lojotokowe zapalenie skory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-13, 08:45   #1
Damian20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 9

lojotokowe zapalenie skory


Witam serdecznie. mam pytanie do Pana Dr, mianowicie chcialbym sie dowiedziec czy lojotokowe zapalenie skory moze calkowicie zniknac z twarzy, nie pozostawiajac zadnych oznak swojej obecnosci na skorze? obecnie mam niewielkie ale drazniace mnie zaczeriwnione,podraznione "plamki" na nosie i w jego okolicach-zatoki. czesto te miejsca sa wysuszone mimo tego ze uzywam kosmetykow do mycia twarzy o bardzo wyskokiej tolerancji tj. Toleriane DN La Roche Posay oraz nawilzam skore kremem taj samej firmy do skory odwodnionej Hydraphase XL od tygodnia zaczalem uzywac Pityval na lojotokowe zapalenie skory tez z LRP efekt z poczatku byl taki ze skora w chorych miejscach stawala sie blednac i powracac do prawidlowej normy po paru dniach jednak znow zaczely pojawiac sie podraznienia. lykam takze leki antyhistaminowe. Prosze mi powiedziec jak mam zadbac o skore, jakich kosmetykow i lekow uzywac by na zawsze rozstac sie z objawami łojotokowego zapalenia skory.Dziekuje z gory...
Damian20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.