Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-11, 11:03   #4981
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------


wiadomo,że każda zmiana z czymś się łączy, ale zmiany są dobre i zawsze coś pozytywnego można w nich odszukać... ja bym się wyniosła z chęcią ze stolicy, gdybym tylko nie miała mieszkania... niby tu jest dużo ogłoszeń, a nic nie w gruncie rzeczy
Wiesz przerażasz mnie, mnóstwo moich znajomych wręcz odwrotnie, wyjeżdża/planuje/chciałoby wyjechać do Wa-wy bo to się kojarzy z szybkim znalezieniem pracy. Heh...chyba juz nigdzie nie jest łatwo o prace
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 11:32   #4982
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

W Warszawie po pierwsze jest ogromna konkurencja, po drugie łatwo albo o pracę jakąkolwiek albo o najwyższe stanowiska. Średniakom może być ciężko, zwłaszcza, że z takiej pensji, powiedzmy 3000 zł, która dla prowincji jest szczytem marzeń, w Warszawie ciężko się utrzymać.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Ale to wszystko nie zmienia faktu, że jednak Warszawa daje duże możliwości rozwoju

Edytowane przez 20160901857
Czas edycji: 2012-10-11 o 11:31
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 12:42   #4983
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

witam
Dziewczyny, dostalam dzis maila z linkiem do wirtualnych targow pracy. Trwają do jutra. Może kogoś zainteresuje

http://www.targi.pracuj.pl/
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 13:02   #4984
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Bonjour_tristesse Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że jestem uważana za dziwaka i samotnika
No nie wiem, dla mnie to jest coś normalnego iść samotnie do kina.. Może warto po prostu przestać zastanawiać się co inni o nas pomyślą
Muszę napisać sprostowanie. Wszystko co napisałam niekoniecznie odnosi się do mnie. Ja osobiście nie uważam że ktoś kto wychodzi gdzies sam jest dzwiakiem itp. sama czasem chodzę w pojedynkę czy to na zakupy czy gdzie indziej. Chodziło mi raczej jak są tacy ludzi postrzegani przez społeczeństwo. Przynajmniej ja i moi znajomi mamy takie doswiadczenia. Np. koleżanka wzięła książke i poszła czytać na ławke niedaleko głownego rynku spotkała znajomą i ta ją wysmiała że tak spędza samotnie czas. Kolejny przykład mój osobistybyłam z koleżanką na mieście na głownym placu , koleżanka musiała iść do mamy po kase,więc siadłam sobie na ławce by poczekać na nią. Siedze sobie i idzie matka innej dobrej znajomej, i do mnie co ja tak sama siedze itp, wielce zdziwniona jak to tak samemu można siedzieć na ławce. Z kinem znajomy miał podobnie całe osiedle wiedziało że on sam był w kinie. Ja osobiście mam w d... co inni o mnie mówią przynajmniej staram się mieć i raczej sie udaje.


---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
Nie prawda, ja tak ni uważam. Byłam sama w kawiarni, byłam sama w kinie i nie zauważyłam jakichś uśmieszków czy znaków od otoczenia że jestem dziwadłem. Lubię spędzać czas sama ze sobą, w zasadzie zazwyczaj kiedy jestem gdzieś sama to uśmiecham się do ludzi, oni do mnie, zdażało mi się że ktoś do mnie zagadał. kwestia podejścia. Masz rację przyjaciela tak nie spotkasz, bo nie mozna "dogadać się" z kims że jeste,scie przyjaciółmi, to jest proces długotrwały i zaczyna się od znajomego - nie mozna od razu przeskoczyć na wyższy level masz rację, w szkole było latwiej, ale już w niej nie jestesmy więc trzeba sobie radzić w nowych warunkach
Może w większych miastach jest trochę lepiej w tym wzgledzie ale w małym jest ciężko. Nawet na tych wakacjach rozmawiałam z byłą przyjaciółką i ona w szoku bo była nad wodą, a tam dziewczyna sama się opalała, bo jak to można samemu iść nad wodę już wiem dlaczego jest "byłą"

