Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-02, 18:17   #2551
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, witam i o w³oski pytam

a tak na serio, daje spozniona relacje po fryzjerze, bo nie wiem co myslec.

mialam robione Wella Colour Touch 6.71+mix popielaty, nie wiem jakie proporcje, bo fryzjer tego nie powie.

dlaczego 6.71? wytlameczeniem fryzjerki bylo, ze CT jest na bazie zielonej, stad .71 - zneutralizowac ta czerwien/rudy i popiel podwojna po przecinku i mix.

I powiem tak...wszystko fajnie, poziom przyciemniony, ale w cieplym swietle i tak widze cieeeeplo.

same popatrzcie:

w sloncu, dwie ostatnie fotki w cienu/naturalne swiatlo.
Je¶li mia³abym to odnie¶æ do moich eksperymentów z mieszaniem kolorów to powinno tam byc conajmniej dwa razy wiecej zieleni bo inaczej wyjdzie czerwien z tej 7. Czyli nie 6.71 a 6.17 jesli juz. No a bez odrobiny 7 nie bedzie popielu...
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-02-02 o 18:21
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-02, 19:03   #2552
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li mia³abym to odnie¶æ do moich eksperymentów z mieszaniem kolorów to powinno tam byc conajmniej dwa razy wiecej zieleni bo inaczej wyjdzie czerwien z tej 7. Czyli nie 6.71 a 6.17 jesli juz. No a bez odrobiny 7 nie bedzie popielu...
Myslisz, ze 6.77+mix popielaty bylby lepszy? Mysle jeszcze, aby namowic fryzjerke na zmieszanie 7 z 6 poziomu. Podoba mi sie 7.89. Musze dodac, ze gore mialam trzymana 20min, srodek 12min, konce 3min. Dzieki za opinie
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-02, 19:26   #2553
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
Myslisz, ze 6.77+mix popielaty bylby lepszy? Mysle jeszcze, aby namowic fryzjerke na zmieszanie 7 z 6 poziomu. Podoba mi sie 7.89. Musze dodac, ze gore mialam trzymana 20min, srodek 12min, konce 3min. Dzieki za opinie
Hm.. raczej na odwrót. tubka 6.11 + odrobina tej .77 (a moze jakis gotowy 6.12?)

Mi .77 czy .22 wychodz± na czerwono. Robi³am tez kiedys 9.22 - na pocz±tku fajnie ale po kilku myciach pojawila sie wlasnie "ta" czerwien. Wiec nie uzywalabym tego jako "g³ownego", a raczej 6.11 + dodatki;-)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-02-02 o 19:27
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-02, 22:09   #2554
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Hm.. raczej na odwrót. tubka 6.11 + odrobina tej .77 (a moze jakis gotowy 6.12?)

Mi .77 czy .22 wychodz± na czerwono. Robi³am tez kiedys 9.22 - na pocz±tku fajnie ale po kilku myciach pojawila sie wlasnie "ta" czerwien. Wiec nie uzywalabym tego jako "g³ownego", a raczej 6.11 + dodatki;-)
Tylko, ze ja w welli CT nie widze .11
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-03, 10:17   #2555
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

ja niestety weli nie znam ale mam ochote poeksperymentowac gdyz majirel cos szybko znikaja.. Z glowy. Myslisz,ze nie byloby duzej roznicy miedzy 7.11 a 7.1?

W twoim przypadku to nie wiem czy wogole dodawalabym .22 bo juz masz ta czerwien jak ze zdjec wnioskuje. Ja bym dala 6.1 z 3%oksy +ewentualnie odrobine .22 ale tak z 1/4 tubki doslownie...
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-02-03 o 10:23
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-03, 18:31   #2556
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

caate - bardzo ³adnie i przede wszystkim równo chwyci³o...nawet w naturalnym ¶wietle jest ch³odnawo, pewnie w s³oneczku rudo¶ci jak piszesz...
£±cznie trzymane 35 minut, zieleñ z .71 po³o¿ony na pomarañcz, wyklucza czerwieñ i pozostaje z³oto...a na to z³oto ten s³aby popiel z .71 widaæ krzywdy nie zrobi³...
Poziom jak na 6 w Welli CT dosyæ jasno wygl±da, mi poziom 7 wyszed³ o wiele ciemniej...mo¿e 2x wiêcej oxy da³a...pamiêtasz Tobie te¿ kiedy¶ siê za du¿o da³o i wysz³o poziom ja¶niej....
A czy Ona mia³a jedn± mieszankê na wszystkie partie, czy miesza³a pomiêdzy ró¿ne?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-03, 21:03   #2557
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
ja niestety weli nie znam ale mam ochote poeksperymentowac gdyz majirel cos szybko znikaja.. Z glowy. Myslisz,ze nie byloby duzej roznicy miedzy 7.11 a 7.1?

