Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-29, 14:10   #2941
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Też się czaję na Zorac jakie stężenie używałaś (bo z tego co widzę jest 0.05% i 0.1%). Łuszczyłaś się bardzo ? (uwielbiam wylinki!) Jest szansa, że znajdę Twoje zdjęcie przed walką z trądzikiem?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 14:20   #2942
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Też się czaję na Zorac jakie stężenie używałaś (bo z tego co widzę jest 0.05% i 0.1%). Łuszczyłaś się bardzo ? (uwielbiam wylinki!) Jest szansa, że znajdę Twoje zdjęcie przed walką z trądzikiem?
0.05%
Kiedyś tutaj umieszczałam zdjęcie, ale trądzik był już prawie, że znikomy. Na pewno na brodzie miałam aż nacieki ropne, pryszcz na pryszczu, na policzkach tragedii nie było, ale były...
Łuszczyłam się bardzo intensywnie przez pierwsze trzy miesiące, potem coraz mniej Ale dużo zależy od skóry, znajoma łuszczy się cały czas.

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
A czy Atrederm działa podobnie jak Zorac? Też bym chciała go dostać...
Atrederm jest silniejszy, ale jest na alkoholu, dlatego z niego zrezygnowałam.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 19:18   #2943
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
w sumie od jakiegos czasu nurtuje mnie pytanie... Na codzien uzywam kremu, potem pudru z jadwigi i potem punktowo korektora. Po okolo 2-3h twarz STRASZLIWIE sie odcina, jest pomaranczowa, zas szyja jest jasna i zolta. Dzieje sie tak tylko w dniach gdy chodze do szkoly... wie ktos dlaczego pomimo tak minimalistycznego makijazu wyglada on okropnie i sztucznie, jakbym uzywala niedopasowanego podkladu?
wina tego pudru, mi robi dokładnie to samo. Bardzo utlenia się na skórze, szczególnie gdy nałoży się go tylko na nakremowana buzię i pod wpływem wzmożonego wydzielania sebum. Podkłady tez mi przyciemnia Trochę lepiej jest gdy nałożę go na suchy długotrwały podkład ale ogólnie jestem z niego bardzo niezadowolona I gdzie to obiecane rozjaśnienie, efekt córki młynarza opisywane na KWC
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 19:54   #2944
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
wina tego pudru, mi robi dokładnie to samo. Bardzo utlenia się na skórze, szczególnie gdy nałoży się go tylko na nakremowana buzię i pod wpływem wzmożonego wydzielania sebum. Podkłady tez mi przyciemnia Trochę lepiej jest gdy nałożę go na suchy długotrwały podkład ale ogólnie jestem z niego bardzo niezadowolona I gdzie to obiecane rozjaśnienie, efekt córki młynarza opisywane na KWC
Znaczy, on nie jest zły, na minerałach świetnie wygląda cały dzień, tylko solo to jak mówię, do pewnego momentu
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 15:44   #2945
Fleuri
Raczkowanie
 
Avatar Fleuri
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 103
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny pomożecie? Chcę zmienić swoją pielęgnację i zwalczyć trądzik. Jak na razie zdobywam wiedzę, jednak mam problem z podstawową rzeczą, z demakijażem. Nie mogę znaleźć zadowalającego mnie produktu, którym mogłabym myć twarz. Wcześniej, od wiosny przemywałam twarz maceratem z nagietka i hydrolatem oczarowym, twarz wtedy była okej, jakiś zaskórnik czasem się pojawił, ale nie był to aż taki problem. Teraz postanowiłam, że chcę coś zmienić, także przerzuciłam się na żele myjące. I od tamtego czasu zaczął się wysyp pryszczy na twarzy, szczególnie na brodzie i czole. No i wszystkie wysuszały mi twarz po myciu, nieprzyjemnie ją ściągały i generalnie nie byłam zadowolona, a twarz od tamtej pory jest w strasznym stanie. W tym momencie używam "mniejszego zła" jakim jest żel z babydreamu, ale chce go jak najszybciej zmienić. Jesteście w stanie mi coś polecić? Coś super delikatnego, ale przy tym dobrze myjącego. Popróbuje jeszcze, a jak nie, to może wrócić do maceratu (choć miałam wrażenie, że olejek nie jest w stanie dobrze umyć twarzy...)? Po myciu przecieram twarz teraz płynem miceralnym z ziaji ulga dla skóry wrażliwej, wcześniej przemywałam hydrolatem oczarowym, ale tak jak kochałam go w duecie z maceratem, tak teraz wydawało mi się, że potęguje moje pryszcze, wręcz uczula? Ale może to błędne wrażenie.
Czytałam również o złuszczaniu, ale jak na razie musze się dokształcać, bo mam mętlik w głowie Nie wiem co wybrać na początek, tym bardziej, że mam bardzo wrażliwą skórę (kwas salicylowy z zsk mnie strasznie podrażniał), no i mój trądzik to raczej nie aż taka tragedia i problem (małe krostki z tymi ropnymi białymi "kuleczkami", bleh), ale mimo wszystko chce z nimi walczyć, bo są nieestetyczne, co mnie okropnie wkurza, kiedy wstaje rano i twarz mam całą w grudkach.

