L'OREAL EXCELLENCE Creme... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-03, 08:07   #61
PaTrYcJa1989
Wtajemniczenie
 
Avatar PaTrYcJa1989
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraina Mlekiem i Miodem płynąca ;)
Wiadomości: 2 434
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Ja zafarbowałam tą farba 813 Perłowy beż . Masakra jakas na moich b.jasnych blond wyszedl mysi ciemny blond w dodatsdku strasznie siwy ...nie wiem co mam teraz z nim zrobic Ratunku
__________________
[CENTER]
..... ŻOŁNIERZE HARDCORU WALCZĄ DO OPORU ..... .


PaTrYcJa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 10:59   #62
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Perłowe blondy są właśnie takie siwawe Może spróbuj kupić jasną blond farbę o naturalnym odcieniu. Mocno rozjaśnia i jest to kolor neutralny, w strone ciepłego u mnie - Les Blondissimes 01 z Recital Preference. Powinien Ci przykryć tę siwiznę
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 15:26   #63
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

laski, mam prośbę...
Przez około rok farbowałam włoski na jasny brąz. Potem chciałam rozjaśnić włosy i uzyłam 7.3, potem 7 i ostatnio 7.1. Chciałabym mieć ciemny blond raczej zimny
Niestety zauwałayłam że mam około 10 cm od głowy kolor ciemny blond który na reszcie włosów- około 20 cm przechodzi w jasny brąz w świetle dziennym wyglada to najgorzej.
Wczoraj kupiłam 8.13 żeby rozjaśnić włoski i tak się zastanawiam czy któraś z Was nakłądała już blond 8 na poziom 7 albo 6 czy wogóle chwyci. To chyba jedyna farbka była która była polecana nawet do jasnobrązowych włosów reszta l'oreali była ,,niewskazana"

Będę wdzieczna za odpowiedź- nakłądać czy nie????
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 07:56   #64
trute
Rozeznanie
 
Avatar trute
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 627
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

To może ja się wypowiem odnośnie odcienia 7.43 - blond miedziano-złocisty, bo widzę że pojawiały się pytania.

Otóż mój naturalny kolor to taki średni brąz. Od 1,5 roku farbowałam włosy farbą Loreal Preference kolor Mango, z jedną próbą Pure Paprika. Z Mango byłam zadowolona, choć kolor szybko sie wypłukiwał i tracił swój blask, jednak włosy po tej farbie były cudowne. Od ostatniego fabowania tą serią minęły ok. 2 miesiące i zdecydowałam się na Loreal Exellence Creme 7.43. Kolor na opakowaniu to mój wymarzony. Jednak po farbowaniu byłam zawiedziona. Liczyłam choć na minimalne rozjaśnienie włosów, gdyż kolor z poprzedniej farby był już mocno wypłukany, a tu wyszło to samo co po Mango z Preference tylko bez tego cudnego blasku. Choć nie, wyszły nawet trochę ciemniejsze. Jestem już po ok. 4 myciach włosów i widzę, że kolor nie wypłukuje sie tak szybko (jak na złość). Jednak myślę że na jasnych włosach rezultat będzie już nieco bardziej zbliżony do tego z opakowania.

Może to wina braku wcześniejszego rozjaśniania, ale na to się jednak nie zdecyduje. Widzę co mojej siostrze zostało po włosach z kilku takich zabiegów. Także wciąż szukam swojego wymarzonego odcienia rudości. pozdrawiam
trute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 15:36   #65
d22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

hej, czy któraś z was używała popielatego blondu 7.1? mam teraz pofarbowane włosy na ciemny blond. W palecie ten kolor wygląda na prawie czarny, czy tak samo wychodzi na włosach? Zależy mi na tym aby był mocno popielaty
d22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:05   #66
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

używałam ostatnio tego popielatego. Ogólna rada- nie patrz na próbnik tylko na opakowanie. Wychodzi taki właśnie kolor. Nawet od razu po farbowaniu nie jest bardzo ciemny Nakładałam na zwykły blond (7.0) . Chciałam go trochę zgasić. Dużej róznicy nie było.
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:24   #67
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Od razu po farbowaniu tą farbą (używałam jasnego popielatego blondu i ciemnego blondu złocistego) włosy są mocno ciemne, kolor spłukuje się systematycznie przez pierwsze kilka myć i potem zostaje taki odcień, jaki widać na opakowaniu - przynajmniej tak było w moim przypadku. Warto zajrzeć do próbnika, by nie być zaskoczonym tuż po koloryzacji.
Kolory wychodzą naprawdę ładne, naturalnie wyglądające, głowa nie szczypie, ale mi po tej farbie bardzo mocno wychodzą włosy. Przypuszczam, że to po niej, ponieważ zaobserwowałam to tak od ponad miesiąca, a właśnie od tego czasu farbowałam Excellencem.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 22:30   #68
Marlenusss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

