Świeży wygląd , pastelowe kolory. Jak uzyskać ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 16:12   #61
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

[quote=eyo;9998283]i co te z idealną cerą nie używają zadnych kosmetyków i zajadają się non stop czekoladką, czosnkie itp rzeczami ? Tylko mydłem je szorują ? Jak sie dba to się ma - ale nie ma siły, żeby to było bez jakiejkolwiek pielęgnacji ( nie mówiłam tylko o makijażu ale o pielęgnacji w ogóle)

wiecie co.. ja nie uzywam zadnych kosmetykow do twarzy-maluje tylko oczy wiec plyn do demakijazu i ewentualnie raz na jakis czas posmaruje twarz kremem nawilzajacym i bardzo czesto slysze ze mam swietna cere. i np czekolady jem bardzo duzo;] to chyba kwestia genow po prostu.. i u kosmetyczki nigdy nie bylam;]

ale to taki offtop;]

i a propos tez mam taka kolezanke ktoa zawsze wyglada slicznie nawet jak zalozy zwykla bluze do dzinsow. bylam z nia kiedys na jakims wyjezdzie i po prostu wlansie zawsze ma wszystko ladnie wyprasowane czyste i swieze i jest szczupla i wszystko na niej ladnie lezy. a poza tym jest baaardzo ladna. i chyba wlansie tak sie uzyskuje swiezy wyglad;]
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 16:17   #62
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

[QUOTE=kiiko;9998620]
Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
i co te z idealną cerą nie używają zadnych kosmetyków i zajadają się non stop czekoladką, czosnkie itp rzeczami ? Tylko mydłem je szorują ? Jak sie dba to się ma - ale nie ma siły, żeby to było bez jakiejkolwiek pielęgnacji ( nie mówiłam tylko o makijażu ale o pielęgnacji w ogóle)

wiecie co.. ja nie uzywam zadnych kosmetykow do twarzy-maluje tylko oczy wiec plyn do demakijazu i ewentualnie raz na jakis czas posmaruje twarz kremem nawilzajacym i bardzo czesto slysze ze mam swietna cere. i np czekolady jem bardzo duzo;] to chyba kwestia genow po prostu.. i u kosmetyczki nigdy nie bylam;]

ale to taki offtop;]

i a propos tez mam taka kolezanke ktoa zawsze wyglada slicznie nawet jak zalozy zwykla bluze do dzinsow. bylam z nia kiedys na jakims wyjezdzie i po prostu wlansie zawsze ma wszystko ladnie wyprasowane czyste i swieze i jest szczupla i wszystko na niej ladnie lezy. a poza tym jest baaardzo ladna. i chyba wlansie tak sie uzyskuje swiezy wyglad;]
no i właśnie o to chodzi - prostota.
Zwykłe jenasy plus zwykła koszulka, tyle że dobrej jakości i dobrze dobrane do figury - siły nie ma żeby wtedy źle wyglądac. no i czyste, pachnące, wyoprasowane
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 16:25   #63
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

swoją drogą - też lubię Ziaję. Tanie, a dobre
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 16:47   #64
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Gdybajka Pokaż wiadomość
Chodzi o ubrania , dziewczyny na poczatku dobrze interpretowaly
Cytat:
Napisane przez Gdybajka Pokaż wiadomość
A ja sobie tak myslalam nad okresleniem i wymyslilam ze ta dziewczyna wyglada poprostu dziewczeco , "mlodo" ( jest mloda , ale wyglada jak beztroska nastolatka , chyba wiecie o co chodzi ? ) , radosnie , jak sie tylko na nia spojrzy to wyglada na mila . I to wszystko sklada sie na ten jej świezy a zarazem dziewczecy i " mily " wyglad
Gdybajko czy takie bluzki pasują do stylu koleżanki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ww.jpg (15,8 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg www.jpg (15,2 KB, 290 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg www1.jpg (11,9 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg www2.jpg (15,6 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wwww.jpg (14,1 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg www3.jpg (14,5 KB, 106 załadowań)
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 16:50   #65
Gdybajka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce :)
Wiadomości: 149
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Tak !
2 i 5 najbardziej
Gdybajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 16:50   #66
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wwwwww.jpg (11,4 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wwwww.jpg (13,6 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg www22.jpg (12,7 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg www23.jpg (13,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wew.jpg (13,7 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wwwe.jpg (14,1 KB, 166 załadowań)
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 16:52   #67
Gdybajka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce :)
Wiadomości: 149
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

