Czy to można pokazywać ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-30, 12:31   #1
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag

Czy to można pokazywać ??


Pytam serio

Seria stara jak świat... coś a'la wampir. Do tej pory nie pokazywałam światu bo nie byłam zadowolona Ale ostatnio kilku znajomych oglądało wszystkie moje zdjęcia i się zachwycili właśnie tym I tu prośba o wasze opinie... co sądzicie, o makijażu, o zdjęciu, czy byście pokazały to światu?

Nieco obrobiłam w Corelu, bo nos był za jasny więc go przyciemniłam i tyle, reszta nie tykana.

Bardzo proszę o szczere opinie

Kosmetyki - nie pamiętam Na pewno Kryolan supra, kryolan puder ryżowy, na pewno cienie MAC ale reszty nie pamiętam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC6690_D.jpg (34,9 KB, 302 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC6690_Dd.jpg (34,7 KB, 148 załadowań)
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2011-08-31 o 14:32
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 13:18   #2
Arfitexa
Raczkowanie
 
Avatar Arfitexa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 259
Dot.: Czy to można pokazywać ??

a nawet trzeba jedyne o mi się nie podoba to jasne brwi, ale ogólnie bardzo fajnie
__________________
http://www.youtube.com/user/Arfitexa
makijażowe inspiracje
Nie jem słodyczy, zbieram na liposukcje kawitacyjną, ćwicze bellydance i pilates
Pładki brzuch do zimy bez jo-jo
Arfitexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 13:25   #3
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Czy to można pokazywać ??

Cytat:
Napisane przez Arfitexa Pokaż wiadomość
a nawet trzeba jedyne o mi się nie podoba to jasne brwi, ale ogólnie bardzo fajnie
Niby tak miało być... Ale chyba właśnie przez to mi się nie podoba i w ogóle jakoś ze zdjęć nie byłam zadowolona :| Oczekiwałam czegoś innego i od siebie i fotografa

Dziękuję bardzo
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 13:50   #4
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Czy to można pokazywać ??

a mi sie wydaje, że jasne brwi są ok, nawet bym się pobawiła w całkowite zakamuflowanie brwi ;]
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 13:52   #5
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Czy to można pokazywać ??

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
a mi sie wydaje, że jasne brwi są ok, nawet bym się pobawiła w całkowite zakamuflowanie brwi ;]
Właśnie raz słyszę, że te brwi nawet super czy ok, a raz że fatalnie
Dlatego chciałam też poznać wasze opinie Tutaj były one na tyle nisko osadzone, że faktycznie musiałabym je zakamuflować jeżeli chciałabym dorysować wyżej nowe.

Dziękuję ślicznie Vilette za opinię Postaram się pobawić w Corelu i je ukryć... zobaczymy

Może ktoś jeszcze się wypowie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 14:08   #6
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Czy to można pokazywać ??

uroda, fryzura i ogólnie stylizacja zalatuje mi mansonem, więc im dłużej patrzę, tym bardziej się prosi o brak brwi absolutny podkreślenie brwi byłoby w tym przypadku nawet nudne i przewidywalne

ale to tylko może moja ostatnia obsesja na punkcie białych rzęs (Kolcia, znasz jakąś fajną białą mascarę?)
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 14:33   #7
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Czy to można pokazywać ??

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
uroda, fryzura i ogólnie stylizacja zalatuje mi mansonem, więc im dłużej patrzę, tym bardziej się prosi o brak brwi absolutny podkreślenie brwi byłoby w tym przypadku nawet nudne i przewidywalne

ale to tylko może moja ostatnia obsesja na punkcie białych rzęs (Kolcia, znasz jakąś fajną białą mascarę?)
Hehe, no właśnie... nigdy nikomu się nie dogodzi i zawsze się znajdą tacy co będą na nie, bo nie będzie to zrobione pod ich gust Jak tylko skończę zabawę i się będzie to do czegoś nadawać to na pewno pokarzę efekty

Ja też lubię białe rzęsy... ale nie wszędzie Z białych maskar to ja lubię bazę Dior'a Rzęsy do nieba A poza tym nie wiem czy Pupa nie ma białej maskary

I jeszcze to: http://www.rockmetalshop.pl/product-...y-STAR-28.html Nie jest tak dobra jak Dior... ale cena o niebo niższa

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Jest i bezbrwiowe Niestety ja mistrz PS'a (tudzież Corela) nie jestem Ale jako taka chyba ujdzie Niestety obróbkę widać jak cholewcia
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 14:34   #8
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Czy to można pokazywać ??

a ta baza z Diora dobrze pokrywa rzęsy? Bo na sesje lubię doklejać też białe sztuczne rzęsy i nie chcę, żeby naturalne się od spodu odznaczały
kurde, muszę w końcu się przemóc, żeby zamówić parę rzeczy ze Stargazer, odkąd Agabil pokazała ich neonowe szminki to zaczęłam chorować na ich neonowe produkty ;p
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 14:57   #9
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Czy to można pokazywać ??

Mnie osobiście nie podoba się ten, hm, twór. Koncepcja niby fajna, ale twarz wyszła jednak dość zdeformowana, zniekształcona i mnie to okropnie drażni, bo odwraca uwagę od demoniczności czy też tego, co ma wampira odznaczać.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:54   #10
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Czy to można pokazywać ??

