Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-12, 17:01   #31
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: warkoczyki - jak robić

hej ja mam to urzadzenie, to nie sa warkoczyki tylko takie jakby rurki bardziej myślałam, że efekt będzie ładniejszy, na rekalmie to się robiło szybko a jednak trochę czasu do tego potrzeba - potrafią się czasem rozwalić jeśli masz cieniowane włosy i wyłażą. A co do babyliss to moja kolezanka kupiła sobie odpowiednik tego na allegro i właściwie nie ma różnicy tak samo działają.. ale dużą różnicą jest cena bo ona zapłaciła 20 zł a kilka razy tyle w mediamarkcie całuje !
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-12, 18:54   #32
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: warkoczyki

na tych fotkach sa fryzury z dredow, ale mozna cos takiego wykombynowac z warkoczykow,tylko w mniejszej wersji nie takiej pojkazowej!
suknia boska!! ma cos w sobie!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twins2.jpg (15,2 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twins4.jpg (12,5 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twins3.jpg (16,3 KB, 123 załadowań)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-12, 21:47   #33
Olka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 6
GG do Olka13
Re: warkoczyki - jak robić

Moim zdaniem nie powinno się ufać tym reklamą. Moi znajomi mają różne produkty z reklam i nie są zadowoleni. Wracając do robienia warkoczyków. Najlepiej jest nauczyć się od znanej osoby. Wystarczy poprosić o pomoc. To wcale nie jest wstyd, żę się nie umie pleść warkoczyków. Wręcz przeciwnie. Spróbuje napisać po krótce jak zapleść warkocza. Włosy podzielić na 3 części . Lewą stronę przekładamy przez środkową a następnie prawą część przez tą przełożoną lewą przez środkową. I potem Lewą przełożyć przez tą prawą przełożoną przez środkową i tak trzeba wszystko przez siebie przekładać aż otrzyma się efekt. Może to trochę skomplikowane, ale ja tylko chcę pomóc. Na mnie można liczyć i zawsze służe pomocą.
Olka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-12, 22:08   #34
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: warkoczyki - jak robić

Olka13 napisał(a):
> To wcale nie jest wstyd, żę się nie umie pleść warkoczyków. Wręcz przeciwnie. Spróbuje napisać po krótce jak zapleść warkocza.

Chyba sie nie zrozumiayśmy. Umiem zrobić pojędyńczego warkocza (jak chodziłam do przedszkola to sie nauczyłam ). Chodziło mi robienie wielu drobnych warkoczyków.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 14:39   #35
MartynaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 28
warkoczyki

mam takie małe pytanko- chciałabym zrobić sobie całe mnóstwo warkoczyków na główce(ta fryzura ma chyba jakąś specjalną nazwę)tylko nie bardzo wiem gdzie i za ile, poza tym mam dośc długie włosy(bez problemy siadam na nich gdy są rozpuszczone). Prosze o jakies info gdzie w Wawie można zrobic taka fryzurę, ile to kosztuje i czy robi sie to z naturalnych włosów, czy też coś się doplata? pozdróweczki
MartynaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 14:57   #36
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: warkoczyki

witaj

Martyna napisał(a):
> mam takie małe pytanko- chciałabym zrobić sobie całe mnóstwo warkoczyków na główce(ta fryzura ma chyba jakąś specjalną nazwę)
ja o specialnej nazwie nie słyszałam ale pamiętaj tez o tym ,że takie warkoczyki obciążają skórę głowy... bywa, że skóra boli.
tylko nie bardzo wiem gdzie i za ile
pochodz po salonach - ja często widziałam akurat we Wrocławiu szyld, że wykonują warkoczyki - koszt się wacha od 400 zł do 800 zł ( mniej więcej )

, poza tym mam dośc długie włosy(bez problemy siadam na nich gdy są rozpuszczone).
a masz grube włosy i gęste ? bo wtedy nie będzie trzeba przyczepiac sztucznych. Czasem mimi iż się ma długie włosy wplata się syntetyczne - żeby było więcej i zeby głowa nie wyglądała na "łysą"

Prosze o jakies info gdzie w Wawie można zrobic taka fryzurę, ile to kosztuje i czy robi sie to z naturalnych włosów, czy też coś się doplata? pozdróweczki

owszem robi się z naturalnych - ale na zyczenie klijenta się doplata syntetyczne, np ktoś ma krotkie chce mieć długie, gęstsze itd itp. Można dopleść różne kolory - natualne ale też niebieskie, różowe, żółte - zalezy od gustu klijenta Samo zaplatanie trwa kilka godzin, czasem rozkłada się na dni. Taniej jest jeśli robisz z naturalnych włosków, dopłaca się za każdy kosmyk sztucznego.

