Cienie, palety cieni - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-10, 16:24   #1171
gonia0202
Zadomowienie
 
Avatar gonia0202
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 571
Dot.: Pytanie o paletę cieni w kremie

Jest to paletka Make Up For Ever 12 Flash Color Case, jak napisała dillingerine. Koszt to ok 500 zł.
Z paletek cieni w kremie kojarzę jeszcze z NYX (glitterowe na pewno czy bez brokatu nie wiem) i gdzieś na ebayu widziałam jeszcze z Kryolanu
__________________



Edytowane przez gonia0202
Czas edycji: 2011-07-10 o 16:28
gonia0202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 20:06   #1172
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Pytanie o paletę cieni w kremie

Ja polecam od siebie te pojedyncze cienie w kremie MUFE oraz PaintPory od MAC'a Cudeńka
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 21:19   #1173
bukowina
Raczkowanie
 
Avatar bukowina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 207
Dot.: Pytanie o paletę cieni w kremie

Cytat:
Napisane przez gonia0202 Pokaż wiadomość
Jest to paletka Make Up For Ever 12 Flash Color Case, jak napisała dillingerine. Koszt to ok 500 zł.
Z paletek cieni w kremie kojarzę jeszcze z NYX (glitterowe na pewno czy bez brokatu nie wiem) i gdzieś na ebayu widziałam jeszcze z Kryolanu
Cytat:
Napisane przez Fooooka Pokaż wiadomość
Sleek ma taką paletę - Sleek Primer, cena ok. 30 zł
Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Make Up For Ever 12 Flash Color Case, wydaje mi się, że Sephory, które mają MUFE tej palety akurat nie oferują (ale byłam tylko w dwóch, gdzie te kosmetyki były) w stałej sprzedaży, ale zawsze można zapytać. Cena pewnie byłaby makabryczna - około 500-600PLN (95$, cień za 19 kosztuje 99PLN).
Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ja polecam od siebie te pojedyncze cienie w kremie MUFE oraz PaintPory od MAC'a Cudeńka
Dziękuję Wam za odpowiedzi, muszę poczytać o proponowanych przez Was kosmetykach, coś wybiorę i zainwestuję w przypływie gotówki. Pooglądałam więcej recenzji tej palety Make Up For Ever 12 Flash Color Case (dzięki Wam wiedziałam już czego szukać) i efekty nadal mnie zachwycają, mmm te kolory Nie wiem tylko, jak jest z wydajnością tego kosmetyku. Ale wydaje mi się, że cała taka "kostka" koloru starczy na długo. A czy ja wiem, czy 500 zł to cena aż tak makabryczna? Skoro pojedynczy cień Maca w kremie kosztuje ok. 80 zł - gdybym chciała kupić 12 kolorów, zapłaciłabym 2 razy tyle, jak za paletkę z Make Up For Ever. A w tej paletce jest wszystko razem, musi być wygodna

Nie kojarzycie jakiejś dziewczyny z Polski, np. z YT, która ma tę paletę? Chciałabym się dopytać o jakość, wydajność.
bukowina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 22:26   #1174
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Pytanie o paletę cieni w kremie

Cytat:
Napisane przez bukowina Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za odpowiedzi, muszę poczytać o proponowanych przez Was kosmetykach, coś wybiorę i zainwestuję w przypływie gotówki. Pooglądałam więcej recenzji tej palety Make Up For Ever 12 Flash Color Case (dzięki Wam wiedziałam już czego szukać) i efekty nadal mnie zachwycają, mmm te kolory Nie wiem tylko, jak jest z wydajnością tego kosmetyku. Ale wydaje mi się, że cała taka "kostka" koloru starczy na długo. A czy ja wiem, czy 500 zł to cena aż tak makabryczna? Skoro pojedynczy cień Maca w kremie kosztuje ok. 80 zł - gdybym chciała kupić 12 kolorów, zapłaciłabym 2 razy tyle, jak za paletkę z Make Up For Ever. A w tej paletce jest wszystko razem, musi być wygodna

