Zmarszczki zniszczona cera u nastolatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-10, 16:18   #1
takasama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 43

Zmarszczki zniszczona cera u nastolatki


Witam. Prosze o rade otóż mam strasznie zniszczoną cere.. Może trudno w to uwierzyć że pomimo 19 lat na jednym policzku mam straszne zmarszczki , ale nie tylko wokół ust ale jakby cały policzek. jak sie usmiechne to jeden gładki a na drugim kreski , zmarszczki.. mysle ze spowodowałm to sobie tym że nie wiedziałm i nie uswiadomił mnie dermatolog jak uzywac preparatów na tradzik które mi zapisywał.. uzywałm za duzo i wychodziłąm z nimi na slonce.. noi przez te preparaty i moze nie umijetnie stosowane kwasy nie mam pojecia.. ale akurat to ten policzek gdzie głównie smarowałm zmiany tradzikow .. kktóryxh juz w summie nie mam .. oprocz tego mam troszke zaskórników i sladów po krostach .CHCIALABYM SIE DOWIEDZIEC JAKI ZABIEG MOGE WYKONAC ABY NIE POGORSZYC TEGO STAN , A WRECZ PRZEIWNIE CHODZI MI O TAKI PO KTÓRYM PO PIRWSZYM ZABIEGU BEDZIE CHOC MALY EFEKT , ZALEZY MI ZEBY W MIARE WYGLADAC NA SYLWESTRA M A POTEM JELSI BEDE MIEC WIECEJ PIENIAZKÓW ZROBILABYM MOZE WIECEJ ZABIEGÓW.. PROSZE O RADE
takasama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 20:31   #2
czorno18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 35
Dot.: Zmarszczki zniszczona cera u nastolatki

Przede wszystkim pielęgnacja i zabiegi kosmetyczne u kompetentnej osoby... Jest cała masa dobrych maseczek, które naprawdę potrafią zdziałać cuda przy odrobinie cierpliwości no, ale oczywiście trzeba liczyć się z tym, że raczej DOBRE NIE OZNACZA TANIE i trzeba w to włożyć troszkę kasy, jednak myślę, że dla twarzy, zębów czy włosów warto się poświęcić, bo w kontaktach z ludźmi to najbardziej rzuca się w oczy. Poradź się u jakiejś kosmetyczki jakie zabiegi możesz wykonać, niech poleci Ci jakieś fajne maseczki, które będziesz sobie robić w domu,tylko tak jak mówię niech będzie to kompetentna osoba! No i pełno maseczek w necie ''domowej roboty'' też potrafią działać cuda zarówno na włosach jak i na skórze, powodzenia!
Ja najbardziej poleciłabym Ci maseczki kolagenowe, świetnie naciągają skórę, dają wspaniałe rezultaty, są to maski, których nie rozprowadzasz na twarzy tylko dajesz taką ''szmatkę'' białą i po 15-30 minutach ją sciągasz a resztki żelu wsmarowujesz w skórę, kremy z kolagenem, maseczki z glinką są też świetne, musisz próbować!
czorno18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 18:09   #3
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: Zmarszczki zniszczona cera u nastolatki

idź do dermatologa, ale tym razem KOMPETENTNEGO, który wytłumaczy Ci jak masz stosować preparaty i doradzi jak pielęgnować skóre. zazwyczaj leki przepisywane do walki z trądzikiem czynią skórę bardziej wrażliwą na światło i promieniowanie UV, prawdopodobnie właśnie tym zniszczyłaś sobie skóre. mogłabyś wstawić zdjęcie tego policzka ? przypuszczam, że masz silnie odwodnioną i przesuszoną skórę. NAWILŻANIE i jeszcze raz NAWILŻANIE ! kup sobie np. silnie nawilżające kapsułki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-e.html&next=1 , i dobry krem nawilżający na dzień - przejrzyj KWC na pewno znajdziesz coś dla siebie. do tego maseczki i z pewnością zauważysz poprawę do sylwestra
__________________
]
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.