Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 13:00   #1081
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
no ba kupuj,kupuj ,skoro do dziś jest obniżka to żal nie brać


ale w razie co nie będziesz mnie szukać z bejsbolem
czeka się różnie ,chyba w okolicy 2 tygodni..
nie no co ty ja nie z tychi pewnie za daleko bym mialaa ja len niemozliwy jak bedzie za ciemny to na pewno znajdzie sie ktos kto go chetnie przygranie wsrod zakupoholiczek innej opcji nie ma
jak kolor jest czysty czyli neutral to juz 99% sukcesu w moim przypadku zdam relacje jak juz te cudenka wpadna w moje rece
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 13:51   #1082
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

racja
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 13:59   #1083
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Skarpetto obrazisz się jak wykorzystam Twojego biga do zdjęć? :P: Oczywiście bez żadnego otwierania
Oczywiście, że nie. Cykaj fotki
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za rady. Dla mnie idealne sa neutrale bez zadnych domieszek bezy czy zolci. Ostatnio zamowilam Lucy i bylam w szoku bo bisque okazal sie duzo jasniejszy od medium i nawet na mojej twarzy byl za jasny a medium ok na lato bedzie idealny bo teraz troche za ciemny. W takim razie zamawiam siamese naughty skoro skarbiontko rekomenduje to sie skusze a jak u nich z wyslka dlugo sie czeka? kusi mnie jeszcze korektor green i kilka sampli jakis liner i cienie taka promocja i wysylka za free jak tu sie oprzec takiej okazji tez tak macie??
Najgorzej jest, gdy taka fajna oferta a pieniędzy się nie ma
Tak jak napisała poprzedniczka - 2tyg.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

effa, nie próbowałam Siamese Meow, ale wydaje mi się, że Neutral Lumiere jest bardziej szare
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 14:11   #1084
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie. Cykaj fotki

Najgorzej jest, gdy taka fajna oferta a pieniędzy się nie ma
Tak jak napisała poprzedniczka - 2tyg.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

effa, nie próbowałam Siamese Meow, ale wydaje mi się, że Neutral Lumiere jest bardziej szare
hmm wydawalo mi sie ze siamese to najbardziej zblizona tonacja do lumiere ale jesli masz jakies doswiadczenie w tej materii to chetnie poslucham doswiadczonych kolezanek jeszcze nie zamowilam takze jeszcze moge zmienic zdanie choc im wiecej czytam tym wiekszy metlik mam w glowie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 14:21   #1085
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6004717.jpg (64,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6004718.jpg (72,1 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6004719.jpg (60,2 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meow.jpg (24,5 KB, 60 załadowań)
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 14:40   #1086
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
hmm wydawalo mi sie ze siamese to najbardziej zblizona tonacja do lumiere ale jesli masz jakies doswiadczenie w tej materii to chetnie poslucham doswiadczonych kolezanek jeszcze nie zamowilam takze jeszcze moge zmienic zdanie choc im wiecej czytam tym wiekszy metlik mam w glowie
Wydaje mi się, że użytkowniczki Neutral w formule VV, mogą celować w Siamese lub Ocicat- zależy od tonów skóry. Po prostu Neutral jest dość uniwersalny, a oferta Meow jest bardziej sprecyzowana pod konkretne tony
A jakie tony u siebie dostrzegasz? Probówałaś tylko Lumiere?
Doświadczona to ja raczej nie jestem , ale porównanie mam
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 14:53   #1087
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że użytkowniczki Neutral w formule VV, mogą celować w Siamese lub Ocicat- zależy od tonów skóry. Po prostu Neutral jest dość uniwersalny, a oferta Meow jest bardziej sprecyzowana pod konkretne tony
A jakie tony u siebie dostrzegasz? Probówałaś tylko Lumiere?
Doświadczona to ja raczej nie jestem , ale porównanie mam
tak jak pisalam chcialabym czysty neutral bez zadnych domieszek zolci ani bezy. Z lumiere najbrdziej pasuje mi vv light medium neutral jest idealny teraz leci do mnie jeszcze ff medium neutral z lucy mam medium ktory jest troche za ciemny rozjasniam bo finisherem ale na lato bedzie ok, z edm mialam light neutral
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 16:18   #1088
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
hej
jestem nowa jesli chodzi o meow ale mam zamiar je przetestowac moj idealny odcien to light medium neutral vv z lumiere jaki opowiednik meow bylby dla mnie dobry? zastanawiam sie nad siamese sleek albo frisky? jakies rady, bede bardzo wdzieczna za sugestie
nie mam porównania z lumiere- neutrale to w sumie też nie jest moja grupa docelowa- ale ostatnio testowałam na mojej przyjaciółce różne próbki z MEOW. Siamese ma lekkie żółte tony. Ale z tego co widzę na stronie lumiere to kolorystycznie wygląda podobnie do neutrala w VV. Jeśli pasuje Ci light medium to obawiam się, że sleek będzie za jasny. Lepsza będzie 2 frisky (pasuje mojej przyjaciółce a ma ona raczej jasną karnację). Dodam, że siamese ma rewelacyjną właściwość. Potrafi redukować rumieńce (wnioski po kilku kieliszkach sylwestrowego szampana i nie tylko szampana). Podobny w tonacji jest chatreux (ale już tak rewelacyjnie nie ukrywa rumieńców- sprawdzony na drugiej połowie buzi ). Nie polecam bengala- wygląda bardzo ziemiście.

