Panny Młode 2015 cz. 18 :) - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-12, 17:14   #5011
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Powiem Wam tak wpadka była ogromnych rozmiarów ale serio wyszło to fajnie w końcowym rozliczeniu. Chwila stresu a potem taka ulga u wszystkich, ponoć goście czuli się jak w filmie.
Fotki zaraz Wam wrzucę ale tylko kilka i do klubu niestety. Jeżeli któraś chce z " nowych" mogę przesłać na PW ale bardzo proszę abyście między sobą moich fotek nie przekazywały.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:17   #5012
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Pastelowy czarny? jak? przecież to pastelowy miętowy . Butelki do hybryd są zawsze czarne...
damn faktycznie!!! ale ze mnie gamoń... no debil
kolor z zakretki piekny
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:17   #5013
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Ato, jeśli nie byłby to problem to ja bym na PW chciała zobaczyć
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:18   #5014
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Powiem Wam tak wpadka była ogromnych rozmiarów ale serio wyszło to fajnie w końcowym rozliczeniu. Chwila stresu a potem taka ulga u wszystkich, ponoć goście czuli się jak w filmie.
Fotki zaraz Wam wrzucę ale tylko kilka i do klubu niestety. Jeżeli któraś chce z " nowych" mogę przesłać na PW ale bardzo proszę abyście między sobą moich fotek nie przekazywały.
nikt nic sobie nie przekazuje ja wciaz czekam... poczekam tez grzecznie az skonczy Ci sie szalenstwo slubu i wytniesz z nich swoja glowe i je przeslesz tu ;D
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:18   #5015
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
Cześć
Ato popłakałam się jak czytałam co napisałaś bez kitu..
ja też miałam szklanki w oczach, po porostu jak czytam to czułam tą radość z jaką Ato to opisywała!

Szczęścia! Jeszcze raz szczęścia!
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:18   #5016
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Ato ja też baaardzo bym prosiła
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:20   #5017
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Ato ja również chętnie zobaczę



a do klubu można dołączyć po około 4 miesiącach udzielania, czy ten czas się trochę zmienił wraz ze zmianą jego regulaminu?
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 17:20   #5018
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
no bo tu przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza
pastelowy okej ale koło mięty to nawet nie stało to jest błękitnoturkusowe prędzej


Ato ale jazda hahaha a obrączki zazdroszczę! jak założyłam u jubilera na chwilę ostatnio i to taką już pasującą w moim rozmiarze to tak się trochę rozpłynęłam hahaha a co dopiero już zaślubiona obrączka
Widziałaś na żywo? bo ja tak
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:21   #5019
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

laski strzeżcie sie przed niektorymi dostawcami sukienek szczegolnie ze z tej serii co oryginał na zdjeciu nikt nie moze odszukac w sklepie:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fake.jpg (104,2 KB, 17 załadowań)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:25   #5020
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Powiem Wam tak wpadka była ogromnych rozmiarów ale serio wyszło to fajnie w końcowym rozliczeniu. Chwila stresu a potem taka ulga u wszystkich, ponoć goście czuli się jak w filmie.
Fotki zaraz Wam wrzucę ale tylko kilka i do klubu niestety. Jeżeli któraś chce z " nowych" mogę przesłać na PW ale bardzo proszę abyście między sobą moich fotek nie przekazywały.

Ato ja bym chciała jeżeli to nie problem
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:26   #5021
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Aaaa no i powiem Wam co mi tż powiedział po tym weselu którym w sobotę nagrywał.
Bo to była nasza wymarzona sala

SALA: styl góralski -z bali, z zewnątrz ładna, w środku ciemna bardzo i do tego wypchana zwierzętami . czyli nijak ma się do weselnej .
JEDZENIE: najbardziej mu smakował prosiak z rożna a tak to mu ciepłe dania zajeżdżały perfumami.
MŁODZI: Pan Młody gburowaty, Panna młoda ? (siostra jego kolegi) miała na sobie sukienkę koronkową z przodu krótką z tyłu długi tren (nie podobało mu się)
DJ- TRAGEDIA. nie zabawiał gości nic do nich nie mówił do oczepin nikt nie chciał iść nie ogłaszał kiedy robił przerwy na przerwach tylko ściszał muzykę i poszedł. A później dziwił się czemu ludzie się nie bawią.
FOTO- dziewczyna (koleżanka młodych) sprzęt bardzo amatorski wiele osób ma taki w domu (Canon chyba)

Ale to tylko Młodych wybór pow że to najgorsze wesele na którym nagrywał. ..
ale co się dziwić szybko organizowali wesele (3 miesiące) więc za bardzo chyba im nie tym nie zależało żeby było pieknie i dobrze
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 17:26   #5022
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

wychodzi, że jestem najstarsza.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:26   #5023
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Widziałaś na żywo? bo ja tak
no tak się składa, że mam internet gdzie są zdjęcia pomalowanych paznokci i nie ma bata żeby nagle z czegoś podobnego do tej zakrętki zrobiło się coś wpadające w kolor miętowy on jest pochodny od zielonego a nie niebieskiego
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:29   #5024
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
laski strzeżcie sie przed niektorymi dostawcami sukienek szczegolnie ze z tej serii co oryginał na zdjeciu nikt nie moze odszukac w sklepie:P
gdzieś to widziałam

