Sprawdzone sposoby na głód - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-27, 20:23   #1
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Lightbulb

Sprawdzone sposoby na głód


Większość z nas na tym forum odchudza się i każda z nas ma jeden problem - jak poradzić sobie z głodem? Chciałabym, żebyśmy w tym temacie zamieszczały nasze sposoby na głód
Ja, po pierwsze stosuję stary, dobry sposób ze szklanką wody i herbatą (bez cukru) bo również ma 0 kcal.
Głód można zabić też zjadając kilka rzodkiewek, bo jedna rzodkiewka ma ok 1,5 kcal (!!!).
Każdego też napada czasem ochota na coś słodkiego... Mam na to niezawodny sposób Najlepiej mieć w domu słodzik o obniżonej kaloryczności (jedna tabletka ma ok 0,009 kcal) i położyć sobie taką tabletkę na język. Po chwili zrobi nam się tak "słodko", że na myśl o czekoladzie będzie nam niedobrze Często żuję także gumę bez cukru, bo też nie ma żadnych kalorii a "zajmuje" czymś naszą buzię która domaga się jedzenia
I jeszcze jedno: dziewczyny, jeśli dopiero zaczynacie się odchudzać głód jest normalny, ale warto przeczekać ten krytyczny okres! Później chęć na przegryzienie czegoś prawie w ogóle znika, bo przyzwyczajamy ciało do mniejszej ilości jedzenia a dodatkowo kurczy się żołądek. Oczywiście musi to się dziać rozsądnie
Dobra, rozpisałam się Teraz kolej na wasze sposoby na głód Czekam na wasze odpowiedzi!
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 20:33   #2
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Po pierwsze: staram się nie dopuszczać do momentu wycieńczenia organizmu i głodowania go ale jeśli już natrafi się taka okazja to albo woda albo herbata ewentualnie kawa
Natix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 20:40   #3
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

1) jablko
2) chleb chrupki
3) aktywny tryb zycia jak sie duzo robi, sie o glodzie nie mysli
4) wysilek fizyczny. to dziala! po wysilku nie dosc, ze sie traci kalorie, to jeszcze niknie poczucie glodu (przynajmniej na jakis czas )
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 20:54   #4
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Ja co prawda nie dorzucę wiele od siebie, ale bardzo jestem ciekawa waszych sposobów na głód kiedy jesteście poza domem np. na uczelni bo ile można żyć na mineralce i gumie do żucia?
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 21:07   #5
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

ooo bardzo dobre pytanie ja rowniez sie do niego dolaczam np szkola biore na ogol kanapke z chlebem ciemnym ser i jogurt no i woda ale kidy np nie mam co zjesc juz a kolezanki opychaja sie batonikami itp co wtedy?
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 21:11   #6
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

No najlepszym sposobem na głód to jest chyba coś zjeść Czy ja może czegoś nie rozumiem?

Jeśli się zjada te przepisowe 5-6 małych zdrowych posiłków w ciągu dnia i wypija zalecane 2-3 litry wody/herbaty, to raczej jeść się nie chce Ewentualnie pić jeszcze więcej, to raczej zdrowemu człowiekowi nie zaszkodzi.

Z pomysłem, żeby głód zabijać wysiłkiem fizycznym, to ja się nie zgadzam, bo jeśli temu wysiłkowi nie towarzyszy prawidłowo zbilansowany posiłek przed-wysiłkowy i po-wysiłkowy, to jedynym efektem będzie spalanie mięśni i spowolnienie metabolizmu, więc zamiast odchudzania w rezultacie się przytyje z czasem.

Za to na pewno wysiłek fizyczny + dobrze dobrane posiłki przed i po są świetnym sposobem na skuteczne odchudzanie
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 22:08   #7
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

A nie prawda, że kiedy je się 5-6 posiłków (małych) to się nie chce jeść. Jeśli ktoś ma złe nawyki żywieniowe, to może równie dobrze jeść 6 razy dziennie duże porcje a kiedy zacznie jeść małe to będzie mu się chciało jeść tak jak niestety ze mną było.
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 22:14   #8
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Cytat:
Napisane przez klaudynka4
A nie prawda, że kiedy je się 5-6 posiłków (małych) to się nie chce jeść. Jeśli ktoś ma złe nawyki żywieniowe, to może równie dobrze jeść 6 razy dziennie duże porcje a kiedy zacznie jeść małe to będzie mu się chciało jeść tak jak niestety ze mną było.
mialam podobnie. ale troche samodyscypliny przez 3 dni wystarczylo. nawyk bardzo szybko znika, wystarczy chciec
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 22:29   #9
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Wiadomo, że wystarczy chcieć, ale każdy ma chwile słabości .
Ja 'zapycham' się wodą i herbatą, samej herbaty piję dziennie z 6-7 kubków
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 23:35   #10
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Ja najczęściej wcinam wafle ryżowe albo marchewkę.
myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 08:38   #11
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Cytat:
Napisane przez myszeńka_74
Ja najczęściej wcinam wafle ryżowe albo marchewkę.
Ja również.