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Można pożyczyć mniejsze sumy od kilku osób A tak poważnie to trzeba próbować, przecież skoro w miejscu, w którym mieszkasz nie ma pracy i nie zanosi się żeby w najbliższej przyszłości była, to chyba trochę bez sensu tam tkwić i tylko jeszcze bardziej się dołować...
Na szczęście w dużym mieście to normalne. Mogę sobie spokojnie wejść sama do kawiarni, usiąść z laptopem/gazetą i nikogo to nie obchodzi.
O to mi chodzi , że w większych zapewne to norma, a u mnie jak ktoś pije sam kawe w kawiarni w tzw. ogródku praktycznie nie ma osoby która by się nie oglądała. więc w mniejszym mieście trzeba mieć na prawdę twardy tyłek i nie przejmować się co inni gadają.


Gorzej jak się zapozyczy na kilka tys. na początek a pózniej wróci się z niczym bo przecież w innych miastach też można szukać pracy kilka miesięcy

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Wiedziałam że coś jest nie tak. Znaczy się ze znaną firmą ,która na swojej str. jak dodaje ogłoszenia to tylko chcą osoby z orzeczeniem. Dowiedziałam się dzisiaj , że zmienili się ci "u góry" pozwalniali całą załogę i zatrudnili nowych z orzeczeniem jakaś masakra

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2012-10-11 o 13:03
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 13:24   #4985
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
Wiesz przerażasz mnie, mnóstwo moich znajomych wręcz odwrotnie, wyjeżdża/planuje/chciałoby wyjechać do Wa-wy bo to się kojarzy z szybkim znalezieniem pracy. Heh...chyba juz nigdzie nie jest łatwo o prace
jest łatwiej, ale nie tak łatwo.
sama szukam lepszej roboty od kwietnia i raptem miałam tylko kilka rozmów z których nic nie wynikło

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
W Warszawie po pierwsze jest ogromna konkurencja, po drugie łatwo albo o pracę jakąkolwiek albo o najwyższe stanowiska. Średniakom może być ciężko, zwłaszcza, że z takiej pensji, powiedzmy 3000 zł, która dla prowincji jest szczytem marzeń, w Warszawie ciężko się utrzymać.

Prawda... Mnie wasze stawki zarobkowe przerażają, bo w Wawie za tyle to bym się nie podniosła, bo się na rachunki nie zarobi... Co to jest 6 zł/h, czy 1000 zł miesięcznie. Tyle zarabiałam w klasie maturalnej. A nie po studiach. To jest przerażające. Wawa, jak i w sumie każde inne duże miasto daje wiele możliwości, ale też i zwiększa konkurencję. Jednak, kto nie próbuje, ten nic nie ma

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Anna87 Pokaż wiadomość
Udało mi się zaliczyć test do Urzędu Skarbowego i zostałam zaproszona na drugi etap. Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 15:06   #4986
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Kurde jest fajna oferta na pośrednika ale LM trzeba muszę szybko coś wykombinować w końcu coś sensownego chociaż nie w moim mieście heh.



Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
Lubię spędzać czas sama ze sobą, w zasadzie zazwyczaj kiedy jestem gdzieś sama to uśmiecham się do ludzi, oni do mnie, zdażało mi się że ktoś do mnie zagadał. kwestia podejścia.
Jeszcze do tego się odniose i tu masz racje z tym uśmiechaniem. Zresztą w przypadkowy sposób poznałam 3 osoby w tym jedną sytuacje opisywałam na tym wątku (chwilowe zaćmienie bo mi się zapomniało)z 1 kontaktu nie mam, z drugą taki sobie od czasu do czasu się spotykamy,za to z trzecią bardzo dobry już dobrych kilka lat więc pewnie jak we wszystkim trzeba mieć odrobinę szczęścia i znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie.


