Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Pokaż wyniki sondy: Które biuro podróży????????????
Triada 5 15,15%
Itaka 9 27,27%
Alfa Star 8 24,24%
Wygoda Travel 1 3,03%
Orbis 1 3,03%
Neckerman 1 3,03%
Ecco Holiday 2 6,06%
Travel team 0 0%
TUI 6 18,18%
OASIS TOURS 0 0%
Głosujący: 33. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 19:01   #1
anusia476
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Question

Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????


Właśnie wybieram miejsce na spędzenie feri, przeglądam forum o różnych biurach podróży, opinie są różne. Może moglibyślie mi polecić konkretne wczasy i hotel. Bez żadnych przykrych niespodzianek na miejscu.
anusia476 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 10:07   #2
RYBACZEK33
Raczkowanie
 
Avatar RYBACZEK33
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 81
Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

W sumie to można już powoli zastanawiać się nad wakacjami... zastanawiam się nad Italią, albo Hiszpanią. Oczywiście najchętniej wybrałabym się na wyspę Bali, ale nie wiem jeszcze czy się wyrobie z kaską. To co ja mogę polecić to Egipt, a dokładnie Hurghadę, byłam z nimi dwa lata temu z Itaką. Z wyjazdu jestem zadowolona i mogę wam polecić to biuro. Miejsce również rewelacyjne. Opaliłam się bardzo dziewczyny i nauczyłam się nurkować! Szkoda że takie wakacje nie mogą trwać np. 3 miesiące. Wtedy człowiek by dopiero wypoczął! A wy gdzieś byłyście??? Możecie coś polecić?
RYBACZEK33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 18:30   #3
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

Ja Tunezja z Itaka i wycieczki fakultatywne hotel Rosa Beach. Kiedys do Egiptu polece z Alfa Star- najlepsza oferta hotelowa+najlepsze wycieczki fakultat.
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 20:36   #4
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

Polecam Itakę. Byliśmy z nimi w Turcji i Grecji - Grecja szczególnie wyspowa jest piękna, zwiedzaliśmy ją już kilkakrotnie. Co do Itaki, wszystko zorganizowane profesjonalnie, nie było żadnych nieporozumień. Biuro nie nawaliło. Z wycieczek fakult. nie korzystaliśmy. W obu miejscach czas organizowaliśmy sobie z miejscowymi biurami. Polecam raczej ten sposób zwiedzania, szczególnie w Grecji. Choć i w Turcji można bezpiecznie korzystać z usług tamtejszych biur.
W Turcji byliśmy w kompleksie hoteli Alara w Incekum i mogę z czystym sumieniem polecić ten region i te hotele
Niestety nie orientuje się w ofercie typowo na ferie, ale na pewno znajdziesz coś ciekawego w ofercie Almaturu.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...


Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2009-01-19 o 20:38
magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 11:10   #5
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

Widzę, że zestawienie organizatorów jest dość ubogie.
Zwróćcie dziewczyny uwagę także na Exim Toursa- świetny organizator, niezbyt wygórowane stawki, Ecco Holiday -idealne oferty dla osób czekających na lasty-w sezonie 2008 sprzedałam w lipcu Tunezje tygodniową z lasta za niespełna 800zł
A teraz na 13 stycznia Maroko za 849 zł.
Z daleka omijałabym zaś i odradzam klientom Triadę-totalna porażka-jeśli jakieś reklamacje to w grę wchodzi tylko Triada:/
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 09:53   #6
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

ja też polecam exima byłam bardzo zadowolna z wycieczki z tym biurem. Tunezja, hotel mahdia palace. piękny hotel dobre jedzenie tyle że okolica średnia
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 13:12   #7
RYBACZEK33
Raczkowanie
 
Avatar RYBACZEK33
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 81
Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

Cytat:
Napisane przez Maryla18 Pokaż wiadomość
Ostatnio szukam ofert biur, chce jechać na Kretę może na przełomie maja/czerwca Czytałam na stronkach Alfa Star zajrzałam też na stronę itaki i nie bardzo wiem, jakimi kryteriami sie kierować przy wyborze biura???
Wiesz najlepiej zapoznać się z ofertą i możliwościami jakie daje ci biuro. Zastanów się dokładnie na jaki wyjazd się nastawiasz i co chcesz tak naprawdę osiągnąć (jaki jest cel twojej podróży np czy chcesz coś zwiedzać czy raczej poleniuchować ;-)). Gdy już podejmiesz decyzję postaraj uzyskać jak najwięcej informacji na temat biura, wybranego wyjazdu i hotelu w którym planujesz zamieszkać. Wiem o tym z doświadczenia, sama podejmowałam takie środki decydując się na wyjazd do Egiptu. Dużo informacji znalazłam w internecie. Dodatkowo zawsze możesz liczyć na informacje w biurze podróży. Gdy połączysz te dwa kanały decyzja będzie prosta ;-) Pozdrawiam i życzę miłych wakacji.
RYBACZEK33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 13:35   #8
Karo1983
Raczkowanie
 
