Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-03, 16:52   #61
thabaka
Raczkowanie
 
Avatar thabaka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Brabancja Polnocna (Holandia)
Wiadomości: 172
pory pory pory

Moja mama ma od wielu lat na twarzy w zasadzie całej widoczne pory -czyste ale wie Pani takie dziureczki,ona się tym nieprzejmuje, ale ja tak ,po pierwsze mam takie same ale zanieczyszczone pory na policzkach obok nosa i na nosie mam zaskórniki, i obawiam się że może jakoś genetycznie mnie te pory się pojawią na całej twarzy za ileś lat, po drugie chciałabym dowiedzieć się jakie zabiegi u kosmetyczki powinnam wykonać żeby oczyścic cerę i te pory raz na zawsze unicestwić.Moja koleżanka ma np. b. ładną cerę, porów nie widać choć stosuje ten sam podkład co ja i nawet mniej ode mnie pielęgnuje swoją twarz. Peelingi i maseczki specjalnie na te moje przypadłości nie działają.Chciałabym więc pójść do kosmetyczki.Boję się jednak ,że kosmetyczka tylko mi zaszkodzi-nie wiem jaka metoda jest czysta i skutecznaAcha - mam 22 lata...
Beata Krajnik napisał(a):
> Po zabiegu z peelingiem kawitacyjnym skóra jest odświeżona, miękka ,bardzo gładka i miła w dotyku , ale niestety zabieg ten oczyszcza tylko powierzchownie i nie ma szans na to aby zaskórniki zostały całkowicie usunięte, ich wierzchnia warstwa tak - dlatego cera wydaje sie jaśniejsza,czyściejsza. Dla tłustej cery nie niestety lepszego sposobu na oczyszczenie jak tradycyjny zabieg.
__________________
rudy to nie tylko kolor włosów, to także stan ducha!
thabaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-03, 17:37   #62
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Re: pory pory pory

Thabaka, najlepszym sposobem pozbycia się tych zaskórników jest zabieg oczyszczania skóry u kosmetyczki, która zrobi to fachowo. Raczej nie próbuj usuwać ich sama.
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 12:24   #63
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Do dziewczyn z trądzikiem

Wczoraj wybrałam się do dermatolog, którą zresztą znalazłam tutaj na Wizażu (któraś dziewczyna ją chwaliła i polecała). Mam trądzik grudkowo-krostkowo-zaskórnikowy (nie ropny) i zdecydowałam się go pozbyć w sposób profesjonalny, bo sama już nie dawałam rady. Ale nie o to chodzi

Czytając tu na Wizażu różne rady na temat trądziku oraz wypowiedzi dziewczyn, które były u dermatologa, zauważyłam, że w większości przypadków wszystkie (oraz Wasi dermatolodzy) skupiacie się na maściach i antybiotykach, tudzież innych tabletkach doustnych

Mi natomiast dermatolog powiedziała, że pierwsze co, to w moim wieku (22 lata) powinnam zrobić badania na hormony (wypisała mi które). bo w tym wieku sprawy trądziku są zazwyczaj na tle hormonalnym właśnie Potem, znając już wyniki, można określić sposób leczenia: czy same hormony, czy hormony i antybiotyk, czy sam antybiotyk (+ oczywiście różne mazidła).

Dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy o swoim organizmie. Ona np. mogłaby mi przepisać antybiotyk od razu, jeśli bym chciała, i trądzik by mi minął, ale po odstawieniu antybiotyków by wrócił (jeśli hormony mi źle pracują) więc po co faszerować się tymi antybiotykami, jak nie wiadomo, czy same zadziałają.

Przepisała mi doraźnie delikatne tabletki (tzn. homeopatyczne i cynk) oraz Zineryt na dzień i Differin na noc. A o mocnych doustnych zadecydujemy po badaniach

Często kobietki narzekacie, że nic Wam nie pomaga, nawraca, że nawet dermatolog sobie nie radzi Może to właśnie kwestia hormonów?

