Powiekszanie piersi w UK - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-15, 20:02   #1
mandarynki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 57

Powiekszanie piersi w UK


Czesc Dziewczyny,
Czy ktoras z Was slyszala albo moze nawet skorzystala z uslug tutejszych klinik? Rozwazam operacje, ale mieszkam pod Londynem. Poczatkowo myslalam, zeby leciec do Polski, ale szczerze mowiac wolalabym miec blisko do lekarza, ktory sie mna zajmie. Czy znacie tutaj jakas dobra, nowoczesna klinike, zaufanych lekarzy? Ale tez w druga strone, czy wiecie, kogo unikac?
Z gory dziekuje za odpowiedz
mandarynki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 22:44   #2
aska848
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

Mieszkam w UL i też zaczęłam ostatnio myśleć o powiekszeniu piersi. Z tego co zdążyłam się dowiedzieć to koszt operacji jest większy w ul niż polsce.
Ja używam teraz kremu Siluette. Podobno jest nr 1.
aska848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 20:53   #3
misiakpysiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

Ja robiłam w Harley Medical, jednej z droższych i jednej z lepszych. W 2005r kosztowały mnie ponad 4.5tys funtów (tanie kliniki zaczynały się od 2.8tys). W 2011 okazało się, ze to implanty firmy PIP. Cóż, nie ma reguły. Ostatnio byłam na konsultacji w Krakowie, niebo a ziemia. W PL zdecydowanie lepiej podchodzą do tego. W UK potraktowali to jak jakiś zwykły zabieg, a to poważna operacja, pamiętam że follow-up w UK był tylko z pielęgniarką.
__________________
Kocham psy
misiakpysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 00:02   #4
Milanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 208
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

Powinni Ci te implanty wymienic z PIP, niektore kliniki wymienialy. Straszne chamstwo swoja droga.

Edytowane przez Milanna
Czas edycji: 2012-12-19 o 09:41
Milanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 10:59   #5
nicolees
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

Ja wlasnie jestem tydzien po zabiegu Cycuszki ladne. Robilam w Hospital Group,zaplacilam 4600 i mam dozywotnia gwarancje Z gwarancja na 10 lat 3995. Konsultacje mialam z lekarzem a nie pielegniarka! Dojazd gratis, klinika super i jestem zadowolona. Moze troche drozej niz w pl ale na miejscu i te cale zamieszanie z dojazdami itp. trzeba miec na uwadze zakaz podrozowania samolotem przez min 6 tygodni po operacji. Wiecej info pytac smialo
nicolees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 20:37   #6
smerfetka2407
Przyczajenie
 
Avatar smerfetka2407
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 11
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

hej dziewczyny.
gdzie slyszalyscie ze po operacji nie mozna przez 6 tygodni latac samolotem? operacje mam w polsce w czerwcu i zamierzalam po 2 tygodniach wrocic .
smerfetka2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 20:38   #7
kasienka_uk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

czy ktoras ma sprawdzona klinike?

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Witam. Czy mozesz podac dokladne namiary na ta klinike i lekarza? Jestes zadowolona z efektu?

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Witam. Czy mozesz podac dokladne namiary na ta klinike i lekarza? Jestes zadowolona z efektu?

Edytowane przez kasienka_uk
Czas edycji: 2013-04-07 o 20:35
kasienka_uk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 12:02   #8
nicolees
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

Hej Kasienka

Jestem 3 miesiace po czyli efekt koncowy juz osiagnelam Ze jestem zadowolona to malo powiedziane! To jest najlepsza rzecz I najlepiej wydane pieniadze. Sa bardzo ladne,okragle I efekt jest super. tez myslalam o polsce ale....dojazdy,urlopy,wiz yty kontrolne,ciagniecie sie autobusem bo 6 tyg.po nie mozna latac wiec suma sumaru duzo nie przeplacilam do tego mam dozywotnia gwarancje co kosztuje dodatkowe 600 funtow. caly koszt 4600 tyle,ze trafilam na promocje I bylo 400 mniej czyli 4200.robia co jakis czas,ostatnio bylo 300 mniej wiec sie oplaca.bez dozywotniej gwarancji jest 3999 I gwarancja na chyba 15 lat. wpisz w google The Hospital group. konsultacja darmowa bez zobowiazan wiec zawsze warto pojsc. ogolnie mialam bardzo male piersi albo nawet ich brak.teraz mam pelne C I sa swietne Klinika jedna z najlepszych,reklamowana w tv I ogolnie pozytywne komentarze.ja jestem zadowolona bardzo.jak chcesz wiecej info pisz.wlasnie weszlam na ich strone ,maj znowu 400 funtow upustu!!!! http://www.thehospitalgroup.org/?gcl...FSzKtAodWF0AqA Transport masz wliczony,przyjezdaja po ciebie I odwaza do domu-pelen serwis.operowal mnie dr Sulaiman z wieloletnim doswiadczeniem I zrobil kawal dobrej roboty!

