Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-01, 07:17   #1321
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na zabiegu w depiclinic i jakie moje zaskoczenie bo obsługa w porównaniu do salonu w którym byłam poprzednio gdzie mnie tak chamsko oszukano po prostu mega profesjonalna !!! Pani brardzo dokładna dzieliła nogi kredką na części co by nie ominąć żadnego miejsca, odpowiednio dobrała mi moc i mnie poinformowała o mocy jakiej używa, korzystała z małej i dużej końcówki - SZOK dziewczyny nie dawajcie się oszukiwać bo istnieją rzetelne salony i reklamujcie usługii to Nasze prawo. W poprzednim pseudo salonie nogi robiono mi 10 min z moim wejściem rozebraniem i wypełnieniem ankiety a tu 60 min !!! Skrupulatnie omijano moje znamiona. Nie zapisano mnie na kolejny zabieg za 4 tygodnie tylko prawidłowo za 8-12 tygodni. Jak pomyślę o tym jak mi pierwszy raz robiono zabieg to mimo wszystko złość we mnie kipi na takie wyłudzanie pieniędzy.
Dziekuję dziewczynom z wizażu które poleciły mi ten salon bo na prawde jestem zadowolona.
Super
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 07:28   #1322
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
Duet ze względu na dużą końcówkę robi się szybko,więc nie porownujcie czasu do LS
ok ...dziekuje za info bo juz sie wystraszyłam jak zobaczyłam tutaj te "godzinne" zabiegi
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 11:30   #1323
aneczka_exp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny czy nie lepiej kupić urządzenie np. Silk'n i samej robić w domu. Zabieg robisz kiedy masz czas i jest potrzeba, sama regulujesz poziom mocy. Nie lepiej tak?
aneczka_exp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 17:10   #1324
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Antissa Pokaż wiadomość
Cześć
Cały zabieg ma trwać około półtorej godziny. Mam nadzieję, że dam radę
Podejrzanie krótko jeśli to zwykły LightSheer. Porządnie zrobione łydki z kolanami powinny tyle trwać (a nawet dłużej). Do tego pachy 15-20 min i bikini 30 min płytkie lub nawet godzina jeśli głębokie.
Duetem 40 min do godziny się łydki robi.
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 18:19   #1325
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez aneczka_exp Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy nie lepiej kupić urządzenie np. Silk'n i samej robić w domu. Zabieg robisz kiedy masz czas i jest potrzeba, sama regulujesz poziom mocy. Nie lepiej tak?
nie lepiej,poniewaz jest to zabawka dla dzieci.
prawdziwy i silny laser nie jest w sprzedaży dla każdego.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Podejrzanie krótko jeśli to zwykły LightSheer. Porządnie zrobione łydki z kolanami powinny tyle trwać (a nawet dłużej). Do tego pachy 15-20 min i bikini 30 min płytkie lub nawet godzina jeśli głębokie.
Duetem 40 min do godziny się łydki robi.
trochę przesadzasz z tym czasem .
ja rozumiem dokładność,ale 40 min łydki duetem,chyba z kawką i papieroskiem w przerwie ?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 15:13   #1326
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na zabiegu w depiclinic i jakie moje zaskoczenie bo obsługa w porównaniu do salonu w którym byłam poprzednio gdzie mnie tak chamsko oszukano po prostu mega profesjonalna !!! Pani brardzo dokładna dzieliła nogi kredką na części co by nie ominąć żadnego miejsca, odpowiednio dobrała mi moc i mnie poinformowała o mocy jakiej używa, korzystała z małej i dużej końcówki - SZOK dziewczyny nie dawajcie się oszukiwać bo istnieją rzetelne salony i reklamujcie usługii to Nasze prawo. W poprzednim pseudo salonie nogi robiono mi 10 min z moim wejściem rozebraniem i wypełnieniem ankiety a tu 60 min !!! Skrupulatnie omijano moje znamiona. Nie zapisano mnie na kolejny zabieg za 4 tygodnie tylko prawidłowo za 8-12 tygodni. Jak pomyślę o tym jak mi pierwszy raz robiono zabieg to mimo wszystko złość we mnie kipi na takie wyłudzanie pieniędzy.
Dziekuję dziewczynom z wizażu które poleciły mi ten salon bo na prawde jestem zadowolona.
Cieszymy się razem z Tobą
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 17:16   #1327
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie!