Nie kojarzycie jakiejś dziewczyny z Polski, np. z YT, która ma tę paletę? Chciałabym się dopytać o jakość, wydajność.
Jeszcze musisz wziąć pod uwagę, że na pewno nie wszystkie kolory będą ci pasować, nawet jeśli w opakowaniu i na innych ci się podobają
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 22:53   #1175
bukowina
Raczkowanie
 
Avatar bukowina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 207
Dot.: Pytanie o paletę cieni w kremie

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Jeszcze musisz wziąć pod uwagę, że na pewno nie wszystkie kolory będą ci pasować, nawet jeśli w opakowaniu i na innych ci się podobają
To chyba oczywiste. Ja w codziennym makijażu nawet nie lubię szaleć z kolorami. Myślałam o wykorzystaniu tych cieni do sesji, charakteryzacji. Od lat niestety używam kosmetyków przeciętnej jakości. Chciałabym wreszcie uzupełnić swoją kolekcję wymarzonymi cudeńkami, by móc wyżyć się artystycznie
bukowina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 23:44   #1176
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Pytanie o paletę cieni w kremie

ale z tego co kojarze ta paletką z Mufe jest z gatunku tłustych, nawet na filmiku było widzac ze po chwili sie zebrały w załamaniach i utrwalała je pudrowymi cieniami, ale nawet po nałożeniu czegoś pudrowego to nie przetrwa wiecej niż 2 godziny, więc raczej to gadzęt do sesji, podobne tłuste farbki ma kryolan utrwalone czymś pudrowym spokojnie wytrzymują 2-3 godziny, super sprawa do zdjęc a mają wiecej kolorów i paleta 12tka kosztuje około 120PLN
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 14:25   #1177
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Pytanie o paletę cieni w kremie

A może lepiej zainwestować w coś typu farbki do ciała np Z Kryolanu? Efekt podobny do linerów Inglota, a łatwiej się dają zmyć z twarzy.

Jeśli chodzi o paletkę Sleeka, są to bazy podbijające kolory cieni, a nie cienie w kremie. Tu jest moja opinia o tym produkcie:
http://innooka.blogspot.com/2011/06/...lette-600.html
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 21:33   #1178
kasiamarcelQa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 105
Dot.: Pytanie o paletę cieni w kremie

Ja również bardzo polecam tą paletę Sleeka, jestem z niej bardzo zadowolona.
kasiamarcelQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 00:45   #1179
_GlamourGirl_
Zakorzenienie
 
Avatar _GlamourGirl_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4 738
Dot.: Palety cieni

o Ruby słyszałam ze nie są zbyt dobre, koleżanka poleciła mi palete z Sephory za ok.200zł + baza pod cienie, . Czy słyszałyście coś na temat tych cieni? Amoze znacie lepsze tańsze?
_GlamourGirl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 15:53   #1180
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Palety cieni

Witajcie! Czy są tu może osoby, które miały styczność z paletą metal mania coastal scents? Bardzo się na nią napaliłam fo lekturze bloga brunettesheart. Miałam paletę 88 cieni matowych i kompletnie mi nie podpasowała...Także czy ktoś miał/ma metal manie?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 13:10   #1181
magda175
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
paleta anette collection

Ja skusiłam się za namową koleżanki na paletę 180 marki anette collection. Moja koleżanka była nią malowana u kosmetyczki. Przyznam, że jestem bardzo zaskoczona bo paleta jest ogromna. Cienie są bardzo trwałe. Można ja chyba kupić też na allegro ale najlepiej wpisać markę w google. Wybór cieni tak duży, że z palety korzysta cała rodzina, no dobra oprócz brata ))))
magda175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 13:10   #1182
TeaDrinker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Duża paleta do makijażu - która najlepsza?

Witam,
Potrzebuję informacji od profesjonalisty, które DUŻE palety są dobrej jakości. Czytałem o tej Sephorze https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...zu.html&next=1 ale nie ma zbyt dobrych opinii. Może jednak nadaje się?
Potrzebuję palety w podobnej cenie z podobną ilością mazideł.
TeaDrinker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 15:23   #1183
TeaDrinker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Duża paleta do makijażu - która najlepsza?

Czekam na odpowiedzi
TeaDrinker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 17:21   #1184
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Duża paleta do makijażu - która najlepsza?