Wracając do tematu wysłałam dzisiaj aż 2 CV

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Panna_Anna87 Gratulacje i powodzenia
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 15:09   #4987
Bonjour_tristesse
Raczkowanie
 
Avatar Bonjour_tristesse
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 444
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

To prawda, w Wwa jest ogromna konkurencja na stanowiska takie typowe dla młodych, wykształconych ludzi.
Miasto jest przeludnione, u mnie na roku może kilka osób pochodziło z Warszawy, reszta to przyjezdni.
__________________
“the problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence”


Mój blog minimalistyczno - modowy
Bonjour_tristesse jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 15:10   #4988
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Jutro na 16.00 mam rozmowę w sprawie pracy Oby, oby, oby ...
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 15:12   #4989
Panna_Anna87
Rozeznanie
 
Avatar Panna_Anna87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 930
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Panna_Anna87 Gratulacje i powodzenia
Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
nie dziękuję żeby nie zapeszyć
Panna_Anna87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 15:40   #4990
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

dziś znalazłam ogłoszenia do drogerii natura na trzech róznych portalach i w trzech spsobach aplikowania wysłałam na wszystkie trzy (wcześniej do nich wysłałam już chyba z 10 cv i dalej nic
__________________
You shoot me down but I won’t fall
I am titanium

Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 16:04   #4991
kasiuletka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuletka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 573
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

.

Edytowane przez kasiuletka
Czas edycji: 2013-01-05 o 22:04
kasiuletka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 16:42   #4992
mmmala88
Raczkowanie
 
Avatar mmmala88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 155
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Tajkuna, może zapisz się do osiedlowej/miejskiej biblioteki? jest to świetna okazja do uzyskania dostępu do ciekawych książek.. może to Ci w jakiś sposób pomoże...? Wyjdziesz z domu i trochę poczytasz
też uważam, że powinnaś zasięgnąć rady u lekarza.. nie możesz tak żyć. Skoro już tyle czasu żyjesz w stresie/nerwach to nie są żarty.

Czy nie ma żadnej pracy dla Ciebie w Twoim mieście? może w jakimś większym sklepie.. biedronka/tesco/lidl itp.? Idź tam z CV poproś o kierownika i porozmawiaj o ewentualnej szansie zatrudnienia.
__________________
mmmala88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 16:48   #4993
Choji
Zakorzenienie
 
Avatar Choji
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 931
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Dziś mam dzień pt. "Irytuje mnie wszystko."
Wysyłam CV i co z tego że jest czytane, jak nikt nie oddzwania.
__________________
Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia





Choji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 16:53   #4994
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Choji Pokaż wiadomość
Dziś mam dzień pt. "Irytuje mnie wszystko."
Wysyłam CV i co z tego że jest czytane, jak nikt nie oddzwania.
Ja ma to samo tylko trochę inaczej - chodzę na rozmowy i co z tego skoro nikt nie chce mnie wybrać????
cieszę się że mam te rozmowy, ale też już mnie irytuje ciągle to że nie ma rezultatów żadnych!!!! niestety pracodawcy sami nie wiedzą czego chcą
__________________
You shoot me down but I won’t fall
I am titanium

Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 17:08   #4995
Choji
Zakorzenienie
 
Avatar Choji
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 931
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Kukunia23 Pokaż wiadomość
Ja ma to samo tylko trochę inaczej - chodzę na rozmowy i co z tego skoro nikt nie chce mnie wybrać????
cieszę się że mam te rozmowy, ale też już mnie irytuje ciągle to że nie ma rezultatów żadnych!!!! niestety pracodawcy sami nie wiedzą czego chcą
chętnie się zamienię

co do listonoszów/panów z gazowni itp. to u mnie był dziś pan listonosz. Ale żadne z niego ciacho, do tego pewnie koło 40
__________________
Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia





Choji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 17:17   #4996
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Jutro na 16.00 mam rozmowę w sprawie pracy Oby, oby, oby ...


