Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 08:44   #31
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem ? To było do mnie ? że niby ja zawiść ? Ja nie mam nic do bukietów ani kwiatowych ani z broszek ani z guzików ani z muszelek ani nawet z papierków. Tylko jak juz ktos chce sobie robić sprytna tania reklame na forum to niech szanuje odbiorce i wciska kity troche wyzszych lotów ! Nie ma czegos takiego jak alergia na pyłek kwiatowy !!! pylkiem kwiatowym sie leczy alergie ! No chyba ze jest tak czesto spotykana jak alergia na swiatlo sloneczne. A bukiety za 600 zł to po prostu pytam gdzie ? Gdzie sie nie rusze , chce sie cos ciekawego dowiedziec to wszedzie widze "a co myslicie o moich slicznych bukietach z broszek " mam prawo byc poirytowana.
Nie pisz, że nie ma alergii na kwiaty bo jest. Sama jestem uczulona na niektóre kwiaty. Bukiety ślubne za 600 zł zdarzają się i to nierzadko Skoro czujesz się poirytowana to nie wchodź na takie wątki

Brytfanna ja jestem na tak Ślicznie to wygląda i gdybym miała ślub stylizowany na pewno bym się na taki bukiet zdecydowała
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 10:40   #32
Alyssum
Wtajemniczenie
 
Avatar Alyssum
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 830
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Śliczne bukiety mój faworyt to czarno biały i ostatni do ślubu jednak chciałabym mieć z żywych kwiatów ale z dodatkiem 2-3 broszek
__________________

Alyssum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 09:10   #33
anemonka99
Rozeznanie
 
Avatar anemonka99
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Fantastyczne bukiety i coraz częściej o nich myślę
__________________
zołza to ja
anemonka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:13   #34
brytfanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
Pani brytfanna moze i robi bardzo ladne rzeczy ale wedlug mnie jest osoba bardzo nieszczera i niewiarygodna. Jak chcialam wpacic zaliczke na rachunek firmowy to stwierdzila ze jej firma nie ma jeszcze rachunku i zebym jej najlepiej pieniadze do domu przywiozla. Sama chcialam u niej zamowic bukiet ale po kilku rozmowach slyszac jakie mi kity wciska i jaka jest nieprofesjonalna w tym co mowi musialam zrezygnowac.
Co za bzdura, nigdy z nikim nie przeprowadziłam takiej rozmowy. Ale "miło" mi znowu panią widzieć w jakimś wątku gdzie się udzielam, Pani Edyto Z Konkurencji. W końcu mi się skończy cierpliwość do różnych Pani pomówień na mój temat.

Jeszcze raz Wam dziękuję za wszystkie miłe słowa, dziewczyny, cieszę się, że te, które nie wiedziały o takich bukietach dowiedziały się stąd
I wbrew historiom, które rozpowszechnia martadela2000, numer rachunku podaję, a także niektóre moje bukiety można bezpiecznie kupić przez internet. Zazdrość to straszna rzecz
brytfanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 11:00   #35
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem ? To było do mnie ? że niby ja zawiść ? Ja nie mam nic do bukietów ani kwiatowych ani z broszek ani z guzików ani z muszelek ani nawet z papierków. Tylko jak juz ktos chce sobie robić sprytna tania reklame na forum to niech szanuje odbiorce i wciska kity troche wyzszych lotów ! Nie ma czegos takiego jak alergia na pyłek kwiatowy !!! pylkiem kwiatowym sie leczy alergie ! No chyba ze jest tak czesto spotykana jak alergia na swiatlo sloneczne. A bukiety za 600 zł to po prostu pytam gdzie ? Gdzie sie nie rusze , chce sie cos ciekawego dowiedziec to wszedzie widze "a co myslicie o moich slicznych bukietach z broszek " mam prawo byc poirytowana.
To już chyba jakaś mania prześladowcza, tyle Twoich postów w jednym wątku który Cię tak irytuje. Zresztą pierwszy post na wizażu i akurat w tym wątku, widać że zarejestrowałaś się tylko po to, żeby tej dziewczynie dopiec. Żenujące.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