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy było gdzieś w wątku (pewnie tak..ale muszę szybko się zdecydować ) ile proszku jest objętościowo w pudełku tym największym? I ile w munchkinie? Bo w gramach to wiadomo, każdy proch inaczej... Może któraś z Was ma porównanie z pudełeczkiem od Lauress,Lumiere,Lucy,Edm, Blusche (te mam i mogę sobie zobaczyć)?
ja mam tylko porównanie do pudru sypkiego z inglota. Full size z meow i puder sypki z inglota mają opakowania (i ilość wypełnienia) w praktycznie identycznych rozmiarach
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 16:45   #1089
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
nie mam porównania z lumiere- neutrale to w sumie też nie jest moja grupa docelowa- ale ostatnio testowałam na mojej przyjaciółce różne próbki z MEOW. Siamese ma lekkie żółte tony. Ale z tego co widzę na stronie lumiere to kolorystycznie wygląda podobnie do neutrala w VV. Jeśli pasuje Ci light medium to obawiam się, że sleek będzie za jasny. Lepsza będzie 2 frisky (pasuje mojej przyjaciółce a ma ona raczej jasną karnację). Dodam, że siamese ma rewelacyjną właściwość. Potrafi redukować rumieńce (wnioski po kilku kieliszkach sylwestrowego szampana i nie tylko szampana). Podobny w tonacji jest chatreux (ale już tak rewelacyjnie nie ukrywa rumieńców- sprawdzony na drugiej połowie buzi ). Nie polecam bengala- wygląda bardzo ziemiście.
skarbiatko sugerowalo odcien 3 naughty sadzisz ze bedzie za ciemny?
teraz juz sama nie wiem ktory mam wybrac frisky czy naughty
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 17:04   #1090
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
skarbiatko sugerowalo odcien 3 naughty sadzisz ze bedzie za ciemny?
teraz juz sama nie wiem ktory mam wybrac frisky czy naughty
wiesz co, nie widziałam 3. W łapach miałam tylko sleek i frisky. Sleek jest dość jasny. Jak już mówiłam 2 idealnie leży na mojej przyjaciółce, a jest ona dość jasna. Może zdjęcia Ci pomogą (1 światło dzienne- dzień pochmurny, 2 światło sztuczne).
Patrząc na zdjęcie na stronie MEOW widać niewielką różnicę między 1 a 2, ale 3 jest już sporo ciemniejsza- wydaje mi się, że może być za ciemny. Może wrzuć swoje zdjęcie [przynajmniej kawałek buzi]?

BTW: piszę cały czas o formule Pampered Puss. Nie wiem jak wygląda Siamese w FF, ale na pewno wygląda nieco inaczej.