witam, kilka mieisiecy temu przefarbowałam włosy na ciemny blond 7.0 loreala w 10 minut, teraz planuje przefarbować na perłowy beż 8.13, czy któraś z was miała taki przypadek, bo zastanawiam sie czy warto ryzykowac, teraz moje włosy wpadają w jasny brąz a bardzo chciałabym mieć odcień blondu.
Marlenusss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 07:28   #69
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

farba nie rozjaśnisz włosów już pofarbowanych to prawda znana i powtarzana na tym forum do znudzenia , wyjdzie Ci kolor wpadający w rudy i bedzie różnica miedzy odrostem a resztą ......
ja farbowałam kiedys 7.1 i byłam bardzo zadowolona , na poczatku rzeczywiscie dosyc ciemny ale po 1-2 myciach juz było fajnie ,
teraz rzuciłam sobie orzechowy beż 6.13, zeby przyciemnic troche żółte siano, które mi sie zrobiło po lecie (mam tendencje do zółkniecia koloru ) i jestem bardzo zdowolona, kolor wyszedł prawie identycznie jak na opakowaniu, moze pół tonu ciemniej ale to i lepiej bo przeciez bedzie sie wymywał ..... po tygodniu wymył się juz, nistety zaczyna przebijac ta żółć , licze sie z tym, że od razu sie jej nie pozbędę (jesli w ogóle) i musze konsekwetnie zacząc farbowac na chłodne kolory,

mam pytanie :


czy jesli farbowałam z poziomu 7, 8 (odcień sianowato- żółty) kolorem z poziomu 6 i wyszło oki choć szybko sie spłukuje, czy nastepnym razem moge znowu zrobic zrobic tym samym 6.13 czy tez kolor bedzie wychodził coraz ciemniej wiec lepiej nastepnytm razem rzucic cos jasniejszego, np. 7.1 ?????
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 08:02   #70
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

myślę, że możesz 6.13 śmiało pofarbować, bo i tak się na pewno spłucze do jaśniejszego odcienia. Ja właśnie ostatnio farbowałam tą farbą, ale z czasem spiera się na żywe złoto wiec wczoraj ochładzałam ją Majirelem 7.11, ale już wiem że trzeba było wybrać coś z poziomu 6, bo jednak ciężko przykryć złoto po orzechowym beżu farbą z poziom 7...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 11:16   #71
iwonkaf1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez trute Pokaż wiadomość
To może ja się wypowiem odnośnie odcienia 7.43 - blond miedziano-złocisty, bo widzę że pojawiały się pytania.

Otóż mój naturalny kolor to taki średni brąz. Od 1,5 roku farbowałam włosy farbą Loreal Preference kolor Mango, z jedną próbą Pure Paprika. Z Mango byłam zadowolona, choć kolor szybko sie wypłukiwał i tracił swój blask, jednak włosy po tej farbie były cudowne. Od ostatniego fabowania tą serią minęły ok. 2 miesiące i zdecydowałam się na Loreal Exellence Creme 7.43. Kolor na opakowaniu to mój wymarzony. Jednak po farbowaniu byłam zawiedziona. Liczyłam choć na minimalne rozjaśnienie włosów, gdyż kolor z poprzedniej farby był już mocno wypłukany, a tu wyszło to samo co po Mango z Preference tylko bez tego cudnego blasku. Choć nie, wyszły nawet trochę ciemniejsze. Jestem już po ok. 4 myciach włosów i widzę, że kolor nie wypłukuje sie tak szybko (jak na złość). Jednak myślę że na jasnych włosach rezultat będzie już nieco bardziej zbliżony do tego z opakowania.

