Luteina 50 pod język, Ważne pytanie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-02, 17:14   #1
miska02241
Raczkowanie
 
Avatar miska02241
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 367

Luteina 50 pod język, Ważne pytanie :)


Cześć dziewczyny byłam dziś u ginekologa który przepisał mi Luteine 50 pod język na wywołanie miesiączki w związku z tym mam do Was pytanie czy jesli będe brała te tabletki to w tym czasie moge zajść w ciążę czy musze chwilę poczekać żeby się to wszystko unormowało? dodam jeszcze, że bardzo chciałabym mięć już małego bobaska teraz kiedy miesiączka mi się spóznia ponad dwa miesiące juz myślałam że jestem w ciąży ale niestety to było tylko zatrzymanie miesiączki... tak więc bardzo Was prosze o pomoc. A i ginekolog mi powiedziała, żebym poczekała jakieś dwa lub trzy miesiące i dopiero potem się starać o dziecko ale dla mnie to za dłuugo
Czekam na Wasze odpowiedzi i porady
miska02241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 07:43   #2
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Luteina 50 pod język, Ważne pytanie :)

Cytat:
Napisane przez miska02241 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny byłam dziś u ginekologa który przepisał mi Luteine 50 pod język na wywołanie miesiączki w związku z tym mam do Was pytanie czy jesli będe brała te tabletki to w tym czasie moge zajść w ciążę czy musze chwilę poczekać żeby się to wszystko unormowało? dodam jeszcze, że bardzo chciałabym mięć już małego bobaska teraz kiedy miesiączka mi się spóznia ponad dwa miesiące juz myślałam że jestem w ciąży ale niestety to było tylko zatrzymanie miesiączki... tak więc bardzo Was prosze o pomoc. A i ginekolog mi powiedziała, żebym poczekała jakieś dwa lub trzy miesiące i dopiero potem się starać o dziecko ale dla mnie to za dłuugo
Czekam na Wasze odpowiedzi i porady
Serio? Lekarz każe Ci odczekać daną ilość czasu, zapewne z jakiegoś powodu a Ty chcesz na chybcika robić bejbika?
3 miesiące to długo?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 19:58   #3
miska02241
Raczkowanie
 
Avatar miska02241
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 367
Dot.: Luteina 50 pod język, Ważne pytanie :)

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Serio? Lekarz każe Ci odczekać daną ilość czasu, zapewne z jakiegoś powodu a Ty chcesz na chybcika robić bejbika?
3 miesiące to długo?

noo dla mnie to bardzo długo
miska02241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-09 20:58:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.