Pytanie do czego Ci potrzebna, czy na prezent czy dla Ciebie, czy chcesz malować innych ludzi, czy tylko potrzebujesz miec wszystko w jednym miejscu. Szczerze, to za tą cenę możesz sama ułożyc całkiem przyzwoity zestaw w Inglocie.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 23:16   #1185
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Duża paleta do makijażu - która najlepsza?

Dobre duże palety ma Smashbox, ale to nie ta cena niestety Ale jak już bym miała kupować, to bym odłożyła właśnie na Smasha, cienie są świetnej jakości, bardzo wydajne, reszta produktów też bardzo dobra jakościowo.

Palety Sephory są niezłe do zabawy, do testów, nie do makijaży okazjonalnych, makijaży dla klientów....

Nie wiem, do czego Ci taka paletka, jak powiesz, to łatwiej będzie coś doradzić.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 08:14   #1186
TeaDrinker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Duża paleta do makijażu - która najlepsza?

Do malowania klientek oczywiście
TeaDrinker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 09:38   #1187
TeaDrinker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Duża paleta do makijażu - która najlepsza?

Dla klientek oczywiście
TeaDrinker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 22:39   #1188
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Duża paleta do makijażu - która najlepsza?

Sczerze, malować Sephorowym kuferkiem klientki to trochę wstyd, to jest taki gadzet do postawienia na toaletce i wzdychania do tych wszystkich kolorów, a nie koniecznie do pracy. Wiem ze edycja kuferka sprzed dwóch lat jakościowo nawet dawała radę, nie wiem jak tegoroczna. Ja myslę, że nie ma co oszczędzać, bo jak weźmiesz tą paletę to i tak wydasz kupę kasy na bazy i utrwalacze.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 23:35   #1189
Panna_Natalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 50
Dot.: Duża paleta do makijażu - która najlepsza?

Mary kay- kupujesz paletkę, a wkład jest wyminiany, cienie, róże i pudry trzymają się na magnesach, dowolny dobór, cienie dobrej jakości, zaczynam brzmieć jak chodząca reklama tej firmy, ale autentycznie jest super, używam od dwóch lat, zresztą nie tylko ja Jest dość droga, ale to są już kosmetyki z wyższej półki...
Panna_Natalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 10:42   #1190
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Duża paleta do makijażu - która najlepsza?

Cytat:
Napisane przez TeaDrinker Pokaż wiadomość
Do malowania klientek oczywiście
To zainwestuj w coś porządnego... i broń boże Mary Kay
Ja w ogóle nie polecam takich multi-palet dla wizażystek, ale to już Twój wybór. Jak się uprzesz na paletę, to kupo coś dobrego, a nie byle co co i tak zaraz będziesz musiała wymieniać
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 13:38   #1191
Vanilla_Cloud
Przyczajenie
 
Avatar Vanilla_Cloud
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Duża paleta do makijażu - która najlepsza?

Ja również polecałabym kupno kilku mniejszych paletek, ale świetnych jakościowo. Sama mam tegoroczną paletę Sephory, naprawdę robi wrażenie, jestem bardzo zadowolona, ale jak ktoś wcześniej wspomniał służy raczej do uskuteczniania ochów i achów w zaciszu domowym Warto stopniowo gromadzić kosmetyki, na początek polecam Smashbox, MAC i Kryolan
Vanilla_Cloud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 19:30   #1192
n0name
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
prezent dla dzieczywyny - Paleta Sephora XXL.

Witam !

Przymierzam się swojej (18 letniej) dziewczynie na święta zakupić tą paletę marki Sephora. Chciałem się was dziewczyny dopytać o opinie odnośnie tej palety, jak z jakością? Jak wam się podoba ta paleta i co możecie o niej ciekawego powiedzieć?


Poniżej daje link jak owa paleta wygląda żebyśmy mieli pewność, że rozmawiamy o tym samym produkcie:
http://img10.allegroimg.pl/photos/or.../45/1969814521


Bardzo prodzę o pomoc !
n0name jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 20:13   #1193
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: prezent dla dzieczywyny - Paleta Sephora XXL.

