Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-03, 17:01   #1351
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
KooooochAM SWOJE WLOSIETA, KOCHAM SIEBIE I W 100% AKCEPTUJE TAKA JAKA JESTEM.

klask i: pieknie! oby wiecej dziewczyn z takim nastawieniem!!! Zazdroszcze, bo sama bym w sobie troche pozmieniala, ale pracuje nad tym i rowniez coraz bardziej sie akceptuje!!
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:13   #1352
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

a ja się "pochwalę", mój odrost ma 2 mm
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:28   #1353
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

moje marne 4 cm :-/
i pomyslec ze przed wakacjami mialam czarne wlosy....a teraz chce miec naturalne....ciez ko bedzie
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 07:46   #1354
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Odrosty ładne macie, nie będę Was cytować bo ciężko mi zapamiętać Wasze nicki - takie sobie wymyśliłyście trudne
Maleństwo? Myślałam, że chodzi o dzieciątko ale to "dzieciątko" również ładnie się chowa

Naturalne moje również były błyszczące, farbowane w sumie też...
W weekend naoglądałam się kolorowych głów i wczoraj miałam wielki kryzys, ładne kolory i były też naturalne, niezbyt piękne...i niezbyt zadbane. Jeszcze tekst koleżanki: "wez zafarbuj włosy..." odpowiedziałam jej "po co?" Chociaż powiem Wam, że pózniej dosc intensywnie zaczelam o tym myslec i przygladac sie wszystkich kolorom, wybierajac w myslach, który by mi pasował
Nadal jestem z Wami, chcę naturalności i dążę do tego
Czy pofarbuję? Na pewno, lecz teraz nie mam na to ochoty. Nie meczę się z odrostami.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 08:35   #1355
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Odrosty ładne macie, nie będę Was cytować bo ciężko mi zapamiętać Wasze nicki - takie sobie wymyśliłyście trudne
Maleństwo? Myślałam, że chodzi o dzieciątko ale to "dzieciątko" również ładnie się chowa

Naturalne moje również były błyszczące, farbowane w sumie też...
W weekend naoglądałam się kolorowych głów i wczoraj miałam wielki kryzys, ładne kolory i były też naturalne, niezbyt piękne...i niezbyt zadbane. Jeszcze tekst koleżanki: "wez zafarbuj włosy..." odpowiedziałam jej "po co?" Chociaż powiem Wam, że pózniej dosc intensywnie zaczelam o tym myslec i przygladac sie wszystkich kolorom, wybierajac w myslach, który by mi pasował
Nadal jestem z Wami, chcę naturalności i dążę do tego
Czy pofarbuję? Na pewno, lecz teraz nie mam na to ochoty. Nie meczę się z odrostami.
Kochana, nie poddawaj sie tak szybko. Przeciez to ty pierwsza motywowalas mnie do powrotu do naturalnych, gdy pojawialm sie na tym forum. Teraz czas na mnie- DON'T GIVE UP DARLING!!!!
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 09:40   #1356
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Odrosty ładne macie, nie będę Was cytować bo ciężko mi zapamiętać Wasze nicki - takie sobie wymyśliłyście trudne
Maleństwo? Myślałam, że chodzi o dzieciątko ale to "dzieciątko" również ładnie się chowa

Naturalne moje również były błyszczące, farbowane w sumie też...
W weekend naoglądałam się kolorowych głów i wczoraj miałam wielki kryzys, ładne kolory i były też naturalne, niezbyt piękne...i niezbyt zadbane. Jeszcze tekst koleżanki: "wez zafarbuj włosy..." odpowiedziałam jej "po co?" Chociaż powiem Wam, że pózniej dosc intensywnie zaczelam o tym myslec i przygladac sie wszystkich kolorom, wybierajac w myslach, który by mi pasował
Nadal jestem z Wami, chcę naturalności i dążę do tego
Czy pofarbuję? Na pewno, lecz teraz nie mam na to ochoty. Nie meczę się z odrostami.


ja w sumie w weekend tez mialam chwile grozy, moje znajome ktore dotad mialy naturalne wlosy jak na zlosc sie przefarbowaly
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 10:12   #1357
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