trzymam kciuki

a ja kilka godzin byłam poza domem bez telefonu i co??? i dwa różne numery do mnie dzwoniły;/ ja to mam pecha...mam nadzieję, że rano zadzwonią jeszcze raz, a jak nie to ja oddzwonię do nich
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 17:39   #4997
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Choji Pokaż wiadomość
chętnie się zamienię
Też się zamienię
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 17:43   #4998
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Da się jakoś zedytować plik pdf? Chodzi mi o to, że pobrałam sobie swoje cv z GoldenLine i nawet mi się podoba szablon, ale na samym dole strony jest ich logo i nie wiem jak się go pozbyć;/

Edytowane przez 20160901857
Czas edycji: 2012-10-11 o 17:49
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 18:05   #4999
Choji
Zakorzenienie
 
Avatar Choji
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 931
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Da się jakoś zedytować plik pdf? Chodzi mi o to, że pobrałam sobie swoje cv z GoldenLine i nawet mi się podoba szablon, ale na samym dole strony jest ich logo i nie wiem jak się go pozbyć;/
Chyba raczej się nie da.

Ja swojego czasu robiłam tak że kopiowałam do Worda i z niego zapisywałam do pdf.
__________________
Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia





Choji jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 18:07   #5000
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
trzymam kciuki

a ja kilka godzin byłam poza domem bez telefonu i co??? i dwa różne numery do mnie dzwoniły;/ ja to mam pecha...mam nadzieję, że rano zadzwonią jeszcze raz, a jak nie to ja oddzwonię do nich
1. dlaczego czekając na ofertę wychodzisz z domu bez telefonu?
2. dlaczego nie oddzwoniłaś od razu?
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 18:23   #5001
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
1. dlaczego czekając na ofertę wychodzisz z domu bez telefonu?
2. dlaczego nie oddzwoniłaś od razu?



1. bo wychodziłam ok 15 i już się nie spodziewałam telefonów (a jednak), mam nauczkę

2. bo było już po 18 i wydaje mi się, że to chyba za późno oddzwaniać
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 18:27   #5002
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
trzymam kciuki

a ja kilka godzin byłam poza domem bez telefonu i co??? i dwa różne numery do mnie dzwoniły;/ ja to mam pecha...mam nadzieję, że rano zadzwonią jeszcze raz, a jak nie to ja oddzwonię do nich
Dziękuję i żeby jutro te numery same oddzwoniły do Ciebie!
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 18:34   #5003
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
1. bo wychodziłam ok 15 i już się nie spodziewałam telefonów (a jednak), mam nauczkę

2. bo było już po 18 i wydaje mi się, że to chyba za późno oddzwaniać
ja bym oddzwoniła
trzymam kciuki żeny zadzwonili
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 18:58   #5004
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 08:58   #5005
spawaczka
Raczkowanie
 
Avatar spawaczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 210
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Da się jakoś zedytować plik pdf? Chodzi mi o to, że pobrałam sobie swoje cv z GoldenLine i nawet mi się podoba szablon, ale na samym dole strony jest ich logo i nie wiem jak się go pozbyć;/
Ja też mam CV z goldenline. Żeby je edytować musisz mieć adobe acrobat x pro.
spawaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 09:01   #5006
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
1. bo wychodziłam ok 15 i już się nie spodziewałam telefonów (a jednak), mam nauczkę

2. bo było już po 18 i wydaje mi się, że to chyba za późno oddzwaniać
z doświadczenia wiem, ze potrafia dzwonic wieczorem...do mnie kiedys z banku dzwonili po 18...nie odebralam bo nie slyszalam, nie wiedzialam ze to z banku. Na drugi dzien oddzwonili. Zreszta jesli pracodawcy zalezy na czasie to moze zadzwonic wieczorem.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 11:41   #5007
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

oj ja padłam patrzcie, uwaga cytuje

Ostatnia aktualizacja:12/10/2012Przedział wynagrodzenia: 6,00 zł - 6,00 zł / stawka godzinowa (Brutto) Rodzaj pracy:Pełny etatRodzaj umowy:Na okres próbnyCzas trwania umowy:3 miesiąceLiczba wakatów:1Min. doświadczenie:Od 3 do 5 latMin. wykształcenie:Wyższe licencjackiePremie, dodatki:nieZatrudnię ekspedientkę do sprzedarzy i doradctwa klienta w sprzedaży kosmetyków xxxxx w xxxxxxxx