Avatar Karo1983
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 100
Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

Ja w 100% polecam Triadę. Latamy ze znajomymi juz któryś raz z kolei i nie możemy narzekac. W tym roku lecimy z Trady w lipcu na 2 tygodnie na Kretę. Samo załatwianie wyjazdu naprawdę trwa szybko i sprawnie. Ceny mają naprawdę niskie. Ta sama wycieczka do tego samego hotelu np w Itace była prawie 500zł droższa i oczywiście ubezpieczenia np. od niezmienności ceny i rezygnacji z kosztów podróży również w innych biurach były droższe.
__________________
Karolcia
Karo1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:55   #9
RYBACZEK33
Raczkowanie
 
Avatar RYBACZEK33
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 81
Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

Cytat:
Napisane przez Maryla18 Pokaż wiadomość
Wybrałam się do biur i w efekcie wybrałam Alfa Star, otrzymałam najwięcej informacji i potraktowano mnie ok. Z tego co jak na chwilę obecna wybrałam, pojechałabym na Kretę, chcę zwiedzić Heraklion, na pewno intersuje mnie wieczór grecki i wyjazd na wyspę Chrissi Tyle wiem, a co do hotelu to wstępnie podoba mi się Kalypso, cena jest odpowiednia.
To pewnie dwa katalogi od nich dostałaś;-) A kawkę ci chociaż zrobili??? A tak poważnie w których biurach byłaś?? Właśnie i kiedy jedziesz?? Powiedz kilka słów jak kształtują się oferty?? Jeżeli chodzi o Kretę to naprawdę fajne miejsce, ale zdecydowanie wolę indonezyjskie klimaty... Marylko a byłaś kiedyś z Alfa?

Edytowane przez RYBACZEK33
Czas edycji: 2009-02-02 o 19:24
RYBACZEK33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 11:00   #10
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

polecam exim tours
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 11:24   #11
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

Ja nie polecam alfa star do egiptu - jako zwiedzanie 16 dni
pilot sie uczyl polskiego 3 miesiace w kairze i kiedy oprowadzal to sie mylil o pareset lat. no i nie zapomne o hotelu w "za***iji" "zahabia czy jakos tak) jesc sie tam nie dalo, ci co byli tam na dluzej jezdzili do macdonalda, mimo ze mieli wykupione all inclusive :S woda wylaczali, albo tez prad w nocy. plaza byla ok. to byl hotel 3 gwiadkowy. wiec ja polecam hotele 4 czy 5 gwiazdkowe, jesli sie ktos wybiera do egiptu. a ijeszcze jazda pociagiem do kairu pierwsza klasa. taaaa pierwsza klasa, ale egipska...kiedy pociag sie zatrzymuje to wyskakuja karaluszki i chodza po scianie, a pociag sie dosc czesto zatrzymuje.
i jeszcze mysmy mieli widocznie wykupiony pobyt w sharm el sheik, gdzie reszta wycieczki zostala w hurghadzie ( tez nas nikt o tym nie powiadomil), bylo ok...tylko nie spatali w tym hotelu co bylismy, gdzie bylo pelno tlustych anglikow, ktorzy nie bardzo umieli sie zachowac. mielismy wracac do hurghady promem i plynac prze jakies 2 godziny, zbiorka miala byc o godzinie 10 ale jakis pilot co nas mial zabrac, przyszedl dopiero po 13 i powiedzial ze jedziemy autokare, bo "sib sie ziepsiul" , no i oczywiscie nikt nie raczyl nas o tym powiadomic i musielismy jechac autokarem caly dzien, i tak wspanialomyslnie zostal wykorzystany nasz jeden dzien. a w drodze na synaj przebilo im sie kolo i nawet nie mieli klucza, ze by odkrecic kolo i musieli zatrzymywac kierowcow. :S po ymi i innymi drobnymi nie przyjemnosciami wycieczka byla nawet ok, byli fajnie ludzie (inni uczestnicy wycieczki) wiec dalo sie przezyc :P
to tak napisalam, zeby ten kto sie wybiera z alfa stresem, nie byl zszokowany.
__________________
.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 11:27   #12
melania785
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 35
Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

o rany to niezle, zdziwilo mnie to bo alfie slyszalam duzo dobreg raczej, a jakies kiepskie opinie wystawiali tylko ci co "lubia narzekac", eh szkoda mieliscie pecha po prostu inaczej nie potrafie tego wytlumaczyc
melania785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:48   #13
RYBACZEK33
Raczkowanie
 