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

od soboty mnie w domu nie było dziś wchodzę do siebie na górę patrzę a tam moja kicia siedzi zazwyczaj pod moją nieobecność jest na dworze. a dziś mi ją ktoś wpuścił
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:31   #5025
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Cytat:
Napisane przez beth007 Pokaż wiadomość
Ato ja bym chciała jeżeli to nie problem
Ato jeśli to nie problem to też chętnie zobaczę

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
Aaaa no i powiem Wam co mi tż powiedział po tym weselu którym w sobotę nagrywał.
Bo to była nasza wymarzona sala

SALA: styl góralski -z bali, z zewnątrz ładna, w środku ciemna bardzo i do tego wypchana zwierzętami . czyli nijak ma się do weselnej .
JEDZENIE: najbardziej mu smakował prosiak z rożna a tak to mu ciepłe dania zajeżdżały perfumami.
MŁODZI: Pan Młody gburowaty, Panna młoda ? (siostra jego kolegi) miała na sobie sukienkę koronkową z przodu krótką z tyłu długi tren (nie podobało mu się)
DJ- TRAGEDIA. nie zabawiał gości nic do nich nie mówił do oczepin nikt nie chciał iść nie ogłaszał kiedy robił przerwy na przerwach tylko ściszał muzykę i poszedł. A później dziwił się czemu ludzie się nie bawią.
FOTO- dziewczyna (koleżanka młodych) sprzęt bardzo amatorski wiele osób ma taki w domu (Canon chyba)

Ale to tylko Młodych wybór pow że to najgorsze wesele na którym nagrywał. ..
ale co się dziwić szybko organizowali wesele (3 miesiące) więc za bardzo chyba im nie tym nie zależało żeby było pieknie i dobrze
3 miesiące! WOW ja organizuje już 5 miesiąc, a mam "tylko" sale, zespół i kościół
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:33   #5026
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
damn faktycznie!!! ale ze mnie gamoń... no debil
kolor z zakretki piekny
No, to się dogadałyśmy

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
no tak się składa, że mam internet gdzie są zdjęcia pomalowanych paznokci i nie ma bata żeby nagle z czegoś podobnego do tej zakrętki zrobiło się coś wpadające w kolor miętowy on jest pochodny od zielonego a nie niebieskiego
Ale na necie tego nie ma na żywo . To nowa kolekcja, ciężko ogólnie Gelcolor wyłapać na necie , a zwykłe lakiery o tych samych nazwach mają często inny odcień . Od zielonego jest taki , który w świetle "jakimś" wygląda tak, jak na górze, a w rzeczywistości tak . Z wyborem koloru OPI Gelcolor nie jest łatwo .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:34   #5027
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Cytat:
Napisane przez Kiciakowa Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------


3 miesiące! WOW ja organizuje już 5 miesiąc, a mam "tylko" sale, zespół i kościół
tak bo dzidzia w drodze. cieszę się że tej sali nie wybralismy była dla nas za droga ale wcale nie żałujemy. no gdzie kurde wypchane zwierzęta ?
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:35   #5028
mysiek0902
Raczkowanie
 
Avatar mysiek0902
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
Eh..Czyżbym tylko ja nie widziałam Ato?
ja tez nie widziałam...:/ Ja i mój TŻ jesteśmy rocznik 90 i w zasadzie jestem starsza o pół roku bo ja luty a On lipiec
mysiek0902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:36   #5029
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
tak bo dzidzia w drodze. cieszę się że tej sali nie wybralismy była dla nas za droga ale wcale nie żałujemy. no gdzie kurde wypchane zwierzęta ?
tak podejrzewałam
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 17:37   #5030
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Cytat:
Napisane przez starry_eyes Pokaż wiadomość
Ato ja również chętnie zobaczę



a do klubu można dołączyć po około 4 miesiącach udzielania, czy ten czas się trochę zmienił wraz ze zmianą jego regulaminu?
informacja jest w pierwszym poście
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:38   #5031
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

zapraszam do nowej części

klik!

dzisiaj miałam obsuwę
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:47   #5032
mysiek0902
Raczkowanie
 
Avatar mysiek0902
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Dziewczyny z relacją nie mogę się zabrać bo na pewno będzie długa a my ciągle balujemy, ciągle goście i jakoś tak ciężko na dłużej usiąść do kompa.
Póki co powiem Wam, że niby zwykła obrączka ale wyzwala w organizmie tyle endorfin i szczęścia że aż dziwne to trochę. TŻ to samo powiedział, kawałek metalu a czuję, że kocha Cię o 200% mocniej