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
a ta baza z Diora dobrze pokrywa rzęsy? Bo na sesje lubię doklejać też białe sztuczne rzęsy i nie chcę, żeby naturalne się od spodu odznaczały
kurde, muszę w końcu się przemóc, żeby zamówić parę rzeczy ze Stargazer, odkąd Agabil pokazała ich neonowe szminki to zaczęłam chorować na ich neonowe produkty ;p
Diorek pokrywa super w 100%, przynajmniej moje Przyznam, że na innych nie testowałam. No ja też mam ochotę na kila rzeczy od SG... ale to zobaczymy, pewnie kiedyś

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Mnie osobiście nie podoba się ten, hm, twór. Koncepcja niby fajna, ale twarz wyszła jednak dość zdeformowana, zniekształcona i mnie to okropnie drażni, bo odwraca uwagę od demoniczności czy też tego, co ma wampira odznaczać.
To trochę też wina zdjęcia, światło dość nieszczęśliwie pada w kilku miejscach... a makijaż, no wyszedł jak wyszedł

Dziękuję za opinie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 16:10   #11
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Czy to można pokazywać ??

trzeba obadać jak tak mówisz, ja nie szukałam baz, bo bałam się krótkotrwałego i niezbyt dobrego efektu,w końcu to baza pod tusz jedynie

a co do zarzutów uważam, że modele i modelki nie muszą zawsze na zdjęciach wychodzić kształtnie, pięknie i foremnie. Te idealne twarze na zdjęciach są nudne i przerażające. Podoba mi się zdjęcie bez brwi ^^
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 16:16   #12
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Czy to można pokazywać ??

kolciaczku, CUDOWNY, wariatka, pewnie, ze pokazuj!!!! widze tylko, ze brewka obrobiona na drugiej focie, czy tak swietnie zablokowana?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 21:51   #13
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Czy to można pokazywać ??

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
kolciaczku, CUDOWNY, wariatka, pewnie, ze pokazuj!!!! widze tylko, ze brewka obrobiona na drugiej focie, czy tak swietnie zablokowana?
Dziękuję, Chloe Kochana jesteś... Ja serio byłam na siebie strasznie zła jak zobaczyłam zdjęcia... chyba z rok siedziało w katalogu nikomu nie pokazywane

Na 2 focie obrobiona niestety Tak ładnie nie umim blokować A właściwie brak mi sprzętu do tego lub tak sobie wmawiam

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
trzeba obadać jak tak mówisz, ja nie szukałam baz, bo bałam się krótkotrwałego i niezbyt dobrego efektu,w końcu to baza pod tusz jedynie

a co do zarzutów uważam, że modele i modelki nie muszą zawsze na zdjęciach wychodzić kształtnie, pięknie i foremnie. Te idealne twarze na zdjęciach są nudne i przerażające. Podoba mi się zdjęcie bez brwi ^^
Dokładnie Ja to w ogóle nie znoszę buziek z silikonem, wyfotoszopowanych na maksa Pewnie i w moim PF kiedyś takie zagoszczą... ale nie lubię tego, a modelek z masakrycznie wypchanymi silikonem ustami nigdy nie chcę w PF... paskudztwo
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:35   #14
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Czy to można pokazywać ??

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Dziękuję, Chloe Kochana jesteś... Ja serio byłam na siebie strasznie zła jak zobaczyłam zdjęcia... chyba z rok siedziało w katalogu nikomu nie pokazywane

Na 2 focie obrobiona niestety Tak ładnie nie umim blokować A właściwie brak mi sprzętu do tego lub tak sobie wmawiam
umiesz umiesz, kup sobie:


http://folaroni.com/sklep/akcesoria/...ciaa-30ml.html

efekt rewelacyjny!
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:51   #15
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Czy to można pokazywać ??

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
umiesz umiesz, kup sobie:


http://folaroni.com/sklep/akcesoria/...ciaa-30ml.html

efekt rewelacyjny!
Ooo, dobra kobieto Dziękować za to
Tylko cena paskudna
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:52   #16
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Czy to można pokazywać ??

spróbuj nawet zwykłym klejem szkolnym i gęstym korektorem przykryć typu kamuflaż kryolanu zobaczysz, czy Ci coś wychodzi
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:53   #17
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Czy to można pokazywać ??

Słyszałam też o szarym mydle... tanie, ale jakoś mnie ten sposób nie przekonał Wypróbuję co się da... najpierw na moich biednych brwiach
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 23:09   #18
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Czy to można pokazywać ??

o szarym mydle tez słyszałam, ale Kandee Johnson używa sposobu z klejem szkolnym w sztyfcie + gęsty kamuflaż - genialny efekt. Chyba raz widziałam jak jedną brew zrobiła czymś profesjonalnym, drugą klejem i klej wyglądał bardzo naturalnie, brwi kompletnie się nie odznaczały. Ja właśnie ostatnio chciałam zmodyfikować makijaż promocyjny maca http://www.temptalia.com/images/fall...aradise002.jpg i właśnie zrobić go pozbywając się brwi ;]
ale cholera wie co wyjdzie, ja zdolności Twoich nie mam ;p
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 23:12   #19
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Czy to można pokazywać ??

ja robilam na ten sposob z mydlem, najpierw mydlo, nie musi byc szare, wazne jednak, zeby bylo dosc mocno namoczone od spodu i zostawilo na brwiach taki typowy mydlany poslad, poczekac do zaschniecia, nastepnie przykryc go podkladem i sypkim pudrem


na czym polega problem? na tym, ze osoba, na ktorej wykonuje sie ten zabieg czuje spory dyskomfort, mimo wszystko mydlo sciaga, moze to rowniez podraznic skore, szczegolnie jesli jest sucha w tym miejscu
do tego jesli masz modelke z gestymi brwiami, a taka mi sie trafila 2 miesiace temu, to metoda na mydlo, czy korektor nie przejdzie, chyba, ze na pokaz, gdzie nikt nie bedzie sie specjalnie przypatrywal, bo sesja odpada.....
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.