A same bukiety są przepiękne, jak dla mnie małe dzieła sztuki.
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:37   #36
brytfanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
oczywiscie ze sie zarejestrowalam zeby wyrazic swoja opinie na jej temat. ta dziewczyna jest zenujaca nie ja . jaka zazdrosc ?! o co ? Czy ja nie mam prawa wyrazic opinii na temat osoby z ktora mialam okazje rozmawiac ?! chyba troszeczke przesadzacie . A manie przesaladowcza to ma ta pani. Wszelka krytyka to zaraz mania przesladowcza. Przeciez powiedzialam ze bukiet sa ladne piekne i sliczne ale nie podoba mi sie osoba ktora je wykonuje i koniec . Jaka zazdrosc ???? To zwykla cwaniara ktora wymysla kity i wszystkich dookola ma za debili. Przepraszam ta Pania ktorej sie oberwalo za mnie Niestety nie jestem zadna Pania Edytą przykro mi. pozdrawiam wszystkie zachwycone przepieknymi bukietami z broszek.
Nigdy nie rozmawiałyśmy. I chyba znowu mnie Pani obraża?...

Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
z calym szacunkiem chcialam napisac jeden post ale poniewaz nie mam doswiadczenia w pisaniu na forach bylam przekonanan ze tamte sie nie wyslaly i pisalam nastepne Tamtych nie bylo widac przez kilka dni Byłam nawet przekonana ze to forum jest sponsorowane i ze ta pani po prostu ich nie wyswietla Efekt jest taki ze po akceptacji moderatora napisalam cztery albo piec Pozwole sobie usunac kilka Bo naprawde wyglada jakbym miala cos z glowa
Jasne. Nie ma to jak poobrażać na forum a potem w popłochu skasować.
brytfanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 21:00   #37
brytfanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
jedno pytanie i wiecej nie mam ochoty z pania w ogole rozmawiac.
Czy podaje pani numer rachunku firmowego czy prywatnego ? I od kiedy ? Nie jest pani az tak honorowa osoba zeby sie przyznac do tego, ze ktos zrezygnowal bo byla pani niekompetentna .falsz i arogancja to pani drugie imie .

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------



JEZU KOBIETO CZY TY POTRAFISZ CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM ? wszystkie te wypowiedzi byly w zasadzie takie same ! nikogo nie obrazam tylko wyrazam swoja opinie na forum ! Po to jest forum i mam do tego prawo A wypowiedzi sie nie wyswietlaly przez kilka dni dlatego je zdublowałam
P.S nigdy nie rozmawialysmy ha ha ha ha Bez odbioru
Moje bukiety można kupić na Allegro. Tam numer rachunku na który można wpłacać pieniądze za zakup jest ogólnodostępny. Nie widzę najmniejszego powodu dla którego miałabym woleć inną drogę wpłacania pieniędzy niż tę

A przez telefon nie rozmawiałyśmy... dlatego, że po prostu nie mam firmowego telefonu, a prywatnego nie mam zwyczaju podawać w internecie
Pozdrawiam i faktycznie będzie lepiej, jeśli nie zamieści Pani już tutaj żadnego wpisu.

PS. Mnie tam się wszystkie posty wyświetlały, innym użytkowniczkom jak widać też
brytfanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 21:11   #38
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
Napisane przez brytfanna Pokaż wiadomość
PS. Mnie tam się wszystkie posty wyświetlały, innym użytkowniczkom jak widać też
dokładnie

a za usuwanie postów punkty karne grożą z tego co wiem
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 22:24   #39
brytfanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Dziewczyny, bardzo przepraszam, mam nadzieję, że powrócimy do normalnej dyskusji. Ta osoba od dawna bombarduje mnie mailami, komentarzami na facebooku i różnymi właśnie tego typu wpisami na forum, a do tego zdarzało jej się "pożyczyć" zdjęcia moich prac i sprzedawać jako swoje. Bardzo mi przykro, że i tu zepsuła atmosferę pogawędki, chciałoby się powiedzieć "nie zwracajcie uwagi", a tak pozostaje tylko spuścić zasłonę milczenia.

Nie obawiajcie się - moje konto na Allegro jest świeże, ale to dlatego, że założyłam nowe tylko dla bukietów. Z rachunkiem firmowym, jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie I faktycznie na Pakamerze nie znajdziecie już moich prac, bo uznałam, ze prowizja niepotrzebnie naraża Klientki na dodatkowy koszt.