Pozdrawiam
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 15:53   #37
MartynaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 28
Re: warkoczyki

co do grubości moich włosów to raczej cienko z nimi są długie, ale strasznie dużo ich wypada, właśnie dlatego chciałam zrobić coś z nimi, wydaje mi się że jakby były zaplecione to by tak bardzo nie wypadały...ja słyszałam o cenach 1500-2000zł przy moich włosach,dlatego chciałam się rozeznac.Dziewczyny piszcie szybko bo mi wszystkie włosy wypadną
MartynaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-08, 15:59   #38
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: warkoczyki

mi się wydaje, że błędnie myślisz - warkoczyki tylko osłabią Twoje włosy, jeśli Ci wypadają to znaczy, że cebulki są osłabione - a warkoczyki obciążają bardzo cebulki jeśli się wplata nowe, sztuczne kosmyki - dodatkowe obciążenie.
Tutaj sa linki o warkoczykach, ktore znalazłam :
https://wizaz.pl/w-agora/view.php?si...key=1087580605

https://wizaz.pl/w-agora/view.php?si...key=1065253821

przemyśl sobie lepiej. Az tyle ? to w jakimś renomowanym salonie i ze sporą porcją sztucznych włosków - to się zgodzę, że taka cena możliwa.
Pozdr
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 18:14   #39
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: warkoczyki

Martyna-stanowczo odradzam!!!Ja miałam warkoczyki w zeszłym roku,zaszalałam na wakacjach.We własne włosy wpleciono mi sztuczne czarno-białe.Gdy zdejmowałam po trzech miesiącach-płakałam.Wyszło mi mnóstwo włosów,nie mogłam ich w ogóle rozczesać,bo przy skórze gdzie miałam odrosnięte i niezaplecione własne,porobiły sie koszmarne filce.Przez wiele miesięcy intensywnie odżywiałam włosy,nacierałam skórę głowy róznymi preparatami przeciw wypadaniu,zażywałam witaminy,skrzyp i cynk.NAPRAWDĘ NIE WARTO!!!!
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 19:22   #40
michal88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1
warkoczyki afrykanskie wzdluz glowy

witam!
mam kilka pytan a wiec chcialbym juz od jakiegos czasu na glowie 'posiadac ' tzw. warkoczyki afrykanskie wzdluz glowy (moze to nie najlepszy przyklad, ale cos w stylu tego co ma alicia keys - tylko ze na glowie chlopaka ). jakiej dlugosci musza byc wlosy, aby mozna bylo myslec o zaplataniu? jaka jest profesjonalna nazwa tej 'fryzury'? co jaki czas trzeba odwiedzac fryzjera lub czy mozna sie jakos tego nauczyc? za wszelkie odpowiedzi z gory dziekuje

pozdrawiam!
michal88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 19:30   #41
cosmopolitanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 99
GG do cosmopolitanka
Re: warkoczyki afrykanskie wzdluz glowy

No więc od razu zaznaczam, że nie znam się tam tym kompletnie :P Ale jeszcze w czasach liceum, założyłam się kiedyś z kolegą że takie "cudo" wyczaruje mu na głowie. A na dodatek nigdy nie udało mi się zapleść warkocza dobieranego, ale słowa się rzekło Podzieliłam mu włosy na cienkie pasma, trudno mi powiedzieć jakie były grube, coś ok.4-5 cm i zabrałam się za zaplatanie Na dodatek Paweł miał straszliwie kręcone włosy... Ale ku naszemu zaskoczeniu efekt był świetny! Na głowie miał 7 warkoczy, zaplatanie zajęło mi bite 3 godziny Całość wytrzymała mu 10 dni, z jednym myciem... Ale najgorsze było to, jak bardzo swędziałą go głowa... U fryzjera takie "coś" kosztuje ok. 200-400 złotych. Ale ja od ego "pierwszego razu" często zaplatam warkocze znajomym- ciekawy efekt, duża zmiana, zero ryzyka Ale naprawde nie mam pojęcia ile trzyma się taka fryzura od specjalisty.... Bo nie każdy fryzjer może robić takie warkoczyki. Sa od tego specjaliści z tego co wiem
cosmopolitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-10, 23:03   #42
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: warkoczyki afrykanskie wzdluz glowy

