Lakierożele SUNNY NAILS pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 08:45   #1
Capri96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9

Lakierożele SUNNY NAILS pomocy


Kochane specjalistki

Kupiłam niedawno lakierożele formy Sunny nails: http://www.jaapee.pl/index.php?k221,...iery-zelowe-uv
Firma zapewnia, że te lakiery zelowe trzymaj a sie na paznokciach do 4 tyg. U mnie to jest max kilka dni i to tylko na niektórych...
Cena podstawowa jak widać 29,90 obecnie "promocja" do 15,90

Nie jestem profesjonalistą, robię paznokcie tylko sobie. Mam problem.. Po nałożeniu: baza/kolor/top i gdy minie ok 12h czasem 1 dzien, całe płaty odpadają albo cwiartkami lub też połówkami. Tyle , że nie ze wszystkich paznokci. Nie wiem czy ja coś robie zle lub własnie czegos nie robie czy te lakiery zelowe sa po prostu złej jakości....

Lampę ma 36 Wat (4 żarówki)
Czy ktoś miał też takie problemy? Czy wie co tu jest n ie tak?

Prosze pomóżcie
Capri96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:23   #2
Capri96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

Cytat:
Napisane przez Capri96 Pokaż wiadomość
Kochane specjalistki

Kupiłam niedawno lakierożele formy Sunny nails: http://www.jaapee.pl/index.php?k221,...iery-zelowe-uv
Firma zapewnia, że te lakiery zelowe trzymaj a sie na paznokciach do 4 tyg. U mnie to jest max kilka dni i to tylko na niektórych...
Cena podstawowa jak widać 29,90 obecnie "promocja" do 15,90

Nie jestem profesjonalistą, robię paznokcie tylko sobie. Mam problem.. Po nałożeniu: baza/kolor/top i gdy minie ok 12h czasem 1 dzien, całe płaty odpadają albo cwiartkami lub też połówkami. Tyle , że nie ze wszystkich paznokci. Nie wiem czy ja coś robie zle lub własnie czegos nie robie czy te lakiery zelowe sa po prostu złej jakości....

Lampę ma 36 Wat (4 żarówki)
Czy ktoś miał też takie problemy? Czy wie co tu jest n ie tak?

Prosze pomóżcie
Czy wiecie cos o tym producencie: GELLACQ

http://dobrarada.com.pl/k344,gellacq...hybrydowy.html

I czy pomoże zakup tego środka:

http://dobrarada.com.pl/p20385,green...rime-15ml.html
Capri96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 18:44   #3
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

A matowisz i odtłuszczasz pazurki?
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 07:07   #4
Capri96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
A matowisz i odtłuszczasz pazurki?
No własnie tak
Capri96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 21:00   #5
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

To wydaje mi się, że poprostu firma coś nie teges...
za taką cenę nie możemy się spodziewać jakości harmony, czy shelacka (sorrki jak nazwę przekręciłam)...

Ja napiszę z doświadczenia, że tanie lakierki (do 50PLN) też się u mnie nie sprawdziły...
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 08:40   #6
Capri96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

Dziękuję Ci za odpowiedz

Tego się właśnie obawiałam, że one są marnej jakości...

Chętnie spróbowałabym z czyms innym. Możecie polecić jakąś dobra firmę? Nie stac mnie na testowanie różnych zestawów...
Co mam teraz zrobić z base/top/ 2 kolory lACCO uv SUNNY NAILS ?

Myślę o GELAC albo MISTERO MILANO
Wiem, że Shelac jest dobra ale.... dla mnie za droga.
Czy możecie coś doradzić ? polecic? ostrzec?

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Po promocji w grouponie pojawia sie coraz więcej opini o lakierach zelowych Lacco Uv Sunny Nails:

http://paznokcie.fm/forum/stylizacja...wy-t36-p1.html

jak widac negatywnych.