W twoim przypadku to nie wiem czy wogole dodawalabym .22 bo juz masz ta czerwien jak ze zdjec wnioskuje. Ja bym dala 6.1 z 3%oksy +ewentualnie odrobine .22 ale tak z 1/4 tubki doslownie...
w CT popielaty-braz to wlasnie .71, nie ma samego popielatego, czy popielato-popielatego... kiedys farbowalam matrixem color sync i pasowal mi polysk, trwalosc, jednak nie wiem jak tam z chlodnymi kolorami, bo ja go uzywalam, jak jeszcze nie wiedzialam, ze jest takie cos jak popielaty braz

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
caate - bardzo ³adnie i przede wszystkim równo chwyci³o...nawet w naturalnym ¶wietle jest ch³odnawo, pewnie w s³oneczku rudo¶ci jak piszesz...
£±cznie trzymane 35 minut, zieleñ z .71 po³o¿ony na pomarañcz, wyklucza czerwieñ i pozostaje z³oto...a na to z³oto ten s³aby popiel z .71 widaæ krzywdy nie zrobi³...
Poziom jak na 6 w Welli CT dosyæ jasno wygl±da, mi poziom 7 wyszed³ o wiele ciemniej...mo¿e 2x wiêcej oxy da³a...pamiêtasz Tobie te¿ kiedy¶ siê za du¿o da³o i wysz³o poziom ja¶niej....
A czy Ona mia³a jedn± mieszankê na wszystkie partie, czy miesza³a pomiêdzy ró¿ne?

co ciekawe, dzis bedac u cioci, ktora ma mieszkanie w chlodnych tonach, moje wlosy blyszczaly na popielato-zloto w zarowkowym swietle.

bardzo podoba mi sie to wyrownanie poziomu, jest jeden - jednolicie.
na koncowki mi dorabiala farbe, a tak to kladla ta sama, w odstepach czasowych (tak mi sie wydaje, ciagle zielona papka byla w miseczce), tylko ona zaznaczala, ze wazna jest dlugosc trzymania i podchodzila i ogladala co pare min wlosy. to bylo cos na zasadzie, ze dostosowywa³a dlugosc koloryzacji do wlosow, jak chlona itp. mysle, ze mogla oxy mieszac.
mysle, ze pojde do niej za miesiac, powiem, ze ta czerwien dalej zyc mi nie daje, nie chce juz ciemniej i czy da rade, bo pamietam jak mowila, ze o chlodniejszy kolor to mozna sie bawic na poziomie 5, 6 i wyzej to cieeezko. pokazywala mi na probniku 7 i 6 popielata, to 7 byla bezowa, a 6 taka...dziwna, ale to z serii trwalych farb.


tez sie zdziwilam, bo powiem, ze mialam niezle obawy co do poziomu 6... w sumie teraz patrzac na poziom to najlepiej sie czuje, ale ciemniej to juz nie chce
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 14:45   #2558
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wpad³am sobie dzi¶ na taki oto blog: http://siempre-la-belleza.blogspot.c...owac-rudy.html

Pomys³ z zielon± p³ukank± mnie dosyæ zainteresowa³.
Druga sprawa - z tego ko³a barw wynika, ¿e aby zagasiæ rudo-czerwonawe refleksy, nale¿y u¿yæ mixa zielono-niebieskiego.