Jeszcze bardzo chciałabym was prosić o polecenie czegoś do nawilżania skóry trądzikowej. Ostatnio kupiłam Cetaphil MD, używam na noc i rano już nie, bo skóra jest tłustawa jeszcze po nim. Nie wiem kompletnie jak mam sobie radzić z nawilżeniem, wszystkie kremy wydają mi się złe.

Aha i co do filtrów, używacie je na jesień i po kwasach, czy już nie? Miałam na lato filtr z Vichy i go pokochałam, ratował moją wrażliwą skórę przed słońcem (przykładowo taka impreza jak woodstock, kurz wiadomo, ale oprócz tego oczywiście trzy dni w 30 stopniowym upale, prawie cały czas na słońcu, wróciłam jednak prawie że bez skazy na twarzy, dzięki wklepywaniu filtru co parę godzinek niesamowite, porównując to jak moja cera wyglądała po woodstocku 12r, kiedy to miałam pryszcz na pryszczu). Chętnie bym go kupiła znów, o ile jeszcze go dostanę i o ile jest sens wydawania kilkudziesięciu zł na filtr w jesień. Jakie jest wasze zdanie???

Jak na razie moja pielegnacja jest kiepska, żel babydream, miceral z ziaja ulga, cetaphil md, czasem jakiś inny krem/olejek na twarzy. Pryszcze są i wkurzają, twarz jest lekko przetłuszczona (a już dłuuugo nie miałam z tym problemu) także jak najszybciej chce coś zmienić :/
__________________
Wear what you want. Say what you want. Live now. Do it now. Take risks. This life is yours.
Fleuri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 15:51   #2946
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Fleuri do oczyszczania polecam żel micelarny BeBeauty z Biedronki , koszt około 5 zł , nie wysusza
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 16:32   #2947
Fleuri
Raczkowanie
 
Avatar Fleuri
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 103
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Fleuri do oczyszczania polecam żel micelarny BeBeauty z Biedronki , koszt około 5 zł , nie wysusza
Dzięki, ale mam go, to staram się zmęczyć butelkę w celu demakijażu oczu (choć nie jest dobry, szczypie), bo moją cerę niestety przetłuszcza.

Tak przeglądam BU i może wrócę do olejków myjących, tak miło było nimi myć twarz, a nie ten przesusz po żelach...
Zastanawiam się czy żele apteczne też będą takie nieprzyjemne dla mojej twarzy.
__________________
Wear what you want. Say what you want. Live now. Do it now. Take risks. This life is yours.
Fleuri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 16:46   #2948
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Fleuri Pokaż wiadomość
Dzięki, ale mam go, to staram się zmęczyć butelkę w celu demakijażu oczu (choć nie jest dobry, szczypie), bo moją cerę niestety przetłuszcza.