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetka2407 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
gdzie slyszalyscie ze po operacji nie mozna przez 6 tygodni latac samolotem? operacje mam w polsce w czerwcu i zamierzalam po 2 tygodniach wrocic .
6 tygodni nie mozna.musisz autokarem wracac....
nicolees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 10:04   #9
kasienka_uk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

hej Nicoless ,
Bardzo dziekuje za odp. Mam jeszcze pytanko...jak dlugo czeka sie na zabieg po konsultacji? I o co chodzi z ta gwarancja? mam rozumiec ze jak nie doplace to dostane implanty na np.15 lat gwarancji a jak bym doplacila to dozywotnie? jakiej marki Ty masz implanty jesli mozna wiedziec . Jeszcze raz dziekuje za pomoc.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

A i w jakim miescie robilas bo z tego co widze to maja w kilku miejscowosciach. Dokladnie Ty gdzie robilas?
kasienka_uk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 19:08   #10
ciepla
Przyczajenie
 
Avatar ciepla
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 16
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

Cytat:
Napisane przez nicolees Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------



6 tygodni nie mozna.musisz autokarem wracac....
Kochanie jestes po operacji i piszesz takie glupoty?
Na drugi dzien po operacji juz mozna latac samolotem, jedynie nie wolno ci dzwigac 6 tyg wiec jesli wsiadziesz do niego tak jak stoisz a facet ci wezmie torby to jest gitara,
osobiscie nie polecam latania w piersze 4 dni po operacji bo bedziesz sie czula strasznie obolala eby siedziec w "latajacej puszce " wizz czy rainer

Ja Polecam Klinike z manchesteru(konsultacje tutaj , a operacja w Birmingham)
ale maja takze swoje siedziby blizej londynu jak sie dobrze orientuje.
SurgiCare - w tej wlasnie klinice robily sobie zony pilkarzy oraz gwiazdeczki angielskie, klinike dostalam polecenia osob z gornej polki i takze polecam
Cycuchy jak Malina ! I traktuja cie z klasa. 4095f zaplacilam za Implaty najlepsze na rynku z podwujna oslonka i dozywotnia gwarancja, za 600f mniej sa na 10 lat. Ale nie polecam
W uk jest drozej ale tutaj robia to tak czesto ze sie znaja , po za tym jak policzysz sobie koszt hotelu w pl biletu itp to cena podobna,
Ja rozwazalam dr, szczyt w pl ale terminow nie mial a ja chcialam jak najszybciej, a w uk ci nawet na raty rozloza jak chcesz
Teraz jestm 4 tyg po operacji i cyce wymarzone
super sprawa warta kazdej kasy
ciepla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 10:12   #11
kasienka_uk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

hej ciepla,
tak sie sklada ze mieszkam w bham wiec miala bym na miejscu . Jestem na etapie szukania dobrej kliniki. Tez mialam w planach u dr Szczyta ale terminy sa ponad roczne . Jak mozesz napisz cos wiecej o dniu zabiegu? robilas jakies specjalne badania czy oni na miejsu robili? jak dlugo lezalaz w klinice? aaa i czy po zabiegu masz dozywotnia opieke nad biustem?-> MYA (Make Yourself Amazing) taka warancje daja. Implanty u nich tez sa z gwarancja dozywotnia bez dodatkowych oplat. Slyszalas cos o ten wlasnie wspomnianej klinice MYA?
kasienka_uk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 17:04   #12
nicolees
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

Kasienka.Maja kilka klinik ale zabiegi wykonuja w dolan park/birmingham/
Ja mam implanty allergan. Dozywotnia gwarancja obejmuje pekniecia,uszkodzenia itp.czyli w razie wypadku wymieniaja i to pokrywa nowe implanty i koszty operacji.
Czekalam nie cale 2 miesiace na operacje.ta promocja byla w okreslonym terminie tnz trwala przez 2 miesiace
Widze,ze sa takze inne propozycje klinik.zawsze mozesz umowic sie na konsultacje w obu i wybrac,ktora ci lepiej odpowiada
nicolees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 14:04   #13
KaziaAnna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