I tak jak pisałam - kiedy szukałam bukietu do kupienia na swój ślub, to nikt takich nie oferował (a zrobiłam naprawdę porządny research bo byłam zdeterminowana ). Z jakiegoś powodu zrobiłam go sama. I uważam to za początek mojej pasji - obstawiam, że byłam pierwsza, ale nawet jeśli okaże się inaczej, to oczywiście w niczym nie przeszkodzi mi to nadal robić dla Was najładniejszych jakie potrafię bukietów
brytfanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 00:00   #40
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Martadelo a może Ty sama siebie reklamujesz na tym forum?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2681
Jeśli to Twoje prace to muszę powiedzieć, że te Brytfanki są o wiele ładniejsze
__________________
Justi







Edytowane przez XxXJuSstiii
Czas edycji: 2012-08-24 o 00:02
XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 00:46   #41
brytfanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Red face Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
Domyslam sie, że Pani z rodziny pani brytfanny ? Nie nie reklamuje sie. Gdybys przeczytala caly watek to reklame tej wlasnie strony zrobila dziewczyna kilka postow wyzej. Ja tylko ja poinformowalam ze zrobili tam przecene. Darujcie sobie te tanie zagrywki. Same robicie burze w szklance wody. Napisałam prawde. Niepodoba mi sie ta Pani i koniec. Miałam do tego prawo a zostalam okrzyknieta przesladowca i jeszcze wciagacie w to jakas Bogu ducha winna osobe. Piekny sposob na konkurencji. Kazda negatywna opinia to od konkurencji ha ha ha A moze tak troche samokrytyki ? Coś jeszcze ??? Ha Ha ha

---------- Dopisano o 01:30 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------

Ej teraz to juz naprawde pani brytfanna przegiela . Jezeli ktos mi powie ze to jest zbieg okolicznosci ze jest godzina 1.30 w czwartek a ona jest online na zmiane z pania XxXJuSstiii ze ślaska ktora pisze komentarz o godzinie 1:00 Wypisuje sie z tego naprawde. Boze jaka zenada. Brytfanna oprocz tego ze klamie to jeszcze jest kompletna idiotka !!!! nie moge zrobic print screena ale to juz naprawde jest zalosne !!!

---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 01:30 ----------

Ej to juz naprawde przestaje byc smieszne czy ktos moze mi wytlumaczyć jak Pani XxXJuSstiii
Zakorzenienie dała rade napisać ponad 7000 postów od marca tego roku ? Bo albo ja jestem kompletna kretynka albo o czyms nie wiem ? czy za to sie placi ? jak klikne w wszystkie posty uzytkownika to pokazuje wszystkie posty chronologicznie od najnowszego do najstarszego tak ? z tego wynika ze Pani XxXJuSstiii
Zakorzenienie napisała pierwszego posta w 2012 roku w marcu Powaznie prosze o wyjasnienie
Weź się dziewczyno ogarnij.
brytfanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 02:22   #42
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
a to jest potwierdzenie ze pani brytfanna ma problemy ze spaniem tak jak ja Pani brytfanno polecam stilnox wlasnie robie przerwe i musze sie troche pomeczyc pozdrawiam

---------- Dopisano o 02:09 ---------- Poprzedni post napisano o 02:04 ----------

ha ha ha ale jaja szok, że sie pani chce 7000 postow od marca to jest okolo 38 dziennie co daje 1,5 posta na godzine eeee do zrobienia bez problemu ha ha ha ha No to czyje sa te bukiety prosze sie przyznac bo w koncu sie i tak wyda A moze Pani jest chłopcem ? i dlatego nie daje Pani numeru telefonu ? a tutaj jest ten bukiet o którym mowiłam http://www.slubclick.com/report/slub...0&bienvenida=1
tam jest napisane, że slub odbył sie 25 czerwca 2011 roku wiec jak sie domyslam bukiet powstal wczesniej Wiec moze Pani juz sobie darowac pisanie ze byla pierwsza Dobranoc
czy Ty naprawde nie masz innych problemow/zajec w zyciu, ze piszesz takie rzeczy?

zglosilam
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 06:55   #43
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
To bylo moje drugie i ostatnie konto na forum.
Dzięki Bogu bo mi się nóż w kieszeni otwiera kiedy czytam te przesycone manią prześladowczą i chorą zawiścią bzdury.

