Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 15:43   #1201
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez deilla Pokaż wiadomość
No i dałyście mi kolejny powód do zaprzestania henny.

Ja nie chcę już więcej eksperymentować z henną. Chciałabym wrócić do farb chemicznych. I tu mam problem.

Kiedy mogę pierwszy raz zafarbować?
I jaka farba będzie bezpieczniejsza i łagodniejsza - mam na myśli typ farby. Bo przecież farba trwała ma inny skład niż płukanka...
1. jakiś kremik bez amoniaku z droższej firmy?
2. farby okresowe/ płukanki do 6 myć , 24 myć

Czy może wybrać się do fryzjera który zna się na rzeczy...?
Kochana nikt ci nie daje powodow do zaprzestania uzywania henny! Uzylas poprostu farby chemicznej z dodatkiem henny, ktora nawet nie ma prawa henna sie zwac. Winni sa producenci takich farb, sama henna nie ma nic do tego. Prawdziwa henna nie zawiera PPD ani innych substancji szkodliwych.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 16:59   #1202
Marychelo
Raczkowanie
 
Avatar Marychelo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 137
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

henna z reguły nadaje odcień ciepły czy chłodny?
a może nie ma reguły?

marzę o chłodnym, popielatym brązie i nie wiem czy ryzykować...z natury mam ciemny blond z ciepłym odcieniem...
Marychelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 17:59   #1203
mandarynkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mandarynkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 108
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Marychelo, mam podobne włosy, tzn miałam. Bardzo jasny brąz z naturalnymi paseczkami blond. Po pierwszym użyciu henny było ok, po drugim również, jendak po trzecim włody robily sie bordo-fioletowe, wiec nie radze. Właściwie same jasne wlosy robily mi sie innego kolu, reszta była ok. Wg mnie lepiej nie ryzykować tylko kupić jakąś facerbe opartą na naturalnych środkach. Ja mam pallete 10 minut kolor, ktora uratowala mi wlosy. Już trzeci miesiąc nie farbuje i poza odrostami wlosy są bardzo ładne, a kolor nadal widoczny i nie wyplowial tak bardzo.
I nie wiem co Ci doradzić, jak bardzo chcesz to uzyj henny i zobaczysz jak będzie. Na początku na pewno wlsoy będą w dużo lepszej kondycji. Jeśli cos Ci sie będzie z nimi zlego dzialo to mozesz uzyc tej farby ktorą wyzej wymienilam. Mi ona uratowała włosy, a już na prawdę bylam zdesperowana, bo wszędzie pisalo, żeby odczekać aż włosy odrosną i chodizlam taka fioletowa. Na tej tez tak pisze, ale zaryzykowalam i jest ok
__________________
"Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem"

- Fiodor Dostojewski -
mandarynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 20:46   #1204
mirarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Drogie panie!
1. Farbowałam włosy henną 18 lipca a chciałabym przed 23 września ufarbować włosy na blond. Czy te dwa miesiące wystarczą by kolor się dokładnie wypłukał i bym mogła kolorować chemicznie? Dodam, że mam hennę eld-u, która utrzymuje się na moich włosach 3 - 5 tygodni.
2. Słyszałam, że włosy po farbowaniu chemicznym można wzmocnić nakładając bezbarwną hennę, czy potem będę miała problem z farbowaniem odrostów?
mirarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 06:53   #1205
Narin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marychelo Pokaż wiadomość
henna z reguły nadaje odcień ciepły czy chłodny?
a może nie ma reguły?

marzę o chłodnym, popielatym brązie i nie wiem czy ryzykować...z natury mam ciemny blond z ciepłym odcieniem...
Proponuje zestaw henna+indygo+amla, wtedy wyjdzie chłodny brąz
Narin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 07:21   #1206
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Jestem już po farbowaniu, z koloru jestem baaaardzo zadowolona
rudo-miedziano-rubinowy wstawię później zdjęcia i szerzej opiszę swoją przygodę