Wymaganie:Umowa o odpowiedzialności materialnej za powierzone mienie.
Czas pracy: do ustalenia
Warunkiem uzyskania posady jest przyswojenie wiedzy na temat zastosowania i wykorzystania kosmetyków xxxx w zabiegach SPA.

wymagania
Umowa o odpowiedzialności materialnej za powierzone mienie.
Ksero dowodu tożsamości.
Ksero nadania numeru NIP.
Badania lekarskie po wystawieniu przeze mnie skierowania.
Kobieta do 35 lat, komunikatywna, cierpliwa, odpowiedzialna, uczciwa, która potraktuje warunki pracy poważnie.

koniec cytatu. 6zl brutto...
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 07:45   #5008
Pulcia_
Raczkowanie
 
Avatar Pulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 239
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Da się jakoś zedytować plik pdf? Chodzi mi o to, że pobrałam sobie swoje cv z GoldenLine i nawet mi się podoba szablon, ale na samym dole strony jest ich logo i nie wiem jak się go pozbyć;/
możesz skopiować je do painta, a logo wymazać gumką

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Tak sobie czytam z rana wasze wypowiedzi o znajomościach i przyjaźniach, że uświadomiłam sobie jedno.... powinna zmienić znajomych. Moje vel koleżanki (ogólnie to jedna) strasznie mnie irytuje. Pochodzi z biednej rodziny, szuka pracy, ale pilnuje dziecko kuzyna , więc jakiś grosz ma. Ja pochodzę trochę z zamożniejszej rodziny, nie wywyższam się , żeby nie było ale drażni mnie jej podejście do mnie. Wie, że szukam pracy,jednak ciągle mi wypomina, że ja studiuję, że mi się jakoś w życiu szczęści, że dobrze znam angielski. Dodatkowo marudzi mi, że ja mam paru kolegów i że dość łatwo nawiązuję kontakty. Nie raz mam ochotę jej wygarnąć, że jak tak będzie dalej marudzić to zakwitnie w tej swojej wiosce i nie pozna żadnego chłopaka(o czym marzy) i nie będzie miała tej swojej upragnionej gromadki dzieci. Podam przykład: jesteśmy w pubie, widzę swoich kumpli, chcę ją przedstawić-ona ucieka. Podchodzi do mnie jakiś obcy mężczyzna, zagaduje -ona wyginę usta w pałąk, chłopak ucieka...

Więc jeśli chodzi o moje koleżanki to za ich pośrednictwem nie ma szans , że poznam kogoś nowego :P Bawi mnie to, ale staje się jednocześnie już frustrujące.
Także moja rada, uśmiech zawsze się opłaci. Należy być miłym, gdyż nigdy nie wiadomo kogo możemy poznać i kiedy ta znajomość może się nam przydać, np w znalezieniu pracy.
P.S. Dziś chyba idę do pubu-znowu z nią i taką inna mówiącą wiecznie o życiu koleżanką, więc chyba spróbuje kogoś poznać bo inaczej ciężko się będzie wyluzować
__________________
Życie to nie film
Pulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:20   #5009
jagusia15
Rozeznanie
 
Avatar jagusia15
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 674
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Hej
Mam pytanie.Chciałabym pracować w Ośrodku Pomocy Społecznej.Napisałam CV i mam zanieść je bezpośrednio do kierownika, tak?
jagusia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:32   #5010
delicja_paryska
Raczkowanie
 
Avatar delicja_paryska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 208
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez jagusia15 Pokaż wiadomość
Hej
Mam pytanie.Chciałabym pracować w Ośrodku Pomocy Społecznej.Napisałam CV i mam zanieść je bezpośrednio do kierownika, tak?
jest już 3 część wątku do której zapraszamy

PS. prośba do moderatorów o zamknięcie tego tematu
__________________
"Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają.
Najlepszy czas na działanie jest teraz!"
~M. Fisher~

delicja_paryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.