Brytfanno, a wiesz, że obserwowałam Twojego bloga na długo przed tym zanim założyłaś ten wątek? zorientowałam się kiedy ostatnio chciałam go "dodać" - nie skojarzyłam że to ten sam blog który już śledzę
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 07:30   #44
brytfanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
ha ha ha ale jaja szok, że sie pani chce 7000 postow od marca to jest okolo 38 dziennie co daje 1,5 posta na godzine eeee do zrobienia bez problemu ha ha ha ha No to czyje sa te bukiety prosze sie przyznac bo w koncu sie i tak wyda A moze Pani jest chłopcem ? i dlatego nie daje Pani numeru telefonu ? a tutaj jest ten bukiet o którym mowiłam http://www.slubclick.com/report/slub...0&bienvenida=1
tam jest napisane, że slub odbył sie 25 czerwca 2011 roku wiec jak sie domyslam bukiet powstal wczesniej Wiec moze Pani juz sobie darowac pisanie ze byla pierwsza Dobranoc
Ok, pofatygowałam się, żeby dokładnie to sprawdzić, tylko dlatego, że chciałabym być w porządku wobec WedArtu. Chociaż nie brałam udziału w żadnym wyścigu, po prostu tak jak oni szykowałam ślub ... Pierwsza notka na ich blogu dotycząca bukietów jest z maja 2011. Mój bukiet powstał na przełomie marca i kwietnia 2011, a potem zajęłam się tym na większą skalę. Poza tym widzę, że u nich bukiety to jakby tylko dodatek do oferty, bo zajmują się czymś innym. I jakoś nie histeryzują tak jak Pani, że ktoś TEŻ się tym zajmuje, tylko robią cudne rzeczy. Nikt z nas nie ma na to monopolu
Ja się nawet bardzo cieszę, że PM robią takie bukiety same (tak jak pisałam wcześniej - zawsze służę radą i pomocą), wtedy zawsze wychodzi coś indywidualnego i niepowtarzalnego, a potem inspiruje innych. Uważam że to wzbogaca nasz ślubny rynek i otwiera perspektywy, że można inaczej, że można zrobić ślub stylizowany, że można mieć własne pomysły i sposób na siebie. To jest cenniejsze niż cokolwiek

Viollet87 - ))
brytfanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 09:11   #45
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

hmm co do bukietów - ciekawe, fajnie wyglądają ale dla mnie na slub odpadają..
kwiaty sa fajne i ozdobne same w sobie
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 09:28   #46
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
---------- Dopisano o 01:30 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------

Ej teraz to juz naprawde pani brytfanna przegiela . Jezeli ktos mi powie ze to jest zbieg okolicznosci ze jest godzina 1.30 w czwartek a ona jest online na zmiane z pania XxXJuSstiii ze ślaska ktora pisze komentarz o godzinie 1:00 Wypisuje sie z tego naprawde. Boze jaka zenada. Brytfanna oprocz tego ze klamie to jeszcze jest kompletna idiotka !!!! nie moge zrobic print screena ale to juz naprawde jest zalosne !!!

---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 01:30 ----------

Ej to juz naprawde przestaje byc smieszne czy ktos moze mi wytlumaczyć jak Pani XxXJuSstiii
Zakorzenienie dała rade napisać ponad 7000 postów od marca tego roku ? Bo albo ja jestem kompletna kretynka albo o czyms nie wiem ? czy za to sie placi ? jak klikne w wszystkie posty uzytkownika to pokazuje wszystkie posty chronologicznie od najnowszego do najstarszego tak ? z tego wynika ze Pani XxXJuSstiii
Zakorzenienie napisała pierwszego posta w 2012 roku w marcu Powaznie prosze o wyjasnienie
Miałam nic nie pisać, ale już nie mogę czytać tej pani co ona wypisuje. Dziewczyno weź się ogarnij pod awkiem u każdego jest napisane, kto kiedy zarejestrował się na wizażu i XxXJuSstiii dołączyła do wizażu w 2008 roku a nie w marcu. Z reszto bardzo często w swoim czasie udziela się na wątku pm 2011. Tak więc przestań pisać głupoty i odpuść sobie oczernianie kogokolwiek na tym wątku.