Avatar RYBACZEK33
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 81
Smile Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

Cytat:
Napisane przez Maryla18 Pokaż wiadomość
W czerwcu się wybieram, przynajmniej tyle wiem na teraz. Cieszę się na myśl o wakacjach A Kreta zapowiada się naprawdę ciekawie... Mam nadzieję, że pooglądam ciekawe miejsca aktywnie i że znajdę z dwa południa żeby poleniuchowac... Co do biura - mam znajoma która pracuje w branży i dowiadywałam się, jak to jest. Kawy nie dostałam Generalnie - o Triadzie czytałam różne rzeczy i dowiedziałam sie też parę, więc wole nie, o Alfie słyszałam trochę i jestem bardzo na tak, brałam pod uwage jeszcze Tui, Itake i Exim ale różnie te oferty mi pasowały...
Do czerwca masz troszkę czasu, może jeszcze dojdziesz do wniosku że jednak nie chcesz jechać na Krete tylko w inne miejsce.... i może z innym biurem. Jeżeli jest to twój pierwszy wyjazd to zastanów się dobrze zanim dokonasz wyboru. Pamiętaj Marylko bierz pod uwagę również opinie ludzi którzy nie są związani z branżą, ludzi którzy faktycznie mieli okazję podróżować z jakimś konkretnym biurem. Wiadomo że jeżeli twoja koleżanka pracuje w Alfastar to nie poleci ci Tui albo Itaki ;-) Takie decyzje powinno podejmować się na chłodno, bez emocji. Ta historia przypomina mi sytuację z moim kolega który powiedział mi abym zainwestowała troszkę pieniędzy w fundusze (kolega był pracownikiem axa). Oczywiście dla osoby która miała pojęcie co się dzieje na rynku taka decyzja była absurdalna. Nie zrobiłam tego i dzięki temu nic nie straciłam. Ta sytuacja pokazuje że do takich spraw jak porady znajomych (pracujących w branży) dotyczących kwestii takich jak np wyjazdy turystyczne, czy inne hipotetyczne sytuacje na które natrafiamy na co dzień powinno podchodzić się ze sporym dystansem. Ja we wcześniejszym wątku opisałam swoje doświadczenie związane z wyjazdem turystycznym i tym się mogę pochwalić. Sama dokonałam wyboru naprawdę po dogłębnej analizie wszystkich za i przeciw i to co mi zostało to przepiękne wspomnienia z Egiptu ;-)
RYBACZEK33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:55   #14
ala
Raczkowanie
 
Avatar ala
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

Cytat:
Napisane przez anusia476 Pokaż wiadomość
Właśnie wybieram miejsce na spędzenie feri, przeglądam forum o różnych biurach podróży, opinie są różne. Może moglibyślie mi polecić konkretne wczasy i hotel. Bez żadnych przykrych niespodzianek na miejscu.
A może skusisz się na Egipt? wiesz mają tam bardzo przystępne ceny a przy okazji można sobie spokojnie wypocząć. Sama w nim byłam więc mogę polecić z czystym sumieniem, szczególnie Sharm el sheikh no boooskie jest! w zeszłym roku byłam (a nadal widzę u siebie piękną opaleniznę, dasz wiarę ) jeśli chodzi o bp to byłam z Itaką, dla mnie rewelka pod każdym względem od rezydentów po same hotele! a właśnie bylam w Palmyra Resort hotelik pierwsza klasa a ile rozrywek chyba największy maruda będzie się tam czuł jak w siódmym niebie, chcesz się przekonać? to dawaj do Egiptu
ala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:53   #15
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

Cytat:
Napisane przez melania785 Pokaż wiadomość
o rany to niezle, zdziwilo mnie to bo alfie slyszalam duzo dobreg raczej, a jakies kiepskie opinie wystawiali tylko ci co "lubia narzekac", eh szkoda mieliscie pecha po prostu inaczej nie potrafie tego wytlumaczyc
tak...jak i wielu innych.
__________________
.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 10:32   #16
melania785
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 35
Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

oj nie przesadzaj, skad ten pesymizm, alfa jak kazde inne biuro ma pozytywne i nie opinie, sa rozne sytuacje, najczesciej opoznienie samolotu nie jest wina biura, grunt zeby poinformowali no coz nie nastawiam sie ani na nie ani na tak
melania785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 11:25   #17
emerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Jakie biuro podróży, kraj, miejscowość i hotel?????

JA bardzo chciałabym pojechac do Turcji,zobaczyc Troje i Stambuł. Nigdy tam nie byłam. Myśle o biurze pdorózy Atena.. Macie z nimi jakies doswiadczenia??
emerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.