Cytat:
Napisane przez nicolees Pokaż wiadomość
Kasienka.Maja kilka klinik ale zabiegi wykonuja w dolan park/birmingham/
Ja mam implanty allergan. Dozywotnia gwarancja obejmuje pekniecia,uszkodzenia itp.czyli w razie wypadku wymieniaja i to pokrywa nowe implanty i koszty operacji.
Czekalam nie cale 2 miesiace na operacje.ta promocja byla w okreslonym terminie tnz trwala przez 2 miesiace
Widze,ze sa takze inne propozycje klinik.zawsze mozesz umowic sie na konsultacje w obu i wybrac,ktora ci lepiej odpowiada
Czesc nicolees
Jestem umowiona na wizyte do "theHospitalGroup" w ta niedziele na moja pierwsza konsultacje. Tyle ze na w Cambridge
Mam pytanko, jak sie czujesz i czy dalej jestes zadowolona z operacji. Jaki doktor robil ci operacje? O co pytac podczas pierwszej konsultacji?
Sama nie wiem jaka klinike wybrac bo odmienne opinie czytam na temat THG.
Jakie mialas ciecie? jakie implanty i jak dlugo sie kurowalas zanim wrocilas do pracy?
Sorka widze ze to juz dosc dawno ale jak bys mogla troszke pomoc to bede wdzieczna
Pozdrawiam
KaziaAnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 06:43   #14
violus83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

Cytat:
Napisane przez nicolees Pokaż wiadomość
Ja wlasnie jestem tydzien po zabiegu Cycuszki ladne. Robilam w Hospital Group,zaplacilam 4600 i mam dozywotnia gwarancje Z gwarancja na 10 lat 3995. Konsultacje mialam z lekarzem a nie pielegniarka! Dojazd gratis, klinika super i jestem zadowolona. Moze troche drozej niz w pl ale na miejscu i te cale zamieszanie z dojazdami itp. trzeba miec na uwadze zakaz podrozowania samolotem przez min 6 tygodni po operacji. Wiecej info pytac smialo



Hej Nicolees chcialabym sie z Toba skontaktowac i dowiedziec wiecej o operacji ktora maials w Hospital Group prosze odezwij sie
kinga-lee@wp.pl
violus83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 08:07   #15
KaziaAnna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

Witam

Jestem juz rok po operacji powiekszania piersi w UK (the Hospital Group). Jesli macie jakies pytania to chetnie odpowiem
KaziaAnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 12:54   #16
bejb91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

Hej. Mogłabyś mi powiedzieć jak to wygląda powiekszanie biustu. Myśle o tym od jakiegoś czasu tylko że do najbliższej kliniki mam 100mil.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

KaziaAnna napisz jakbys mogla bejb91@googlemail.com nie wiem jak ta stron dziala przed chwila konto zalozylam
bejb91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 00:33   #17
malinaaa28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

KaziaAnna odezwij sie proszę. Mam kilka pytań do ciebie odnosnie twojej operacji
malinaaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 21:43   #18
nomusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

Cytat:
Napisane przez KaziaAnna Pokaż wiadomość
Witam

Jestem juz rok po operacji powiekszania piersi w UK (the Hospital Group). Jesli macie jakies pytania to chetnie odpowiem
Witaj KaziaAnna. Mam ustalony termin operacji na 19.01 2015 w The Hospital Group (Dolan Park) i chcialabym dowiedziec sie od Ciebie troche wiecej na ten temat.
nomusia25@gmail.com

Monika
nomusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 19:23   #19
matuleczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

Przepraszam, że to powiem i zaraz będzie fala hejtów, ale powiększenie piersi dla mnie jest bez sensu.
matuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 21:00   #20
bejb91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

Hej jak bedziesz po operacji to jak mozesz napisz jak to wszystko wyglada.
bejb91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 01:27   #21
Mendez25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Powiekszanie piersi w UK

Może któraś z dziewczyn słyszała o operacji finansowanego z nhs? Źle mi ze sobą mam depresję nie potrafię na siebie patrzeć :/
Mendez25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-13 02:27:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.