...albo jeszcze cokolwiek popijam


Co do posiłków... ja czasem jem więcej niz 6-7, ale to bardzo malutkie posiłki
A kiedyś nie jadałam śniadania... przez wieeeeeeele lat. A teraz? Nie wyjde z domu z pustym żołądkiem. Więc można się nauczyć
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-05-31 o 14:40
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 09:03   #12
TrArT
Raczkowanie
 
Avatar TrArT
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
GG do TrArT
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Najlepiej wybrać jedną z diet ktore zabraniaja głodzenia się, czyli którąś z niskoweglowodanowych i po klopocie
__________________
Znajdź chwilę dla siebie... a może masaż...
TrArT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 09:16   #13
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

ja w zasadzie nigdy nie czuje fizycznego glodu, sciskania w zoladku i takie tam...
czesto sie jendnak zdaza , ze mimo pelnego zoladka, mam jeszcze cosik przekasic,cos slodkiego, albo mala kanapeczke nie z glodu, tak po prostu dla smaku
jak nabieram ochoty na "cos", to ...ide umyc zeby
nie lubie jesc po umyciu zebow, poza tym pasta ze swym smakiem i zapachem zabija te nieokreslone checi
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 09:40   #14
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Cytat:
Napisane przez moriam
ja w zasadzie nigdy nie czuje fizycznego glodu, sciskania w zoladku i takie tam...
czesto sie jendnak zdaza , ze mimo pelnego zoladka, mam jeszcze cosik przekasic,cos slodkiego, albo mala kanapeczke nie z glodu, tak po prostu dla smaku
jak nabieram ochoty na "cos", to ...ide umyc zeby
nie lubie jesc po umyciu zebow, poza tym pasta ze swym smakiem i zapachem zabija te nieokreslone checi
slyszalam wlasnie o pascie, ale, niestety, na mnie nie dziala. moze mam zla paste?

moja metoda na "malego gloda" to po prostu niewchodzenie do kuchni. dziala
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 10:12   #15
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

A wiecie, co u mnie jest najgorsze? Głód na uczelni zawsze wytrzymam, nawet przez cały dzień... Ale gdy przychodzi weekend, nawet gdy nie jestem głodna, to nie wiem z jakiego powodu, wydaje mi się, że zaraz umrę z głodu i muszę coś zjeść Oczywiście mogłabym nie myśleć o jedzeniu i zająć sie czymś, ale to wcale nie jest takie łatwe... ehhh....
Natix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 11:25   #16
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

a ja odczuwam glod fiyczny.. to sciskanie w oladku jets najgorsze .. nie wiem jak z tym walcyc ..
troche pomagaja herbatki
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 11:56   #17
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

ja glod zapijam napojami mlecznymi, co prawda nie maja malo kcal. ale dzieki nim moge wytrzymac na jednym posilku casly dzien i jestem pelna, pije zazwyczaj kawe nescafe frappe- z zimnym mlekiem i kakao rozpuszczalne rownierz z zimnym mleczkiem- I adore it!!
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:46   #18
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

To ja może dodam że mi nie zależy wcale na odchudzaniu bo schudnąć wcale nie chcę, tylko ja mam wieczny problem, bo mimo że jem 6-7 posiłków dziennie to ciągle chodzę głodna Naprawdę to dośc męczące, przecież nie będę ze sobą za każdym razem zabierać jak wychodzę z domu kilku kanapek, czegoś do przegryzienia, jakiegoś jabłka itp. Już i tak jak wychodzę na dłużej z domu to ponad połowę mojej torby zajmuje jedzenie więc w moim przypadku żadna dieta nie pomoże. Nie potrafię po prostu wytrzymać jak mnie ssie w żołądku i od razu robię sie podirytowana Już nawet TŻ wie że jak mówię że głodna jestem to znaczy że trzeba mnie nakarmić, bo inaczej zaraz będę o coś zła
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:52   #19
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Cytat:
Napisane przez natalas5
ale dzieki nim moge wytrzymac na jednym posilku caly dzien i jestem pelna


"doskonały" pomysł... a jak "zdrowo"...
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 18:17   #20
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

