Z bordo na ciemny blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-01, 14:50   #1
czarnulka263
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1

Z bordo na ciemny blond


Cześć. Mam problem, a mianowicie. Długo miałam czarne włosy oczywiście farbowane w końcu kolor mi się znudził i schodziłam z niego rozjaśniaczem oczywiście po rozjaśnieniu wyszedł mi taki rudo/pomarańczowo/kasztanowy gdzieniegdzie jeszcze był wyblakły czarny no więc zafarbowałam na bordo konkretnie to odcienie typu ciemna wiśnia czy coś takiego nie pamiętam dokładnie. Farba strasznie szybko się wypłukuje i teraz mam kolor taki rudo kasztanowy. Wymyśliłam że może spróbuję zafarbować na ciemny blond(naturalne mam ciemny blond) odcieniem z garniera. I tutaj pojawia się moje pytanie. Co z tego wyjdzie? Jaki uzyskam kolor? Bardzo proszę o pomoc bo zależy mi na tym aby jak najszybciej zafarbować włosy.
czarnulka263 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 09:14   #2
Merkuria
Raczkowanie
 
Avatar Merkuria
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 140
Dot.: Z bordo na ciemny blond

Moja historia farbowań jest bardzo podobna do Twojej, z tym że schodząc z czerwieni używałam rozjaśniacza. Co do farb Garniera, farbowałam ciemnym blondem z serii Color Naturals i niestety włosy wyszły dużo bardziej brązowe niż blond. Jeżeli chcesz ciemnego blondu, polecam Ci L'oreal Preference, nazwy odcienia nie pamiętam, w każdym razie najciemniejszy z blondów z tej serii. Trochę się spłukuje do jaśniejszego odcienia, ale nie wiem na ile to kwestia wczesniejszych farbowań włosów, poczekaj aż jakaś fryzjerka się wypowie, bo nie jestem pewna czy bez rozjaśnienia w ogóle taki kolor Ci chwyci.
Merkuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 11:23   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Z bordo na ciemny blond

nawet jeśli będzie się wypłukiwał, to na bordowo, niestety
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 17:38   #4
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Z bordo na ciemny blond

nie wyjdzie ciemny blond bo kolor wyjściowy jest zbyt ciemny. musiałabyś albo po raz kolejny rozjaśnić włosy albo najlepiej na razie odczekać i tylko ujednolicić kolor np. farbą z henny bo nie niszczy tak włosów.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.