vichy aera teint pure - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-12, 11:36   #31
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: vichy aera teint pure

Ja używałam ok 2 tygodni próbkę z apteki, do cery mieszanej, kolor 23 . Jestem dosyć blada, ale numer 12 był dla mnie zbyt jasny (tym bardziej, że w miarę łatwo się opalam i zaraz byłby już zdecydowanie za jasny ). Po tych 2 tygodniach jestem na serio zadowolona z niego; skóra jest ładnie ożywiona, niedoskonałości nieco przykryte, zaczerwienienia i niespodzianki zniknęły ! (miałam ich sporo ostatnio, chyba przez zapychający YSL DW ). Co do trwałości- po ok 6 godzinach, twarz zaczyna się lekko świecić, ale nie ściera się mocno. Chciałam kupić opakowanie pełnowymiarowe, ale w ramach oszczędności na razie kupiłam trochę próbek (pewnie starczą mi na dłuuugo). Co do podkreślania suchych skórek- owszem, może je podkreślić, ale nie znam podkładu który by tego nie robił. Jeśli się peelinguje buzię i nie ma się żadnych większych problemów skórnych to myślę, że Aerateint się spodoba.
Ja jestem nim oczarowana Dawno moja skóra tak dobrze nie wyglądała
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 20:00   #32
dowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: vichy aera teint pure

Piszecie o tym że macie problem z suchymi skórkami i jednoczesnie z przetłuszczaniem się w strefie T. Ja niestety tez mam z tym problem, po używanie podkładu efekt ten się nie nasila, ale tez nie jest do końca dobrze. Dlatego mam zawsze problem z tym czy wybrać krem do skóry suchej czy tłustej.... Na rynku jest krem przywracający nawilżenie Iwostin Purritin Rehydrin.

Czy któraś z was miała może z nim coś do czynienia ??
dowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 15:37   #33
nika 87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: vichy aera teint pure

a wieć tak ja ten podkąłd kupiłam jakies 3 dni temu odcień 35 sand jako próbka był jasny dosyc niemam az tak bardzo bladej skóry zreszta zazwyczaj kupywałam ten odcień jesli chodzi o inne podkłady tyle że tańsze. Skuszona reklamą wydałam 73 zł i...???? zawiodłam sie odcien okazał sie inny niż próbka ciemniejszy...matujący do 5-6 godzin jak u mnie kryje porównywalnie do maybellin Dream Satin Liquid czy do Loreala Infailible czyli nic szczególnego skóra rzeczywiscie wyglada po nim zdrowo ale nie za taka cene można znalezc porównywalnie tańszy podkład. Nie jest wart 73 zł
nika 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:41   #34
oxford
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: vichy aera teint pure

Dostałam w aptece próbkę tego podkładu do cery mieszanej, mieli jedynie odcień 35 - sand... jak dla mnie ciut za ciemny,ale co do podkładu to lekki,ładnie wygląda,ale niestety,po ok. godzinie,czy dwóch moja cera już się świeciła... :/ gdyby nie to, kupiłabym go z pewnością...
oxford jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 12:50   #35
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: vichy aera teint pure

Czy mógłby ktoś porównać odcień Ivory wersji do cery suchej z tym do mieszanej? Bo ten drugi jest okropnie pomarańczowy Czy te kolory są takie same?

A najchętniej to poprosiłabym swatcha koloru Ivory wersji do skóry suchej, jeśli się różni od tej drugiej wersji
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia

Edytowane przez dotka95
Czas edycji: 2010-05-08 o 12:54
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:19   #36
bianca8333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: vichy aera teint pure

Wczoraj nabyłam własnie ten podkładzik do cery mieszanej i normalen. Jestem bardzo na tak mam kolor sand 35 Odcien jest rewelacyjny, wpadający w złoto a nie w róż( całe szczeście), kryje tez dobrze,( jeżeli ktosma wieksze niespodzianki to pod spód prponuje korektor i bedzie super) matuje na jakieś 4 godziny, a potem lekkie pociągnięcie pudrem i jest ok Buzia naprawdę wygląda bardzo ładnie, naturalnie, bez efektu maski
bianca8333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 08:48   #37
majeczk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 169
Dot.: vichy aera teint pure