moj kolega zaczal zaplatac jak mial takie troszke przed szyje robila mu to jego siostra <mistrzyni w tej dziedzinie> mial tak fajnie przedzialki na bok wygladal super.Mysle zebys zapytal jakiejs dziewczyny ktora plecie takie warkoczyki,zaoszczedzisz troche pieniedzy a uwierz niektore robią to lepiej niz fryzjerrzy
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 23:04   #43
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: warkoczyki afrykanskie wzdluz glowy

zle sie wyrazilam,nie przed szyje ale taka dlugosc od polowy szyji
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-13, 18:30   #44
iwona_01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 97
WARKOCZYKI Z KOSMYKAMI WLOSOW

Hej dziewczyny!!
Mam taka mala prosbe..
Czy wiecie moze ile kosztuja warkoczyki z dopinanymi sztucznymi kosmykami wlosow albo z wloczka! Chyba jednak lepsze z tymi wlosami, nie??
Podobno po takich warkoczykach strasznie sie wlosy psuja i wypada polowa!! Ja tam o wypadanie sie nie martwie bo mam duzo i strasznie grube!
Ciekawa jestem tylko ceny, no i jak wiecie to napiszcie mi ile czasu takie warkoczyki sie trzyma i jak sie z nimi myc!!??
Ile czasu u fryzjera sie siedzi zeby miec takie na glowie??
Aha.. jak macie jakies zdjecia z czyms takim to wklejajcie!!
Noi doradzcie mi czy lepsze czarne z bialymi, z rozowymi czy moze z czerwonymi??
Pzdr!
__________________
IVO
iwona_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-13, 19:08   #45
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: WARKOCZYKI Z KOSMYKAMI WLOSOW

hej-ja miałam.Tyle że robiłam to nad morzem(spedzałam tam wakacje),a osoba robiąca je po prostu przyszła tam,gdzie właśnie mieszkałam .Całą głowa(około 150 waroczyków)to wtedy był koszt 600zł,zaś w salonach fryzjerskich ok.1000zł.
Teraz BARDZO żałuję,wypadło mi bardzo dużo włosów,porobiły się takie filce,a włosy do tej pory nie doszły do siebie.Stanowczo odradzam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-13, 19:13   #46
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: WARKOCZYKI Z KOSMYKAMI WLOSOW

zwykle zdejmuje się je po 3 miesiącach,bo "odrosty" włąanych są zbyt widoczne.Ja je myłam normalnie,tyle że nie czesałam
Robiła mi całą głowę jakieś 12 godzin dłuuugo
Zrobiłam sobie wersję biało-czarną Wyszło super,szkoda,ze nie mam fotek
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-13, 21:04   #47
iwona_01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 97
Re: WARKOCZYKI Z KOSMYKAMI WLOSOW

Dziekuje AGA!
Niewiem no!! Tak strasznie mi sie takie warkoczyki podobaja!! Ale one okropnie drogie sa!!
Specjalnie zapuszczam wlosy zeby je zrobic ale dalej nie jestem pewna, no bo skoro tak psuja wlosy - ja mam swoje bardzo grube i okropnie duzo, wiec jakby mi wypadly to bym sie nawet cieszyla! , nie no zartuje ale jesli o to chodzi to zabardzo bym sie tym nieprzejmowala, gorzej z tym ze sie zniszcza, no bo moje sa wlasnie takie suche.. i te koncowki .
Niewiem naprawde!!
Jesli macie jakies zdjecia alebo jakies rady, to piszcie prosze, bo sama niewiem!
__________________
IVO
iwona_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 16:40   #48
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Re: WARKOCZYKI Z KOSMYKAMI WLOSOW

siemka ja sama zajmuję się robieniem warkoczyków juz od kilku lat..