1,2, ostatnia - najbardziej
Gdybajka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 16:54   #68
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

troche swiezosci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 1.jpg (25,6 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 2.jpg (22,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 3.jpg (14,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 4.jpg (25,4 KB, 283 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 5.jpg (14,3 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 37 00-26-28.jpg (20,5 KB, 140 załadowań)
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 16:54   #69
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Gdybajko to są ubrania firmy "Butik"
Na rynku jest kilka marek ( niekoneiczne drogich) które preferują taki styl
tam jest pełno takich koszulek i bluzek idealnych dla młodych dziewczyn które nie chcą się postarzać panującą obecnie modą
Delikatne kolory, nadruki, jakiś mały pasujący dodatek np. fajne kolczyki do tego jeasny i będzie tak jak chcesz
Pamiętam tez o zadbanych, ładnei ułożonych włosach
Jeśli włosy masz dłuższe to niekoniecznie musisz je codziennie układać aby nosić rozpuszczone. Jest wiele fajnych dziewczęcych fryzurek typu: końki ogon, dwa koczki itp
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 16:56   #70
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Gdybajka Pokaż wiadomość
1,2, ostatnia - najbardziej
widze że koleżanka preferuje odzież z myszką miki
Butik ma taką kolekcję
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 17:00   #71
Gdybajka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce :)
Wiadomości: 149
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Wlasnie weszlam na strone " Butiku "
Kupilabym ta bluzke , w promocji za 20 zl z Bety Boop i tą żolta , tez 20 zl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 997_1.jpg (24,4 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 119686_1.jpg (18,3 KB, 172 załadowań)
Gdybajka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 17:47   #72
zte
Zadomowienie
 
Avatar zte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 856
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
troche swiezosci
dla mnie 100% świezosci prezentuje ta dziewczyna na 4 zdj
jakos blondynki mają łatwiej w uzyskaniu efektu swiezosci, mlodosci i "lekkości" ...
i bardzo chciałabym zobaczyc tę dziewczynę o której mowa od początku bo ona jest brunetką z tego co zapamiętałam tak?
zte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 18:37   #73
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

fajny wątek

mnie tez sie podoba taki styl podstawowa zasada to ... jak ktos juz pisał PROSTOTA! zaopatrz sie w 1 góra 2 pary dzinsów ktore beda lezały idealnie lepiej miec mniej a poządniejszych.
Postaw na t-shirty dopasowane dobrych marek ( ja lubie pume) ale te z butiku tez sa ladne choc materiał gatunkowo juz nie taki tamte sa mięczutkie milutkie

jesli nie jestes totalnym bledzichem to kup balsam brazujacy lub czasem przejdz sie do solarium bo skora opalona lekko ! zawsze wyglada swiezo i ladnie

zdecydowanie nie polecam mocnego makijazu na dzien, pełno dodatkow, ubran w roznych kolorach nie pasujacych do siebie poprostu IM MNIEJ TYM LEPIEJ

mam tez kolezanke ktora zawsze chodzi w dzinsach i koszulkach takich badz bluzach i wyglada super. Lepiej zainwestowac w kosetyki upiększajace jesli juz niz w setki ciuchow ktorych potem jak si eokazuje nie ma sie do czego załozyc .... mam takie pozostałosci z minionych lat
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 18:59   #74
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

eyo, prosze Cie czy ja gdzies napisalam "myj wlosy raz w tygodniu a beda piekne" ? Znam takie dziewczyny ktore naprawde maja urode dana prosto od matki natury. Nie wierzysz ze myjac twarz samym mydlem mozna miec ja piekna? Mozna, ale takich osob jest 1 na 1000, moze dlatego takich nie znasz. Ja znam. 1. Piekne dlugie geste czarne wlosy bez wzgledu na to co by z nimi robila, piekna cera bez wysilku, idealna figura... Poza tym nie napisalam tez ze gimnazjalistki o siebie nie dbaja, ale znasz jakas ktora uzywa kosmetykow gornopolkowych i chodzi co miesiac do kosmetyczki?