Capri96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 07:07   #7
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

Nsi jest dosyć dosyć, cenowo podobny do harmony a wydaje mi się, że harmony jest lepszy.
Z tańśzych mam teraz Ra nails i jestem zadowolona
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 11:59   #8
Capri96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

Czy piszesz o tej firmie?

http://ranails.com/index.php?menu=pr...egoria=RaNails Lacquerel

Zależy mi aby laier trzymał się te 2 tyg.
Capri96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 07:21   #9
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

dokładnie - wczoraj sobie go nałożyłam i zobaczymy jak z trwałścią
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 08:36   #10
moki01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

Hej
ja tez dałam się nabrać na te lakiery u mnie po 2 dniach zaczyna sie brzeg kruszyć jak zwykłu lakier i tez odpadają po ćwiartce lub połówce a na złość reszta co zostaje na paznokciu jest prawie nie do usunięcia tym acetonem :/// pisałam nawet do tego producenta i stwierdził że najprawdopodobniej za mało nakładam lakieru...ale zauważyłam że po wyjęciu z lampy baza jakby się kurczy na paznokciu a maluję nawet brzeg paznokcia. Coś z nimi jest nie tak, mam baze, top, 3 kolory i claner i odtłuszczacz i aceton..cały zestaw jest do wymiany???
moki01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:42   #11
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

Z doświadczenia mogę Ci napisać, że jeżeli dasz za grubo lakieru to się będzie poprostu marszczył i nie utwardzi się odpowiednio...
Może masz też dosyć miękkie pazurki - mi na zniszczonych nie trzymały się za bardzo hybrydki - teraz je pdo żelkiem wyhodowałam, skróciłam na maxa i trzymają się - nawet mocne sobotnie sprzątanie w silnych środkach im straszne nie jest - nawet się nabłyszczacz nie zmatowił... (obecnie mam ra na pazurkach)

Aceton i cleaner napewno sioę przyda
ten zestawik możesz sobie na stopy np. zopstawić - z powodzeniem możesz hybrydki nawet zimą nosić, bo są dosyć miękkie i nie gniotą w butach

Z tańszych naprawdę polecam ra - tam zestawik baza top i kolor kosztuje 114zł...

Edytowane przez misiu235
Czas edycji: 2011-09-26 o 18:45
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 11:05   #12
JUSTYNA803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Gelaq

czy któraś z Was używała GELAQ firmy SUN FLOWER? Zastanawiam się jak jest z ich jakością. Bo kupiłam zestaw na allegro i lakiery są okropne. Zwykły lakier trzyma mi się lepiej na paznkociach niż tamten "hybrydowy". Zastanawiam się też, czy muszę wymienić też bazę, czy wystarczy lakier.
JUSTYNA803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 08:39   #13
Capri96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

Cytat:
Napisane przez moki01 Pokaż wiadomość
u mnie po 2 dniach zaczyna sie brzeg kruszyć jak zwykłu lakier i tez odpadają po ćwiartce lub połówce a na złość reszta co zostaje na paznokciu jest prawie nie do usunięcia tym acetonem :/// pisałam nawet do tego producenta i stwierdził że najprawdopodobniej za mało nakładam lakieru...
Ja pierwszym razem nakładałam bardzo dużo, oczywiście stanowczo za duzo i odpadało w trybie ekspresowym więc producent niech nie pisze Ci głupot - one są po prostu złej jakości i już Radze Ci to wyrzucić bo zniszczysz paznokcie tak jak ja... Niestety prawdziwym lakierem hybrydowym jest tylko Shelac
Capri96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 08:15   #14
moki01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

Dzięki za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi
Fakt ,teraz mam pazurki zniszczone bo przeciez tego Lacco-dziadostwa nie szło usunać, tyle co samo odpadło.... ale pierwszy raz nakładałam na piękne zdrowe paznokcie i było to samo. W zeszłym roku pokryłam sobie na wakacje żelem moje paznokcie żeby sie lakier dłużej trzymał, ale nawet nie zdażyłam ich pomalować jak żel zaczął pekać na bokach...i był to żel firmy Ra więc mam opory przed nią. A chciałam tak dobrze, wyszło jak zwykle
moki01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 10:09   #15
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

też skusiłam się na tę promocję, ja 3 dni temu nałożyłam sobie na stopy Lacco właśnie i trzyma bardzo dobrze póki co, przeżył już totalne przemoczenie i długą drogę w mokrych adidasach, gdzie po normalnym lakierze prawie nie byłoby śladu a tu - bez zmian, czyli pozytywnie. Piękny kolor, blask, co do trwałości to będę się wypowiadać za jakiś czas, bo 3 dni to trochę mało, ale narazie jestem zadowolona. Zobaczymy jak będzie ze ściąganiem.
a dodam, że też mam 36W lampe
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 11:49   #16
aSq1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

Cytat:
Napisane przez Capri96 Pokaż wiadomość
Kochane specjalistki

Kupiłam niedawno lakierożele formy Sunny nails: http://www.jaapee.pl/index.php?k221,...iery-zelowe-uv
Firma zapewnia, że te lakiery zelowe trzymaj a sie na paznokciach do 4 tyg. U mnie to jest max kilka dni i to tylko na niektórych...
Cena podstawowa jak widać 29,90 obecnie "promocja" do 15,90

Nie jestem profesjonalistą, robię paznokcie tylko sobie. Mam problem.. Po nałożeniu: baza/kolor/top i gdy minie ok 12h czasem 1 dzien, całe płaty odpadają albo cwiartkami lub też połówkami. Tyle , że nie ze wszystkich paznokci. Nie wiem czy ja coś robie zle lub własnie czegos nie robie czy te lakiery zelowe sa po prostu złej jakości....