na jedna głowę doplatamy (bo robimy to we dwie z koleżanką) ok 5-6 paczek sztucznych włosów, robimy drobne warkoczyki bo takie moim zdaniem najładniej wyglądają i wychodzi ich zazwyczaj ok 300 sztuk i efekt jest dużo lepszy niz w przypadku 150 warkoczyków, wierzcie mi...

takie warkoczyki można nosic średnio od 3 do 4 miesięcy, wszystko zależy od tego jak szybko rosną nam włosy no i jak o nasze warkoczyki dbamy, oczywiście w trakcie noszenia można dodatkowo warkoczyki poprawiac..

jest to bardzo pracochłonna robota i zajmuje cały dzień.. czasem zastanawiam się kto się bardziej męczy, my-robiąc czy dziewczyny, które chcą miec warkoczyki... no ale zawsze robotę można rozłożyc na dwa dni

a co do kosztów to my razem z włosami bierzemy 440zł,
no niestety trochę dużo, ale sztuczne włosy są drogie, ale to i tak dwa razy taniej niz biorą u fryzjera.. my jeździmy do dziewczyn do domu albo one do nas

a co do tego czy się włosy niszczą... hmm no trochę napewno, warkoczyki zaplatamy zawsze do długości dłuższej niż naturalne włosy tak więc podpalane są tylko sztuczne końcówki, najgorzej jest z wypadaniem włosów bo przy ściąganiu trochę ich wychodzi.. ale za to przez ten czas co nosimy warkocze nie wypadają wcale hehe

z reguły to jest tak: robimy dziewczynie warkoczyki, ona zachwycona mówi, że super i w ogóle, potem jak ściągnie to narzeka, że wypadły jej "wszystkie" włosy, a za trzy miesiące dwoni, że chce znowu..

jeśli macie jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 19:27   #49
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: WARKOCZYKI Z KOSMYKAMI WLOSOW

mnie wypadło ich znacznie więcej niż "trochę" na pewno też strasznie takie warkoczyki osłabiają cebulki włosowe(ja je miałam prawie dwa lata temu i włosy do tej pory całkiem nie odzyskały formy)
stanowczo odradzam,ale jak ktoś się napali to i tak sobie je zrobi
p.s.-widziałam efekt 150 warkoczyków jak i ok.300-jak dla mnie strasznie wielka różnica(wizualnie) to nie jest
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-01, 20:52   #50
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: WARKOCZYKI Z KOSMYKAMI WLOSOW

zdjęłam po miesiącu i ryczałam jak bóbr, tyle mi wypadło włosów. pełne garście! nie mam słabych włosów i nie spodziewałam się takiej klęski.
to było już 3 lata temu i dobrze, bo teraz w lato tak dużo dziewczyn nosi, że już nie założyłabym i miałabym tylko smaczek... a najgorsze jest to, że tam gdzie mieszkam noszą je tylko dresówy
ale jak widzę, to współczuję myśląc co przeżyją jak będą zdejmować.
dobrze się zastanów.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 08:33   #51
iwona_01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 97
Re: WARKOCZYKI Z KOSMYKAMI WLOSOW

Hej!!
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi!!!!!
Znalazlam taka super stronke m.in. z warkoczykami jakie mi sie podobaja (jejku zobaczcie na galerie-> warkoczyki-> nr2!! JA CHCE TAKIE!!) http://www.afrostyl.com
Czytalam tam o tych warkoczykach i pisza ze wlosy sie tak strasznie nie psuja i w ogole. Przeczytajcie i prosze skomentujcie no bo ja wkoncu niewiem nooo!!!!
Aha, wiecie moze ile kosztuja takie sztuczne wlosy? Znalazlam sobie taka dziewczyne ktora by mi zrobila i powiedziala ze zaplace tylko za te wlosy, a ja nie mam pojecia ile one moga kosztowac??
Pzdr!
__________________
IVO
iwona_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 10:02   #52
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: WARKOCZYKI Z KOSMYKAMI WLOSOW

a czego się spodziewałaś??Że napiszą o wypadaniu i osłabieniu włosów?
Jeśli tak bardzo chcesz je zrobić,to zrób.Nie pytaj o efety i co będzie potem,bo i tak nie bierzesz sobie naszych rad do serca.Ja stanowczo odradzam i już
A co zrobisz,to już Twoja sprawa.
pzdr
Aga
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 09:55   #53
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Re: WARKOCZYKI Z KOSMYKAMI WLOSOW