Poza tym naprawde sadzisz ze "jak dbasz to masz" ? Uwazasz ze kazdy kto ma tradzik to tylko dlatego ze nie dba? Ja dbam cholernie o cere, a zawsze jakis syfek wyskoczy. Wlosy mam takie ze sa ladne po umyciu dopoki nie wyjde z domu i chocbym je myla 3 razy dziennie to nie beda piekne 24h na dobe, poprostu takie sa bez wzgledu na to jakbym o nie dbala. Takze moj przekaz byl bardziej taki, zeby sie zastanowic czy warto poswiecac pol dnia na przesadne dbanie o urode jesli efekt i tak nie bedzie taki, jak bysmy tego chcialy... I jak przyjdzie moment ze kiedys tego czasu zabraknie to bedzie trzeba sie w szkole pokazac "nie zrobionym", a wiadomo jak to gimnazjum...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:06   #75
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Brunetka np ładne granatowe jenasy, biała bluzka, nie koszulowa, taki t-shirt z długim rękawem i np dekoltem w łódkę, jakaś jaśniutka odżywka na paznokciach, na buzi tusz do rzęs, może puder rozświetlający, dodatki, typu korale czy bransoletka w dowolnym kolorze. o
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:56   #76
zte
Zadomowienie
 
Avatar zte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 856
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
eyo,
Poza tym naprawde sadzisz ze "jak dbasz to masz" ? Uwazasz ze kazdy kto ma tradzik to tylko dlatego ze nie dba? Ja dbam cholernie o cere, a zawsze jakis syfek wyskoczy. Wlosy mam takie ze sa ladne po umyciu dopoki nie wyjde z domu i chocbym je myla 3 razy dziennie to nie beda piekne 24h na dobe, poprostu takie sa bez wzgledu na to jakbym o nie dbala. Takze moj przekaz byl bardziej taki, zeby sie zastanowic czy warto poswiecac pol dnia na przesadne dbanie o urode jesli efekt i tak nie bedzie taki, jak bysmy tego chcialy... I jak przyjdzie moment ze kiedys tego czasu zabraknie to bedzie trzeba sie w szkole pokazac "nie zrobionym", a wiadomo jak to gimnazjum...
Jakbym czytała o sobie. Moje włosy z natury są niesforne, wywijają się we wszystkie strony...to nic, że je wyprostuje, one za jakąs godzinę robią swoje. Dlatego przestałam prostować, bo sensu nie widze. I chodze z roztrzepanymi, dlatego tez pewnie nie wyglądam świeżo. hehe
I w ogole to naprawdę dziwię się tym, które nie wierzą, że można myć raz w tygodniu włosy..też znam taką dziewczynę i jej włosy wyglądają świeżo, bo są też takie, które nie myją tydzień ale noszą w zamian za to tłuszcz na włosach.
zte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 20:44   #77
sunny belle
Rozeznanie
 
Avatar sunny belle
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 906
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Jak dla mnie świeży wygląd to przede wszystkim dbanie o siebie. gladka cera, promienny uśmiech, ulożone czyste wlosy, czyste ubranie, i jakiś ladny zapach.

moim idealem schludnego i promiennego wyglądu jest Twiggy
__________________
"To by była droga ich miłości gdyby wiedzieli jakie nieszczęście pokochało mnie"

sunny belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:57   #78
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
eyo, prosze Cie czy ja gdzies napisalam "myj wlosy raz w tygodniu a beda piekne" ? Znam takie dziewczyny ktore naprawde maja urode dana prosto od matki natury. Nie wierzysz ze myjac twarz samym mydlem mozna miec ja piekna? Mozna, ale takich osob jest 1 na 1000, moze dlatego takich nie znasz. Ja znam. 1. Piekne dlugie geste czarne wlosy bez wzgledu na to co by z nimi robila, piekna cera bez wysilku, idealna figura... Poza tym nie napisalam tez ze gimnazjalistki o siebie nie dbaja, ale znasz jakas ktora uzywa kosmetykow gornopolkowych i chodzi co miesiac do kosmetyczki?

Poza tym naprawde sadzisz ze "jak dbasz to masz" ? Uwazasz ze kazdy kto ma tradzik to tylko dlatego ze nie dba? Ja dbam cholernie o cere, a zawsze jakis syfek wyskoczy. Wlosy mam takie ze sa ladne po umyciu dopoki nie wyjde z domu i chocbym je myla 3 razy dziennie to nie beda piekne 24h na dobe, poprostu takie sa bez wzgledu na to jakbym o nie dbala. Takze moj przekaz byl bardziej taki, zeby sie zastanowic czy warto poswiecac pol dnia na przesadne dbanie o urode jesli efekt i tak nie bedzie taki, jak bysmy tego chcialy... I jak przyjdzie moment ze kiedys tego czasu zabraknie to bedzie trzeba sie w szkole pokazac "nie zrobionym", a wiadomo jak to gimnazjum...
Nie uważam, że ktoś kto ma trądzik o siebie nie dba ale także nikt mi nie wmówi że ktoś kto jest idealny o siebie nie dba.