To jest niez³a my¶l... no i w³a¶nie... mo¿e wy gdzie¶ widzia³y¶cie taki mix?? Bo ja NA PEWNO, ale zupe³nie nie pamiêtam z jakiej firmy
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-07, 15:44   #2559
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
.... mixa zielono-niebieskiego.
To jest niez³a my¶l... no i w³a¶nie... mo¿e wy gdzie¶ widzia³y¶cie taki mix?? Bo ja NA PEWNO, ale zupe³nie nie pamiêtam z jakiej firmy
Nie wiem cy chantal takiego nie ma.
No ale Caate jak mia³a bordowe w³osy to misza³a zielony z niebeskim na turkus... A mo¿e lepsze tonery te co fryz robi³ paleta barw bardzo bogata by³a pamiêtam....a temat zieleni to ju¿ siê dawno przewija³, która¶ z Was (przepraszam nie pamiêtam która) z koloryst± kiedy¶ rozmawia³a i kaza³ dwa ch³odne mieszaæ w³a¶nie zieleñ i niebieski.
Koralyn te¿ po 7 zielonej zadowolona, to co¶ musi w tym byæ...a na bloga jeszcze nie patrzy³am.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-07, 15:50   #2560
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem cy chantal takiego nie ma.
No ale Caate jak mia³a bordowe w³osy to misza³a zielony z niebeskim na turkus... A mo¿e lepsze tonery te co fryz robi³ paleta barw bardzo bogata by³a pamiêtam....a temat zieleni to ju¿ siê dawno przewija³, która¶ z Was (przepraszam nie pamiêtam która) z koloryst± kiedy¶ rozmawia³a i kaza³ dwa ch³odne mieszaæ w³a¶nie zieleñ i niebieski.
Koralyn te¿ po 7 zielonej zadowolona, to co¶ musi w tym byæ...a na bloga jeszcze nie patrzy³am.
Mnie ju¿ to kombinowanie zaczyna doprowadzaæ do bia³ej gor±czki. Mieszanie, mixowanie, babranie siê... :/ Chyba wrócê do czerni. Bêdzie po problemie... przynajmniej dopóki mi siê jasne nie zamarz±
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-07, 17:13   #2561
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Wpad³am sobie dzi¶ na taki oto blog: http://siempre-la-belleza.blogspot.c...owac-rudy.html

Pomys³ z zielon± p³ukank± mnie dosyæ zainteresowa³.
Druga sprawa - z tego ko³a barw wynika, ¿e aby zagasiæ rudo-czerwonawe refleksy, nale¿y u¿yæ mixa zielono-niebieskiego.

To jest niez³a my¶l... no i w³a¶nie... mo¿e wy gdzie¶ widzia³y¶cie taki mix?? Bo ja NA PEWNO, ale zupe³nie nie pamiêtam z jakiej firmy

Te p³ukanki nic nie daj±, wypróbowa³am wszystkie i najbardziej mi odpowiada³a plukanka z naparu z korzenia pietrzuszki - poszukaj w necie... co¶ tam wych³adza³a ale to i tak efekt krótkotrwa³y...... wracam do Was po do¶æ d³ugim czasie, pochwaliæ siê ¿e znalaz³am swoj± idealn± farbê nie wymieniê jej ju¿ na ¿adn± inn±... pierwszy raz po farbowaniu mam CHOLERNIE popielate w³osy nawet nie widzia³am u siebie nigdy takich co prawda mam w³osy na poziomie 5-6 a robi³am poziomem 8... i wysz³y co¶ poziom 5 ale to tylko dlatego ¿e robi³am na 3% i widac go³ym okiem ze popiel to popiel i wychodzi ciemno..... KOCHAM T¡ FARBÊ OD PIERWSZEGO U¯YTKU <3
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 578147_562857783726243_1338435063_n.jpg (7,6 KB, 78 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 64837_562860317059323_1259173068_n.jpg (5,3 KB, 124 za³adowañ)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-02-07 o 17:17
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 17:28   #2562
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Te p³ukanki nic nie daj±, wypróbowa³am wszystkie i najbardziej mi odpowiada³a plukanka z naparu z korzenia pietrzuszki - poszukaj w necie... co¶ tam wych³adza³a ale to i tak efekt krótkotrwa³y...... wracam do Was po do¶æ d³ugim czasie, pochwaliæ siê ¿e znalaz³am swoj± idealn± farbê nie wymieniê jej ju¿ na ¿adn± inn±... pierwszy raz po farbowaniu mam CHOLERNIE popielate w³osy nawet nie widzia³am u siebie nigdy takich co prawda mam w³osy na poziomie 5-6 a robi³am poziomem 8... i wysz³y co¶ poziom 5 ale to tylko dlatego ¿e robi³am na 3% i widac go³ym okiem ze popiel to popiel i wychodzi ciemno..... KOCHAM T¡ FARBÊ OD PIERWSZEGO U¯YTKU <3
super efekt jaka farba?
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-07, 17:47   #2563
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
super efekt jaka farba?
Chwal siê
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-07, 20:07   #2564
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Vera piêêêêêêknie! Super, ¿e znalaz³a¶ swoj± farbê....napisz jeszcze ile trzyma³±¶ tylko ma³y szczegó³ w³a¶nie Ci umkn±³...co to za firma
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-07, 20:32   #2565
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Vera piêêêêêêknie! Super, ¿e znalaz³a¶ swoj± farbê....napisz jeszcze ile trzyma³±¶ tylko ma³y szczegó³ w³a¶nie Ci umkn±³...co to za firma
Przypuszczalnie bêdzie to Wella, na któr± siê czai³a od kilku... postów
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-08, 21:52   #2566
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

No, naprawdê ¶liczny kolorek. Bardzo mi siê podoba
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-08, 22:09   #2567
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Veroniqe pewnie szaleje z nowym kolorem i imprezuje, a my tu na domys³ach siedzimy i czekamy na relacje...