Edytowane przez e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Czas edycji: 2012-08-24 o 09:29
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 09:54   #47
brytfanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
Tak ale ja sie na tym nie znam i tylko pytam. Rok zalozenia konta to jedno. nie moge znalezc tych wpisów z 2011 roku ? jak ja pisalam ze przez przypadek wkleiłam cztery takie same posty to wszyscy krzyczeli ze jestem przesladowca. To z Wami jest cos nie tak. Ciebie moze trafiac jak czytasz brednie mnie nie moze ??? O co tu chodzi ? Napisałam tylko, że chcialam zamowic u tej pani bukiet ale jak chciala gotowke to zrezygnowalam i ze wszedzie jej pelno. To ona sledzi mnie zainteresowana a nie ja ją . Wpiszecie sobie w google bukiety z broszek to zobaczycie w ilu miejscach jest to samo pytanie co sadzicie o moich bukietach z broszek ?
Te posty nie były takie same, zawierały za to różne pomówienia, których słusznie się potem pani przestraszyła.
I ostatni raz piszę: od żadnej z moich Klientek nie chciałam gotówki, a szczególnie "przywiezienia jej do domu". Chyba, że w sytuacji, kiedy Klientki same decydują się na odbiór osobisty gotowego bukietu, bo tak im wygodniej.
Przypominam, że publiczne pisanie nieprawdy o osobach i firmach oraz obrażanie ich jest niezgodne z prawem.
brytfanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 11:04   #48
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
czy Ty naprawde nie masz innych problemow/zajec w zyciu, ze piszesz takie rzeczy?

zglosilam
Też zgłosiłam i liczę na to, że moderator się zajmie tą sprawą.
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 11:47   #49
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Szanowna Matradelo nie jestem z rodziny Brytfanny Po prostu wkurza mnie takie coś! Jeśli masz coś do niej to pisz na PW
A jeśli tak bardzo interesują Cię moje posty to muszę Ci powiedzieć, że pokazują tylko ostatnie 500 o ile się nie mylę Dlatego nie możesz znaleźć moich poprzednich Bo udzielam się systematycznie bodajże od początku 2009 roku Coś jeszcze?



Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość

Ej teraz to juz naprawde pani brytfanna przegiela . Jezeli ktos mi powie ze to jest zbieg okolicznosci ze jest godzina 1.30 w czwartek a ona jest online na zmiane z pania XxXJuSstiii ze ślaska ktora pisze komentarz o godzinie 1:00 Wypisuje sie z tego naprawde. Boze jaka zenada. Brytfanna oprocz tego ze klamie to jeszcze jest kompletna idiotka !!!! nie moge zrobic print screena ale to juz naprawde jest zalosne !!!
Taaaak jestem Brytfanną
I proszę Cię bardzo nie obrażaj tutaj nikogo
Ja oczywiście również zgłaszam post



Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
Pani sie nie boi pisac , że bukiety na ślub się nie nadaja ? Tutaj nie wolno pisac , że sie nie nadaja bo tutaj trzeba tylko sie zachwycać .
Czysta nadinterpretacja
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 12:28   #50
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Typowy troll
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 12:32   #51
mupet
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Typowy troll
dziwna sprawa wszystkie murem stoicie za jedna a obrazacie tylko druga naprawde zastanawiajace :/ Ja swój bukiet zamawiałam w groszki i róże http://www.groszkiiroze.pl/#!__faq-bukiety-z-broszek i jestem bardzo zadowolona. przyszedl paczka swietnie zapakowany zeby sie nie uszkodzil. Polecam wszystki dziewczynom
mupet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 13:03   #52
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
nie chciala Pani zebym przywiozła pieniadze na czerniawskiego czy jakos tam w Warszawie ? Czyli jednak do domu mozna przyjechać odebrac bukiet a z pieniedzmi to nie mozna ? Boże przestań kłamać juz kazdy tutaj wie, że kłamiesz i zmyślasz niestworzone historie. Pomówienia ha ha ha chyba za bardzo sie wczułaś Wszyscy Cie prześladuja i śledzą Biedna pani brytfanna Czy kto mi moze powiedziec jak zalozyc nowy wątek bo nie umiem a bym chciala
Z ciekawego wątku zrobiłaś czyste bagno.
I jeśli ktoś tu kłamie to na pewno ty.
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 13:59   #53
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Widać, że martadela2000 ma problem sama za sobą - trzeba ją ignorować, bo dyskusja, to najwyraźniej woda na jej młyn.