PS: mam pełny wymiar pampered i munchkina ff w kolorze Sphynx 1. Cera kapryśna, tłusta w strefie T, jest co ukrywa i zdecydowanie wolę Pampered. Dale bardziej naturalny look- a punktowo nakładam korektor (też meow)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg siamese1.jpg (57,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg siamese2.jpg (64,1 KB, 59 załadowań)
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 17:11   #1091
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
skarbiatko sugerowalo odcien 3 naughty sadzisz ze bedzie za ciemny?
teraz juz sama nie wiem ktory mam wybrac frisky czy naughty
i podtrzymuję z ciemny raczej nie będzie... aczkolwiek zrobiłam teraz porównanie na łapie..siamese frisky i light medium z tym że Lumiere mam w formule Cashmere a one w sumie co formuła to inny kolor a nazwa ta sama

no i lumiere na łapie jest ciut jaśniejszy i żółty a siamese bardziej beżowy,ale tak ,jak piszę to Cashmere więc vv może być całkiem inny

nie wiem czy cokolwiek będzie widać......

z lewej Lumiere Light Medium Cashmere z Prawej Siamese Frisky
Image3375.jpg Image3365.jpg
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )


Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2011-01-09 o 17:49
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 17:39   #1092
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

cos mi cytowanie nie dziala;( w zalaczniku moja buzka tez mi sie wydaje ze frisky moze byc troche za jasny ale ocencie same pewnie okaze sie ze wedlug was wogole neutralow nie powinnam uzywac
dzieki skarbiatko za porownanie ale rzeczywiscie niewiele widac. Pewnie bedzie tak ze dpoki nie przestetuje metoda prob i bledow to sie nie przekonam co mi pasuje. Szkoda tylko ze nie ma czasu zeby probki przestowac, tylko ja zawsze musze trafiac na ostatni dzien promo

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2011-01-18 o 22:47 Powód: usuniecie foto
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 17:52   #1093
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
cos mi cytowanie nie dziala;( w zalaczniku moja buzka tez mi sie wydaje ze frisky moze byc troche za jasny ale ocencie same pewnie okaze sie ze wedlug was wogole neutralow nie powinnam uzywac
dzieki skarbiatko za porownanie ale rzeczywiscie niewiele widac. Pewnie bedzie tak ze dpoki nie przestetuje metoda prob i bledow to sie nie przekonam co mi pasuje. Szkoda tylko ze nie ma czasu zeby probki przestowac, tylko ja zawsze musze trafiac na ostatni dzien promo
hmm powiem tak: właśnie porównałam zdjęcia mojej przyjaciółki i Twoje. Macie bardzo podobne odcienie, więc siamese powinno Ci pasować. Przy czym ona ma nieco jaśniejszą karnację. 2 może być faktycznie nieco za jasna. Nic więcej w tej kwestii niestety nie poradzę.

PS: może jednak skusisz się na sample? Na pewno będą jeszcze zniżki 20% na meow
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 18:03   #1094
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dzieki dziewczyny za szybka konsultacje bardzo mi pomoglyscie. Wezme siamese naughty pampered puss i probki z ff frisky i naughty na testy i na ewentualne przyszle zakupy

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2011-01-09 o 18:07
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 18:05   #1095
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za szybka konsultacje bardzo mi pomoglyscie. Wezme siamese naughty pp i wezme sobie probki z ff frisky i naughty na testy i na ewentualne przyszle zakupy
Koniecznie daj znać czy kolor Ci pasuje jak już dostaniesz zamówienie
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 18:09   #1096
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Bo ten naughty tak na żywo nie jest tak ciemny jak na stronie meow....