Bo chociażby samo ubranie się to już jakiś wysiłek w dbanie o siebie - i cóż, nawet nieziemsko piękna dziewczyna w zmechaconych sweterach i poobedziranych ( nie, nie stylizowany na vintage a zużytych) niewyprasowanych jeansach nie będzie dobrze wyglądać. Wieć bajki o tym, że idealny wygląd ( nie nie tylko ciało) to dar mateczki natury to cóż.. nie dla mnie, za stara jestem.

Może nie dbają o siebie tak jak niektórym się wydaje że pewnie to robią - bo może i nie każdy musi nakładać kilo tapety na twarz że mieć równy koloryt, może nie każdy musi non stop używać korektorów pod oczy ani nie każdy musi być całe życie na diecie - ale z biologią i tak nie wygrasz. Powiesz mi że te cuda nie mają w domu ani jednej odzywki do włosów ? Ani jednego żelu do twrzy, balsamu, pillingu ? Ze może nóżek nie golą i mają od razu gładkie ?
To jest praca nad sobą i nawet te piękne z natury muszą to robić...


Co do gimnazalistek - tak znam takie gimnazjalistki. Cóz w takim wieku lasn na drogie ciuchy i kosmetki szczególnie wazny przy co głupszych rodzicach a wizyty u kosmetyczki kolejną radosną namiastą durnej dorosłości. Takie społeczeństwo mamy.. i niestety takich osób jest co raz więcej w takim wieku.


A mój przekaz jest taki, że nic nie robią się nic nie osiagnie nawet jak natura nie poskąpi urody. Po to na świecie są kosmetyki, diety i ćwiczenia zeby z nich rozsądnie korzystać. Dlatego sama jak już pisałam w ramach prób wybrałam sobie swoj zestaw do pielegnacji itp




A tak w ogóle - jaki ma sens pisanie w tym wątku rzeczy typu - ile się nie narobisz to i tak tego nie osiągniesz bo nie urodziłaś się idealna, nie masz sie co starać i kasy wydawać bo i tak tego nie zmienisz. Dzizaz autorka chce coś osiagnąc - stać sie atrakcyjnieszja, piękniejsza, lepiej się czuć ze soba a jedyną rzecz którą niektórzy powtarzają to to, że co się nie zrobi to lepiej nie będzie wiec w ogóle po co kasę marnować. Może rady jakieś a nie pesymizm ( pewnie też wordzony i nic się z tym nie zrobi podobnie jak idealnego ciałą od urodznie podobno sie nie da zepscu...)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:55   #79
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

zaprosmy autorke do czytania watku Barbie albo AG jesli woli, albo styl vs angels bo tam wszystkie chca sie zmieniac zeby wlasnie tak wygladac (no, moze nie wszystkie zeby tak casualowo wygladac, ale znajda sie takie)
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 00:21   #80
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
zaprosmy autorke do czytania watku Barbie albo AG jesli woli, albo styl vs angels bo tam wszystkie chca sie zmieniac zeby wlasnie tak wygladac (no, moze nie wszystkie zeby tak casualowo wygladac, ale znajda sie takie)
zapraszamy


Btw - proponuje podpatrzeć Czekoladkę To ci była mega metamorfoza ze zwykłej a ładnej dziewczyny w właśnie to czego autorka by chciała - no może Czekoladka to już dorosła kobieta ale wygląda tak świeżo i młodzieńczo że moim zdaniem pasuje
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 06:52   #81
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Wink Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

Powiesz mi że te cuda nie mają w domu ani jednej odzywki do włosów ? Ani jednego żelu do twrzy, balsamu, pillingu ? Ze może nóżek nie golą i mają od razu gładkie ?
To jest praca nad sobą i nawet te piękne z natury muszą to robić...
eyo chyba każdy wie, że należy o siebie dbać, jeden musi bardziej, inny mniej, takie życie Nie musisz do tego nikogo przekonywać

Pisanie czternastolatce, że żeby dobrze wyglądać trzeba mieć masę kasy na fryzjerów, kosmetyczki itd. to dla mnie jednak przesada

Fakt, że jak się ma pieniądze to można sobie pozwolić na sztuczne włosy, paznokcie, solarium, markowe kosmetyki, powiększanie tego, pomniejszanie tamtegi itd. Tylko czy to są porady odpowiednie dla gimnazjalistki

Pomijajac już fakt, czy wtedy można mówić o naturalnym,świeżym wyglądzie

I czy to w ogóle jest dbanie o siebie??