Lampę ma 36 Wat (4 żarówki)
Czy ktoś miał też takie problemy? Czy wie co tu jest n ie tak?

Prosze pomóżcie

Hej!

Ja juz od jakiegoś czasu robię sobie paznokcie hybrydą.
Po pierwsze szczerze nie polecam firmy Sunny Nails, ponieważ są to lakierożele, których nie ściąga aceton tylko trzeba je piłować i dopiero przy ostatniej, cieniuteńkiej warstwie może pomóc aceton. Słowem szkoda paznokci.

Fantastyczna firma, która jest firmą polską i po pierwsze hybryda trzyma się na pazurkach minimum 3 tygodnie oraz łatwo ją ściągać jest Diamond Cosmetic i ich produkty "SEMILAC".

Sunny nails schodzi jak są przeterminowane lakiery. Nie wiem, czy zauważyłaś ale one nie mają żadnego zabezpieczenia i nawet nie widać kiedy po raz pierwszy ktoś otworzył lakier chociażby, żeby sprawdzić jego kolor/konsystencję/jakość krycia.
Ponadto zawsze pamiętaj o zmatowieniu płytki przed nałożeniem bazy i odtłuszczeniu bo to też powoduje, że lakierożel odpada.

Pozdrawiam serdecznie
aSq1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 12:03   #17
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

wątek sprzed 3 lat więc nie wiem czy Autorka jeszcze oczekuje odpowiedzi
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:02   #18
MEGAPRISCILLA98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

No niestety co do firmy sanny nails od japee muszę przyznać bo sama wypróbowałam że do niczego się nie nadają, niestety kupiłam od razu kilkanaście kolorów i zrobiłam swojej siostrze na wakacje , już przy wsiadaniu do samolotu miała odpryski, czyli trzymają się krócej niż zwykły lakier.
MEGAPRISCILLA98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 02:06   #19
PattyKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

No prosze czyli te lakiery to to porazka..
A ja biedna tak się męczyłam ze 4 razy robiłam tą "hybryde" z nadzieją, ze w koncu mi się uda...
Juz nawet myslałam, ze jestme jakimś debilem
Hybryda trzymala się dwa dni haha
MASAKRA...

I tak ciezko to zdjąć..

Myślicie, że wystarczy wymienić lakier ?
Czy baze i finiszer też trzeba kupić innej firmy ?

---------- Dopisano o 03:06 ---------- Poprzedni post napisano o 03:06 ----------

Autorka może i nie oczekuje ale inni oczekują ;D
PattyKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 10:41   #20
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

poczytaj w wątkach o lakierach hybrydowych
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 10:27   #21
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

Został mi jeden lakier NYC ponieważ jest naprawdę ładny - nr 37 z połyskującym pyłkiem. Z ich bazą i topem to porażka. Nie trzymało się. Raz zrobiłam i zapomniałam.
Chyba w końcu przetestuję z bazą i topem Semilac. Kolory mają ciekawe i tanie, dlatego mam kilka na oku. Ale jeśli i tak będą odpadać to nie ma sensu dalej kupować.

Dam za jakiś czas znać jak się trzymają na semilakach.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 15:24   #22
anetta5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

