Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-04, 18:31   #61
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Czesc dziewczynki!! Tutaj mnie jeszcze nie bylo od jakiegos czasu mysle nad powiekszeniem ust.. a szczegolnie gornej wargi plus kaciki sa bardzo opadajace..boje sie strasznie opryszczki po zabiegu bo mam do niej ogromna sklonnosc.. i dlatego nigdy nie chcialam zabiegow na usta.. moje usta maja pelno malusienkich blizn po opryszczkach przewaznie w kolorycie.. nie sa idealne..
Wkleje kilka moich zdjec do oceny..nie sa dobrej jakosci niestety szczegolnie profil. wedlug Was co jest do poprawy? Gorna warga i kaciki? Dolna jest chyba ok tak mi sie wydaje...
Na pierwszy raz myslicie ze wystarczy 0.5 ml kwasu czy lepiej 1 ml? Niestety nie mieszkam w polsce a tu gdzie mieszkam to az strach isc wiele razy sie o tym przekonalam ze medycyna estetyczna jak i nawet prosta kosmetyka bardzo tu kuleje.. ale do polski jezdze czesto i moglabym w ojczyznie sie ostrzyknac..
Poleci mi ktos sprawdzone miejsce na slasku? Najlepiej sosnowiec katowice itp?
W sosnowcu jest chyba znane studio pani doktor Franczak-drygalskiej.. ktora chyba ostatnio jest celebrytka nie wiem czy podac nazwe bo nie chce reklamy robic.. ale nie znam opinii.. prosze o wszelkie rady i sugestie
Pozdrawiam Serdecznie
uploadfromtaptalk1441384329573.jpguploadfromtaptalk1441384337713.jpguploadfromtaptalk1441384344687.jpguploadfromtaptalk1441384352191.jpg

Edytowane przez dolcissimaa85
Czas edycji: 2015-09-04 o 18:33
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 10:54   #62
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

edit
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2015-09-10 o 21:38
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 14:27   #63
motyleq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 30
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Przepraszam dziewczyny, ale czy zawsze po tym zabiegu są jakieś siniaczki???? Czy to jest efekt który można uniknąć????
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
motyleq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 18:00   #64
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki!! Tutaj mnie jeszcze nie bylo od jakiegos czasu mysle nad powiekszeniem ust.. a szczegolnie gornej wargi plus kaciki sa bardzo opadajace..boje sie strasznie opryszczki po zabiegu bo mam do niej ogromna sklonnosc.. i dlatego nigdy nie chcialam zabiegow na usta.. moje usta maja pelno malusienkich blizn po opryszczkach przewaznie w kolorycie.. nie sa idealne..
Wkleje kilka moich zdjec do oceny..nie sa dobrej jakosci niestety szczegolnie profil. wedlug Was co jest do poprawy? Gorna warga i kaciki? Dolna jest chyba ok tak mi sie wydaje...
Na pierwszy raz myslicie ze wystarczy 0.5 ml kwasu czy lepiej 1 ml? Niestety nie mieszkam w polsce a tu gdzie mieszkam to az strach isc wiele razy sie o tym przekonalam ze medycyna estetyczna jak i nawet prosta kosmetyka bardzo tu kuleje.. ale do polski jezdze czesto i moglabym w ojczyznie sie ostrzyknac..
Poleci mi ktos sprawdzone miejsce na slasku? Najlepiej sosnowiec katowice itp?
W sosnowcu jest chyba znane studio pani doktor Franczak-drygalskiej.. ktora chyba ostatnio jest celebrytka nie wiem czy podac nazwe bo nie chce reklamy robic.. ale nie znam opinii.. prosze o wszelkie rady i sugestie
Pozdrawiam Serdecznie
Załącznik 6046042Załącznik 6046043Załącznik 6046044Załącznik 6046045
Witaj masz ładny kształt ust weś 1 ml 0,5 nie ma co siebie głowy zwracac jak kąty sie chce podnieść wiem bo sama niestety musze je podnosić i troche kwasu na to idzie wiec moim zdaniem bierz 1 ml

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez motyleq Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczyny, ale czy zawsze po tym zabiegu są jakieś siniaczki???? Czy to jest efekt który można uniknąć????
Ja siniaka miałam tylko raz nie wiem dlaczego może igła trafiła w jakiś kanalik ale nie był az taki straszny dobry podkład i korektor i nie było po nim śladu
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 18:11   #65
Czerwienna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 29
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Siniaki to bardzo normalna rzecz. Ma na to wpływ tak naprawdę wszystko. Głównie alkohol pity 3 dni wstecz, który rozszerza naczynia krwionośne i powoduje większe ukrwienie okolicy ust. Siniaki nie zależą od zręczności lekarza, po prostu się robią albo nie. Nie wolno ich masować, masowanie powoduje dłuższe wchłanianie się siniaków. Nie ma również maści która przyśpiesza wchłanianie siniaków, jak niektórzy mówią. On musi zejść sam. Zimne okłady, fuksjowa lub czerwona szminka na usta i po problemie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (602,3 KB, 494 załadowań)