Gdybajko ja bym Ci jednak poleciła następujące wątki, a nie AG


http://www.wizaz.pl/forum/showthread...%BF+nastolatki

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...%BF+nastolatki

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...turalny&page=3

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=styl+diary


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=218454
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2008-12-08 o 07:22
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:22   #82
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cześć
Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami, że nie ma jednej recepty na piękny, świeży, dziewczęcy wygląd Na pewno istnieją uniwersalne wskazówki, jak o siebie dbać i co robić, żeby tak właśnie wyglądać
1. Włosy - o których było tu już dużo napisane Czyli idziesz do fryzjera i albo pokazujesz na jakimś zdjęciu, jaką chciałabyś mieć fryzurkę, albo wspólnie omawiacie to, co by do Ciebie pasowało To, że dziewczynie, o której pisałaś, pasuje jakiś sposób ułożenia włosów, nie znaczy, że ty też będziesz w nich dobrze wyglądała później regularne podcinanie (żeby nie było rozdwojonych końcówek) Polecam jedwab do pielęgnacji włosów (wystarczy wetrzeć kropelkę ), ekspresowe maseczki Garniera (około 12zł) i naftę kosmetyczną (około 5zł znajdziesz na KWC) Eksperymentuj też z różnymi uczesaniami Warto czasami dla odmiany przyjść do szkoły w warkoczykach, różnych kokach, końskich ogonach, rozpuszczonych włosach, prościutkich, kręconych, natapirowanych.. Istnieje MNÓSTWO kombinacji wystarczy poszukać inspiracji w internecie, czy czasopismach i wstać godzinkę wcześniej, żeby wszystko dopracować
2. Paznokcie - wbrew pozorom dużo osób zwraca na nie uwagę Jesteś jeszcze młoda, więc wystarczy francuski manicure, który ładnie wykonany, daje świetny efekt zadbanych dłoni Wykonanie go w salonie kosmetycznym kosztuje około 15zł Możesz też go robić sama w domu na pewno widziałaś w drogeriach specjalne zestawy (biały lakier + delikatny różowo - kremowy + paski ułatwiające nakładanie białego lakieru) Pamiętaj, żeby najpierw oczyścić paznokcie, przyciąć na odpowiednią długość, wypolerować, odepchnąć skórki
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:23   #83
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

3. Skóra - stosuj po każdej kąpieli balsam do całego ciała i raz w tygodniu peeling Jeżeli będziesz o tym pamiętać, Twoja skóra będzie wyglądała świeżo i czysto i nie ma mowy o szarym odcieniu Dobrym pomysłem jest także balsam brązujący Delikatnie "opala" skórę po około 5 dniach stosowania Tylko uważaj, żeby nakładać go równomiernie, ponieważ mimo, że nie działa tak gwałtownie jak samoopalacz, to źle rozsmarowany może zostawić plamy, które schodzą dopiero po paru tygodniach (balsam brązujący wchłania się głębiej, więc skóra zachowuje jego kolor na dłużej, nie tak jak w wypadku samoopalacza)
4. Zapach - jest bardzo ważny Ważne, żeby używać z umiarem nawet najpiękniejsze perfumy nie pachną dobrze, kiedy są użyte w zbyt dużej ilości Wystarczy jedna kropelka na dekolt
5. Makijaż - delikatny podkład (np. Nivea visage young), brązowy tusz do rzęs, błyszczyk i delikatne muśnięcie różowym lub brzoskwiniowym różem na policzkach Możesz także używać cieni do powiek (przy tęczówkach w zimnych kolorach np. niebieskich, zielonych najlepiej wyglądają cienie w ciepłych odcieniach i na odwrót )
6. Gesty - to co robisz wpływa na reakcje innych Uśmiechaj się, bądź życzliwa, chodź prosto, z wysoko podniesioną głową, patrz ludziom prosto w oczy, nie siedź cały czas w jednym miejscu, ruszaj się, bądź towarzyska, otwarta i odważna To są podstawy Możesz w domu obejrzeć sobie, jak poruszają się modelki po wybiegu. Potrenuj, spróbuj chodzić w taki sam sposób Jeżeli teraz się tego nauczysz, w przyszłości będziesz się tak poruszała, wcale o tym nie myśląc Uważaj tylko, żeby nie zgrywać aroganckiej panny w stylu "co to ja nie jestem" bo przecież takich osób nikt nie lubi Zwyczajnie bądź sobą, rozluźnij się i uśmiechnij
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:25   #84
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

