ruch, odchudzanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 19:26   #1
agresk7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 62

ruch, odchudzanie


Słychajcie, mam pytanko. Czy chodząc 2 razy dziennie (5 razy w tygodniu) po 40 min (z domu do pracy i z pracy do domu), i ograniczając słodycze, oraz ogólnie porcje jedzonka, i dodatkowo pijąc wodę,schudnę?? Stasuję taką "czynność" ponad tydzień i już widzę poprawę (2 kg mniej, mniejsze boczki- a natym zależy mi najbardziej)... Jak myślicie, czy w taki sposób można dużo schudnąć schudnąć ( z 7-8 kg) ??
agresk7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 19:49   #2
244
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 374
Dot.: ruch, odchudzanie

Jesteś na dobrej drodze do schudnięcia. Ale czy tylko to wystarczy żeby schudnąć 8 kg? Chyba nie. Lepiej jakbyś dołożyła jeszcze jakieś ćwiczonka (godzinka jazdy na rowerze wieczorkiam gdy jest już chłodniej), pływanko na basenie i na pewno Ci się uda
__________________
Grzeczne dziewczyny idą do nieba
złe wolą bawić się z nami,
pod sukienkami nie noszą majtek
zdobią swe ciało tatuażami.


Grzeczne dziewczyny słuchają radia
kochają słodką muzykę,
złe wolą słuchać starych winyli
rock&roll zmarnował im życie
.
244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 19:55   #3
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: ruch, odchudzanie

Cytat:
Napisane przez 244 Pokaż wiadomość
Jesteś na dobrej drodze do schudnięcia. Ale czy tylko to wystarczy żeby schudnąć 8 kg? Chyba nie. Lepiej jakbyś dołożyła jeszcze jakieś ćwiczonka (godzinka jazdy na rowerze wieczorkiam gdy jest już chłodniej), pływanko na basenie i na pewno Ci się uda
Też uwazam, ze to troche za mało żeby schudnac te 8 kg A co do roweru to bardzo polecam, na mnie rower (akurat stacjonarny, ale mysle ze taki zwykły tez bylby ok) zadziałał, juz po miesiacu efekty Wystarczy codziennie ok. 45 minut jeździc i bedzie ok.

Powodzenia życze
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 06:15   #4
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: ruch, odchudzanie

Jeśli zaczynasz się ruszać i jeść zdrowiej trochę schudniesz, ale organizm się do tego przyzwyczai i z kolejnymi kilogramami trzeba trochę powalczyć.
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:09   #5
agresk7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 62
Dot.: ruch, odchudzanie

Aha , dzięki za podpowiedzi !!

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Też uwazam, ze to troche za mało żeby schudnac te 8 kg A co do roweru to bardzo polecam, na mnie rower (akurat stacjonarny, ale mysle ze taki zwykły tez bylby ok) zadziałał, juz po miesiacu efekty Wystarczy codziennie ok. 45 minut jeździc i bedzie ok.

Powodzenia życze
Rower, hym.... ja mam bardzom słabą kondycję : 3 min, na rowerze stacjonarnym i "dysze", jakbym przebiegła jakiś maraton stukilometrowy ..... ale basen tak, a czy pływanie w jeziorze, zalicza się do basenu??
agresk7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:12   #6
nimimini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 44
Dot.: ruch, odchudzanie

Schudniesz, tylko do 8 kg zajmie Ci to troszkę więcej czasu, ale skoro już widać efekty, to gratuluje i życzę wytrwałości sama muszę to zastosować, ale nie mam silnej woli
__________________
Zapraszam na Moje 3 grosze - blog dla każdej kobiety, również dla Ciebie Biżuteria | Moda | Kulinaria
nimimini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:23   #7
agresk7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 62
Dot.: ruch, odchudzanie

No widać efekty, bo ja mam tak, że szybko chudnę i szybko tyję (jak się słodyczy nawcinam), a najgorsze jest to, że wszystko idzie mi w biodra :/, - nie mam grubego (dużego brzucha), tylko jestem "szeroka"w biodrach, a to jeszcze gorzej wygląda niż był miała duży brzuch (przynajmniej moim zdaniem , gorzej to wygląda).

A co do silnej woli, to ja też jej za dużo nie mam (tzw. "słomiany zapał"), ale ty razem postanowiłam wytrwać (przynajmniej dłużej niż normalnie )-korzystając z tego, że są wakacje (wolne od studiowania) i chodze tylko do pracy, a nie jeszcze latam na uczelnie i się uczę...
agresk7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 12:14   #8
Feminka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: ruch, odchudzanie

Ja jak zaczynałam to też miałam slabą kondycję, ale teraz co dzień po 2h ćwicze w klubie. Ważne, żeby miec chęci i zapał.
Feminka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 17:16   #9
agresk7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 62
Dot.: ruch, odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Feminka86 Pokaż wiadomość
Ja jak zaczynałam to też miałam slabą kondycję, ale teraz co dzień po 2h ćwicze w klubie. Ważne, żeby miec chęci i zapał.
Feminka, a jak długo ćwiczyłaś,do takiej kondycji?
agresk7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.