Sephora jest bardzo średnia. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym jej zestaw Sleeka. Jakość cieni jest przewspaniała. I możesz jej dokupic róże osobno. Kasetki są czarne eleganckie, duze lusterka przy każdej i jakoś. Jakość jest cudowna. I zaleta jest to że można czesc rzeczy wizac ze sobą bez targania kuferka

Moge stworzyć Ci taki zestaw (licze ze ta paletka to jakies 170zł?):
biore z alledrogerii bo jest szybko z paczkomatu i jest wiekszość rzeczy sleeka.
Sama mam z 7-8 palet sleeka ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. Z róży tak samo. A wierz mi mam 3 kartony i 2 szafki kosmetyków

- Au Naturel 28,50zł http://alledrogeria.pl/product.php?id_product=426
- Curacao 28,50zł http://alledrogeria.pl/product.php?id_product=384
- Monaco 28,50 http://alledrogeria.pl/product.php?id_product=380
- PQQ 32,50zł http://alledrogeria.pl/product.php?id_product=496
-oh so special 28,50 http://alledrogeria.pl/product.php?id_product=385
-sunset 28 http://alledrogeria.pl/product.php?id_product=232
- storm 28 http://alledrogeria.pl/product.php?id_product=234
- zsetaw na swieta modne czerwienie 48 zł http://alledrogeria.pl/product.php?id_product=537
- 3 roze: life peach, rose gold, sude kazdy 23,50 http://alledrogeria.pl/product.php?id_product=379
- pomadki nyx 20zł http://alledrogeria.pl/product.php?id_product=155
- pedzel do cieni 20 http://alledrogeria.pl/product.php?id_product=532
-pedzel do rozu 29 http://alledrogeria.pl/product.php?id_product=429


To co wg mnie jest podstawą: na pomaranczowo, wyszło mi 208zł / -5% z facebooka 197,60zł. Ewentualnie możesz odpuscic sobie pedzle (choc dla mnei wazne jest czym się naklada kosmetyki) i wziąć jej róż lifes peach albo zestaw świąteczny
Bedzie miała ekstra frajde przy otwieraniu kolejnych opakowań.
Mam nadzieje ze pomogłam.
__________________


Edytowane przez ancyk88
Czas edycji: 2011-12-20 o 21:30
ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 20:27   #1194
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: prezent dla dzieczywyny - Paleta Sephora XXL.

Zgadzam się z koleżanką powyżej - Sleek ma superfajne te paletki, ja bym co prawda postawiła na Au naturel zamiast Oh So Special i Curacao zamiast Monaco, bo wydają mi sie bardziej uniwersalne .
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:06   #1195
n0name
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Dot.: prezent dla dzieczywyny - Paleta Sephora XXL.

ancyk88 bardzo dziękuję za duży wkład w moją wypowiedź.
Widzisz tylko, że sephora daje tyle, że już są tam gotowe te kolory i za bardzo nie mam możliwości poprostu nie trafić w gust swojej kobiety . i chyba wygodzi znacznie więcej kolorów i tej reszty. a różnica jakościowa Sleek a Sephora jest tak duża? Bo w sumie sephore mam obok domu a co do zamawiania z Alledrogerii jestem totalnie zielony.. Warte jest to fatygi ? Bo jeżeli będzie znacznie bardziej zadowolona to jednak wolę się pomęczyć i sprawić jej większą radochę.
n0name jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:10   #1196
n0name
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Dot.: prezent dla dzieczywyny - Paleta Sephora XXL.

@Ancyk88 dziękuję za duży wkład i za przyłożenie się do tej pomocy przy prezencie.
Bardzo fajnie i ciekawie mi to opisałaś ale z drugiej strony w Sephorze jest chyba więcej kolorów itp i nie mam możliwości nie trafić w gusta swojej ukochanej. Chociaz jak uważasz?
Czy różnica jakościowa pomiędzy Sleek'iem a Sephorą jest rzeczywiście tak duża i bardzo zauważalna ? Bo w sumie Sephore mam pod domem a z tą AlleDrogerią pewnie trochę bym się 'tłukł' bo jestem z zamawianiem stamtąd totalnie zielony poza tym musiałbym już składać zamówienia bo to ma być prezent pod choinkę i boje się czy się wyrobią.
n0name jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:15   #1197
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: prezent dla dzieczywyny - Paleta Sephora XXL.