SIIESTA don't worry Nie poddałam się, jestem nadal święcie przekonana, że mam piękny kolor naturalny zmian mi brak tylko i zaczynałam marzyć o farbach...
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 10:47   #1358
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
SIIESTA don't worry Nie poddałam się, jestem nadal święcie przekonana, że mam piękny kolor naturalny zmian mi brak tylko i zaczynałam marzyć o farbach...
pomarzyc zawsze mozna.... ja marze o kroeconych wlosach a tu klops, bo nawet jak sprobuje lokowka pokrecic to za minute wszystko sie prostuje heheh
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:37   #1359
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Esquise no właśnie nie za bardzo sie chowa moje dzieciątko Strasznie jest ciemne,nie wiem czy czasem nie przyciemnić jakoś tego mojego blondu chociażby jakimś szamponem
Ohh ależ cierpliwość trzeba będzie mieć,żeby doczekać sie naturalnych włosów..
Znając mnie,to jak już będę mieć te naturalne włosy, to po pół roku znudzą mi sie i znowu je zafarbuje

Edytowane przez Patisha87
Czas edycji: 2010-10-04 o 12:00
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 15:33   #1360
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

fryzurę polecam zmienić jak ktoś potrzebuje zmian
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 18:19   #1361
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Moje włosy w 3 miesiące urosły ok. 5-6 cm Mierzyłam i mają już 37 cm. Cały czas rosną, a odrost wydaje się być taki sam, może to dlatego, że się rozjaśniają od dołu i to idzie do góry zmniejszając różnicę między moimi a farbowanymi.
Tak, fryzurę można zmienić, ale nie mam wielkiego pola do popisu, nie wycieniuje bo będę się denerwować, że mi się wywijają, nie zrobię grzywki bo mi nie pasuje, zetnę do ramion to będę żałować, że znowu straciłam na długości. Pomęczę się jeszcze do wizyty, chciałabym podciąć dopiero na święta lecz nie wiem czy wytrzymam jestem przyzwyczajona do fryzjera chodzić co 3 m-ce a tu już minęło 3 miesiące...
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 19:39   #1362
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
Esquise no właśnie nie za bardzo sie chowa moje dzieciątko Strasznie jest ciemne,nie wiem czy czasem nie przyciemnić jakoś tego mojego blondu chociażby jakimś szamponem
Ohh ależ cierpliwość trzeba będzie mieć,żeby doczekać sie naturalnych włosów..
Znając mnie,to jak już będę mieć te naturalne włosy, to po pół roku znudzą mi sie i znowu je zafarbuje
aaa boję się o to samo, że tyle czasu poświęce na zapuszczenie naturalnych włosków, a później raz dwa je pofarbuję!



No właśnie, gorzej jak ktoś nie chce tracić na długości... To i zmiana fryzury odpada i korci zmienić kolor...
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:26   #1363
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja tez mam coraz wieksze watpliwosci - co do koloru i co do zapuszczania, i mam wrazenie ze mi to olejowanie jednak nieduzo daje bo jakies takie suchawe sa moje wloski, suchawe szarawe i bez ksztaltu .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:53   #1364
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Moje włosy w 3 miesiące urosły ok. 5-6 cm Mierzyłam i mają już 37 cm. Cały czas rosną, a odrost wydaje się być taki sam, może to dlatego, że się rozjaśniają od dołu i to idzie do góry zmniejszając różnicę między moimi a farbowanymi.

brawo, brawo!