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-13 o 12:50 Powód: Reklama.
Czerwienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 12:58   #66
martiwera
martiwera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ksawerów
Wiadomości: 35
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

któraś z Was może poleci mi dobre miejsce w Łodzi ?
martiwera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 14:15   #67
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

W Łodzi mogę polecić gabinet Skinfinity w Manufakturze, korzystałam z usług tej doktor kiedy pracowala jeszcze na Piotrkowskiej i efekt był taki jaki chciałam, czyli wywinięte usta, większa objętość i podkreślony łuk kupidyna. Miałam podany 1 ml kwasu Stylage M. Do tego zabieg wykonany precyzyjnie i delikatnie. Przed zabiegiem długa konsultacja wyjaśniająca wszelkie wątpliwości.
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-18, 17:30   #68
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Hejka czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta :P skończyłam wreszcie swoje usta <3 pierwsze zdjęcie rok temu drugie teraz
październik 2014 1ml Juvederm Volume prof. P.Surowiak
listopad 2014 1ml Juvederm Volume prof. P.Surowiak
czerwiec 2015 1ml Restylane prof. P.Surowiak
lipiec 2015 makijaż permanentny Long Time Liner kontus+cień kolor Amarylis by Magda Mazurek Poznań
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png przed.png (388,8 KB, 441 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WIN_20150918_172349.JPG (62,1 KB, 607 załadowań)
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 19:04   #69
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez auris Pokaż wiadomość
W Łodzi mogę polecić gabinet Skinfinity w Manufakturze, korzystałam z usług tej doktor kiedy pracowala jeszcze na Piotrkowskiej i efekt był taki jaki chciałam, czyli wywinięte usta, większa objętość i podkreślony łuk kupidyna. Miałam podany 1 ml kwasu Stylage M. Do tego zabieg wykonany precyzyjnie i delikatnie. Przed zabiegiem długa konsultacja wyjaśniająca wszelkie wątpliwości.
Właśnie myślę o StylAge M moja doktorka mi go poleca, ale sama nie wiem. Ponoć jest bardzo plastyczny i ładnie się układa w skórze. Boje się tylko "kaczego dziubka ;/"
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 09:25   #70
helenqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 10
delikatne powiększenie ust - gdzie zrobić

Chciałabym delikatnie powiększyć górną wargę botoksem albo kwasem hialuronowym, ale boję się efektu glonojada..Wiem, że da się to zrobić tak naprawdę delikatnie, tak żeby to wyglądało naturalnie, tylko trzeba znaleźć kogoś kto to zrobi z głową...
i stąd moje pytanie - czy któraś z Wizażanek poddała się takiemu zabiegowi? Możecie polecić jakieś miejsce?
helenqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 10:02   #71
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: delikatne powiększenie ust - gdzie zrobić

Lekarz doradzi Ci ile wstrzyknąć, żeby było naturalnie Wg mnie na początek najlepsza ilość to 1 ml- naturalny, ale widoczny efekt. Chociaż oczywiście zależy jakie masz usta obecnie Nie ma się czego obawiać, o efekt glonojada wcale nie jest tak łatwo
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 10:13   #72
martiwera
martiwera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ksawerów
Wiadomości: 35
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

dołączam się do koleżanki wyżej, czy 0,5 ml Aliaxin FL na początek da widoczny efekt ? Czy to będzie za mało? (chcę zająć się jedynie górną wargą)
martiwera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 13:55   #73
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: delikatne powiększenie ust - gdzie zrobić

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Lekarz doradzi Ci ile wstrzyknąć, żeby było naturalnie Wg mnie na początek najlepsza ilość to 1 ml- naturalny, ale widoczny efekt. Chociaż oczywiście zależy jakie masz usta obecnie Nie ma się czego obawiać, o efekt glonojada wcale nie jest tak łatwo
Twoje usta są świetne ile masz ml ?
Ja wciąż zbieram a wydatków w cholerę w dodatku nigdzie nie robią w Rzeszowie polecanym preparatem Princess Volume.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 15:53   #74
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: delikatne powiększenie ust - gdzie zrobić