Szkoda, że z takiego ciekawego wątku zrobiła się jakaś poroniona wendeta.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 11:28   #54
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Cytat:
Napisane przez martadela2000 Pokaż wiadomość
wy naprawde jestescie jakies chore albo liczycie na jakis rabacik )) jakiego ciekawego watku ? co w nim jest ciekawego Wrzucone fotki i modlace sie do nich laski ktorym wciskany jest kit z okien A co ja takiego zrobiłam ? takich watkow jest pelno bo ta pani brytfana wszedzie je zaklada. pytam sie po raz kolejny czy ja nie mam prawa wyrazic swojej opinii ? gdyby mi spiepszyła ten bukiet to co ? tez bym miala do niej na priva grzecznie wyrazac swoja opinie ? Czy jest tutaj ktos normalny ? Gdyby nie klamala to by nie bylo zadnej sprawy to ona wszystkich obraza i jeszcze wciaga w to osoby trzecie

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------




na jakiej podstawie twierdzisz , że ja klamie ? Bo nie za bardzo rozumiem. Wymysliłam sobie to wszystko ? i dziwnym zbiegiem okolicznosci wszystko jest prawda ? To moze ja powinnam byc wrozka ? Uwazasz ze to normalne że zamawiasz u kogos bukiet za 400zł plus dodatki ( bukiet dla swiadkowej butonierka ) a ktos procz tego ze nie daje do siebie numeru telefonu ( bo nie ma w zwyczaju ) to jeszcze chce zeby mu pieniadze do reki dac ? A teraz po 4 miesiacach zaklada konto na allegro i robi z siebie Matke Terese bo ci pomoze z bukietem ? no naprawde szczyt wiarygodnosci. Tutaj sie dostaje jakies punkty za takie chwalenie ?
Brak słów. ZAZDROŚĆ aż kipi


Autorko śliczne bukiety - tak jak dziewczyny pisały małe dzieła sztuki
Na pewno przed swoim ślubem zastanowie się nad nimi
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 14:40   #55
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Co za idiotka

Justi zapewne ma to głęboko w ponieważ jest inteligentną dziewczyną
i nie wdaje się w głupie przepychanki z niezbyt zrównoważonymi osobami które na forach chcą podbudować swoje upadłe ego A wiem to, bo znam ja osobiście

Bukiety są cudne i gdybym znalazła je przed swoim ślubem na pewno bym na nie uściubiła kasy i do tej pory cieszyłby moje oczy w domu
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 16:40   #56
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Świetne bukiety... Heh, czemu już jestem po ślubie
Mój bukiet poległ dawno temu i wygląda jak z rodziny Adamsów.
Nie odpowiadajcie trollowi
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 00:47   #57
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Bukiety są przepiękne
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 07:26   #58
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

informuję, że zgodnie z raportem robota:

Cytat:
agawa_wawa loguje się na różne konta z tego samego komputera: martadela2000 i BAN stały-> bukietyzbroszek i agawa_wawa
pozostałe dwa konta dostały bana, a radosna TFU!rczość została usunięta z forum.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 13:18   #59
myszeczka87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 1 012
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

Śliczne te bukiety, gratuluję talentu, a złośliwościami to się nie przejmuj, zawsze ktoś taki się znajdzie co będzie z zazdrością patrzył na takie cudeńka i pluł jadem
Pozdrawiam Ciebie serdecznie
myszeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 13:09   #60
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Bukiety ślubne z broszek, guzików, zegarków...

świetny pomysł, pięknie wykonane , ten czarno-złoty i przed ostatni cudo
gratuluję talent

szkoda że się takie zamieszanie zrobiło na wątku....

Edytowane przez ollka27
Czas edycji: 2013-01-24 o 13:19
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-25 18:15:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.