Jeszcze ta dermatolog powiedziała, że często bywa, że dermatolodzy niestety "na odwal" przepisują antybiotyki, a z kolei ginekolodzy "na odwal" przepisują Diane-35. Natomiast do wszelkiego poważnego leczenia kobiecie po 20-tce powinno się zrobić badania hormonalne

Buziaki
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 12:30   #64
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Do dziewczyn z trądzikiem

A tak z ciekaosci Karola, mozesz wypisac te hormony, ktorych badania przepisala ci pani dermatolog?

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 12:34   #65
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Do dziewczyn z trądzikiem

Jasne, tylko nie wiem, czy wszystkie dobrze rozczytam
- testosteron
- androstendion
- DHEA, DHEA-son (czy cos w tym stylu)
- białko wiążące hormony płatowe (SHBG)
- PRL podststawowe i 1 godz. po HTG (chyba HTG)
I zrobic to w 6-9 dniu cyklu.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 12:34   #66
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: Do dziewczyn z trądzikiem

No, niby prawda, jak odstawisz antybiotyki, to trądzik powróci.

Ale jeśli masz problemy hormonalne, to po odstawieniu hormonów trądzik też powróci, czyż nie?

Ja dla przykładu mam hormony w porządku, ale skóra reaguje tak, jakby nie były - mam ponoć nadwrażliwośc na testosteron
Pigułka pomagała, ale te efekty uboczne... Odstawiłam i wróciły problemy ze skórą.

Wychodzi na to, że już zawsze będę musiała się smarować różnymi paskudztwami

A jak się nazywają te homeopatyczne tabletki?
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 12:38   #67
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Do dziewczyn z trądzikiem

No niby hormony bierze się na tyle długo, że organizm się przyzwyczaja i już potem zaczyna prodokować je podobnie, jak z lekami. Nawroty ma 3 na 10 kobiet, z tego co powiedziała mi dermatolog. Wiesz, ufam jej, bo widziałam jakąś opinię tu na Wizażu, że wyleczyła 2 osoby całkowicie

A te homeopatyczne to takie granulki, jest ich cała seria na różne dolegliwości: SULFUR-DAGOMED (na trądzik pospolity).
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-21, 15:23   #68
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: Do dziewczyn z trądzikiem

Oooo, a ta lekarka to w Warszawie? Jeśli tak, to daj namiary pliiiiiiiiiiiiis!!!
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 15:31   #69
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Do dziewczyn z trądzikiem

Niom, w Warszawie
To lekarka w Centrum Dermatologii 'Dermedica'
Ul. Kazimierzowska 70/12 (między Rakowiecką a Narbutta)
tel. 849-84-28
dr. Brajczewska, przyjmuje:
Pon, Śr: 9:00-19:00
Wt, Czw, Pt: 9:00-17:00
Mówiła naprawdę przekonywująco
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 15:44   #70
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: Do dziewczyn z trądzikiem

Dzięki wielkie!

Teraz nie mam czasu, ale skoro taka dobra to jesienią chyba się wybiorę...

Pod koniec września zamelduj, czy widzisz jakieś postępy
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 15:45   #71
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Do dziewczyn z trądzikiem

Ok, odezwę się
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-08-21, 18:14   #72
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Do dziewczyn z trądzikiem

Mysle że nie zawsze muszą to byc hormony. Ja dostałam wysypu pryszczy nabrodzie właśnie w wieku 22 latek. Wszystkie kosmetyczki radośnie mówiły to broda, hormony! A tu figa wielokrotnie robiłam badania hormonalne, u mnie jest wszystko modelowe, nie tędy droga. Przyczyny moga wielorakie, bardzo dużą rolę odgrywa stres (wiem coś o tym!), nadużywanie kosmetyków (tak tak ). W świetle ostatnich doniesień niebagatelny wpływ na cere na coś co sama zaobserwowałam już lata temu - dieta. Wiem że niektórych pokarmach pogarsza mi się cera - w tradziku poleca się dietę niskowęglowodawnową, przede wsysztkim mało żywności wysoko przetworzonej, zadnych chipsów czy coli itp, warzywa i owoce (ale o dziwo wcale nie wszystkie). To jest właśnie związane z hormonami, produkcją isuliny, po takich pokarmach gwałtownie i na krótko podnosi się jej poziom itp. Nie powtórzę wszystkiego dokładnie ale to potwierdza wszystkie moje spostrzezenia, wiem że niekótre pokarmy mi bardzo szkodzą ale łaczylam to do tej pory z alergią pokarmową.
A ostatnio natrafiłam na jeszcze jedna teorię dość mało przemawiająca do mnie - otoż jakies osobniki podobno naukowcy głoszą iż przyczyną trądziku pospolitego, rózowatego, łojotokowego zapalenia skóry i czegoś tam jeszcze są roztocza które pasożytują na skórze to ich odchody podrażniają i powodują rózne probelmy ze skórą. Trochę się śmiałam bo firma propaguje tę teorię chyba tylko po to żeby sprzedawać swoje b.drogie kremy i maści ale są tak sugestywni że czytajac ich stronę od razu zaczęła mnie swędzieć cała twarz ciekawa jestem opinii jakiegoś fachowca o tej teorii, trochę mnie to śmieszy ale moze cos w tym jest?
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 18:24   #73
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Do dziewczyn z trądzikiem