Tak przeglądam BU i może wrócę do olejków myjących, tak miło było nimi myć twarz, a nie ten przesusz po żelach...
Zastanawiam się czy żele apteczne też będą takie nieprzyjemne dla mojej twarzy.
ale nie chodzi mi o płyn tylko żel w tubie
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:43   #2949
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 19:07   #2950
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Fleuri, ja też ostatnio nacięłam się, bo chciałam wrócić do żeli myjących. U mnie zbawienne okazało się mydełko węglowe - używałaś może? Nawet Aleppo było dla mnie delikatniejsze niż żele, tylko musiałabyś wybrać niskie stężenie.
Jakie stężenie używałaś tego kwasu salicylowego? Może było za wysokie jak na początek. Można zacząć np. od Acne Dermu co drugi dzień.
Jeśli chodzi o nawilżanie, to ja używam różnych rzeczy na noc, na zmianę z Acne Dermem właśnie, a na dzień tylko filtr Vichy, o którym wspominałaś i to wystarcza, odkąd ostawiłam żele myjące. Ale jeśli potrzebujesz więcej nawilżenia to baaardzo chwalone są kremy Sylveco brzozowe, sama się czaję na ten lżejszy.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 19:30   #2951
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Fleuri do oczyszczania polecam żel micelarny BeBeauty z Biedronki , koszt około 5 zł , nie wysusza
A ja go nie polecam
Nie zmywa dokładnie makijażu, zawsze musiałam domywać płynem.
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 19:36   #2952
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Fleuri do oczyszczania polecam żel micelarny BeBeauty z Biedronki , koszt około 5 zł , nie wysusza
uwielbiam go, jest stala czescia mojej kosmetyczki od przeszlo kilku miesiecy, cera znacznie sie poprawila dzieki niemu
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 20:10   #2953
Ines 90
Raczkowanie
 
Avatar Ines 90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 120
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
uwielbiam go, jest stala czescia mojej kosmetyczki od przeszlo kilku miesiecy, cera znacznie sie poprawila dzieki niemu
Ja też go uwielbiam szkoda, że tu nie mam dostępu
Będę w Polsce to zrobie zapasy
__________________
Bloguję

http://inesworld90.blogspot.com/
Ines 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 20:15   #2954
Fleuri
Raczkowanie
 
Avatar Fleuri
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 103
Dot.: Dekolt w zaskórnikach i krostach. Pomocy!!

Nie wiem, mam wątpliwości po nieudanym dla mojej twarzy, a też zachwalanym micelu Ale zapewne sie skusze, biorąc pod uwagę cenę Dzięki.
__________________
Wear what you want. Say what you want. Live now. Do it now. Take risks. This life is yours.
Fleuri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 22:51   #2955
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Dekolt w zaskórnikach i krostach. Pomocy!!

Fleuri, a nie mozesz po prostu zrezygnowac z zeli i myc twarz bez uzycia wody- np.micelem/mleczkiem?
Moze masz kiepskiej jakosci wode i dlatego twarz tak reaguje?

Krem sylveco sobie zamowilam po wielu pozytywnych opiniach i mam nadzieje, ze niedlugo tez cos o nim napisze
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 12:47   #2956
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dawno mnie tu nie było, a wpadam polecić dwie rzeczy:
-żel-krem(blog nie jest mój, wklejam dla zdjęcia) do skóry wrażliwej, bebeauty z biedronki. Coś podobnego do cethapilu czy physiogelu, nawet delikatniejsze od nich i dodatkowo lepiej oczyszcza. I kosztuje tylko 4,99zł. Po raz pierwszy nie mam zaczerwienionej skóry po myciu.
- krem ziaja med, kuracja łagodząca do skóry z trądzikiem różowatym. Coś podobnego do polecanego w wątku kremu z Iwostinu z serii Rosacin. Mniej beżowy, więc trochę gorzej radzi sobie z zaczerwienieniem, ale pielegnacyjne właściwości podobne, a kosztuje mniej, ok. 12 zł.
Obydwie rzeczy używam ponad miesiąc i świetnie się spisują.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 13:16   #2957
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było, a wpadam polecić dwie rzeczy:
-żel-krem(blog nie jest mój, wklejam dla zdjęcia) do skóry wrażliwej, bebeauty z biedronki. Coś podobnego do cethapilu czy physiogelu, nawet delikatniejsze od nich i dodatkowo lepiej oczyszcza. I kosztuje tylko 4,99zł. Po raz pierwszy nie mam zaczerwienionej skóry po myciu.
- krem ziaja med, kuracja łagodząca do skóry z trądzikiem różowatym. Coś podobnego do polecanego w wątku kremu z Iwostinu z serii Rosacin. Mniej beżowy, więc trochę gorzej radzi sobie z zaczerwienieniem, ale pielegnacyjne właściwości podobne, a kosztuje mniej, ok. 12 zł.
Obydwie rzeczy używam ponad miesiąc i świetnie się spisują.
Zel-krem zadziałał u mnie acnegennie i spowodowął wysyp podskórnych guzków Ale ten krem używasz do skóry z tradzikiem nie różowatym?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 14:24   #2958
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Zel-krem zadziałał u mnie acnegennie i spowodowął wysyp podskórnych guzków Ale ten krem używasz do skóry z tradzikiem nie różowatym?
Ała, no tak, nie ma nic idealnego dla każdego.
Tak,mam skórę skłonną do zaczerwienień ze zwykłym trądzikiem i wszelkie kremy dla tłustej/trądzikowej są wysuszające i za mało pielęgnacyjne. Ten pielęgnuje i nie powoduje pryszczy. Z tego co pamiętam nie tylko ja tu używałam kremów to trądziku różowatego przy zwykłym.A i używam differinu 2 razy w tygodniu, a on też uwrażliwia skórę.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:19   #2959
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Dekolt w zaskórnikach i krostach. Pomocy!!