ja do tej pory kupowałam włosy w sklepie za 45zł paczkę (na jedną głowę zużywam ich 6) jednak kilka dni temu przekonałam się, że bardzo przepłacam.. przedwczoraj robilam warkoczyki dziewczynie, która zamówiła włosy przez internet za 25zł! to daje razem 150+10zł za przesyłkę a nie 240zł! teraz juz zawsze bedę tam zamawiac! iwono polecam ci tą stronkę: www.wlosy-sklep.pl
włosy dobrej jakości, nie plączą się podczas robienia, dobrze się palą, duży wybór kolorów, bardzo szybka przesyłka! ja robiłam biało-różowo-brązowe, wyszły nam 303 warkoczyki.. jeszcze dziś mnie palce bolą... możesz też zamówic na tej stronce specjalne kosmetyki do warkoczyków

a co do tego niszczenia się włosów to myślę, że nie niszczą sie ona bardziej niż po farbowaniu czy trwałej.. naprawdę znam dziewczyny, którym robiłam już po pare razy i wcale nie narzekają.. najgorzej jest przy ściąganiu, jednak po umyciu, wyczesaniu i małym odżywieniu włosów wcale nie jest źle

bardzo fajna ta stronka afro-styl.com, szczególnie zdjęcia w galerii i efekt przed i po wklejam kilka innych fotek warkoczyków, między innymi robionych przeze mnie i dla porównania efektu 300 i 150 - zdjęcie eweliny z drugiej edycji baru, która miała ich na moje oko właśnie koło 150.. nie mówię, że złe, bo to kwestia gustu, ale jak dla mnie różnica wizualna jest ogromna..

pozdrawiam wszyskie fanki warkoczyków
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 10:17   #54
iwona_01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 97
Re: WARKOCZYKI Z KOSMYKAMI WLOSOW

BRO dziekuje ci bardzo za odpowiedz!!
Ide sobie wybrac kolorek wloskow!!
hehe
pozdrawiam!!
__________________
IVO
iwona_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 10:34   #55
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: WARKOCZYKI Z KOSMYKAMI WLOSOW

"...a co do tego niszczenia się włosów to myślę, że nie niszczą sie ona bardziej niż po farbowaniu czy trwałej..."
Farbuje włosy od kilkunastu lat,trwałą też miałam,więc jakieś porównanie mam Iwona prosiła o opinie,więc napisałam jak to było w moim przypadku,moje doświadczenia chyba opisuję bardziej obiektywnie od kogoś ,kto robi warkoczyki .
Pozdrawiam ciepło
Aga
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 10:55   #56
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Re: WARKOCZYKI Z KOSMYKAMI WLOSOW

Aga, ja też farbuję włosy od paru lat i warkoczyki również miałam kilka razy więc moja opinia też jest obiektywna.. ale nie będziemy się chyba sprzeczac każdy ma własne zdanie i tyle
papa
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 12:16   #57
wiolex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1
Re: WARKOCZYKI Z KOSMYKAMI WLOSOW

juz od dawna mam ochote na warkoczyki, ale caly czas mialam obawe przed tym ze strasznie niszcza sie wlosy, zreszta moje sa juz i tak bardzo slabe i rzadkie.no ale w koncu raz sie zyje i jakby nie bylo to zawsze cos tam rosnie mi na tej glowie jak mozna sie z toba skontaktowac i umowic na zrobienie warkoczykow??
wiolex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 12:46   #58
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Re: WARKOCZYKI Z KOSMYKAMI WLOSOW

wysłałam ci maila
pozdrawiam
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 19:29   #59
tomu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1
Jak zrobić warkoczyki przylegające wzdłóż głowy

Witam.
Chciałbym dowiedzieć się jak można zrobić sobie takie wakoczyki przylegające wzdłóż głowy (coś takiego jak ma np. X-zibit).
Jak takie warkoczyki trzymają się głowy?
Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi lub linki do innych stron dotyczących takich włosów.
tomu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 20:52   #60
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Re: Jak zrobić warkoczyki przylegające wzdłóż głowy

To są warkoczyki dobierane. I na tym kończy się moja wiedza, huehue. :P Wpisuję się, bo też chcę wiedzieć.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.