jeśli bierzesz Munchkina to i ryzyk nie duży bo nie takie starsznie duże to opakowanie i w razie co można by potem zmieszać z innym odcieniem .
Ja trzymam żeby kolor Ci spasował
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 18:22   #1097
agatk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Witajcie dziewczyny. Tylko czytam i czytam, przeczytalam juz wszystkie wiadomosci dotyczace najpierw EDM a teraz MEOW.
Bardzo bym chciala zamowic sobie probki Meow ale doszlam do wniosku,ze sama nie dam rady,potrzebuje pomocy w wyborze koloru.
Nawet nie wiem co mi pasuje,jaki odcien, poniewaz do tej pory prawie niczego nie moglam uzywac. Albo wbijalo sie w zmarszczki i wygladalo paskudnie, albo splywalo z twarzy albo po zmyciu `maski` wyskakiwalo mi pelno pryszczy. Plisss pomozcie cos dobrac.
Jak mi sie uda, dolacze zdjecie, wybralam takie gdzie troche widac wypryski, cera beznadziejna..
Mam szare/niebieskie oczy, czesto cienie pod oczami, cienka skorke wokol uczu co powoduje ze sa widoczne niebieskie zylki Czyli jakis korektor ale jaki?
Kolejna sprawa podklad:
Twarz niezbyt jasna, ale nie ciemna, jednak szybko sie opala ( mimo ze nie wystawiam sie na slonce specjalnie). Taka no....no taka normalna.

Chcialabym bardzo zeby makijaz wygladal naturalnie, swiezo...pomozcie prosze cos wybrac, o ile na podstawie tego skapego opisu sie da cos doradzic.
...no i nie wiem jak wstawic zdjecie, poszukam jak i wstawie pozniej.
agatk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 18:25   #1098
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać czy kolor Ci pasuje jak już dostaniesz zamówienie
Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Bo ten naughty tak na żywo nie jest tak ciemny jak na stronie meow....

jeśli bierzesz Munchkina to i ryzyk nie duży bo nie takie starsznie duże to opakowanie i w razie co można by potem zmieszać z innym odcieniem .
Ja trzymam żeby kolor Ci spasował
tak biore munchkina na testy i korektor green tak zeby sie zmiescic w 20 $ hehe kusi ta darma wysylka
dzieki raz jeszcze dziewczyny za wszelkie rady miejmy nadzieje ze odcien bedzie trafiony juz sie nie moge doczekac przesylki
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 18:49   #1099
agatk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW



chyba sie udalo ze zdjeciem
agatk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 18:52   #1100
phoenixshe
Raczkowanie
 
Avatar phoenixshe
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tak biore munchkina na testy i korektor green tak zeby sie zmiescic w 20 $ hehe kusi ta darma wysylka
dzieki raz jeszcze dziewczyny za wszelkie rady miejmy nadzieje ze odcien bedzie trafiony juz sie nie moge doczekac przesylki
effa, mi z EDM też pasuje Light Neutral, choć jest ciut za ciemny, z Meow "próbkuję" Manx bo jednak trochę żółci i oliwki się u mnie przebija i miałam próbki Siamese 2PP i 3FF i po zdjęciu wydaje mi się że kolor będzie Ci pasował Siamese to taki brudny beż, dla mnie był zbyt zgaszony.

Niestety nie mam już próbek żeby Ci porównać z EDM ale wydaje mi się że naughty powinien być dobry

nieco po czasie, bo już zamówiłaś, ale co tam...
phoenixshe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:10   #1101
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez phoenixshe Pokaż wiadomość
effa, mi z EDM też pasuje Light Neutral, choć jest ciut za ciemny, z Meow "próbkuję" Manx bo jednak trochę żółci i oliwki się u mnie przebija i miałam próbki Siamese 2PP i 3FF i po zdjęciu wydaje mi się że kolor będzie Ci pasował Siamese to taki brudny beż, dla mnie był zbyt zgaszony.

Niestety nie mam już próbek żeby Ci porównać z EDM ale wydaje mi się że naughty powinien być dobry

