Praca w Cinema City - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-14, 11:59   #31
trawka
Raczkowanie
 
Avatar trawka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 304
GG do trawka
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
to pisz na biezaco jak atmosfera co Ci kazali robic w pierwszych dniach itp jesli mozesz bede trzymac kciuki zeby Ci sie mili ludzi trafili
To musiałaś dobrze trzymać kciuki, bo ludzie w kinie są naprawdę fajni. Wszystko da się bez problemu załatwić, nie trzeba chodzić i się wszystkim kłaniać, a mimo to wiadomo kto jest kim Na początku wszystkiego się uczę - tzn. jest się w kawiarni z drugą osobą i ona na bieżąco wszystko pokazuje. trochę tego sporo, zwłaszcza rodzajów kaw, ale myślę, że do opanowania po jakimś czasie, tylko trzeba się "wyrobić"
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią"
trawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 14:48   #32
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Praca w Cinema City

kurcze ja tez chce tylko u mnie cisza , pewnie nikogo nie szukaja
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:17   #33
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Praca w Cinema City

U mnie się zgłosili po 2 tygodniach od wysłania CV, na wakacje raczej nie szukaja ludzi, bo jest naprawdę duzo stałych ludzi którzy tam pracują, a im własnie na tym bardzo zależy. Poza tym u mnie atmosfera była naprawdę miła,klienci też byli superNa napiwkach ładnie sobie dorabiałam
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 23:59   #34
trawka
Raczkowanie
 
Avatar trawka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 304
GG do trawka
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
U mnie się zgłosili po 2 tygodniach od wysłania CV, na wakacje raczej nie szukaja ludzi, bo jest naprawdę duzo stałych ludzi którzy tam pracują, a im własnie na tym bardzo zależy. Poza tym u mnie atmosfera była naprawdę miła,klienci też byli superNa napiwkach ładnie sobie dorabiałam
Napiwki to dobra rzecz, zgadzam się Jak to jest z szukaniem ludzi nie wiem, bo jak rozmawiałam z tymi, którzy teraz pracują to część jest taką "stałą ekipą", pracującą od jakiegoś czasu na dłużej, a niektórzy na wakacje tylko - więc jakie są tendencje w zatrudnianiu teraz nie wiem
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią"
trawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 07:41   #35
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez trawka Pokaż wiadomość
Napiwki to dobra rzecz, zgadzam się Jak to jest z szukaniem ludzi nie wiem, bo jak rozmawiałam z tymi, którzy teraz pracują to część jest taką "stałą ekipą", pracującą od jakiegoś czasu na dłużej, a niektórzy na wakacje tylko - więc jakie są tendencje w zatrudnianiu teraz nie wiem
moze jak na wakacje niektorzy to po wakacjach zaczna szukac
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 12:18   #36
trawka
Raczkowanie
 
Avatar trawka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 304
GG do trawka
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
moze jak na wakacje niektorzy to po wakacjach zaczna szukac
Moim zdaniem to bardzo możliwe Zresztą razem ze mną przyjęli sporo osób, a ogłoszenie o pracy nadal wisi i nikt nie ma zamiaru go odklejać Poza tym u mnie w mieście podobno ma być otwarte nowe kino, więc może szukają pracowników do tego drugiego też
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią"
trawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 09:06   #37
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Praca w Cinema City

u mnie w miescie sa 3 ale mnie interesowala by praca tylko w ktoryms z 2 bo to 3 jest na drugim koncu miasta a ze miasto spore to nie wyobrazam sobie powrotow wieczorem , teraz kurcze mysle ze moglam dopisac cos w liscie motywacyjnym ze mimo ze studiuje dziennie to nie na wymagajacym keirunku i ze to pogodze czy cos takiego ech..:P
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 17:51   #38
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Praca w Cinema City

Podnoszę wątek

Właśnie zadzwoniła do mnie pani z CC i umówiłam się na rozmowę kwalifikacyjną na czwartek. No ale jak tak czytam opinie innych o tej pracy to nie jestem pewna czy warto się angażować...

Cóż - pójdę na rozmowę i zobaczymy jak to będzie.
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 18:55   #39
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Praca w Cinema City

Ejniacz w jakim miescie? albo chociaz jak nei chgcesz mowic jakis przyblizony obszar ? łądnie prosze
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 19:30   #40
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Praca w Cinema City

W Silesii w Katowicach
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 19:41   #41
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Praca w Cinema City

dzieki to dalej tli sie we mnie nadzieja ze zadzwiona keidys..:P
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 20:52   #42
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Praca w Cinema City

a kiedy wysłałaś podanie ? ja wysyłałam jakoś po 20 sierpnia o ile pamiętam
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 21:08   #43
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Praca w Cinema City

hm..nie pamietam dokladnie kiedy ale jakos kolo 10 chyba :/ wydaje mi sie ze u mnie w miescie az nadto chetnych , kurcze nie wiem gdzie sie zaczepic a potrzebuja jakas prace ktora mozna dopasowac do planu zajec ...
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 21:19   #44
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Praca w Cinema City

A jesteś z Katowic ? Próbowałaś w Heliosie ?