Może to wina braku wcześniejszego rozjaśniania, ale na to się jednak nie zdecyduje. Widzę co mojej siostrze zostało po włosach z kilku takich zabiegów. Także wciąż szukam swojego wymarzonego odcienia rudości. pozdrawiam
Właśnie chciałam dowiedzieć się jak ten kolor wychodzi na jaśniejszych włosach. Mam wielką ochotę pomalować włosy właśnie na taki kolor, ostatnio będąc u fryzjera zrobiłam balejaż blond z rudym i chciałam teraz zafarbować wszytskie na rudy. Chodzi mi o blond miedziany taki jak ma Magdalena Walach, nie za ciemny a obawiam ze ta farba wyjdzie mi zbyt ciemna. Proszę o fotki jeśli ktoś malował tą farbą na wyjściowym blondzie
iwonkaf1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 13:59   #72
ania0390
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Witam jestem tu nowa na forum i nie mam zbytnio doświadczenia, ale mam problem i mam nadzieje ze pomozecie mi go rozwiazac i moze doradzicie. Otóż w tej chwili mam na włosach jasny blond 3 razy farbowane schwarzckop brilant color jasny blond( jak dobrze pamietam to z tego jest tylko jeden jasny blond) plus do tego moj odrost w kolorze ciemny blond ale w symie w porownaniu do tych farbowanych to wyglada na ciemny. Chciałabym teraz trowszkę przyciemnic włosy zeby byly lśniące i nie takie białe, jasne tylko bardziej zblizone to naturalnego blondu. Czy mozecie mi cos polecic którą farbe loreala mam wybrac? i czy w ogole taki zabieg ktorakolwiek farbą jest mozliwy? nie chce zeby mi wyszly jakies rude, albo zielone, bo juz troszkę sie naczytalam na forach co pozniej wychodzi... bardzo prosze o pomoc i porady
ania0390 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 15:40   #73
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Spróbuj perłowy beż czy mroźny beż...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 15:06   #74
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Obecnie mam włosy w kolorze bardzo jasny blond a nawet bardzo bardzo jasny blond.Chciałabym je przyciemnić do średniego blondu . Z poziomu 8 w Polsce nie ma naturalnego jasnego blondu ale jest np. 8.13 perłowy beż. Czy mógłby on dać podobny efekt jak na zdjęciu?
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 17:16   #75
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Obecnie mam włosy w kolorze bardzo jasny blond a nawet bardzo bardzo jasny blond.Chciałabym je przyciemnić do średniego blondu . Z poziomu 8 w Polsce nie ma naturalnego jasnego blondu ale jest np. 8.13 perłowy beż. Czy mógłby on dać podobny efekt jak na zdjęciu?
8.13 perłowy beż na bardzo jasnych włosach wychodzi bardzo chłodno, jak chcesz coś takiego jak na zdjęciu to wybierz coś cieplejszego.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 18:17   #76
kateeeeeee7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

A czy ktoś stosował z excellence 02 super jasny blond złocisty?

kateeeeeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 18:52   #77
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

8.13 wychodzi chłodno tylko do 2-3 myć, bo potem spłujue się do rudości
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 19:17   #78
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

myslicie ze moge połozyc 01?jasny naturalny blond jasniej wyjdzie od 03? jasny popielaty blond
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 20:58   #79
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Bardziej chodziło mi o to jak bardzo może mi 8.13 przyciemnić włosy bo jeśli chodzi o blond(7) to raczej wyszedłby za ciemno i na testerze jest to taki siwawy brąz a 8.13 jest jaśniejszy i cieplejszy.
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 22:19   #80
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Bardziej chodziło mi o to jak bardzo może mi 8.13 przyciemnić włosy bo jeśli chodzi o blond(7) to raczej wyszedłby za ciemno i na testerze jest to taki siwawy brąz a 8.13 jest jaśniejszy i cieplejszy.
tutaj masz zdjęcie jak wygląda ta 8.13 po nałożeniu na jaśniutkie włosy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=8

tylko, że tam adzi07 rozcieńczała wodę, ale nie pamiętam w jakich proporcjach

Edytowane przez kedud86
Czas edycji: 2010-10-01 o 22:21
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 23:23   #81
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Mi wyszedł całkowicie inaczej, a też kładłam na bardzo jasne włosy. Odcień mi wyszedł identyczny jak na opakowaniu farby, więc nie wiem skąd taka różnica.
Ale ten odcień jest na prawdę bardzo ładny
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 07:52   #82
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Bardziej chodziło mi o to jak bardzo może mi 8.13 przyciemnić włosy bo jeśli chodzi o blond(7) to raczej wyszedłby za ciemno i na testerze jest to taki siwawy brąz a 8.13 jest jaśniejszy i cieplejszy.
W mojej galerii są fotki jak wyglądają po przyciemnieniu 8.13.A na tym wątku znajdziesz więcej fotek i tez zaraz po przyciemnieniu.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=467209
Fajnie się wypłukuję ale to tez dlatego ze na włosach rozjaśnianych tak będzie do kolejnego farbowania.Włosy rozjaśniane pozbawione są pigmentu i dlatego farbka się nie trzyma ,ale do pewnego momentu.A wodę rozcieńczałam dlatego bo nie chciałam ich katować już.Ale jestem bardzo zadowolona z tej farbki.Jeśli będziesz mieć pytania to mogę pomoc jeśli chodzi ci o taki efekt jaki ja uzyskałam.P.S.Obecnie mam taki kolor jak na fotce której wyżej wkleiłaś.Chodna poświata się wypłukała i została bardziej bezowa.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 11:50   #83
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