nieco po czasie, bo już zamówiłaś, ale co tam...
zamowilam naughty w pampered i sample frisky i naughty w ff chce zobaczyc jak mocno kryje, korektor green i 3 linery i kilka probek cieni mysle ze odcien bedzie dobry. Zdam relacje jak tylko otrzymam paczke, choc to pewnie troche potrwa po takiej dlugiej przerwie i do tego promo na pewno sa zawaleniu zamowieniami ale w miedzyczasie powinno do mnie przyjsc lumiere na pocieszenie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:17   #1102
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez agatk Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny. Tylko czytam i czytam, przeczytalam juz wszystkie wiadomosci dotyczace najpierw EDM a teraz MEOW.
Podobnie jak effie może Ci pasować Siamese, chociaż na moje oko masz nieco więcej żółtych tonów. Możesz spróbować jeszcze chatreux, korat (chociaż ten może być nieco za chłodny) czy abyssinian. Poziom 1 lub 2. A na zaczerwienienia i niedoskonałości rewelacyjny jest żółty korektor. U mnie sprawdza się o niebo lepiej niż zielony.
Polecam Ci akurat te kolory bo je widziałam na żywo. Może dziewczyny będą miały lepsze sugestie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Zdam relacje jak tylko otrzymam paczke, choc to pewnie troche potrwa po takiej dlugiej przerwie i do tego promo na pewno sa zawaleniu zamowieniami ale w miedzyczasie powinno do mnie przyjsc lumiere na pocieszenie
ja też dzisiaj zamówiłam i nie spodziewam się paczki wcześniej jak za miesiąc na szczęście podstawowe minerały mam a niedługo odbiorę od mamy paczkę od SweetScents. Jak tak dalej pójdzie będę pracować tylko na paliwo do samochodu i minerały
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2011-01-09 o 19:29
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:38   #1103
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
ja też dzisiaj zamówiłam i nie spodziewam się paczki wcześniej jak za miesiąc na szczęście podstawowe minerały mam a niedługo odbiorę od mamy paczkę od SweetScents. Jak tak dalej pójdzie będę pracować tylko na paliwo do samochodu i minerały
no mam nadzieje ze jednak przyjda szybciej niz za m-c, bo z tych bardzo niecierpliwych jestem w szoku bylam jak z lucy paczke dostalam po tyg a byl okres swiateczny wiec moze MEOW sie tez postara do lumiere to juz cierpliwosci nie mam obsluga klienta to masakra, pomylki z ich strony niejednokronte ale niestety podklady maja dobre coz zrobic
Ja tez niebawem bede pracowac tylko na paliwo, mineraly i asosa moja kolejna slabostka
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 20:05   #1104
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no mam nadzieje ze jednak przyjda szybciej niz za m-c, bo z tych bardzo niecierpliwych jestem w szoku bylam jak z lucy paczke dostalam po tyg a byl okres swiateczny wiec moze MEOW sie tez postara do lumiere to juz cierpliwosci nie mam obsluga klienta to masakra, pomylki z ich strony niejednokronte ale niestety podklady maja dobre coz zrobic
Ja tez niebawem bede pracowac tylko na paliwo, mineraly i asosa moja kolejna slabostka
dobrze by było. Chociaż w kilku zbiorówkach z Meow brałam udział i z reguły trwało to 3 tyg. Tylko raz doszło w 2. A do tego ta przerwa świąteczna i na pewno naskładało im się sporo zamówień, zwłaszcza, że jest promocja i free shipping. Obawiam się, że trochę to jednak potrwa- ale warto poczekać bo ich minerały są fajne.
W SweetScents zamawiałam 28.12 i zamówienie doszło w zasadzie w tydzień (o ile to to, bo mama tylko stwierdziła, że paczka ze stanów przyszła). Nie wiem dlaczego z Meow tak to długo idzie
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 20:21   #1105
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
dobrze by było. Chociaż w kilku zbiorówkach z Meow brałam udział i z reguły trwało to 3 tyg. Tylko raz doszło w 2. A do tego ta przerwa świąteczna i na pewno naskładało im się sporo zamówień, zwłaszcza, że jest promocja i free shipping. Obawiam się, że trochę to jednak potrwa- ale warto poczekać bo ich minerały są fajne.
W SweetScents zamawiałam 28.12 i zamówienie doszło w zasadzie w tydzień (o ile to to, bo mama tylko stwierdziła, że paczka ze stanów przyszła). Nie wiem dlaczego z Meow tak to długo idzie
3 tyg to pikus , ostatnio dostalam lumiere zamowione 10/10/10 i to jeszcze z blednie zrealizowanym zamowieniem
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 23:26   #1106
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Mój kochany big z Meow... Niedługo wpadniesz w moje łapki
Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
i podtrzymuję z ciemny raczej nie będzie... aczkolwiek zrobiłam teraz porównanie na łapie..siamese frisky i light medium z tym że Lumiere mam w formule Cashmere a one w sumie co formuła to inny kolor a nazwa ta sama