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Twoje usta są świetne ile masz ml ?
Ja wciąż zbieram a wydatków w cholerę w dodatku nigdzie nie robią w Rzeszowie polecanym preparatem Princess Volume.
A dziękuję Mam 1 ml, większość w górnej wardze, bo dolna była w sumie spora
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 22:49   #75
Viux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Czesc! Jestem Kinga i jestem tu nowa od dłuższego czasu zbieram sie (i pieniadze) na powiększenie ust kwasem hialuronowym i tak natknęłam się na ten wątek.
W zwiazku z tym pytania- po pierwsze, gdzie NAJLEPIEJ w WARSZAWIE zrobią mi usta?
I drugie- jak myślicie, jaki bedzie efekt po 1ml?
Obecnie usta mam takie (załącznik ) ImageUploadedByWizaz Forum1443214177.685003.jpgImageUploadedByWizaz Forum1443214194.504662.jpg
Viux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 22:51   #76
Viux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

ImageUploadedByWizaz Forum1443214278.768240.jpg
Viux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 22:59   #77
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wiild Girl Pokaż wiadomość
Po kaniuli nie ma siniaków, ale jest takie nieprzyjemne uczucie "rozpychania" podczas zabiegu

Ja zawsze miałam robione usta kaniulą ale moja dr jest na macierzyńskim więc zdecydowałam się odwiedzić inne miejsce. Z zabiegu jestem zadowolona. Nawet mniej bolało ale mam 3 wielkie siniaki! Wyglądam jakby mnie ktoś pobił...

Pomocy dziewczyny - jakiś pomysł jak zmniejszyć te siniaczki?


WIILD GIRL możesz mi powiedzieć gdzie w Krakowie robiłaś usta???
__________________
B/73/168/55
op 14.01.2016 A.K. Katowice sebbin 435/11,7/6,0
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 10:17   #78
Kalandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 23
Dobrze powiekszone usta??? WROC

Hej dziewczyny

pytanie do bardziej doświadczonych.

Przyjrzyjscie sie prosze zdjeciu.
Niedawno mialam powiekszanie usta, 8 dni temu, 1 ml kwasu (pierwszy raz)

Dalej mam wrazenie, ze powierzchnia nad gorna warga jest mocno opuchnieta... Jak usmiecham sie mam dziwna faldke i wygladam jak joker z batmana.
Czy po ponad tygdniu moze to tak wygladac????

Czy powinnam juz sie niepokoic i udac sie do lekarki czy jeszcze poczekac?
Czy to powinno tak wygladac czy kwas zostal zle podany??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png ustaUS01.PNG (372,5 KB, 491 załadowań)
Kalandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 10:22   #79
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Dobrze powiekszone usta??? WROC

Ciężko powiedzieć. Ale nie wiem jakie miałaś usta na początku przed wstrzyknięciem. Jeśli chodzi o ta fałdę pod nosem to faktycznie dziwnie trochę wygląda. Ale u niektórych ludzi i bez powiększania taką widziałam.
Natomiast jakoś więcej mojej uwagi na pierwszy rzut oka przyciągają zęby a nie usta.
Co do ust jeszcze, to są też inne metody powiększania. Co prawda idzie się na kilka zabiegów, ale efekt jest na dużo dłużej i podtrzymywać go można samemu w domu. Ja miałam właśnie kilka takich zabiegów rok temu i teraz tylko podtrzymuję efekty.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-04, 11:04   #80
Kalandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 23
Dot.: Dobrze powiekszone usta??? WROC

Usta miałam po prostu mniejsze nie wiem czy ma to jakieś znaczenie jakie były przed zabiegiem. Moje pytanie brzmi czy taka faldka to coś normalnego? Wydaje mi się że jeżeli tak ma wyglądać u mnie powiększanie powinnam zostać ostrzeżona jaki może być tego efekt... W każdym razie nie chcę jesczce robić rabanu w gabinecie więc chcialam najpierw tu zapytać o opinie
Kalandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 12:16   #81
kasialu
Raczkowanie
 
Avatar kasialu
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 51
Dot.: Dobrze powiekszone usta??? WROC

Może poczekaj jeszcze parę dni. Może to zejdzie bo musi sie wchłonąć czy coś.
Chyba za bardzo tu nie pomogę bo ostrzykiwanych ust nie miałam. Musiałby się ktoś wypowiedzieć kto miał. Ja tylko czytałam coś tam na temat wstrzykiwania. Sama się waham nad tym zabiegiem, ale jak widzę to u Ciebie to sama nie wiem. No ale może tak na początku musi być. Ciężko stwierdzić bo każdy z nas jest inny.
__________________
aparatka (na górę)- od 03.10.2015 r.- a za 2 dni już nie aparatka- szukam dobrego orto