Ja właśnie też potrzebuję takiej pracy. Zresztą mam możliwość iść na staż do sądu i w sumie nie wiem co mam teraz zrobić.
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 21:33   #45
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Praca w Cinema City

nie, z Krakowa własnie a tu wiadomo:P przesyt ludzi:P
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 21:30   #46
cartoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
nie, z Krakowa własnie a tu wiadomo:P przesyt ludzi:P
Ja jestem z Krakowa i do mnie dziś dzwonili i jestem umówiony na jutro na godz. 14:00. Nie pamiętam kiedy CV wysyłałem, ale napewno grubo ponad miesiąc temu. Wysyłałem do CC w PLAZIE. Jutro napisze co i jak )
cartoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 21:43   #47
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Praca w Cinema City

tez tam wyslalam <beczy> wstaw sie za mna! niech przyjma nas oboje! powiedz ze znasz jedna napalona do tej pracy ktora bedzie wszystko ladnie robic:P
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 23:41   #48
trawka
Raczkowanie
 
Avatar trawka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 304
GG do trawka
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Podnoszę wątek

Właśnie zadzwoniła do mnie pani z CC i umówiłam się na rozmowę kwalifikacyjną na czwartek. No ale jak tak czytam opinie innych o tej pracy to nie jestem pewna czy warto się angażować...

Cóż - pójdę na rozmowę i zobaczymy jak to będzie.
O widzę, że wątek znowu odżył Ja pracuję może nie za długo w CC w kawiarni, ale powiem szczerze, że jak na początku byłam przerażona, tak teraz nie narzekam Zwłaszcza, że dostałam już pierwszą wypłatę i bardzo mnie to zmotywowało :P W pracy się nie siedzi, to trzeba przyznać - jak nie ma się zajęcia, to ktoś na pewno ci je znajdzie Ale generalnie da się przeżyć Dla studentów to wymarzone rozwiązanie, bo grafik układa się z wyprzedzeniem i dopasowuje się go do dyspozycji poszczególnych pracowników Mam teraz nadzieję, że mój plan na uczelni pozwoli mi zostać w tej pracy jeszcze - ale 90% pracowników kina to studenci dzienni, więc chyba jakoś da się to pogodzić

Piszcie koniecznie jak tam po rozmowach kwalifikacyjnych, bo jestem ciekawa I życzę powodzenia
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią"
trawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 18:12   #49
cartoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: Praca w Cinema City

Ja mam czekać na telefon...bo maja jeszcze 'przesluchac' inne osoby.
cartoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 11:53   #50
taayhmmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Praca w Cinema City

Witam!
Temat przewodni praca w CC cos o tym wiem, więc się z Wami podzielę. Pracowałam w CC w Gdańsku jakieś 9 miechów. Po zalogowaniu sie na str internetowej tel dostalam juz nastepnego dnia i umowilam sie na rozmowe. Oczywiscie byl stres itd, bo to pierwsza taka rozmowa moja. Jednak jak tylko zzaczelam rozmawiac z managerem( koles jakies 24 lata, usmiechniety: to sters zniknal. Zapytal czemu chce pracowac i dlaczego akurat tam, jak z dyspozycyjnoscia u mnie, czy gdzies pracowalam itp. Ogolnie atmosfera bardzo luzna byla o dziwo. I mimo, ze stawka marna ( na poczatku jakies 4 zsta z groszami) to podpisalam umowe i zostalam czlonkiem obslugi baru

Powiem Wam praca lekka nie jest jak sa premiery, swieta itd Tlumy ludzi, czasem niekoniecznie milych, bywa ciezko, nieraz chce sie wyc albo wyzwac ich wszystkich, ale ogolnie nie jest zle. Ja trafilam do mega pozytywnej ekipy :0 szybko sie zaklimatyzowalam. Nie ma to jak imprezy pracowniecze, bo ludzie swietni tam pracowali. I nie tlko szaraczki, ale i zarzad z nami potrafil na impreze pojsc, pogadac. No mi sie podobalo tam. Taka druga rodzina. Wiadomo sa tez sytuacje niefajne typu manko(ktore pokrywa sie z wlasniej kieszeni) jezeli nie ma komu przyjsc do pracy (wtedy milion razy Ciebie prosza) albo jak cos Ci wypadnie(trzeba sobie samemu zalatwiac zastepstwo) ale da sie przezyc