no i lumiere na łapie jest ciut jaśniejszy i żółty a siamese bardziej beżowy,ale tak ,jak piszę to Cashmere więc vv może być całkiem inny

nie wiem czy cokolwiek będzie widać......

z lewej Lumiere Light Medium Cashmere z Prawej Siamese Frisky
Załącznik 3656821 Załącznik 3657119
Wiesz, wydaje mi się, że Cashmere ma tak jak Luminesse- mają zdecydowanie dodatkowo trochę pomarańczowych tonów niż VVV czy FF. Dochodzę do wniosku, że też obstawiam poziom 3 Siamese
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
cos mi cytowanie nie dziala;( w zalaczniku moja buzka tez mi sie wydaje ze frisky moze byc troche za jasny ale ocencie same pewnie okaze sie ze wedlug was wogole neutralow nie powinnam uzywac
dzieki skarbiatko za porownanie ale rzeczywiscie niewiele widac. Pewnie bedzie tak ze dpoki nie przestetuje metoda prob i bledow to sie nie przekonam co mi pasuje. Szkoda tylko ze nie ma czasu zeby probki przestowac, tylko ja zawsze musze trafiac na ostatni dzien promo
Jaką Ty masz śliczną cerę! Domyślam się, że zdjęcie z makijażem, ale i tak cudnie . Również obstawiam poziom 3 Siamese
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 09:58   #1107
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Wiesz, wydaje mi się, że Cashmere ma tak jak Luminesse- mają zdecydowanie dodatkowo trochę pomarańczowych tonów niż VVV czy FF. Dochodzę do wniosku, że też obstawiam poziom 3 Siamese

Jaką Ty masz śliczną cerę! Domyślam się, że zdjęcie z makijażem, ale i tak cudnie . Również obstawiam poziom 3 Siamese
Dziekuje aczkolwiek to bylo dawno i juz niestety nie jest tak dobrze cera mi sie bardzo pogorszyla wiec zdj wyglada jak tkniete rozdzka i magia photoshopa z aktualnym obrazem nie jest tak ciekawie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 10:44   #1108
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Dziekuje aczkolwiek to bylo dawno i juz niestety nie jest tak dobrze cera mi sie bardzo pogorszyla wiec zdj wyglada jak tkniete rozdzka i magia photoshopa z aktualnym obrazem nie jest tak ciekawie
Rzeczywiscie sliczna buzka i ja tez jestem za poziomem nr 3 u Ciebie bo 2 jednak bylaby za jasna z formuly ff tez moglas wziasc 3 bo nie wiem czy ona nie jest ciut jasniejsza od pozostalych
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 13:27   #1109
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Mój kochany big z Meow... Niedługo wpadniesz w moje łapki

Wiesz, wydaje mi się, że Cashmere ma tak jak Luminesse- mają zdecydowanie dodatkowo trochę pomarańczowych tonów niż VVV czy FF. Dochodzę do wniosku, że też obstawiam poziom 3 Siamese
ooo jednak a Flawles to już w ogóle kosmos bo duużo jasniejszy jest o pozostałych

no bardzo jestem ciekawa czy effa trafi z tym odcieniem,oby bo będzie trzeba opłotkami po forumie chodzić
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 13:48   #1110
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
ooo jednak a Flawles to już w ogóle kosmos bo duużo jasniejszy jest o pozostałych

no bardzo jestem ciekawa czy effa trafi z tym odcieniem,oby bo będzie trzeba opłotkami po forumie chodzić
hehe az tak zle to chyba ze mna nie jest skarbiatko
trafi trafi zdecydowanie jestem light medium wiec powinno byc ok
teraz pozostaje czekac na pake cierpliwie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.