Jak nie zjem wpadam w szał - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-08, 23:07   #1
smutna2507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3

Jak nie zjem wpadam w szał


Witam!!! mam problem...ogromny jak dla mnie...jak jestem głodna wpadam w szał..nie panuje nad nerwami...krzywdze słowami bliskich...robie na złośc...wyrzywam sie...jak tylko sie najem automatycznie wszystko przechodzi....co mam robic?? nie moge juz wytrzymac..wiem ze źle robie...ale nie potrafie...z nerwow w gardle mnie piecze...trzese sie cała.i chociaz bym chciala nie potrafie sie uspokoic...POMOCY!!! jak to leczyc???
smutna2507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 04:11   #2
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Jak nie zjem wpadam w szał

Ja tak mam od dziecka, że momentalnie robię się wściekła, jeśli poczuję głód. Niestety nie znalazłam na to sposobu, każdy wie, że trzeba mnie nakarmić Ale też chętnie się dowiem, czy jest jakiś sposób, żeby nie mieć takich 'napadów'.
(Jednak ostatnio mam inny problem, bo często nie czuję głodu i po prostu zapominam o jedzeniu. Potrafię się zorientować w nocy, że nic nie jadłam. I dalej nie czuć głodu.)
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 06:56   #3
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jak nie zjem wpadam w szał

jedź regularnie małe porcje.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 11:20   #4
Konsultant Dietetyczny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 191
Dot.: Jak nie zjem wpadam w szał

Problem nie leży tak naprawdę w tym, czy jesteś głodna, czy też nie, ale - z tego, co widzę - problem związany jest z Twoim stanem emocjonalnym, który jest rozchwiany i bardzo napięty. Warto zastanowić się nad tym, czy tylko wybuchasz podczas, gdy jesteś głodna, czy miewasz takie 'ataki' również przy innych okazjach.

Twoją przypadłość można leczyć objawowo, czyli - jak już wspomniano powyżej - należy jeść małe porcje co jakiś czas, albo leczyć - do czego osobiście namawiam - holistycznie, by wyeliminować główny problem Twojego zachowania.

Niestety, na forum trudno przeprowadzić należyty wywiad.
Konsultant Dietetyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 16:37   #5
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Jak nie zjem wpadam w szał

ktoś powiedział mi kiedyś tak: 'Jak czuje się smutny, samotny i opuszczony to jestem głodny'.
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.