Tylko mam jeden problem na noc nałożyłam na włosy olej kokosowy. No i rano obudziłam się z masakrycznie przetłuszczonymi włosami a wiem, że nie zaleca się mycia włosów szamponem przez 2-3 dni od farbowania. Muszę jakiś sposób znaleźć, żeby to cudo zmyć z włosów. Chociaż fakt, włosy odżywione, to widać
Nie sądziłam, że aż tak mnie obciąży, zwłaszcza, że z reguły włosy mam suche....
Idę szukać odpowiedzi na pytanie - czym umyć z rana łepetynę
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 10:48   #1207
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

ja hennę zmywam normalnie szamponem z dodatkiem henny, nie wyobrażam sobie wypłukać henny bez szamponu... Potem leci odżywka i znowu płukanie, a kolejne mycie dopiero po 4 dniach
Samą wodą kokosowego nie zmyjesz. Ja bym na twoim miejscu użyła właśnie szamponu z henną, bo dobrze oczyszcza, a przy tym nie wypłucze całego koloru

na marginesie dodam, ze ja również jestem bardzo zadowolona z ostatniego farbowania eldem i nie kupuję więcej mazidłowej henny teraz kolor ciemnieje i przypomina bardzo głęboki tycjan z domieszką złota i czerwieni. CUDO.
i znowu powróciły pytania ludzi na ulicy, czy to moje naturalne włosy nigdy więcej chemii
metice jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 10:59   #1208
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Proszę Was kochane o pomoc, szukam produktów Eldu w Krakowie i okolicach Katowic. Niestety kolory które mnie interesują w moim mieście nie do zdobycia tzn mied ź w proszku i chna w paście. proszę o pomoc w podaniu adresów drogerii
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 20:59   #1209
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Umyłam włosy samą odżywką o prostym składzie, bez silikonów włosy wyglądają okej, może nie jak po szamponie, ale nie można im już zarzucić tłustości

Wklejam zdjęcia koloru, przy okazji dodam zdjęcie w słońcu

Chociaż te 5 godzin trzymania to był koszmar... Chodziłam poobwijana jak w kaftanie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04816.jpg (45,3 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04817.jpg (46,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04818.jpg (50,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04819.jpg (45,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04820.jpg (50,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04821.jpg (49,6 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04822.jpg (41,4 KB, 56 załadowań)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 02:28   #1210
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Proszę Was kochane o pomoc, szukam produktów Eldu w Krakowie i okolicach Katowic. Niestety kolory które mnie interesują w moim mieście nie do zdobycia tzn mied ź w proszku i chna w paście. proszę o pomoc w podaniu adresów drogerii
Bielsko- Biała ul. 11 Listopada, obok księgarni , bardzo mała drogeryjka
Również sklep zielarski- ale nie wiem jak sie nazywa ulica.
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 05:14   #1211
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Czy to możliwe, żeby maska latte Kallosa zmywała hennę?
Dzisiaj już musiałam umyć włosy, przy szamponie leciała szarawa, za to po masce leciała wściekle pomarańczowa
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 06:38   #1212
Narin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Insane przez pierwszy tydzień ma prawo trochę henna się wypłukiwać, nie powinno mieć to większego wpływu na kolor Rozrobiłaś ją z cytryną? Kwaśne środowisko utrwala barwnik.
Narin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 08:11   #1213
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Narin Pokaż wiadomość
Insane przez pierwszy tydzień ma prawo trochę henna się wypłukiwać, nie powinno mieć to większego wpływu na kolor Rozrobiłaś ją z cytryną? Kwaśne środowisko utrwala barwnik.
Tak, z dużą ilością soku z cytryny (2 butelki Rolnika ) i potem (po osatecznym płukaniu) polałam płukanką octową
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 09:00   #1214
Narin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

No i dobrze - co się miało utrwalić to się utrwaliło a reszta niestety musi się wypłukać 2-3 mycia i będzie po sprawie.
Narin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:21   #1215
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

To jak to w końcu jest bo czytałam, że przed farbowaniem henną należy umyć włosy i na wilgotne nakładać mieszankę. Po wystarczy tylko spłukać i użyć np. mieszanki octowej. A widzę, że niektóre dziewczyny od razu po farbowaniu myją włosy szamponem....
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 13:39   #1216
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Insane - z tego co kojarze kallos jest chyba z mlecznymi proteinami. Henna nie lubi tego typu odżywek. A już w szczególności połączenia mleko-miód.