Tak, fryzurę można zmienić, ale nie mam wielkiego pola do popisu, nie wycieniuje bo będę się denerwować, że mi się wywijają, nie zrobię grzywki bo mi nie pasuje, zetnę do ramion to będę żałować, że znowu straciłam na długości. Pomęczę się jeszcze do wizyty, chciałabym podciąć dopiero na święta lecz nie wiem czy wytrzymam jestem przyzwyczajona do fryzjera chodzić co 3 m-ce a tu już minęło 3 miesiące...
ja rowniez nie mam zbytniego wyboru jesli chodzi o fryzury, ale jakos sie tym nie przejmuje bo zapuszczam

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
aaa boję się o to samo, że tyle czasu poświęce na zapuszczenie naturalnych włosków, a później raz dwa je pofarbuję!
No właśnie, gorzej jak ktoś nie chce tracić na długości... To i zmiana fryzury odpada i korci zmienić kolor...
Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
ja tez mam coraz wieksze watpliwosci - co do koloru i co do zapuszczania, i mam wrazenie ze mi to olejowanie jednak nieduzo daje bo jakies takie suchawe sa moje wloski, suchawe szarawe i bez ksztaltu .
Jezeli nie widac efektor po 3 miesiacach od rozpoczecia olejowania to najlepiej dac sobie spokoj z intensywna kuracja- wystarczy wtedy raz w tyg.
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:56   #1365
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ajj jak ja się nie mogę doczekać długich włosów. Jak oglądam zdjęcia z włosami do połowy pleców to aż mnie w dołku ściska Tak kochałam siebie w długich. Ale wszystko dla pięknych naturalnych włosów- mam nadzieję, że nie będzie tak jak w przypadku koleżanki, której kolor sie nie spodobał.
I dołączyłam do wielu dziewczyn z tego forum- włosy wypadają mi na potęgę. Przerzuciłam się na szampon z rzepy i łykam skrzyp. Oprócz tego używam też Radicala Odżywki wzmacniająco - regenerującej do włosów zniszczonych i wypadających , takiej jakby wody wzmacniającej włosy, ale mam wrażenie, że dodatkowo wysusza mi moje kłaczki. Średnio mi przypadł do gustu ten radical.
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:27   #1366
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

mam zle chwile, chodze zdolowanaczuje sie brzydka z odrostami, farba kusi (bo mam w domu ciemny blond z garniera) , ale nie robie dzisiaj nic pod wplywem impulsu, jutro pewnie bym zalowala...
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:44   #1367
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
mam zle chwile, chodze zdolowanaczuje sie brzydka z odrostami, farba kusi (bo mam w domu ciemny blond z garniera) , ale nie robie dzisiaj nic pod wplywem impulsu, jutro pewnie bym zalowala...
Skarb90, widziałam Twój odrost. Jest piękny. Nie farbuj włosów. Ja też jak za dużo się nad tym skupiam czuję się paskudnie, jakbym się zaniedbała. Nie myśl o tym w ten sposób, ja staram się skupiać na pielęgnacji rosnących włosów [teraz siedzę z wtartym Alpecinem i mnie mrowi ], ale tych farbowanych również [właśnie dopieszczam końcówki maską H'suan Wen Hua] i nie nachodzą mnie myśli o farbowaniu Częściej myślę o tym, żeby ściąć wszystko na zero... A raczej wszystko prócz naturalek, ale nie mam na to jakoś odwagi
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 22:13   #1368
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Skarb90, widziałam Twój odrost. Jest piękny. Nie farbuj włosów. Ja też jak za dużo się nad tym skupiam czuję się paskudnie, jakbym się zaniedbała. Nie myśl o tym w ten sposób, ja staram się skupiać na pielęgnacji rosnących włosów [teraz siedzę z wtartym Alpecinem i mnie mrowi ], ale tych farbowanych również [właśnie dopieszczam końcówki maską H'suan Wen Hua] i nie nachodzą mnie myśli o farbowaniu Częściej myślę o tym, żeby ściąć wszystko na zero... A raczej wszystko prócz naturalek, ale nie mam na to jakoś odwagi

