podkłady zagraniczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-07, 10:04   #1
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205

podkłady zagraniczne


wypróbowałam większość podkładów i kremów bb ktore mozna kupić w rossmannie, hebe czy naturze - mam 2-3 takie ulubione, ale cały czas szukam ideału no i kusi mnie żeby wypróbować cos nowego.

zamowiłam ostatnio w necie szampony i odzywki rosyjskie bo znajoma mi poleciła (babcia agaffi) i zastanawiam się czy są jakieś podkłady rosyjskie albo inne zagraniczne ktore mozna zamowic w necie na polskich stronach? staram sie sama cos poszukać, ale moze polecicie mi coś wartego wypróbowania? moze byc tez krem bb bo idzie lato
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 02:07   #2
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: podkłady zagraniczne

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
wypróbowałam większość podkładów i kremów bb ktore mozna kupić w rossmannie, hebe czy naturze - mam 2-3 takie ulubione, ale cały czas szukam ideału no i kusi mnie żeby wypróbować cos nowego.

zamowiłam ostatnio w necie szampony i odzywki rosyjskie bo znajoma mi poleciła (babcia agaffi) i zastanawiam się czy są jakieś podkłady rosyjskie albo inne zagraniczne ktore mozna zamowic w necie na polskich stronach? staram sie sama cos poszukać, ale moze polecicie mi coś wartego wypróbowania? moze byc tez krem bb bo idzie lato
Rosjanki szaleją za naszymi podkładami z Inglota prawie tak samo , jak za mac czy Guerlainem ( który chyba święcił największe triumfy przez ostatnie dwa lata ), szczerze mówiąc nigdy nie zainteresowałam się ich podkladami, co dość ciekawe i niekypowe bo ze mnie podkładowy friiiiiiiiik jest
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 03:07:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.