Edytowane przez kasialu
Czas edycji: 2015-10-05 o 09:14 Powód: ...
kasialu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 09:40   #82
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Dobrze powiekszone usta??? WROC

Cytat:
Napisane przez marita_g Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć. Ale nie wiem jakie miałaś usta na początku przed wstrzyknięciem. Jeśli chodzi o ta fałdę pod nosem to faktycznie dziwnie trochę wygląda. Ale u niektórych ludzi i bez powiększania taką widziałam.
Natomiast jakoś więcej mojej uwagi na pierwszy rzut oka przyciągają zęby a nie usta.
Co do ust jeszcze, to są też inne metody powiększania. Co prawda idzie się na kilka zabiegów, ale efekt jest na dużo dłużej i podtrzymywać go można samemu w domu. Ja miałam właśnie kilka takich zabiegów rok temu i teraz tylko podtrzymuję efekty.

możesz napisać coś więcej na temat tych zabiegów powiększajacych które robiłaś??
__________________
B/73/168/55
op 14.01.2016 A.K. Katowice sebbin 435/11,7/6,0
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:02   #83
Kimmi
Raczkowanie
 
Avatar Kimmi
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 97
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny, jestem po pierwszym ostrzykiwaniu i mam parę pytań

Spory siniaczek - w ile dni Wam schodził?
Jak z kwestią solarium, po jakim czasie można pójść, no i ćwiczeń fizycznych, biegania - bo kwas chyba wtedy szybciej sie spali w pierwszych dniach?

rozwiejcie moje wątpliwości
Kimmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 01:59   #84
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Dobrze powiekszone usta??? WROC

Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
możesz napisać coś więcej na temat tych zabiegów powiększajacych które robiłaś??
Miałam nakładany taki środek i jeździła mi pani takim przyrządem co w niektórych momentach bzyczał a w niektórych nie. No i po drugim zabiegu widziałam efekty.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 08:58   #85
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Hej dziewczyny,mam pytanie czy któraś robiła usteczka w Medestetis w Krakowie? warto tam pojechać i nie rozczarować się?możecie polecić kogoś?dzieki za info z góry
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 11:30   #86
Topazik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Koleżanka sobie powiększyła, wygląda tragicznie, zeszpeciła się,nie każdemu to pasuje
Topazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 15:34   #87
Czerwienna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 29
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Wygląda jak zbyt głęboko podany kwas i podany w kontur w zbyt dużej ilości. Jeśli nie miałaś tego wcześniej, to możliwe że kwas został źle podany, ale za wcześnie jest by mówić o takich rzeczach. 8 dni po zabiegu to mało, ostatecznie kwas zostaje zakotwiczony po 2 tygodniach, i po takim terminie zazwyczaj jest wizyta kontrolna u osoby wykonujacej i ewentualne poprawki. Na razie się nie stresuj
Czerwienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 09:25   #88
olga83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Ktoś się wcześniej zastanawiał nad preparatem stylage m żeby powiększyć usta.Ja za namową Pani dr.zdecydowałam się na ten preparat .Chciałam mieć większe i widoczne usta. Wczesniej do uzyskania takiego efektu używałam 2 ampułek preparatu a tu po 1 efekt był ten sam.Usta są bardzo naturalne i długo utrzymuje się preparat.Mi w czasie zabiegu zrobił się mały krwiaczek na górnej wardze ale po 2 tyg.nie było już śladu.Na pewno jak będę znów robić usta to wybiorę ten preparat.Zabieg robiłam ze znieczuleniem w medicaspa u dr.Fischhof-Śmielak w Warszawie.
olga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 19:01   #89
Wiild Girl
Raczkowanie
 
Avatar Wiild Girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
GG do Wiild Girl
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
WIILD GIRL możesz mi powiedzieć gdzie w Krakowie robiłaś usta???
Od 4 lat chodzę do pani Joasi z MEDEstetis. Najcześciej stosuję Juvederm US. Usta robi kaniulą więc nie ma siniaczków i można wyjść od razu do ludzi
Ostatnio jednak robiłąm usta w Vesunie bo Pani Asia była na macierzyńskim i z zabiegu jestem zadowolona. Natomiast usta miałam powiększane igłą i przez tydzień miałam 3 wielkie siniaki na ustach.. Nawet mocno kryjąca czerwona szminka nie była w stanie ich do końca zamaskować

Wiem jedno nigdy więcej igły only kaniula !!
Wiild Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 10:55   #90
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

cześć Wiild Girl,widze ze Ty robisz usteczka w Medestetis ,moglabys mi napisac jak długo utrzymuje Ci sie efekt,masz jakieś fotki przed i po?zastanawiam sie nad zrobieniem i własnie nad Medestetis,dziekuje z góry za info
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:29:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.