co z czym i kiedy ;o) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-08, 21:24   #1
RenataSydney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 10
Smile

co z czym i kiedy ;o)


Witam serdecznie, jesli moj watek sie powtarza poprosze o link odnoszacy sie do mojego pytania.
W skrocie powiem o co mi chodzi, mam 28 lat i do jakiegos czasu wiedzialam co mam ze soba poczac, mowie tu o cerze natomiast odkad zamieszkalam na antypodach sprawa nie jest taka latwa, nie mam dostepu do tak szerokiej gamy kosmetykow jaka jestw Polsce, coroczna wizyta nie starcza na zrobienie zapasow, zreszta tutaj ejst inny klimat i warunki atmosferyczne, jedzenie itp.
Zastanawia mnie najbardziej co w moim wieku powinnam uzywac, chodzi i o kremy pod oczy do cer i serum, czy jest to konieczne, moja cera jest w dosc dobrym stanie ale mam sklonnosci do wypryskow. Nie wiem co powinnam stosowac i kiedy, czy moge laczyc kosmetyki roznych firm. Obecnie uzywam kosmetykow Ella Bache. Brak mi tutaj profesjonalnej pomocy bo naprawde tutaj o nia ciezko, mowie o wyksztalconych i zroientowanych kosmetyczkach, dlatego prosze o odpowiedz co i jak powinnam uzywac, co na dzien, na noc czy serum mozna stosowac na dzien czy najlepiej tylko na noc.CFzytam te wszystkie wiadomosci na forum i portalu ale jest mi ciezko to opanowac chcialabym prosta odpowiedz o krokach jakie nalezy podjac zeby nie martwic sie potem o cere.pozdrawiam i czkekam na odpowiedz.
RenataSydney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.