U mnie najlepiej jako odżywka sprowadza się laurowa i oliwkowa z helfy oraz rigenol.
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:39   #1217
mirarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Drogie panie!
1. Farbowałam włosy henną 18 lipca a chciałabym przed 23 września ufarbować włosy na blond. Czy te dwa miesiące wystarczą by kolor się dokładnie wypłukał i bym mogła kolorować chemicznie? Dodam, że mam hennę eld-u, która utrzymuje się na moich włosach 3 - 5 tygodni.
2. Słyszałam, że włosy po farbowaniu chemicznym można wzmocnić nakładając bezbarwną hennę, czy potem będę miała problem z farbowaniem odrostów?
Przypominam się...
mirarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 17:08   #1218
deilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Hmm.. może za dużo pytań zadałam na raz... albo nikt nie zna na nie odpowiedzi...

Dziewczyny - ostatnie, jedno krótkie pytanie:

Czy po hennie mogę użyć szamponetki? Chciałabym usunąć efekty farbowania henną, ale boję się efektów farb trwałych...
Czy szamponetka chwyci na włosy farbowane henną?
Próbowała któraś z was kiedyś takiego 'zabiegu....'? mam już odrosty i chciałabym to jakoś wygląd podreperować... a może zrobić test na pasemku, od spodu głowy...
deilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:46   #1219
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Jak pisałam jakieś dwie strony wczesniej mi chwyciła szamponetka po nieudanym nakladaniu farby na wczesniej pohennowane wlosy.

Spróbuj- te do 6-8 myć ci nie zaszkodzą nawet jak ci "spłyną" i nie wyjdzie..
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 11:58   #1220
Narin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Zrobiłam wczoraj "wersję skróconą" - tzn mieszankę przygotowałam na 1,5 h przed nałożeniem. Trochę tylko w międzyczasie podgrzewałam. Nie wiem czy jest jakaś różnica, pewnie okaże się za 2 dni
Narin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 15:00   #1221
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Wczoraj uzylam "czarnej henny" do wlosow (dokladnie indygo z wyciagiem z lisci henny tak bylo napisane na opakowaniu) i wscieklam sie bo w zaden sposob nie mozna bylo tego nalozyc na wlosy, mieszanka poprostu nie chciala przylegac do wlosow tylko ladnie zwijala sie w rulonik albo spadala z wlosow juz nie wspomne o poniesionych kosztach. Poraz kolejny przekonalam sie, ze drozsze nie znaczy lepsze. Tylko teraz sie zastanawiam co moglo byc przyczyna.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 16:14   #1222
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Ja raz kupiłam przeterminowaną henne. Po rozrobieniu była taka jakby sucha, strasznie sie kruszyła i po prostu nie dało sie jej nałożyć na włosy. Może o to chodzi?
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 19:26   #1223
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Ja raz kupiłam przeterminowaną henne. Po rozrobieniu była taka jakby sucha, strasznie sie kruszyła i po prostu nie dało sie jej nałożyć na włosy. Może o to chodzi?
Wenress ja tez sie zastanawialam czy te indygo aby nie bylo przeterminowane tyle, ze przy probie nalozenia na wlosy mieszanka poprostu zwijala sie w waleczek albo odpadla cala warstwa nawet jak ja przyklepalam do glowy. Na opakowaniu nie moge znalezc daty waznosci, no chyba, ze numer seryjny podany na opakowaniu jest rowniez data waznosci tj 07 J 282.