A co z odcieniem 9.1 - od miesiaca szukam jakichs zdjec i nic. Uzywala ktoras z Was tej farby?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 13:55   #84
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
A co z odcieniem 9.1 - od miesiaca szukam jakichs zdjec i nic. Uzywala ktoras z Was tej farby?
Ja tez szukałam fotek po tej farbie ale nic nie znalazłam.
Ale chyba się na nią zdecyduje przy kolejnym farbowaniu.Tylko jeszcze nie wiem czy loreal exellence 9,1 lub garnier nutrisse 9.1.Przy exellence włoski są bardzo naturalne i nie błyszczą się tak jak przy nutriss.Mam jeszcze czas wiedz pomyśle która wybiorę.
Jak znajdziesz jakimś cudem foto po niej to daj znać.
A może któraś wizazanka wysłucha naszej prośby.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 15:02   #85
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja tez szukałam fotek po tej farbie ale nic nie znalazłam.
Ale chyba się na nią zdecyduje przy kolejnym farbowaniu.Tylko jeszcze nie wiem czy loreal exellence 9,1 lub garnier nutrisse 9.1.Przy exellence włoski są bardzo naturalne i nie błyszczą się tak jak przy nutriss.Mam jeszcze czas wiedz pomyśle która wybiorę.
Jak znajdziesz jakimś cudem foto po niej to daj znać.
A może któraś wizazanka wysłucha naszej prośby.
Jasne, ze dam znac jak cos znajde . Ty widze odwazniejsza jestes z tym eksperymentowaniem, ja sie troche boje w ciemno tym kolorem zrobic. Nie wiem czy pamietasz na watku o rozjasnianiu miesiac temu meczylam o porownanie vikinga i tej 9.1 z excellence - ja najbardziej licze na to, ze wychodzi wlasnie jak viking, bo po preference wlosy wypadaly wiec wolalabym sie trzymac excellence. Co do blysku - mnie sie wydaje, ze wlosy fajny maja blask po samej excellence, ale porownania z innymi firmami nie mam bo sie raczej trzymam loreala. Jak ktos chce wiecej blasku to od czego sa nablyszczacze
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 18:26   #86
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Jasne, ze dam znac jak cos znajde . Ty widze odwazniejsza jestes z tym eksperymentowaniem, ja sie troche boje w ciemno tym kolorem zrobic. Nie wiem czy pamietasz na watku o rozjasnianiu miesiac temu meczylam o porownanie vikinga i tej 9.1 z excellence - ja najbardziej licze na to, ze wychodzi wlasnie jak viking, bo po preference wlosy wypadaly wiec wolalabym sie trzymac excellence. Co do blysku - mnie sie wydaje, ze wlosy fajny maja blask po samej excellence, ale porownania z innymi firmami nie mam bo sie raczej trzymam loreala. Jak ktos chce wiecej blasku to od czego sa nablyszczacze
No ostatnio sporo debatujemy na wątku o boldzie o tym porównaniu.Ale jakoś nadal mam dylemat.To nie jest takie łatwe podjąć decyzje
Z reszta wiesz jak jest.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 19:37   #87
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

ja robiłam 9.1 włosy, jak będe w domu to wrzucę zdjęcia
wychodzi bardzo zimno, wręcz na początku do 2 myć jest siwy jak u starej babuszki ale spłukuje się i zostawia fajny chłodny poblask, polecam
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 19:41   #88
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ja robiłam 9.1 włosy, jak będe w domu to wrzucę zdjęcia
wychodzi bardzo zimno, wręcz na początku do 2 myć jest siwy jak u starej babuszki ale spłukuje się i zostawia fajny chłodny poblask, polecam
Będziemy wraz TLU tobie bardzo wdzięczne.Prawda TLU?
To czekamy z niecierpliwością.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 21:29   #89
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Niestety są to zdjęcia robione komórką więc jakość jest niezbyt... ale widać, że wyszło jasno i chłodno. Kładłam na włosy wcześniej robione Wellatonem 12.0 więc na takie żółtawe nieco były, Excellence Crem 9.1 zniwelował żółć
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 21:44   #90
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Będziemy wraz TLU tobie bardzo wdzięczne.Prawda TLU?
To czekamy z niecierpliwością.
Tak jest

Vision dzieki za zdjecia - to efekt po wyplukaniu sie szarosci? Zdjecia sa zrobione ile od farbowania? Jak sie kolor utrzymywal? Rozjasnila cos wlosy ta farba czy wrecz przyciemnila? Bo u mnie odrost bedzie jeszcze do zrobienia i to duzy - moze nawet 2 cm. Moze lepiej zebym jeszcze raz zrobila 01 a potem 9.1 jak myslisz Adzi?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-12 20:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.