Znów zaczełam myśleć o laserze. Gładkie łydki i bikini to moje marzenie.
Próbuje 'na nowo' odświeżyć wiadomości, których kiedyś szukałam.
Mam nadzieje, że na jesień się uda zrobić albo łydki albo bikini.

Natchnełam się dziś na wiadomość, że nie wolno wykonywać zabiegu kobietą zażywającym tabletki antykoncepcyjne.
Czy coś Wam wiadomo na ten temat?
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 23:28   #1328
follylove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam. Zdecydowałam się na zabieg laserem light sheer w slaonie depilacjalux w sosnowcu. Moge z całego serca polecić owy salon. Super obsługa, sprawdzony laser z certyfikatem itp. Obowiązują tem super ceny z którymi łączy się dodatkowa zniża dla dwojga! jezeli ktoś zastanawia się nad salonem zapraszam do kontaktu. odpowiem też na wszelkie pytania
follylove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 08:56   #1329
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Moje pachy też w Derkimos po tyle trwaly.
Nie wiem kim jest pani Ewa, ale ja raczej nie bede juz tam ryzykowac.

No ja też już nie ryzykuje bo chodzę już gdzie indziej, ale piszę to po to żeby pokazać różnice między kosmetyczkami i ich pracą, dziwne że jedna robi ten sam zabieg 30 min a druga 15 min......
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 11:25   #1330
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Natchnełam się dziś na wiadomość, że nie wolno wykonywać zabiegu kobietą zażywającym tabletki antykoncepcyjne.
Czy coś Wam wiadomo na ten temat?
Z antykoncepcją hormonalną to ciekawa sprawa.
Wszędzie piszą, że jest to przeciwwskazanie do depilacji (hormony zawsze działają w jakimś stopniu fotouczulająco), ale nie wierzę, że wszystkie kobiety wybierające depilację nie biorą tabletek, to w końcu popularna metoda antykoncepcji.
Moja kosmetyczka, powiedziała, że to nie jest przeszkoda.
Pewnie, jakby poważnie traktować tabsy jako przeciwwskazanie, to zainteresowanie zabiegami spadłoby o 80%
Jest to jednak ryzyko. Ja np. mam skłonność do przebarwień. Antykoncepcja hormonalna spowodowała u mnie przebarwienia na twarzy. Dlatego zdecydowałam się tylko na depilację bikini. Innych sfer wolę nie depilować laserem.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 12:43   #1331
MarmoladaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

antykoncepcja hormonalna nie jest szkodliwa przy depilacji laserowej. gorzej jest z lekami, ktore sie przyjmuje na jakies powaznie schorzenie, one zazwyczaj musza byc odstawione co najmniej tydzien przed zabiegiem. ale to wszystko trzeba skonsultowac z kosmetologiem.
MarmoladaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 18:39   #1332
Antissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 104
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Byłam na pierwszym zabiegu. Miałam robione łydki i pachy, bikini będzie w inny dzień. Zabieg potrwał niecałą godzinkę. Na pachy miałam kładziony zimny okład, na nogi nic. Czasami krzywiłam się z bólu, noga kilka razy mi zadrżała, ale ogólnie nie było źle
Antissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 09:48   #1333
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez MarmoladaX Pokaż wiadomość
antykoncepcja hormonalna nie jest szkodliwa przy depilacji laserowej. gorzej jest z lekami, ktore sie przyjmuje na jakies powaznie schorzenie, one zazwyczaj musza byc odstawione co najmniej tydzien przed zabiegiem. ale to wszystko trzeba skonsultowac z kosmetologiem.