Ja Locacid używam od tygodnia na noc, codziennie a rano skinoren żel, choć czasem pomijam bo twarz mnie po nim swędzi. Łuszczenie w normie ale też mam lekki wysyp derma uprzedzala, wierzę że przejdzie. Nawilżam twarz cetaphilem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz

Edytowane przez Kala_88
Czas edycji: 2013-11-10 o 17:44
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 16:23   #2960
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

pisałam tu kiedyś o kremie AHA+PHA bandi i potwierdzam- po miesiącu stosowania na noc , działa na trądzik , wykwity nadal się tworzą ale są powierzchowne i szybciej się goją i nie są bolesne
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 20:16   #2961
Ines 90
Raczkowanie
 
Avatar Ines 90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 120
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
pisałam tu kiedyś o kremie AHA+PHA bandi i potwierdzam- po miesiącu stosowania na noc , działa na trądzik , wykwity nadal się tworzą ale są powierzchowne i szybciej się goją i nie są bolesne
A czy on działa na zaskórniki zamknięte?
__________________
Bloguję

http://inesworld90.blogspot.com/
Ines 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 20:18   #2962
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

działa , mam ich znacznie mniej od kiedy stosuje ten krem
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 07:01   #2963
Ines 90
Raczkowanie
 
Avatar Ines 90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 120
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
działa , mam ich znacznie mniej od kiedy stosuje ten krem
Kusisz jak pokończę moje zapasy to kupię, mam nadzieję, że w pół roku się uwinę
__________________
Bloguję

http://inesworld90.blogspot.com/
Ines 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 11:32   #2964
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Ała, no tak, nie ma nic idealnego dla każdego.
Tak,mam skórę skłonną do zaczerwienień ze zwykłym trądzikiem i wszelkie kremy dla tłustej/trądzikowej są wysuszające i za mało pielęgnacyjne. Ten pielęgnuje i nie powoduje pryszczy. Z tego co pamiętam nie tylko ja tu używałam kremów to trądziku różowatego przy zwykłym.A i używam differinu 2 razy w tygodniu, a on też uwrażliwia skórę.
dzieki Ciekawy sposób do przetestowania
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 12:27   #2965
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2013-11-11 o 14:45
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 13:13   #2966
AnnoDomini1991
Zadomowienie
 
Avatar AnnoDomini1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Falabella, odnośnie kremu na dzień, to próbowałaś lekkiego kremu z Sylveco? Ja obecnie stosuję Atrederm, na noc mam krem Sylveco z betuliną jak Ty, a na dzień używam lekkiego kremu nagietkowego. U mnie ten zestaw bardzo ładnie się spisuje
AnnoDomini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 14:46   #2967
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 15:01   #2968
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Falabella locacid dostałaś od dermatologa? Bo on jest na receptę chyba.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 15:10   #2969
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Do tej pory użwałam epiduo codziennie wieczorem i od czasu do czasu atrederm. Ale to tylko tak sporadycznie bo mnie strasznie po nim łuszczy. Teraz chciłałabym zmienić te 2 leki na coś pośredniego, Silniejszego od epiduo i słabszego od atrederm, Tak zeby używać go systematycznie np co drugi dzień lub 2 dni smarowania i przerwa. Doradzicie coś ? Myslałam o Zoracu albo o Locacidzie.
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 16:11   #2970
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.