Edytowane przez madzienka79
Czas edycji: 2009-07-25 o 19:35
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 19:47   #1224
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Ja miałam takie jakby kuleczki z tej henny wtedy, nie sklejały sie ze sobą ani z resztą henny, która była dobra(2 paczki miałam). Może idź z tym opakowaniem do sklepu gdzie kupowałaś, niech Ci powiedzą do kiedy ma ważność?
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 19:59   #1225
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Ja miałam takie jakby kuleczki z tej henny wtedy, nie sklejały sie ze sobą ani z resztą henny, która była dobra(2 paczki miałam). Może idź z tym opakowaniem do sklepu gdzie kupowałaś, niech Ci powiedzą do kiedy ma ważność?
Niestety nie mam juz takiej mozliwosci.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 22:26   #1226
confession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

1. Czy basma farbuje na ciepły brunatny kolor czy na zimny?

2. Wie ktoś, gdzie można kupić w Łodzi ELD Basmę?

3. Tak mnie tylko ciekawi, bo kiedyś czytałam o tym, ale nie doszłam do ostatecznej odpowiedzi... Ta basma to w końcu czysta henna (lawsonia)?
confession jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 15:04   #1227
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Hej! Mam 16 lat i nigdy nie farbowalam wlosow. Marzą mi sie rude. Na razie takich nie moge miec, bo sie rodzice nie zgadzaja, ale mama zaproponowala mi chne.

Mam wlosy brazowe, wiec nadalaby mi tylko rude refleksy, ale o takich refleksach na razie marze

Chce kupic chne Eld'u, ale nie wiem jak sie naklada, jak sie przygotowuje. Przejrzalam watek, poczytalam w internecie, ale nadal jestem zielona.
O co chodzi z tym octem, sokiem z cytryny? Dodaje sie, zeby sie kolor nie wyplukiwal za szybko?
Jak dlugo trzymac chne na wlosach, owijac czyms wlosy?
Czy nie nalezy potem przez 2-3 dni myc wlosow?
Czy maseczki, odzywki powoduja szybsze wyplukiwanie koloru?
Czy jedno opakowanie chny wystarczy, to jakies saszetki sa, tak? Ile ich trzeba uzyc?

Z gory dziekuje
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 16:06   #1228
mirarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Drogie panie!
1. Farbowałam włosy henną 18 lipca a chciałabym przed 23 września ufarbować włosy na blond. Czy te dwa miesiące wystarczą by kolor się dokładnie wypłukał i bym mogła kolorować chemicznie? Dodam, że mam hennę eld-u, która utrzymuje się na moich włosach 3 - 5 tygodni.
2. Słyszałam, że włosy po farbowaniu chemicznym można wzmocnić nakładając bezbarwną hennę, czy potem będę miała problem z farbowaniem odrostów?
Przypominam się...
mirarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 06:13   #1229
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Mam wlosy brazowe, wiec nadalaby mi tylko rude refleksy, ale o takich refleksach na razie marze
Isnieje pewne ryzyko, że uzyskasz nie tylko refleksy, ale i zmienisz dość radykalnie kolor włosów na bardziej rudawy.
Jak pewnie przeczytałaś w tym wątku - każda dziewczyna farbująca włosy henną ma "swoje" sposoby na rozrabianie i stosowanie tych ziół.
Ja też ... Np. wróg nr 1 dla moich włosów to cytryna. Używam jedynie do spłukiwania mieszanki octowej. Zerknij raz jeszcze do wątku, a otrzymasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. I jeszcze więcej informacji !

mirarz - jak na moje doświadczenie : blondu po hennie to nie otrzymasz. Zawsze na włosach pozostanie jakaś jej resztka i da ona raczej pomarańczowy odcień.
O bezbarwnej hennie nie słyszałam i jakoś nie mogę uwierzyć w możliwość naturalnego odbarwienia ziół. To tak, jakby chcieć majranek pozbawić zapachu. A może ?! Bo przeciez dzieja się już zjawiska, "ktore się nawet filozofom nie snią".
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 07:32   #1230
Narin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

NIE MA bezbarwnej henny To co ludzie nazywają bezbarwną henną to zupełnie inna roślina. Znudziło mi się już pisanie, że "henna", która nie barwi na rudo to nie jest henna. Dotyczy to też wspominanej basmy.

Stwierdzam, że jednak jak się nie odstawi mieszanki henny na noc, to kolor wychodzi mniej czerwony. Chociaż pomarańczowy też ładny
Narin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.