Przesyłka z Jaapee niestety zapakowana wyjątkowo niedbale. Od samego początku dziwnie pachniała lakierem, po otworzeniu okazało się że buteleczki były luzem wrzucone do kartonika przez co jedna z nich pękła i zalała całą resztę. Dodatkowo trzy buteleczki z lakierami nie miały numerków. Miałam za sobą zmarnowany tak wieczór jak i rolkę ręcznika jednorazowego a buteleczki i tak zostały lekko kleiste. Dodatkowo okazało się że jeden lakierów to jakiś glut, więc po długiej wymianie korespondencji dosłano mi lakier który był wcześniej pęknięty oraz wymienili glut na .... jeszcze większy glut. Ponownie sobie korespondowaliśmy po czym dosłano mi już dobry lakier i jako rekompensatę zażyczyłam sobie top, który też mi dosłano. Nie koniec to jednak naszych przygód, niestety, okazuje się że to nie lakier był wadliwy tylko zapakowano mi stare lakiery – z 2014 roku i o ile o nr 66 był od razu zgluciały to teraz inne lakiery kupione od lipca tego roku - robią się takie same, powód mają 2 lata bo rok produkcji na nich to 2014 rok, dokładnie 5 szt. Lakiery kupiłam do użytku prywatnego więc dopiero teraz sukcesywnie je otwieram z zamiarem użycia a tu taka niespodzianka! Na zakupionych 29 szt. – te 5 szt. (+ nr 66 który już wcześniej został wymieniony) to trochę dużo. Ja rozumiem, że nie chcą być stratni i pakują klientom najstarsze a nie najświeższe lakiery, ale towar który w najbliższych tygodniach ulegnie przeterminowaniu przez co zmieni swoje właściwości i stanie się klientowi bezużyteczny - to już duża przesada. Ja też – podobnie jak “Jaapee” nie chcę być stratna a lekko licząc zapłaciłam za nie 124,95 zł i jakoś nie odpowiada mi wizja “wyrzucenia tych pieniędzy w błoto”.
Jakby przygód było mało to jeszcze zakupiony w Jaapee Top okazał się być bazą, gdyż mieli wadliwie oznaczoną dostawę – o czym poinformowano mnie telefonicznie. Chciałabym zaznaczyć że w tym samym zamówieniu kupiłam również bazę – a w efekcie otrzymałam 2 bazy bez topu.
Oczekiwałam w korespondencji do sprzedawcy przysłania mi ŚWIEŻYCH lakierów oraz Topu deklarując jednocześnie chęć zwrotu wadliwych produktów. Jakież było moje zdziwienie kiedy uzyskałam odpowiedź że termin ważności tych lakierów to 3 lata i 1 rok po otworzeniu (co nigdzie nie jest napisane ani na stronie ani na buteleczce) a lakiery jakimś dziwnym trafem te z 2014 roku robią się dziwnie gęste. W sprawie Topu poinformowano mnie abym ten “przeprosinowy” zaliczyła sobie jako wymianę bazy oznaczonej jako TOP a reklamację odrzucono.
Reasumując: zakupy radzę robić tylko i wyłącznie w sklepie stacjonarnym bo tylko tam można zobaczyć i mieć wpływ na to czy nie kupuje starocia, bo same lakiery z serii Sunny Nails Prestige są dobre – pod warunkiem że są świeże.
Po wystawieniu im przeze mnie recenzji na FB zniknęła u nich ta opcja a ja sama zostałam zablokowana na FB oraz wciągnięta na czarną listę na Allegro.
Ja pogodziłam się z utratą tych pieniędzy - a to daje mi dużą swobodę działania. Moja opinia tutaj to takie małe "podziękowanie za brzydkie potraktowanie". W przyszłości proszę pamiętać o zasadzie że: 1 zadowolony klient powie 10-ciu innym a 1 niezadowolony rozgłosi 100-tu innym - nawet kiedy próbuje mu się zamknąć usta.
W celu uwiarygodnienia mojej opinii podaję link ze zdjęciami:
https://www.aukcjoner.pl/Allegro/jaapee/1856
lub na FB:
https://www.facebook.com/pg/jaapee.hurtownia/reviews/
anetta5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 09:52   #23
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

współczujemy, jednakże Twój post nie tyczy się marki sunny nails a jest antyreklamą dla pośredniego sprzedawcy. Kolejne takie posty będą traktowane jako OT.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 07:42   #24
sylwia95111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

Właśnie zamierzałam zamówić zestaw z tej firmy . Teraz nad tym się zastanawiam.
sylwia95111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 08:42   #25
elizagli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

elizagli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 12:58   #26
marcia0501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Lakierożele SUNNY NAILS pomocy

Masakra radzę się trzymać od tej firmy z daleka-dokonała zakupu całego zestawu po prostu dramat.Lampa nie utwardza a żele czy hybrydy wcale się nie utwardzają.Próba reklamacji zakończyła się tym ze dowiedziałam się że jestem oszustką i wymyślam nie realne rzeczy.Koniec końców musiałam kupić lampę porządnej firmy a te rzeczy to można za psem rzucić-choć w zasadzie szkoda psa.Trzymajcie się od nich z daleka!!!
marcia0501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-07 13:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.