moim zdaniem odstawienie leków na tydzień przed zabiegiem to zdecydowanie za mało.... leki dość długo utrzymują się w organizmie
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 18:26   #1334
MarmoladaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
moim zdaniem odstawienie leków na tydzień przed zabiegiem to zdecydowanie za mało.... leki dość długo utrzymują się w organizmie
Np. jak się bierze antybiotyki to juz po 3 dniach mozna sie depilowac, ale ten okres jest wydłuzony do tygodnia dla bezpieczenstwa pacjentki. a jak sie bierze leki swiatlouczulajace to juz po tygodniu mozna sie depilowac, ale ten okres tez mozna wydluzyc dla bezpieczenstwa. podobnie jest z horomonami.
MarmoladaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:01   #1335
kattja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kattja8 Pokaż wiadomość
Kochane! Mam do Was ogromną prośbę!! Czy Poznanianki mogłyby mi z czystym sumieniem polecić salon, w którym zabieg depilacji jest wykonywany dokładnie? Bo niestety po trzech zabiegach jestem bardzo niezadowolona z Wyspy Urody :-( Czy uwierzycie, że głębokie bikini, pachy i łydki miałam ostatnio zrobione w ciągu 1 godz. 20 min i to z moim przygotowaniem się (czyt. rozebraniem i ubraniem). Ostatni zabieg miałam w grudniu i już widzę, że był zrobiony bardzo niedokładnie :/ Najbardziej zależy mi na głębokim bikini, a ostatnio pani, która mnie depilowała, była bardzo zdziwiona, że wargi mają też być zrobione całe Czy możecie polecić mi salon w Poznaniu, w którym nie brzydzą się depilacji głębokiego bikini i robią to dobrze oraz dokładnie? Niestety do tego salonu będę musiała pójść jeszcze raz, bo wykupiłam z góry 4 zabiegi po bardzo okazyjnej cenie, ale już teraz wiem, że nie warto łaszczyć się na taniochę, jeśli ważna jest jakość usług... Z góry dziękuję za pomoc
Czy mogę jeszcze raz prosić Poznanianki o pomoc? Jestem zdesperowana, bo z każdym dniem włosów po ostatnim zabiegu przybywa, a nie upłynęły nawet dwa miesiące :-( Ostatnio taką ilość włosów miałam dopiero po 2,5 miesiącach. Widać więc, że Pani niezbyt się przyłożyła... Czy słyszałyście jakieś sensowne opinie o salonie Casolla?
kattja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 08:22   #1336
aneczka_komp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny może lepiej kupić SILKN, do samodzielnego użycia. Naświetlasz włoski wg własnych potrzeb. Polecam spróbować, bo warto, a koszt szybko się zwraca zwłaszcza jak pani w salonie obsłyży na oczepnego.
aneczka_komp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 11:05   #1337
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez aneczka_komp Pokaż wiadomość
Dziewczyny może lepiej kupić SILKN, do samodzielnego użycia. Naświetlasz włoski wg własnych potrzeb. Polecam spróbować, bo warto, a koszt szybko się zwraca zwłaszcza jak pani w salonie obsłyży na oczepnego.
Już o tym mówiłyśmy, że jest to "zabawka" a nie profesjonalny sprzęt...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 14:13   #1338
aneczka_komp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Absolutnie nie zgadzam sie z powyższą opinią. To, że Silkn jest urządzeniem do używania w domu - nie znaczy to wcale, że jest zabawka, nawet w cudzysłowie. Rozpowszechnianie takiej opinii świadczy o tym, że nie miała ta osoba Silkn w ręce i go nie używała. Zacznie lepiej samemu wykonywać zabieg, niż być niekiedy poparzonym przez nieprofesjonalną obsługę w gabinetach.

aneczka_komp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 17:24   #1339
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez aneczka_komp Pokaż wiadomość
Absolutnie nie zgadzam sie z powyższą opinią. To, że Silkn jest urządzeniem do używania w domu - nie znaczy to wcale, że jest zabawka, nawet w cudzysłowie. Rozpowszechnianie takiej opinii świadczy o tym, że nie miała ta osoba Silkn w ręce i go nie używała. Zacznie lepiej samemu wykonywać zabieg, niż być niekiedy poparzonym przez nieprofesjonalną obsługę w gabinetach.

Jak chcesz wydawac kase, to kup sobie depilator, efekt ten sam, a taniej
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 12:32   #1340
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

18 ?przy jakim laserze?
Pisałam już o tym wiele stron temu
LS u oszustów z BC.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 22:15   #1341
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Pisałam już o tym wiele stron temu
LS u oszustów z BC.
ok.nawiązałam do śmiesznej mocy,bo przy LS i 18-tu jednostkach nie ma nic dziwnego,ze nic nie czułaś
.porównując standartowe moce przy 30/38 jednotkach juz czuć ból i kłucie

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczka_komp Pokaż wiadomość
Absolutnie nie zgadzam sie z powyższą opinią. To, że Silkn jest urządzeniem do używania w domu - nie znaczy to wcale, że jest zabawka, nawet w cudzysłowie. Rozpowszechnianie takiej opinii świadczy o tym, że nie miała ta osoba Silkn w ręce i go nie używała. Zacznie lepiej samemu wykonywać zabieg, niż być niekiedy poparzonym przez nieprofesjonalną obsługę w gabinetach.