Jesli macie jakies pytania chetnie odpowiem
pozdrawiam
taayhmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 11:18   #51
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Praca w Cinema City

A to i ja się wypowiem
Pracowałam w CC tylko 3 miesiące na drugim roku studiów (dziennych).
Teraz jestem już 2 lata po studiach i mam na koncie kilka innych stanowisk w innych firmach ale muszę przyznać, ze pracę w CC wspominam najmilej.
Jest to naprawdę świetna przygoda. Nie wiem jak oni to robią ale zawsze pracują tam niesamowici ludzie, z którymi bardzo szybko łapie się świetny kontakt.
My z naszą ekipą do tej pory nieraz się spotykamy i wspominamy tą pracę (mimo, ze tylko 3 miesiące ze sobą pracowaliśmy).
Owszem trzeba przyznać, ze zarobki są znikoma a praca do lekkich nie należy (przynajmniej ta na barze), ale mogę ją polecić każdemu komu zależy na pracy w świetnej atmosferze, kto kocha kino (sama nie raz po 8 godzinach pracy zostawałam na darmowy seans ) i nie ma wygórowanych wymagań finansowych (ja dorabiałam do stypendium i kredytu studenckiego i jak na moje potrzeby miałam wystarczająco kasy).
A do teraz chodzę na filmy tylko do "mojego kina" i z rozrzewieniem patrzę na "tyle-razy-przeze-mnie-czyszczone-popcornice"
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 15:02   #52
Ramzel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Cinema City

Witam! Pozwolę sobie podbić wątek mimo, że czuję się tu dość specyficznie, zważywszy, że jest to forum raczej kobiece. Ale lubię przebywać wśród pań, więc mam nadzieję, że mnie nie wygonicie. Z racji złożenia CV i LM do CC interesuję się tym tematem, a zwłaszcza aktualną stawką godzinową dla świeżaków. Kwestia tego, czy ta praca jest ciężka, czy też nie - to sprawa drugorzędna, wszak żadnej pracy się nie boję, a ponad roczny staż pracy w McDonald's chyba dobitnie o tym świadczy. Jako student dzienny i samoutrzymujący się interesuje mnie, czy z pracy w CC da się wyżyć. Te minimum 800 musiałbym zarabiać, by jakoś w miarę godnie żyć. Da się to zrobić w CC?
Ramzel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 19:11   #53
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez taayhmmm Pokaż wiadomość
I mimo, ze stawka marna ( na poczatku jakies 4 zsta z groszami) to podpisalam umowe i zostalam czlonkiem obslugi baru
masz odp kilka postow wyzej
Cytat:
Napisane przez Ramzel Pokaż wiadomość
Z racji złożenia CV i LM do CC interesuję się tym tematem, a zwłaszcza aktualną stawką godzinową dla świeżaków. Jako student dzienny i samoutrzymujący się interesuje mnie, czy z pracy w CC da się wyżyć. Te minimum 800 musiałbym zarabiać, by jakoś w miarę godnie żyć. Da się to zrobić w CC?
__________________

Edytowane przez Agniesia666
Czas edycji: 2010-02-04 o 19:13
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:00   #54
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Praca w Cinema City

Witajcie, to i ja sie przylacze do grona bylych pracownikow CC.
Pracowalam tam chyba na pierwszym roku studiow, nie bardzo dlugo, ale ok. 9 miesiecy, prawie rok. Pracowalam w kawiarni, co mi sie bardzo podobalo, lecz czesto zazdroscilam ludziom z obslugi widza, ze maja tyle wolnego i nie musza ciagle biegac i tyle pracowac.
Pracy bylo sporo, ale tez w weekendy bylo sporo ludzi za barem, wiec rozdzielalismy obowiazki. Najgorsze byly zamkniecia dnia - sporo sprzatania, liczenia, wpisywania do tabelek. Ale po 2-3 miesiacach doszlam do takiej wprawy, ze bylam w stanie zamknac bar w 30 min.

Prace wspominam bardzo milo, przede wszystkim z racji mlodych ludzi, wszyscy byli studentami, wiekszosc dziennych studiow. Poza tym bardzo czesto mielismy firmowe wyjscia na miasto, przynajmniej raz na 2 tygodnie, ale zwykle czesciej. Z wieloma osobami do dzisiaj utrzymuje kontakt.

Zarobki nie byly powalajace, ale zawsze jakies zasilenie konta, ja bylam zadowolona.