no bez przesady nie jest tak dzien w dzien ale jak chcem sie przetrzymac od jedzenia to wtedy pije kakao ale co w nim niby jest zlego hmm?? nie wiem czy mleko komus zaszkodzilo no i kakao ma cenne wartosci odzywcze napewno lepsze to niz jakies soczi ze ,,swierzych" owocow
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 18:33   #21
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Miałam na myśli jedzenie jednego posiłku dziennie, a nie picie kakao czy mleka.
Powstrzymywanie się od jedzenia (nieważne, czy codziennie, czy raz na jakiś czas) ma sens w przypadku praktyk religijnych (post) albo stosowania się do specyficznych zaleceń lekarza w przypadku chorób. Zdrowy człowiek, który nie chce sobie zafundować spowolnienia przemiany materii i innych problemów gastrologicznych, powinien jeść ok. 5 posiłków dziennie.
Poczytaj, jak trudno potem zrzucić nawet malutką nadwagę, kiedy ma się za sobą różne eksperymenty z ograniczaniem kalorii - wiele dziewczyn o tym pisze na forum. Nie wspominając już o wartości odżywczej jednego posiłku dziennie: musiałby być jakiejś niesamowitej wielkości, żeby dostarczyć tyle składników, ile potrzebuje organizm młodek kobiety.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 18:36   #22
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Cytat:
Napisane przez natalas5
no bez przesady nie jest tak dzien w dzien ale jak chcem sie przetrzymac od jedzenia to wtedy pije kakao ale co w nim niby jest zlego hmm?? nie wiem czy mleko komus zaszkodzilo no i kakao ma cenne wartosci odzywcze napewno lepsze to niz jakies soczi ze ,,swierzych" owocow
Sęk w tym, że mleko (i wszystkie jego produkty pochodne) zawiera laktozę (glukozę plus galaktozę - cukry proste), która w nadmiarze doprowadza u ludzi do nadwagi.

Szczerze powiedziawszy spożywanie mleka miedzy posiłkami u osoby starającej się stracić zbędne kilogramy jest moim zdaniem niezbyt dobrym pomysłem. Ale każdy robi to, co lubi

Ja boję się kakao - odkąd ojciec miał problem z kamieniami w pęcherzu moczowym - wolę soczki ze świeżych owoców
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 18:37   #23
riddle92
Zadomowienie
 
Avatar riddle92
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 270
GG do riddle92
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Cytat:
Napisane przez Natix
A wiecie, co u mnie jest najgorsze? Głód na uczelni zawsze wytrzymam, nawet przez cały dzień... Ale gdy przychodzi weekend, nawet gdy nie jestem głodna, to nie wiem z jakiego powodu, wydaje mi się, że zaraz umrę z głodu i muszę coś zjeść Oczywiście mogłabym nie myśleć o jedzeniu i zająć sie czymś, ale to wcale nie jest takie łatwe... ehhh....
bo w weekend sie nudzimy i jemy wiecej.. cholera, tez tak mam. niestety mam problemy z zerwaniem z tym nawykiem 'jedzenia dla zabicia czasu'.
riddle92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 18:39   #24
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Cytat:
Napisane przez riddle92
bo w weekend sie nudzimy i jemy wiecej.. cholera, tez tak mam. niestety mam problemy z zerwaniem z tym nawykiem 'jedzenia dla zabicia czasu'.
A ja wlasnie odwrotnie.

W normalne dni po przyjściu z jednej szkoły zapcham się, i peeeeełna lece do drugiej. W weekendy znów, jem malutko a bardzo często
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 18:44   #25
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Cytat:
Napisane przez riddle92
bo w weekend sie nudzimy i jemy wiecej.. cholera, tez tak mam. niestety mam problemy z zerwaniem z tym nawykiem 'jedzenia dla zabicia czasu'.
Ja mam odwrotnie Im więcej robię tym więcej pochłaniam Jedzenia

A jak podczas "nudzenia się" bieże mnie na ponadprogramowe posiłki łapię książkę w łapkę No chyba że bardzo mi się chce to najpierw idę do lodówki
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 18:48   #26
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

W czasie nudzenia sie rowniez wcinam... ale zadko kiedy sie nudze, a przynajmniej staram sie nie nudzic.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 20:43   #27
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Ja też kiedy się nudzę to bardzo mi się chce jeść A najgorzej jest wtedy kiedy mama upiecze jakieś smaczne ciasto czy lody albo zrobi coś dobrego ale kalorycznego w weekend, zapach unosi się po całym domu a ja nie mogę wytrzymać
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 20:45   #28
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Oj mi jak sie nudzi, to szukam w kuchni czegos, ale najczęściej jest to marchewka(bo mozna ja dlugo chrupac) albo po prstu guma.
Dzisiaj bylam taka zajeta, ze od sniadanie nie zjadlam nic do 15i nie czulam glodu. hihi
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 06:48   #29
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

kurcze... dla mnie najgorszy jest glod po seksie. wrrrr.... zawsze wtedy robie sie OKROPNIE glodna, a przeciez glupio przy takim goracym, spiacym juz facecie isc do lodowki, nie? no i nie moge zasnac wtedy... wrrr....
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 23:10   #30
_carrot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Dot.: Sprawdzone sposoby na głód

Taak, skad ja znam to weekendowe obzarstwo To chyba wynika z mojego nieposkromionego lakomstwa, wiecznie "bym cos zjadla":/. Najgorzej jest na imprezach - caly stol zastawiony przysmakami i ja tylko podjadam cala noc.

Powiedzcie mi, na ile rzeczywiscie istnieje niebezpieczenstwo obnizenia swojego metabolizmu? Tzn jak bardzo trzeba by ograniczac jedzenie zeby do czegos takiego doprowadzic?
Ja sie co prawda nie glodze, ale raczej staram sie nie jesc za duzo - np wieczorami..
I gdzie moge znalezc dokladne info o posilkach przed- i potreningowych?
_carrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.