Wrzucam Wam tylko relacje z wpadki dnia na pewno, jak nie stulecia
Jak wyszliśmy z auta pod kościołem, poszliśmy w stronę kancelarii podpisać papiery. Wtedy sobie przypomniałam, że nie wzięłam bukietu z domu. Świadkowa szybko pobiegła do mojej mamy aby pojechali szybko do Nas i wzięli bukiet. Ja zupełnie nie wiedziałam która jest godzina więc nawet nie wiedziałam za ile msza się zaczyna. Zostało ustalone już wczesniej, że Piotrem z gośćmi i świadkami wchodzą do kościoła wcześniej, a mnie odprowadza do ołtarza tata. Co do wpadki to to był jedyny moment kiedy się stresowałam. Fotografka powiedziała, że w życiu nie widziała tak wyluzowanej Panny Młodej, zero stresu ciągle uśmiech. Jak wyszliśmy z auta pod kościołem, poszliśmy w stronę kancelarii podpisać papiery. Wtedy sobie przypomniałam, że nie wzięłam bukietu z domu. Świadkowa szybko pobiegła do mojej mamy aby pojechali szybko do Nas i wzięli bukiet. Ja zupełnie nie wiedziałam która jest godzina więc nawet nie wiedziałam za ile msza się zaczyna. Zostało ustalone już wczesniej, że Piotrem z gośćmi i świadkami wchodzą do kościoła wcześniej, a mnie odprowadza do ołtarza tata.

Wszyscy w kościele, ja na zewnątrz czekam na tatę i bukiet i słyszę, że msza się zaczyna, a taty nie ma. Goście wszyscy się oglądają, Piotrek sie poci bo mnie nie ma, a przeciez organista już gra ze 3 minuty. Słychać szepty, że uciekłam i może ślubu nie będzie Po 4-5 minutach organista przestał grać, wszyscy w szoku siedzą w ławkach ( goście nie wiedzieli co się dzieje, tzn że ja cały czas stoję na zewnątrz i czekam na tatę), Piotrek już mokry od potu ze stresu, nastała cisza. Po kilka minutach tata przyjechał, wyskoczył z auta, daje mi bukiet. Piotrek już widzi że jest ok, daje znak księdzu a ten organiście i znowu słyszymy marsza. Tata spocony, szuka grzebienia bo się potargał w tym szaleństwie. Tu już wszyscy czekają dobre kilkanaście minut, juz mówię tato wyglądasz świetnie odpuść grzebień. Biorę tatę pod rękę i wchodzimy Banany na twarzy gości, że jednak jestem i ślub i wesele będzie bezcenne. Wzrok mojego przyszłego męża bezcenny, słowa które wypowiedział mój tata jak '' oddawał" moją rękę Piotrkowi bezcenne. Popłakał się on ( mój tata), moja mama, siostra, ja miałam szklanki w oczach Piotrek to samo. Potem już wszystko poszło gładko Ale n weselu kilkanaście gości mówiło, że w kościele się denerwowali gdzie ja jestem ale teraz uważają, że z perspektywy czasu wyszło to super, bo nigdy nie czuli takiego napięcia i potem ulgi

Zdjęć nie mam jeszcze, ale wiem, że moje dziewczyny wrzucały kilka na fb więc dziś je ściągnę i Wam wrzucę. __________________
Heheheh to do dodałaś adrenalinki Zazdroszczę,ze już po i życzę Szczęścia
mysiek0902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:49   #5033
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Powiem Wam tak wpadka była ogromnych rozmiarów ale serio wyszło to fajnie w końcowym rozliczeniu. Chwila stresu a potem taka ulga u wszystkich, ponoć goście czuli się jak w filmie.
Fotki zaraz Wam wrzucę ale tylko kilka i do klubu niestety. Jeżeli któraś chce z " nowych" mogę przesłać na PW ale bardzo proszę abyście między sobą moich fotek nie przekazywały.
ja bym się bardziej jeszcze zestresowała jakbym bukietu zapomniała.
Ale to na szczęście
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:54   #5034
mysiek0902
Raczkowanie
 
Avatar mysiek0902
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)



---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Powiem Wam tak wpadka była ogromnych rozmiarów ale serio wyszło to fajnie w końcowym rozliczeniu. Chwila stresu a potem taka ulga u wszystkich, ponoć goście czuli się jak w filmie.
Fotki zaraz Wam wrzucę ale tylko kilka i do klubu niestety. Jeżeli któraś chce z " nowych" mogę przesłać na PW ale bardzo proszę abyście między sobą moich fotek nie przekazywały.
Hej Ja jestem nowa więc jeśli byś mogła pokazać zdjecia, to było by super ciekawa jestem jak sukienka wyglądała

Edytowane przez mysiek0902
Czas edycji: 2014-05-12 o 17:53
mysiek0902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 22:59   #5035
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 18 :)

Ato piękne fotki jeszcze raz gratulacje

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------

Witajcie
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 23:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.