Oczywiście, że nie zawsze sa to hormony! Ale dość często, a często dermatolodzy nie próbują tej drogi leczenia.

U mnie akurat jestem prawie pewna, że to hormony. Odżywiam się zdrowo, chipsów nie lubię, jem dużo warzyw i owoców. Natomiast mam np. nieregularne miesiączki.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-28, 19:27   #74
a.ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 2
zaskórniki

zaskórniki <= istnieje jakis inny sposob pozbycia sie ich, procz odwiedzania kosmetyczki. Jesli pojawia sie np. produkty prosze rowniez o ceny. z gory dziekuje
a.ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-28, 19:45   #75
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: zaskórniki

Jeżeli cera jest mocno zanieczyszczona zaskórnikami to warto najpierw zrobić oczyszczanie u kosmetyczki,a potem podtrzymywać czystość cery odpowiednimi preparatami, jeżeli problem z zaskórnikami jest bardzo duży to powinien pomóc dermatolog (poleci stosowanie preparatów o działaniu złuszczającym,ograniczają cym tworzenie się zaskórników np.Differin, Glyco A, Retin A ,itp.),można zastosować kurację kwasami AHA - w domu stosuje się kosmetyki polecone przez kosmetyczkę (zwykle zaczyna się od niskich stężeń kwasów i stopniowo zwiększa się stężenia), w gabinecie raz w tygodniu wykonywany jest zabieg (stężenie 20-35% AHA),kosmetyczka może także wykonac złuszczanie ziołami, zabieg złuszczania może być również wykonany w gabinecie dermatologa -ale jest to mocniejsze złuszczanie naskórka (peelingów dermatologicznych jest kilka),do regularnej pielęgnacji dołączyłabym także zabieg oczyszczający jakim jest peeling kawitacyjny (ultradźwiękowy)-jeśli gabinet w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania dysponuje takim aparatem.
Kosmetyki o działniu złuszczającym możesz także kupić w aptece np.Effaclar K (żel i krem), SVR Lysanel.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-28, 20:56   #76
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: zaskórniki

ja mam jeszcze takie pytanko do tematu
czy po wizycie u kosmetyczki- w moim przypadku bedzie to 1 oczyszczanie(poniewaz zaczely mi sie pojawiac juz na brodzie i czole bleeee) objawy nie nasila sie ??
niektore moje kolezanki mialy wlasnie po wizycie na oczyszczaniu nasilenie objawow
prosze rowniez o podanie orientacyjnych cen takich zabiegow dziekuje
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-18, 09:57   #77
Shandy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 28
zaskórniki

wiem,że ten temat był tysiące razy poruszany,chciałam cos znaleść na ten temat,ale jak wpisze do wyszukiwarki,to nic nie znajduje ciekawegochodzi mi konkretnie o sposoby na pozbycie się zakkórników,HELP!
Shandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-18, 15:15   #78
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: zaskórniki

Może wypróbuj kremy z kwasami? Delikatnie złuszczają naskórek, a tym samym przyczyniają się do znikania zaskórników
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-18, 16:06   #79
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: zaskórniki