odrosty bez porownania do tych rozjasnianych, sa sliczne, gladkie i blyszczace.. no wlasnie musze sie czyms zajac zeby nie myslec,bo tak to siedze i szukam sobie wad, a to wlosy takie a to tamto zle.. a jakbym zadzialala pod wplywem impulsu i zrobila sie na ciemny blond to za jakis czas znowu bym rozjasnila je pasemkami i tak w kolko, wiec nie ruszam nic zapuszczam swoje, pieknych wlosow nie mialam odkad rozjasniam, czyli jakies 5 lat, wiecznie suche siano(bywalo tak ze byly nawet 3 farbowania w ciagu dnia- proba dojscia do jednolitego blond, a konczylo sie to nalozeniem na drugi dzien ciemniejszej farby- ja to mam w glowie...), jutro mi przejda humorki dzieki za wsparcie
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 23:55   #1369
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
Jezeli nie widac efektor po 3 miesiacach od rozpoczecia olejowania to najlepiej dac sobie spokoj z intensywna kuracja- wystarczy wtedy raz w tyg.
Chyba dam sobie spokoj w takim razie, bo wlosy mam straszne , tylko problem w tym ze chcialam stosowac pielegnacje bezsilikonowa ale chyba nie da rady, skocze sie po jakas odzywke dove albo inne swinstwo bo juz mi rece opadaja.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 00:00   #1370
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Chyba dam sobie spokoj w takim razie, bo wlosy mam straszne , tylko problem w tym ze chcialam stosowac pielegnacje bezsilikonowa ale chyba nie da rady, skocze sie po jakas odzywke dove albo inne swinstwo bo juz mi rece opadaja.
uca, jeżeli tylko masz możliwość proponuję szampon/odżywkę z dodatkiem aloesu, coś aloesowego, może żel aloesowy. Ja byłam zachwycona po zastosowaniu takiego szamponu, przepięknie oczyszcza włosy, nawilża i zmiękcza.
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 08:09   #1371
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Nie widzę swojego odrostu więc go obliczyłam. Założyłam, że miesięcznie rośnie 1,5 cm - 2 cm więc wyciągnęłam wnioski, żeee swoich naturalnych mam ok. 20 cm
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 13:00   #1372
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Mam takie pytanko, jak ochronić wlosy przed chlorowaną wodą? Zaczełam regularnie chodzić na basen, a woda jest tak baardzo chlorowana co czuje gdy nie mam gogli do pływania nie chce aby to jakoś źle wpłyneło na stan moich włosów więc chciałabym się dowiedzieć jak zapobiec negatywnym skutkom chlorowanej wody.
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 13:00   #1373
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczyny,a lubicie mieć włosy pocieniowane? Ja nienawidze cieniowania gdyż podkręcają mi się,puszą,wole mieć wszystko na równi,wydają mi się,że jest ich więcej objętościowo i mniej sie podkręcają.
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 14:48   #1374
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a lubicie mieć włosy pocieniowane? Ja nienawidze cieniowania gdyż podkręcają mi się,puszą,wole mieć wszystko na równi,wydają mi się,że jest ich więcej objętościowo i mniej sie podkręcają.


nie lubie cieniowanych, ale niestety sama takie posiadam
dokladnie sciete na prosto, bez cieniowania wydaja sie grubsze.
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 15:31   #1375
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja uwielbiam pocieniowane! i aktualnie mam tak pocieniowane że najkrótsze włosy są (np. te tuż nad grzywką) do połowy czoła, kocham to, mnie się nic nie wywija i nie puszy i ładnie mi sie uniosły włosy na górze, nie sa takie przyklapnięte

I moje bez cieniowania się wydają cieńsze, bo są oklapnięte.
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 16:20   #1376
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja uwielbiam pocieniowane! i aktualnie mam tak pocieniowane że najkrótsze włosy są (np. te tuż nad grzywką) do połowy czoła, kocham to, mnie się nic nie wywija i nie puszy i ładnie mi sie uniosły włosy na górze, nie sa takie przyklapnięte

I moje bez cieniowania się wydają cieńsze, bo są oklapnięte.
ja tez mam problem z cienkimi wlosami ale cieniwanie im calkowicie nie sluzy-kazdu wywija sie inna strone. Dlatego schodze do jednej dlugosci- niestety nie bylam jeszcze u fryzjera bo chwilowo terminow brak
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:23   #1377
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Kinpatsu tak mysle ze mam dostep, przynajmniej zel aloesowy ostatnio widzialam w sklepie.
Patisha ja tez niecierpie miec pocieniowanych wlosow , ale niestety moja fryzjerka mnie nie posluchala ostatnim razem i mam mocno pocieniowane (chyba juz wiecej tam nie pojde). Mam dosc proste wlosy ale przy cieniowaniu niestety wywijaja sie na zewnatrz. Wczoraj mi sie zamarzyla krotka fryzura ale troche sie obawiam ze znowu wyjde z salonu z czyms zupelnie innym na glowie niz sobie zyczylam.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii

Edytowane przez uca
Czas edycji: 2010-10-05 o 19:24
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:25   #1378
Yurichika
Rozeznanie
 
Avatar Yurichika
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 655
GG do Yurichika
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

czesc dziewczyny ja tez chetnie dolacze, ostatnio postanowilam wrocic do swojego koloru wlosow, jednak mam dosc ciezkie zadanie - sa czarne. Mialam okres w ktorym zdjelam kolor i mialam rude, na wiosne, ale potem mialam wpadke z pianka koloryzujaca i znow wrocilam do czarnego. Wiem ze moze to pytanie juz bylo, ale co moge zrobic oprocz preparatow przyspieszajacych wzrost i nie farbowaniu ich na czarno? Moj naturalny kolor to ciemny blond, ale nie jestem pewna na 100%, naturalne widzialam jakies..8 lat temu ;]
W sobote ide do fryzjera i mysle nad 2 opcjami, albo znowu zdjac kolor i nalozyc w moim naturalnym kolorze farbe, ale nie jestem przekonana, zniszcza sie doszczetnie (sa cienkie, krecone) albo myslalam nad stopniowym wracaniem do mojego koloru przed pasemka i baleyage w naturalnym kolorze, dluzej to bedzie trwalo ale mniej je zniszczy. Prosze pomozcie mi bo naprawde mam problem i chcialabym znac wasze zdanie.
__________________
"And I see all the young believers Your target audience
I see all the old deceivers We all just sing their
song"


Yurichika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:39   #1379
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Yurichika Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ja tez chetnie dolacze, ostatnio postanowilam wrocic do swojego koloru wlosow, jednak mam dosc ciezkie zadanie - sa czarne. Mialam okres w ktorym zdjelam kolor i mialam rude, na wiosne, ale potem mialam wpadke z pianka koloryzujaca i znow wrocilam do czarnego. Wiem ze moze to pytanie juz bylo, ale co moge zrobic oprocz preparatow przyspieszajacych wzrost i nie farbowaniu ich na czarno? Moj naturalny kolor to ciemny blond, ale nie jestem pewna na 100%, naturalne widzialam jakies..8 lat temu ;]
W sobote ide do fryzjera i mysle nad 2 opcjami, albo znowu zdjac kolor i nalozyc w moim naturalnym kolorze farbe, ale nie jestem przekonana, zniszcza sie doszczetnie (sa cienkie, krecone) albo myslalam nad stopniowym wracaniem do mojego koloru przed pasemka i baleyage w naturalnym kolorze, dluzej to bedzie trwalo ale mniej je zniszczy. Prosze pomozcie mi bo naprawde mam problem i chcialabym znac wasze zdanie.
Moim zdaniem to jesli juz naprawde wracasz do naturalek to opcja z dekoloryzacja, farbowaniem na odrosto-podobny kolor plus duuuzo ciecia koncowek do mnie najbardziej przemawia (nie cierpie balejazy i pasemek, sorki jesli kogos tym stwierdzeniem uraze).
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:48   #1380
Yurichika
Rozeznanie
 
Avatar Yurichika
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 655
GG do Yurichika
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

a co Ty robisz jeszcze w tym kierunki? bo szczerze, naprawde nie chce obcinac, dopiero co cielam dosc radykalnie wlosy i nie widzi mi sie abolutnie ponowne scinanie, juz wolalabym miec na koncach b zniszczone i dbac o nie o stokroc bardziej, ale nie ciac;/
__________________
"And I see all the young believers Your target audience
I see all the old deceivers We all just sing their
song"


Yurichika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.