
GG do Magik Madzia Send a message via Skype™ to Magik Madzia
Dot.: Parafiniarka..

polecam depileve - bardzo dobre kosmetyki
jesli chodzi o peeling, maske rozmiekczajaca skóre przed nalozeniem parafiny i krem zamykajacy
jednak jakiej firmy bedzie miska czy parafina - jest to bez roznicy
wiadomo, najlepiej kupowac w firmach, ktore maja renome i wiecie, ze gwarancja bedzie respektowana, ze dostaniecie paragon czy fakture z towarem etc

jedna tylko uwaga - zabieg wykonac mozemy po wykonaniu stylizacji paznokci nigdy przed gdyz za mocno natluszczamy i nawilzamy plytkę i go niczym juz nie odtłuścimy

jednak jesli klientka robi tylko manicure to robimy go przed wykonaniem manicure czy to tradycyjnego czy mechanicznego (frezarka) gdyz bardzo latwoo uszkodzic obłączek i wal paznokciowy
trzeba o tym pamietac - znam stylistke, ktora tego nie przestrzegala i zaufndowala zapalenie wału okolopaznokciowego klientce - co wiąże sie z dlugookresowym i drogim leczeniem
po parafinie plytka jest wrazliwa, rozgrzana, bardziej miekka i nawet uzycie metalowego kopytka moze powodowac trwale uszkodzenia - nie mowiaz juz o frezarce

polecam rowniez peelingi firmy Kanu rewelacyjne z algami
wykonuje je czesto jak klientka po zabiegu nie ma czasu na parafine, rownie dobrze nawilzaja i natluszczają skórę
lub swieczki nawilzajace

aaaaaaaaaaaa i ja miski nigdy nie wylaczam, ciagnie tak malo prądu, ze wiecej strace jak klientka wejdzie z ulicy do salonu a ja nie mam sprzetu przygotowanego do zabiegu - wiec caly czas na min mam miske parafinowa wlaczona
__________________
AKADEMIA ZDROWIA I URODY "MAGIK"
Magdalena Perec
pozdrawiam wszystkie forumki
Magik Madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 16:10   #117
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Parafiniarka..

Dziewczyny, a ja mam takie pytanie odnosnie parafiny, czy ta parafina jest wielokrotnego uzytku?? Czy moze po zabiegu laduje w smieciach? Mam zamiar kupic parafiniarke i zastanawiam sie wlasnie jak to jest z tym zuzywaniem parafiny. I przepraszam jesli to pytanie sie juz pojawilo, ale sie nie doszukalam wczesniej
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 21:28   #118
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Parafiniarka..

w misce podgrzewasz okolo 1,5-2,5 kg parafiny. To, co uzyjesz na zabieg oczywiście wyrzucasz (4 x wlozenie dloni do parafiniarki). Reszta Ci oczywiście zostaje, po wyłączeniu urządzenia zastyga i można ja uzyc znowu przy nastepnym zabiegu. Takie napelnienie parafiniarki do maximum starcza na bardzo długo
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:37   #119
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Parafiniarka..

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
w misce podgrzewasz okolo 1,5-2,5 kg parafiny. To, co uzyjesz na zabieg oczywiście wyrzucasz (4 x wlozenie dloni do parafiniarki). Reszta Ci oczywiście zostaje, po wyłączeniu urządzenia zastyga i można ja uzyc znowu przy nastepnym zabiegu. Takie napelnienie parafiniarki do maximum starcza na bardzo długo
Ok, dziekuje za odpowiedz, a powiedz mi jeszcze, czyli po zabiegu tej parafiny co zostala w parafiniarce nie trzeba wylewac?? Moze sobie zastygnac w parafiniarce? Wiem ze mam glupkowate pytania ale wole wiedziec wszystko przed kupnem
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 07:38   #120
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Parafiniarka..

Nie, nie. To byłoby kompletnie nieopłacalne.Wszystko co jest roztopione w misce to zostaje, zastyga i później używasz ponownie Parafina roztapia się i zastyga tyle razy ile potrzebujesz.
Ale konieczne jest wypelnienie miski do przynajmniej kreski, oznaczonej jako min-minimum.
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-29 11:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.