Haloooo!!!! Koniec beztroski!! Vera wracaj natychmiast i pisz ile czego, w jakich proporcjach, na jakim oxy itd!!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-08, 22:19   #2568
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Veroniqe pewnie szaleje z nowym kolorem i imprezuje, a my tu na domys³ach siedzimy i czekamy na relacje...

Haloooo!!!! Koniec beztroski!! Vera wracaj natychmiast i pisz ile czego, w jakich proporcjach, na jakim oxy itd!!
haha dok³adnie Tak siê nie robi-wrzuci³a piêkny kolorek i siê nie odzywa, a my tu pe³ne domys³ów wyczekujemy na odpowied¼
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-09, 11:45   #2569
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 653
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

hej

te¿ czekam na info có¿ to za farba, choæ pewnie z niego nie skorzystam

Poza tym donoszê, ¿e w koñcu uda³o mi siê doprowadziæ do prawdziwej natury na g³owie , tzn. przynajmniej na wiêkszo¶ci pasm, przy twarzy wy³a¿± mi jakie¶ ciep³ojasnobr±zowe "niewiadomoco".
Co ciekawe (dla mnie, nie wiem jak dla Was): do pierwszego-drugiego mycia po farbowaniu w³osy by³y lekko sine, pó¼niej niebieski siê wyp³uka³ zostawiaj±c naturê. Jestem bardzo ciekawa jak to siê bêdzie rozwijaæ dalej.

Nie wiem za bardzo co dalej bo chcê i¶æ poziomem w górê, Allvawes nie ma mixa fioletowego, a bojê siê ¿e niebieski bêdzie jednak sinia³ (choæ mo¿e tylko przez kilka dni, hmm). Znów jak zmieniê farbê, to pewnie bêdê musia³a kombinowaæ od nowa z proporcjami.
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 12:33   #2570
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

i tu jest pies pogrzebany... Przepraszam to nie ¿e zapomnia³am nazwy napisaæ tylko jej NIE ZNAM o,O... napisa³am do kole¿anki która bawi siê w farbowanie od paru lat ... w³a¶nie z zapytaniem czy wella ct siê nada na moje w³osy... i powiedzia³a ze to tonery i one siê wyp³ukuj±... powiedzia³a ¿e jak chce popiel to ona mi zrobi mocny popiel wys³a³a mi tylko kawa³ek paletki z neta z poziomami które mi siê podoba i wzmacniaczami (za³±cznik) - nie powiem paleta robi wra¿enie.... pojecha³am, na³o¿y³a na 3% (tylko to widzia³am) i trzyma³am 35 minut potem malaks i w³ala... i teraz jestem skazana na ni± do koñca ¿ycia......... chyba ¿e w koñcu mi to zdradzi
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg popiele.jpg (25,0 KB, 138 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-09, 13:04   #2571
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 653
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
pojecha³am, na³o¿y³a na 3% (tylko to widzia³am) i trzyma³am 35 minut potem malaks i w³ala... i teraz jestem skazana na ni± do koñca ¿ycia......... chyba ¿e w koñcu mi to zdradzi
albo masz zadanie na nastêpny raz (razy): ³ypaæ okiem i podgl±daæ co to za farba

paleta rzeczywi¶cie robi wra¿enie
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2013-02-09 o 13:05
L_ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-09, 13:45   #2572
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ale lipaaaaa:'( a ju¿ mi siê ten br±zik marzy³
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-09, 15:07   #2573
Zadie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 148
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wetnê siê w watek: skoro polskie napisy pod mixtonami, to mo¿e polska farba?
Zadie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-09, 16:21   #2574
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Trzeba siê bedzie przejsc do sklepu fryzjerkiego z wydrukiem
Veroniqe, a to co mialas na glowie mialo kolor zielony czy moze fioletowy bardziej? albo jeszcze jakis inny?;-)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-09, 16:39   #2575
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

