zaloz soczewki:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-02, 22:02   #1
ona11_99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8

zaloz soczewki:)


witam kupilam kolorowe soczewki miekkie takie gietkie i nie moge ich zalozy bo to cholernie trudne pomozcie((((((((((((((
ona11_99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 22:27   #2
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: zaloz soczewki:)

Cytat:
Napisane przez ona11_99 Pokaż wiadomość
witam kupilam kolorowe soczewki miekkie takie gietkie i nie moge ich zalozy bo to cholernie trudne pomozcie((((((((((((((
no soczewka na palec tak bys miala miseczke na palcu, powieki rozchyl druga ręką, spójrz w bok i wsadz, musisz trenować przez internet to nikt ci specjalnie z tym nie pomoże.
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 08:48   #3
nadeo
Raczkowanie
 
Avatar nadeo
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 421
Dot.: zaloz soczewki:)

Ja robię trochę inaczej: daję soczewkę na palec wskazujący, patrzę, czy jest "zaokrąglona miseczka" (możesz sobie sprawdzić przeginająć ją na drugę stronę - jest wtedy jakby bardziej płaska i jest źle), następnie pochylam trochę głowę, prawą ręką odginam trochę dolną powiekę i patrzę się w lustro. Nie daję soczewki od razu na źrenice, raczej trochę na białko oka, delikatnie puszczam dolną powiekę i mrugam kilka razy - soczewka ląduje na swoim miejscu. Brzmi gorzej niż się robi
Tutaj jest nawet dobrze opisane: KLIK. Trochę praktyki i będziesz to robić w parę sekund.
nadeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 16:50   #4
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: zaloz soczewki:)

moja koleżenka też miała ten problem a nawet jak już sobie poradziła z zakładaniem to bardzo piekły i łzawiły jej oczka...to mnie też zniechęca do kupna a chciałam sobie zmówić czarne przez internet.Efekt super.A może jednak zaryzykuję...
biannie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:34   #5
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: zaloz soczewki:)

Cytat:
Napisane przez biannie Pokaż wiadomość
moja koleżenka też miała ten problem a nawet jak już sobie poradziła z zakładaniem to bardzo piekły i łzawiły jej oczka...to mnie też zniechęca do kupna a chciałam sobie zmówić czarne przez internet.Efekt super.A może jednak zaryzykuję...
też nosiłam soczewki (zielone, niebieskie) i było wszystko okey. Przestałam je nosic w momencie gdy termin ich przydatności minął.
Pewnego razu zakupiłam czarne efekt faktycznie genialny! Ale na dzień chyba nie za bardzo... No i piekło mnie lewe oczko więc sprzedałam. Teraz nie bawię się w soczewki skoro i tak nie mam żadnej wady wzroku
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 15:04   #6
madamoiselle
Raczkowanie
 
Avatar madamoiselle
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 114
Dot.: zaloz soczewki:)

możesz coś więcej powiedzieć na temat tych czarnych soczewek? nie sprawdzają się w dzień czy jak? nie ładnie wyglądają?? bo właśnie zastanawiam się nad kupnem czarnych to kupić czy lepiej pozostać przy tych kolorowych?? do tej pory nosiłam niebieskie i zielone... swoje oczy też mam zielone i nieźle wyglądają...
__________________
...nic nie zabierze magii, niech John Lenon zaśpiewa Nam Imagine..



56.

madamoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 15:42   #7
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: zaloz soczewki:)

Mi wystawały spod tych czarnych moje tęczówki więc wyglądało to sztucznie. Zależne to było oczywiście od światła padającego na źrenicę wtedy miałam włosy platynowy blond więc czarne oczy robiły wrażenie. Mówili na mnie Diablica na imorezy jak najbardziej bo wzraca to uwagę innych.
Najlepiej czułam się w zielonych ponieważ naturalnie mam zielone oczy i soczewki pogłębiły mi kolor bez sztucznego efektu teraz nie noszę soczewek, wokół moich tęczówek mam naturalnie czarne obwódki i to one przyciągają teraz uwagę innych osób i zaczęłam to doceniać
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 15:48   #8
Aiiiiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 352
Dot.: zaloz soczewki:)

Cytat:
Napisane przez ona11_99 Pokaż wiadomość
witam kupilam kolorowe soczewki miekkie takie gietkie i nie moge ich zalozy bo to cholernie trudne pomozcie((((((((((((((
Jesli okulista nie pokazal ci jak to robic( a powinien) to wpisz w youtube bedziesz mogla sobie podpatrzec jak inni to robia.
Z czasem sie nauczysz, pierszy raz najgorszy.
Aiiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 18:04   #9
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: zaloz soczewki:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Mi wystawały spod tych czarnych moje tęczówki więc wyglądało to sztucznie. Zależne to było oczywiście od światła padającego na źrenicę wtedy miałam włosy platynowy blond więc czarne oczy robiły wrażenie. Mówili na mnie Diablica na imorezy jak najbardziej bo wzraca to uwagę innych.
Najlepiej czułam się w zielonych ponieważ naturalnie mam zielone oczy i soczewki pogłębiły mi kolor bez sztucznego efektu teraz nie noszę soczewek, wokół moich tęczówek mam naturalnie czarne obwódki i to one przyciągają teraz uwagę innych osób i zaczęłam to doceniać
a jeżeli chodzi o mnie, to podobno oczy są najpiękniejszym co mam w sobie. Bardzo duże i brązowe a ja chcę je jeszcze "poprawiać"czarnymi soczewkami łatwo byłoby je przyciemnić. A oczko Cię piekło bez przerwy czy momentami?
biannie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 18:46   #10
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: zaloz soczewki:)

jezeli masz brazowe oczy to faktycznie w czarnych bedzie Ci ladnie. W przypadku czarnych pieklo mnie non stop. Z innymi tak nie mialam. Musiala to byc po prostu wada tej soczewki.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 23:04   #11
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: zaloz soczewki:)

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jezeli masz brazowe oczy to faktycznie w czarnych bedzie Ci ladnie. W przypadku czarnych pieklo mnie non stop. Z innymi tak nie mialam. Musiala to byc po prostu wada tej soczewki.
a możesz powiedzieć jakiej firmy były te czarne soczewki,żebym wiedziała których raczej unikać?z góry dziękuję z podpowiedź.Pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------




---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2009-12-04 o 23:09
biannie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 14:26   #12
madamoiselle
Raczkowanie
 
Avatar madamoiselle
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 114
Dot.: zaloz soczewki:)

hehe, ja pomimo wszystko zaryzykuję z tymi czarnymi, na miesiąc tylko kupię a nie trzy miesięczne... zobaczymy...

polecam dziewczyny świetny kolorek : PACIFIC BLUE... jest taki zmieszany z niebieskiego i zielonego i tak w miarę naturalnie wygląda ale rzuca się w oczy... polecam, naprawdę
__________________
...nic nie zabierze magii, niech John Lenon zaśpiewa Nam Imagine..



56.

madamoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.