kiepska kryptoreklama
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 20:13   #1342
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ide jutro na 4 bikini i 6 pachy. mam nadzieje, ze to juz ostatnie, bo stan mojego konta sięga dna powoli zwlaszcza pachy, mam nadzieje ze mi jutro naprawią szkody wyrządzone w poprzednim, wspominanym juz, gabinecie (czyt. niska moc i efekty na poziomie ledwo dobrym)
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 21:13   #1343
aneczka_exp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ech dziwne jest to, że jak inni piszą na forum konkretne nazwy gabinetów i imiona osób z obsługi, to nikt nie posądza opisujących o złą wolę. Jeśli zapropopnuje się coś innego to od razu niezadowolenie i atak. Wyrażę jeszcze raz własne zdanie - Silkn jest dla mnie ok.
aneczka_exp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 06:29   #1344
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez aneczka_exp Pokaż wiadomość
Ech dziwne jest to, że jak inni piszą na forum konkretne nazwy gabinetów i imiona osób z obsługi, to nikt nie posądza opisujących o złą wolę. Jeśli zapropopnuje się coś innego to od razu niezadowolenie i atak. Wyrażę jeszcze raz własne zdanie - Silkn jest dla mnie ok.
No i spoko, cieszymy się Twoim szczęściem, ale jak widać powyżej to temat stricte o depilacji laserowej, więc idź to cudo wychwalać do innego tematu.

Z jaką mocą miałyście robiony pierwszy zabieg depi bikini gł. ?
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 07:41   #1345
kamcia1611
Raczkowanie
 
Avatar kamcia1611
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 119
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, a polecacie jakieś dobre miejsce we Wrocławiu? Myślałam nad Ars Estetica, może któraś z Was wykonywała tam depilację. Pozdrawiam
kamcia1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 08:09   #1346
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez aneczka_exp Pokaż wiadomość
Ech dziwne jest to, że jak inni piszą na forum konkretne nazwy gabinetów i imiona osób z obsługi, to nikt nie posądza opisujących o złą wolę. Jeśli zapropopnuje się coś innego to od razu niezadowolenie i atak. Wyrażę jeszcze raz własne zdanie - Silkn jest dla mnie ok.
Jesteś w końcu aneczka_exp czy aneczka_komp?

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
No i spoko, cieszymy się Twoim szczęściem, ale jak widać powyżej to temat stricte o depilacji laserowej, więc idź to cudo wychwalać do innego tematu.
Popieram, to wątek wyłącznie o Light Sheer, Wiesz dobrze, że istnieje osobny o Silk'n. Offtopy są naprawdę zbędne.

Edytowane przez _____
Czas edycji: 2013-02-11 o 08:12
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 08:16   #1347
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kamcia1611 Pokaż wiadomość
Hej, a polecacie jakieś dobre miejsce we Wrocławiu? Myślałam nad Ars Estetica, może któraś z Was wykonywała tam depilację. Pozdrawiam
ja jestem po jednej depilacji pach w Dermedzie. Za tydzień mam drugi zabieg. Na razie ciężko mi powiedzieć o efektach itd. ze względu na dopiero moje początki
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 08:33   #1348
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
ja jestem po jednej depilacji pach w Dermedzie. Za tydzień mam drugi zabieg. Na razie ciężko mi powiedzieć o efektach itd. ze względu na dopiero moje początki
Mam dokładnie to samo...początki w Der-Medzie...ale pierwsze wrazenie pozytywne
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 12:08   #1349
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
No i spoko, cieszymy się Twoim szczęściem, ale jak widać powyżej to temat stricte o depilacji laserowej, więc idź to cudo wychwalać do innego tematu.

Z jaką mocą miałyście robiony pierwszy zabieg depi bikini gł. ?
pierwszy chyba 30, drugi i trzeci chyba 35

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

zobaczymy ile na czwarty dostane, ide za godzine
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 12:29   #1350
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie wiem jak u Was ale u mnie po 3 zabiegach depilacji na bikini głębokie odrosło sporo włosków- szczególnie na wargach...Pomiędzy zabiegami było ich niewiele, lecz od ostatniej depilacji minął prawie rok i w tym czasie ich trochę wykiełkowało. Też tak miałyście?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.