A ja mam ten fluid matujący, nr 35 i jest ok (pomimo ze odcien wpada w zołty a nie rozowy ), smaruje nim wybrane partie twarzy, bardzo ładnie rozświetla, prawie go nie widać, a jednak cera wyglada na promienną i ładnie zmatowioną. Jesli ktos ma duzo przebarwien to nie polecam, gdyz ten podklad tego nie zakryje, ale od tego jak wiadomo jest dermablend
majeczk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 17:34   #38
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: vichy aera teint pure

A ja mam pyatnie, czy kolorystyka do cery tłustej, jest taka sama, jak do suchej? Mam cerę tłustą i wypróbowałam dzisiaj próbkę 23 ivory do suchej i jestem zachwycona kolorem gdyby słaby mat, to bym wzięła go na all, ale decyduje się na ten do mojej cery, bo mam nadzieję, że po nim nie będę już po 2 godz. się świecić. Jeśli są to inne kolory, to który z serii dla tłustej odpowiada 23 ivory z tej dla suchej?
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 19:51   #39
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: vichy aera teint pure

Cytat:
Napisane przez aneta12182 Pokaż wiadomość
A ja mam pyatnie, czy kolorystyka do cery tłustej, jest taka sama, jak do suchej? Mam cerę tłustą i wypróbowałam dzisiaj próbkę 23 ivory do suchej i jestem zachwycona kolorem gdyby słaby mat, to bym wzięła go na all, ale decyduje się na ten do mojej cery, bo mam nadzieję, że po nim nie będę już po 2 godz. się świecić. Jeśli są to inne kolory, to który z serii dla tłustej odpowiada 23 ivory z tej dla suchej?
kolorystyka jest dosyć zbliżona z tego co pamiętam. Jednak nie wiem czy aerateint nie jest za lekki na okres jesień/zima poza tym, z perspektywy czasu stwierdzam, że dosyć szybko spływa z twarzy..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 20:46   #40
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: vichy aera teint pure

Ale mówisz o tym do cery suchej, tłustej, czy ogólnie?
A powiesz, jakiego podkład ty używasz? Bo nadal szukam tego 'mojego', który by zadowalająco matował
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 14:17   #41
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: vichy aera teint pure

ja stosowałam ten matujący, mam cerę tłustą i nie jestem z niego zadowolona. Kolor 35 wpada w pomarańcz, mojej skóry nie matuje, jedyne plusy to że jest naprawdę lekki, skóra pod nim oddycha
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 09:55   #42
asia_aaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: vichy aera teint pure

A powiedźcie mi czy ten podkład vichy do cery suchej nadaje się na tłusty krem na zimę? I w ogóle jak się sprawuje w zimę.
No i czy się odkłada w porach i zmarszczkach

Edytowane przez asia_aaa
Czas edycji: 2010-10-15 o 09:59
asia_aaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 10:28   #43
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: vichy aera teint pure

A ja chciałam zapytać od ilu lat można używać tego podkładu? Dostałam w aptece próbki odcień 35 sand i 23 ivory. Mam zamiar wypróbować i w razie gdyby mi odpowiadał to zastanawiam się czy mogę go kupić skoro mam 20 lat??
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 10:29   #44
MoniTka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: vichy aera teint pure

Reklama

Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2011-01-30 o 14:19
MoniTka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 13:41   #45
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: vichy aera teint pure

posiadam od pół roku ten podkład co do matu efekt jest żaden twarz świeci sie tak jak przed użyciem, jedyne co zauważyłam to twarz jest bardziej promienna, podkład sie w ciagu dnia ściera, wieczorem jak zmywam makijaż to prawie go nie mam na twarzy na pewno jak zużyje opakowanie to drugi raz nie kupie przejde na la roche posay unifiance czy jakoś tak, przeraża mnie skład podkładu vichy
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 12:05   #46
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Dot.: vichy aera teint pure

Na stronie producenta widnieje taki kolor jak 30R. Wydaje się obiecujący.
Dlatego chciałam podpytać czy któraś z Was go posiada?
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 20:06   #47
.:Mala:.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Dot.: vichy aera teint pure

Cześć dziewczyny,
Nie chcę siać paniki, ale byłam dzisiaj w Superpharmie, z chęcią zakupienia, a właściwie odkupienia tego podkładu (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...j-.html&next=1). Niestety koloru 12 Opal (idealnie bladego) ni widu ni słychu. Akurat była Pani konsultantka z Vichy i powiedziała, że cała seria jest wycofywana i wyprzedawana, na pewno 12 już w nowej dostawie nie będzie i polecała szukać za granicą...
.:Mala:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.