Może należałoby wpisać kwasy? Na zaskórniki bardzo pomagaja kremy z kwasami typu Effalar czy Lysanel, sa artykuly Basi i mnóstwo o tym było na forum, bedzie lektury na cały wieczór!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-18, 16:53   #80
Shandy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 28
Re: zaskórniki

eh..diękuje bardzo!rzeczywiście jest co poczytać!a więc do lekturki!:
Shandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-18, 21:34   #81
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: zaskórniki

Oprócz stosowania kwasów, powinnaś dbać o cerę odpowiednio wykonując demakijaż, nakładając maseczki z zielonej glinki, robiąc regularnie peelingi
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-18, 22:24   #82
Beza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 127
Re: zaskórniki

Może chociaż trochę pomoże Ci lektura tego wątku:

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1047656873

Beza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-19, 08:14   #83
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Re: zaskórniki

Ja ostatnio używam kremu Neutrogeny "Clear pore"podobno jest b. dobry Ja narazie ocenić nie mogę, bo stosuję go od nie-dawna .Spróbować można buziaki
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-19, 11:12   #84
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: zaskórniki

a może spróbujesz toniku Dax Cosmetics Czysta cera, są dwie wersje, wzmocniona i słabsza, dziewczyny bardzo go chwalą
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-19, 11:32   #85
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: zaskórniki

Przeczytaj proszę artykuł w Kosmetycznym ABC dot.zabiegu oczyszczania cery w gabinecie kosmetycznym.Jeżeli skóra jest zdrowa tzn.nie ma ropnych zmian a jest zanieczyszczona zaskórnikami to oczyszczanie cery jest wskazane.Ale nie powinien to być zabieg wykonywany w domowych warunkach.
Nie ma jak na razie cudownej metody usunięcia zaskórników bez mechanicznego działania.Wszelkie preparaty złuszczające będą sprawiały ,że cera będzie czyściej wyglądała ale jeśli zaskórniki są głębokie to nadal bedą tkwiły w porach skóry.
Po oczyszczeniu cery warto stosować kosmetyki o działaniu złuszczajacym ,oczyszczającym aby przedłużyć czas kiedy cera jest czysta.
Można także poddawać się raz w miesiącu zabiegowi oczyszczania cery za pomocą ultradźwięków (peeling kawitacyjny - polecam -skóra po zabiegu jest gładka ,jaśniejsza ,nawet stany zapalne szybciej się goją- sam zabieg jest przyjemny,niedrogi i krótko trwa)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 21:50   #86
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
te okropne zaskórniki..

..czyli wągry.. jak się ich pozbyć..? ...jakimś zabiegiem u kosmetyczki..? czego nie wolno z nimi robić..? i czemu się robią..?!?!
..powiedzcie..!
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 21:54   #87
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: te okropne zaskórniki..

Przeczytaj proszę artykuł w Kosmetycznym ABC "Zabiegi w gabinecie kosmetycznym - oczyszczanie cery" - znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 21:58   #88
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Re: te okropne zaskórniki..

TO SIĘ NAZYWA EKSPRESOWA ODPOWIEDŹ! dziekuję
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-03, 19:24   #89
Agnieszka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 47
Wyślij wiadomość przez ICQ do Agnieszka24 GG do Agnieszka24
zaskórniki

Mam pytanko. Od kilku lat mam problemy z cera (jest to cera tłusta-ja mam 24 l). Stosowałam wiele kremów i maści. Od dwóch miesięcy używam kramu acne - derm i jestem bardzo zadowolona. Skonczyly sie problemy z wypryskami ale nie do konca, na policzkach mam pełno zaskórników, z których wcześniej czy pożniej robi sie mały, biały pryszczyk. Zastanawiam sie czy gdybym poszla do kosmetyczki i pozbyla sie tych zaskornikow, moje problemy skonczylyby sie raz na zawsze. Jesli to dobry pomysł, to prosze powiedzeic mi jaki byłby najlepszy zabieg?
Agnieszka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-03, 20:02   #90
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: zaskórniki

Jeżeli nie ma ropnych stanów to można zrobić oczyszczanie cery w gabinecie - zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas.Po tradycyjnym oczyszczaniu polecam regularne wykonywanie peelingu kawitacyjnego. O oczyszczaniu cery poczytaj ,proszę w Kosmetycznym ABC ,a o peelingu kawitacyjnym pisałam dużo na forum.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-25 13:23:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.