7. Ubiór - bo w końcu do tego zmierzam Pokazane były propozycje z butiku, chociaż niestety moim zdaniem nie są wykonane z najlepszych materiałów i dość szybko się niszczą, nawet jeżeli o nie dobrze dbasz Moje typy w załącznikach niżej (nie ma co się bać kobiecych ciuchów )
8. Dodatki - małe, ale one sprawiają, że wyglądasz promiennie i strój jest dopracowany Kolczyki, bransoletki, korale czy inne naszyjniki, pierścionki.. Korzystać, korzystać! Tylko z umiarem Najlepiej już wieczorem przygotować sobie strój i dobrać odpowiednie dodatki (muszą być zgrane nie tylko kolorystycznie, ale także z charakterem całości ) żeby rano mieć czas na fryzurę i makijaż Obserwuj ludzi spotkanych na ulicy, w sklepach, w teledyskach, na filmach, w szkole, kinie, restauracji.. zapamiętuj wszystko, co ci się spodoba, żebyś potem mogła na podstawie tych obserwacji i spostrzeżen stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl
Pamiętaj, że jeżeli masz inną karnację, inny kolor włosów, oczu, inną figurę itd. niekoniecznie muszą na Ciebie pasować rzeczy w tych samych kolorach, co tej dziewczyny ze szkoły Dlatego kieruj się tym, co pasuje do Ciebie i w czym Tobie jest dobrze A najważniejsze to pokochać siebie Trzymam za Ciebie kciuki

Przepraszam, że tak jeden pod drugim, ale jak napisałam, to się okazało, że się nie zmieści do jednej wiadomości musiałam podzielić na części
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg strój1.jpg (31,1 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg strój2.jpg (62,7 KB, 245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg strój6.jpg (134,0 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg strój8.jpg (33,1 KB, 320 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg strój9.jpg (30,8 KB, 355 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg strój10.jpg (34,1 KB, 215 załadowań)
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem

Edytowane przez Maggie93
Czas edycji: 2008-12-08 o 11:27
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 14:29   #85
little_bad_girl
Raczkowanie
 
Avatar little_bad_girl
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 299
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Przez was zakochałam się w bluzeczkach z Butiku .
Śliczne są
__________________
little_bad_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 16:07   #86
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Btw - proponuje podpatrzeć Czekoladkę To ci była mega metamorfoza ze zwykłej a ładnej dziewczyny w właśnie to czego autorka by chciała - no może Czekoladka to już dorosła kobieta ale wygląda tak świeżo i młodzieńczo że moim zdaniem pasuje
Mozna link do tego watku? szukalam, ale nie znazlam.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:04   #87
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

wlasnie podaj link
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:24   #88
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

trzeba przesledzić cały wątek AG bo czekoladka to jeo założycielka

niv_ tak dokładnie tak - wszystkie dziewczyny na AG powiększają to i owo I w ogóle są sztuczne i paskudne i nienaturalne oj tak.
Gratuluję zdolności do osądu po zdjęciach z internetu i czekam na cytat w którym kazałam 14sto latce wykonać opercaję plastyczną

Bo raczej mi do tego dalej niż osobom której tej samej 14stce wmawiają że jak nie jest nautralnie piękna to jej nic nie pomoże...
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 18:11   #89
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Nie wmawiamy, że nic nie pomoże, ale i nie mówimy,że dobry krem rozwiąże wszystkie problemy. Daj, spokój, przecież wiesz chyba, że prawda leży po środku?
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 19:03   #90
Gdybajka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce :)
Wiadomości: 149
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Ej nie sprzeczajcie sie dziewczyny!
Eyo chciała dobrze
BARDZO dziękuję za każdą radę

Dla wszystkich dziewczyn dajacych rady
Pozdrawiam !
Ps. Dzis widzialam ta dziewczyne - zauwazylam ze baardzo czesto nosi bluzy !
Gdybajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-17 16:29:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.