Rozmowa kwalifikacyjna byla mila i przyjemna, z jednym managerem i supervisorem, odezwali sie do mnie na drugi dzien po wyslaniu zgloszenia. Jednak to nie regula, bo kolezanka 3 lub 4 razy wysylala i w koncu sie do niej odezwali - wiec to chyba nie jest kwestia umiejetnosci, ale raczej zapotrzebowania na pracownikow. Sa lepsze i gorsze okresy, takze nie zalamujcie sie, jesli za pierwszym razem sie nie odezwa. wysylajcie do skutku

Powodzenia!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 23:46   #55
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Praca w Cinema City

Pracowałam rok, zwolniłam się (z braku czasu), ale po trzech miesiącach wróciłam, bo bez kina, żyć się nie da

Jedna sprawa musi być jasna - tu pracuje się dla ludzi [ewentualnie darmowych filmów], a nie dla pieniędzy. Jak mieszkacie z rodzicami i potrzebujecie trochę grosza na 'swoje sprawy' praca w CC to świetny wybór. Grafik dopasowujesz pod siebie, możesz wybrać się za darmo na film, czy dostać plakat, o który niektórzy się zabijają, a przy tym poznać ogrom świetnych ludzi. Jasne, czasem nie ma lekko, bo zdarzają się naprawdę dziwaczni klienci, ale można się przy tym nauczyć cierpliwości, a przy tym nabrać pewności siebie.

Na obecnym etapie mojego życia, uważam, że podjęcie pracy tam było najlepszą i najważniejszą decyzją, jaką dotąd podjęłam. Z zakompleksionej dziewczyny, która bała się odezwać do ekspedientki w spożywczym, stałam się pewną siebie kobietą, pełną uśmiechu i odwagi. Tego mi było trzeba

Edytowane przez Futbolowa
Czas edycji: 2010-02-19 o 23:48
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:08   #56
Evans18
Raczkowanie
 
Avatar Evans18
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 90
Dot.: Praca w Cinema City

jak sie zalogowac do bazy??? pytam bo mi nie wyskakuje komunikat o wklepaniu cv i listu motywacyjnego czy to moze byc wina przeglądarki???
Evans18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 21:15   #57
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Praca w Cinema City

A co Ci wyskakuje po wypełnieniu formularza z danymi?
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 08:48   #58
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Praca w Cinema City

Odświeżam.
Czy znajdę tu kogoś, kto obecnie pracuje w Cinema City i po krótce przybliży mi warunki pracy zwłaszcza na stanowisku obsługi widza? Ciekawi mnie też w jakie dni CC jest nieczynne (czy w ogóle to się zdarza?). Obecnie pracuję w wolnostojącej knajpie i jestem wyczulona na te kwestie
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 09:02   #59
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Odświeżam.
Czy znajdę tu kogoś, kto obecnie pracuje w Cinema City i po krótce przybliży mi warunki pracy zwłaszcza na stanowisku obsługi widza? Ciekawi mnie też w jakie dni CC jest nieczynne (czy w ogóle to się zdarza?). Obecnie pracuję w wolnostojącej knajpie i jestem wyczulona na te kwestie
Ja pracowałam w CC w Warszawie, wprawdzie nie na stanowisku obsługa widza, ale wiem, jak wygląda ta praca. CC jest czynne w każdy dzień w roku - w Wigilię, w Boże Narodzenie, Sylwestra... Polityka kina jest taka - skoro inni mają wolne, to chętnie przyjdą do kina, więc Ty masz pracować. Akurat obsługa widza, to moim zdaniem najgorsze stanowisko... Zarabia się najmniej, a siedzi się w pracy najdłużej (do ostatniego seansu i po nim, bo trzeba posprzątać salę, więc bardzo często zdarzało się, że ci z obsługi kończyli pracę po 3:00 w nocy), musisz sprzątać sale, cały czas stoisz, a na dodatek karzą Ci robić wiele innych rzeczy, kiedy nie ma klientów, a które to rzeczy teoretycznie nie należą do Twoich obowiązków (wieszanie plakatów, mycie kibli, zabawianie dzieci, które przyszły na seanse urodzinowe, rozpakowywanie towaru itp. itd.). Plusem jest to, że nie ma się żadnej odpowiedzialności finansowej i raczej często dostaje się zmiany, bo sporo osób potrzebują. Ja pracowałam na kasie i ogólnie podobała mi się ta praca, minusem była jednak odpowiedzialność finansowa.

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2010-03-19 o 09:03
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 09:09   #60
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Praca w Cinema City

Obecnie pracuję na kasie w KFC i zaczynam wariować. Zabrzmi głupio, ale męczy mnie ten ciągły, wymuszony kontakt z klientem i to, że jest to knajpa wolnostojąca, więc też pracuje się cały rok z dwudniowym wyjątkiem. Wychodzi na to, że w CC wcale nie jest lepiej pod tym względem a szkoda...
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-02 22:04:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.