to jest sklejka przez ni± zrobiona, bo chcia³a mi pokazaæ co mi mo¿e zaproponowaæ (przecie¿ palety nigdy nie s± tak podpisywane..) ja bardziej uderzam ¿e to jest jaka¶ belgijska farba, bo tam je¼dzi po kosmetyki. A papka na g³owie by³a grafitowo-szara i taka te¿ leci woda podczas mycia.n
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20130208_235235-001.jpg (54,2 KB, 85 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-09, 20:22   #2576
Zadie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 148
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A¿ tak siê upar³a by nie zdradzaæ nazwy?
Zadie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-09, 21:12   #2577
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
to jest sklejka przez ni± zrobiona, bo chcia³a mi pokazaæ co mi mo¿e zaproponowaæ (przecie¿ palety nigdy nie s± tak podpisywane..) ja bardziej uderzam ¿e to jest jaka¶ belgijska farba, bo tam je¼dzi po kosmetyki. A papka na g³owie by³a grafitowo-szara i taka te¿ leci woda podczas mycia.n
A jest moze z Wroclawia ?
Moze i mi by pomogla
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-09, 22:32   #2578
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hm... no ale jakby przywozi³a te farby z Belgii to raczej nie by³oby po polsku... Obstawiam tak¿e co¶ polskiego
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-09, 23:08   #2579
Isabelle89
Przyczajenie
 
Avatar Isabelle89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witajcie!
Jestem tu nowa ale bêdê bardzo wdziêczna za poradê bo jestem sk³onna ogoliæ siê na ³yso, tak bardzo ¼le czujê siê w swoim kolorze, z którym bezskutecznie walczê od lat. Przeszuka³am forum w poszukiwaniu wskazówek, ale nic konkretnego poza p³ukankami nie znalaz³am...Naturalnie jestem ciemn± popielat± szatynk±, jednak jak±kolwiek farbê bym nie zastosowa³a, wychodzi mi ciemny br±z z czerwono-rudym po³yskiem. By³am ju¿ u niejednego fryzjera i zawsze powtarza³ siê ten sam schemat- "spokojnie, bez problemu zrobimy pani popiel", po czym po farbowaniu otwiera³y siê im oczy i usta ze zdumienia na moj± marchewê. Nie wiem co jest nie tak w moich w³osach, ale nie mogê ju¿ z nimi wytrzymaæ, czujê siê okropnie gdy¿ ciep³e odcienie ani trochê nie pasuj± do mojej urody. Mój problem polega na tym, ¿e nie chcê rozja¶niæ w³osów, tylko je och³odziæ... Czy istnieje jakakolwiek szansa na otrzymanie popielatego odcienia?? Dodam, ¿e farbowa³am ju¿ niemal wszystkim- profesjonalnymi popielami, srebrnym py³em itp. Obecnie zastanawia³am siê nad popielatym blondem z l'oreal excelence, ale obawiam siê, ¿e nie chwyci mi ciemnych w³osów. Poni¿ej wklejam linki aby dok³adniej zobrazowaæ problem:
Moje w³osy:
http://imageshack.us/photo/my-images...ldsc0219z.jpg/
Bardzo podoba mi siê kolor jak u Olivii Palermo:
http://imageshack.us/photo/my-images/145/oliviax.jpg/
Jednak zadowolê siê w³osami jak poni¿ej:
http://imageshack.us/photo/my-images/838/zminybrz.jpg/

B³agam porad¼cie co¶ !

Isabelle
Isabelle89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-10, 01:41   #2580
snow_whitee
Raczkowanie
 
Avatar snow_whitee
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 82
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
i tu jest pies pogrzebany... Przepraszam to nie ¿e zapomnia³am nazwy napisaæ tylko jej NIE ZNAM o,O... napisa³am do kole¿anki która bawi siê w farbowanie od paru lat ... w³a¶nie z zapytaniem czy wella ct siê nada na moje w³osy... i powiedzia³a ze to tonery i one siê wyp³ukuj±... powiedzia³a ¿e jak chce popiel to ona mi zrobi mocny popiel wys³a³a mi tylko kawa³ek paletki z neta z poziomami które mi siê podoba i wzmacniaczami (za³±cznik) - nie powiem paleta robi wra¿enie.... pojecha³am, na³o¿y³a na 3% (tylko to widzia³am) i trzyma³am 35 minut potem malaks i w³ala... i teraz jestem skazana na ni± do koñca ¿ycia......... chyba ¿e w koñcu mi to zdradzi
Te kolory to paleta Swarzkopf Igora Royal

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...l-paleta-2.jpg

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...l-paleta-6.jpg

Edytowane przez snow_whitee
Czas edycji: 2013-02-10 o 02:07
snow_whitee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.