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Zgadzam się z koleżanką powyżej - Sleek ma superfajne te paletki, ja bym co prawda postawiła na Au naturel zamiast Oh So Special i Curacao zamiast Monaco, bo wydają mi sie bardziej uniwersalne .
Myslałam o tym, ale dzieki storm (gdzie sa ciemniejsze) i oh so special (jasniejsze+roze) mozna sobei nude i wieczorowy zrobic. Ja mam poaletke au naturelle i nie jestem z niej w ogole zadowolona to samo mam w tamtych 2 plus ladne perłowe trwałe kolorki.
A monaco ze wzgledu na to ze kolorki ma delikatniejsze ale curacao tez jest ok
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:21   #1198
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: prezent dla dzieczywyny - Paleta Sephora XXL.

Paletta z Sephory owszem, wygląda świetnie, ale niestety nie wróżę jej dobrej jakości. Rzuć okiem na oceny podobnej palety w KWC. Sleek ma drastycznie lepszą jakość!

Ale trzeba przyznać, że masz nosa do prezentów wygląda bombowo i gdybym nie miała "przejść" z poprzednią paletą, to bardzo bym się z takiej ucieszyła
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:21   #1199
n0name
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Dot.: prezent dla dzieczywyny - Paleta Sephora XXL.

Hm jak możesz odpisz na mojego poprzedniego posta bo może go przeoczyłaś .
n0name jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:27   #1200
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: prezent dla dzieczywyny - Paleta Sephora XXL.

Cytat:
Napisane przez n0name Pokaż wiadomość
@Ancyk88 dziękuję za duży wkład i za przyłożenie się do tej pomocy przy prezencie.
Bardzo fajnie i ciekawie mi to opisałaś ale z drugiej strony w Sephorze jest chyba więcej kolorów itp i nie mam możliwości nie trafić w gusta swojej ukochanej. Chociaz jak uważasz?
Czy różnica jakościowa pomiędzy Sleek'iem a Sephorą jest rzeczywiście tak duża i bardzo zauważalna ? Bo w sumie Sephore mam pod domem a z tą AlleDrogerią pewnie trochę bym się 'tłukł' bo jestem z zamawianiem stamtąd totalnie zielony poza tym musiałbym już składać zamówienia bo to ma być prezent pod choinkę i boje się czy się wyrobią.
Jak zamówisz dziś albo jutro rano i napiszesz im maila to powinieneś dostać ja w piątek do paczkomatu. Ja zawsze czekałam gora 2 dni. Albo kurierem bedzie szybko
Powiem tak testowałam ją i jakość tych cieni jest bardzo słaba, zle sie rozcierają, słaba pigmentacja. Zawsze mi się kojarzyły z cieniami z najniższej drogeryjnej polki. Koleżanka dostała tą paletkę rok temu od chłopaka i jej się nie podoba ze względu na jakość. Do zabawy może być jako gadżet. Ale jeśli chcesz zeby jej posłużyła to warto zainwestować w sleeka. A jeśli się interesuje makijażem tak bardziej na poważnie to zrobisz jej wielką radochę.

Tu masz opinie o tym kuferku Sephory https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...zu.html&next=1

Opinie są rożne, ale dziewczyny które siedzą w tym troch i znają się na wysokiej jak i niskiej półce polecają sleeka.

Ja mam cienie sleeka, l'oreal, Lancome, clinique, smashbox, inglot ale i typowo rossmanowskie jak lovely, kobo, essence, catrice. I faworytami kiedys były l'oreal dopóki nie przeszłam na sleeka.

Slekka i Sephory nie ma co porównywać jak ciastko do obrazka ciastka Z tym ze za obrazek Sephory trzeba wydać więcej bo "marka" a kosmetyki na prawdę słabizna.
__________________


Edytowane przez ancyk88
Czas edycji: 2011-12-20 o 21:41
ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-12 10:45:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.