dieta kopenhaska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-11, 22:37   #1
Attacca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4

dieta kopenhaska


Hej! Jest któraś chętna koleżanka do rozpoczęcia diety kopenhaskiej od jutra? zapraszam, motywowałybyśmy się wzajemnie!
Attacca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 14:44   #2
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: dieta kopenhaska

i jak ci idzie? ja chętnie bym zaczęła jakąś dietkę ale od poniedziałku - chce w spokoju przeżyć urlop
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 06:33   #3
Agat84a
Przyczajenie
 
Avatar Agat84a
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: dieta kopenhaska

Hej Attacca Ciekawa jestem jak Ci idzie ? Ja dziś rozpoczynam 5 dzień, na wadzę - 2.2 kg. Ogólnie na diecie jestem od 01.07 dlatego spadek nie jest aż taki duży, ale i tak jestem zadowolona, tym bardziej że nie chodzę głodna jak może się wydawać patrząc na jadłospis.

Pozdrawiam
__________________
< na diecie od 1.07.2014 > < waga początkowa --- 120.5 kg > < waga obecna 10.08.2014 --- 110.7 kg > < dieta kopenhaska start 10.08.2014 > < pierwszy cel --- 99.0 kg >
Agat84a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 10:05   #4
Attacca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: dieta kopenhaska

Hej dziewczyny! Stwierdziłam, że zaczne jakoś po ludzku od początku tygodnia. Więc akurat od dziś, mam mega sprzyjające warunki, przez 2 tyg nikogo nie ma w domu, pozbyłam sie wszystkich slodyczy i zamroziłam wszystko co nie znajduje sie w diecie, mam nadzieje, ze to pomoze :P na razie jestem po kawie, ciekawe jak będzie dalej. Ale piszcie jak u Was! mam nadzieje, że dajecie rade i nie chodzicie głodne, kobitki

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

No i soreczka, że tak późno odpisuje, dawno mnie tu nie było, bo nie miałąm sposobności. Chwalcie sie, jak tam u Was, pozdrowionka
Attacca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 07:48   #5
AneczkaRak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 54
Dot.: dieta kopenhaska

Trzymam kciuki. Będzie dobrze.
AneczkaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 08:29   #6
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: dieta kopenhaska

Kopenhaska jest fajna... chociaz ja sie raczej nie zdecyduje, bo bylam na niej w marcu. Schudlam prawie 7 kg. Warto! Chociaz w dniu samego kurczaka skrecalo mnie z glodu to dalam rade. Czulam sie lekko i fajnie. Ja teraz mysle o norweskiej... Lubie ja robic w tym okresie przed zimowym.
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-15 09:29:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.